Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 74

Tema: Kakve juhe volite

  1. #1
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno Kakve juhe volite

    Kod nas je juha svakodnevno na meniju, al ja osobno baš ne volim juhe ali zbog drugih kuha se svakodnevno. Obožavam juhe sa povrćem pa napravim okruglice i dodam zapršku ili juhe tipa kuhanog povrća pa sve to ispasiram dodam malo vrhnja i mlijeka te zapećem stari kruh, al one tipa u kojoj se nešto kuha, kost ii nešto drugo pa se zakuha tjesto mi se ne dopadaju.

    Imate li kakav odličan recept za juhe, pištie pa ću nešto novo isprobati možda zavolim.
    Posljednje uređivanje od katarinam : 06.02.2011. at 12:52

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Vikendom, kad imam dovoljno vremena, kuham često klasične juhe
    - goveđa (s rezancima ili gris knedlima ili taranom.... po želji; moj brat je kao mali obožavao u tanjur razbiti svježe jaje pa na to staviti vrelu goveđu juhu). Dalmatinci stavljaju "konšervu" u neke varijante te juhe (paradajz kuhani na gusto, kao pekmez)
    - juha od telećih kostiju (goveđe ne koristim jer je to premasno, ali voljela sam kao dijete taj "marbajn" namazati na kruh, posoliti i pojesti)
    - pileća obična
    - pileći "ajngemahtec" kak bi rekli zagrepčani i drugi žitelji sjeverne Hrvatske
    - kokošja (ta može biti i bez povrća, ali treba biti stara masna kokoš - neizvedivo u današnje vrijeme...)

    Za blagdane, kad imamo puricu (Božić) ili patku (Svi sveti) skuham juhu od sitnine, ali ni jedna mi nije dobra kao klasična pileća ili kokošja. Ne da mi se sad tu recepte trpati - to ima u svakoj kuharici.

    U tjednu izbor juha je slijedeći:
    - paradajz juha (sa zaprškom ili bez, kak mi puhne.... zadnje vrijeme češće bez)
    - obična prežgana juha bez ičega (tj. s kockicama preprženog kruha) ili sa ukuhanim jajetom
    - juha od grisa
    - juha od kopra
    - razne juhe od gljiva, pojedinačno ili sve zajedno (imam često suhe vrganje doma, šampinjone kupujem)
    - juha od krumpira
    - zagorski štrukli na juhu (može i "Ledo", nemam uvijek vremena mijesiti)
    - juha od mrkve (sa češnjakom i celerom ili bez...)
    - juha od šparoga (krem, koristim štapni mikser)
    - juha od celera (isto krem)
    - proljetna juha s graškom...

    Ma ne znam, ima toga. Jel' dosta?

  3. #3
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Mi stalno izmjenjujemo govedju, pilecu, rajcicu i povrtnu. Svaki dan je jedna juha na meniju. Unutra ide najcesce ono kaj je kuhano u juhi ili riza ili jecmena kasa ili klasicni rezanci/tarana/skoljkice.

  4. #4
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja volim svakakve juhe a najdraža mi je povrtna.
    Na maslinovo ulje bacim svakakvo povrće koje imam - mrkva, karfiol, korabica, korijen peršina, celer, može i krumpir, grašak - sve narezano na sitne kockice, što više to bolje. Prodinstam, dodam vode i kuham. Pred kraj kuhanja može i ne mora neka sitna tjestenina. I ako volite malo ljutkasto i neobično na malo maslinova ulja prepržim na sitno nasjeckanu čili papričicu i češnjak i ubacim u juhu. Meni je savršena.

  5. #5
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    kod nas uz klasične goveđa, pileća, riblja ostale su po bojama
    žuta - buća krem
    narančasta- prijana ribana mrkvica, kukuruzno brašno, maslinovo ulje
    zelena- krem, zeleno lisnato povrće ovisio sezoni (svijetli dio), bijela zaprška (bešamel)
    crvena - rajčica sa slovima obavezno
    bijela- krem, pirjana korabica, bijeli žganci (kad imamo sreće da ih nađemo)
    smeđa- krem grah,slanutak ili leća s kuhanim povrćem iz juhe (onda sutra jedemo bistru juhu)
    boja mora biti jednolična i svijetla, korigiram s malo mlijeka ili vrhnja i ne koristim pretamne dijelove povrća (spremim ih za neko drugo jelo)
    ostale povrtne juhe zovemo variva trenutno je omiljeno zimsko varivo -pirjani poriluk,špek, ječam, krumpir
    Posljednje uređivanje od pikula : 06.02.2011. at 14:28

  6. #6
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Moji su klinici imali seriju crijevnih viroza koje su se zakomplicirale, pa su dugo povraćali. Jeli su samo - juhe, to povraćali i onda povezali - juha se povraća. Pa od juhojedaca imam djecu koja više ne žele ni vidit juhu A ja obožavam, oni obožavali!
    Što da radim?
    Kontam da će jesti radije s knedlicama (u virozi su jeli sa tijestom) ili ?!

    Jel ima netko da zna podvalit juhu djeci?

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Krem juha od brokule
    Krem juha od cvjetače
    Juha od tikvica
    Juha od tikvica i mrkvice
    Čarobna juha od bundeve
    Obična čarobna juha (od zelja, paradajza i luka, bez masnoće) - to vole i moja djeca

    Kako djeci podvaliti juhu? Kod mojih (dok su bili manji) nepogrešivo je palila žlica vrhnja za kuhanje (sojinog ili običnog) u goli tanjur, pa onda juha preko toga.

    Danas pale kod starijeg "zlate kroglice" (iako nisu oličenje zdravlja). Još pali i to da ne moraju jesti iz tanjura, nego imam posebne velike šalice iz kojih se juha pije. Osim toga, kad ih ne gledamo, uzmu si debele slamke .

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Nije peterlinina čarobna juha, ali evo ti recept za JUHU OD BUNDEVE, za koju u zadnje vrijeme svi pitaju recept:


    Sastojci:

    500 kg svježe hokkaido (ili neke dr vrste) bundeve
    1 glavica luka
    600 ml mlijeka
    ¼ žličice muškatnog oraščića
    200 ml milerama (ili kiselog vrhnja)
    10 g prženih sjemenki bundeve
    sol

    Priprema:

    Bundevu operemo, očistimo od sjemenki i kore, a meso narežemo na kocke veličine 2 cm. Zatim u lonac stavimo narezanu bundevu, dodamo glavicu luka, koju malo zarežemo tako da lakše pusti sokove, a da se ne raspadne, malo muškatnog oraščića, posolimo, ulijemo mlijeko i kada zavrije na laganoj vatri kuhamo 15-ak minuta. Potom ugasimo vatru, izvadimo glavicu luka, te štapnim mikserom dobro izmiksamo sastojke i umiješamo mileram pazeći da ne ostanu grudice. Gotovu krem juhu ulijemo u tanjure ili zdjelice, po želji ukrasimo žlicom tučenog vrhnja, posipamo očišćenim sjemenkama bundeve i poslužimo.

  9. #9
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Moji su klinici imali seriju crijevnih viroza koje su se zakomplicirale, pa su dugo povraćali. Jeli su samo - juhe, to povraćali i onda povezali - juha se povraća. Pa od juhojedaca imam djecu koja više ne žele ni vidit juhu
    Ja sam(bila)ta
    Nisam mogla ni pomirisati supu,i miris dok se kuva mi je dizao zeludac...
    Mislim da je to trajalo jako dugo,10tak godina cak...
    Ali,vrati se sve na staro.Sto ih manje budes silila,pre ce ponovo poceti jesti.

  10. #10
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Mi svaki dan(osim onaj kad imamo varivo imamo juhu).
    od rajčice
    od prosa i mrkve
    od krumpira sa mljevenom crvenom paprikom..mmmmm....
    od korabice -na mlijeku
    od cvjetače- isto s mlijekom
    od graška s krem sirom- krem juha
    od kukuruza sa slatkim vrhnjem i mlijekom
    riblja juha - najčešće od oslića
    od leće
    od brokule-krem juha
    od cvjetače i graška-isto krem juha(graškom prikrivamo okus cvjetače jer klincima baš nije omiljena)
    od kopra...isto mmmmm...
    od bundeve-krem sa mrkvom, vrhnjem za kuhanje
    povrtna-sitno sjeckano-ubavcim sve-od mrkve, celera, graška, krompira, pa čak i mahune i crvenu svježu papriku
    mesne(juneća, teleća, pileća, uvijek s cijelim komadima povrća), ukuhavamo tjesteninu, griz nokle, zlijevance, taranu...

    U riblju ukuham često i heljdu, ili rižu. Po osjećaju i quinou, amaranth.

  11. #11
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam(bila)ta
    Nisam mogla ni pomirisati supu,i miris dok se kuva mi je dizao zeludac...
    Mislim da je to trajalo jako dugo,10tak godina cak...
    Ali,vrati se sve na staro.Sto ih manje budes silila,pre ce ponovo poceti jesti.
    Hvala ti na utjesi!
    Vjerujem ti na riječ da je to gadno kad ti se poveže ta stvar s juhom.
    I drago mi je da je tebi prošlo.
    En ti život bez juhe!

  12. #12
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Ako je za utehu,meni su se smucile samo bistre,one kremaste sam i dalje jela

  13. #13
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    mi smo također juholjupci, i ručak mi nije kompletan bez nje
    ivancice, može uputa za juhu od mrkve i prosa?!

  14. #14
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Skroz jednostavno.
    Na maslinovom ulju( a možeš i suncokretovom ako ti je draže) zažutiš malo luka, dodaš sjeckanu mrkvicu i nju prepržiš, podliješ vodom, posoliš i kad zaključa ubaciš 2-3 jušne žlice prosa. Kuhaš do kraja. Ja stavim i peršin list radi mirisa.

  15. #15
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    hvala, probat ćemo!

  16. #16
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Peterlin,kako pravis "ajngemahtec"?
    Moze li od teletine/junetine?
    Imam od tete neki recept,ali ne znam le ti to-to...

  17. #17
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    no@, a zašto izvadimo luk, zašto se ne ispasira zajedno s bundevom već kad se zajedno kuhalo?

  18. #18
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa Vidi poruku
    Skroz jednostavno.
    Na maslinovom ulju( a možeš i suncokretovom ako ti je draže) zažutiš malo luka, dodaš sjeckanu mrkvicu i nju prepržiš, podliješ vodom, posoliš i kad zaključa ubaciš 2-3 jušne žlice prosa. Kuhaš do kraja. Ja stavim i peršin list radi mirisa.
    Meni je ovo jedna od dražih brzih juha. Isto tako i sa zobenim pahuljicama. A unutra mi zna završiti i celer, cvjetić brokule, grašak i sl. ovisno o stanju u frižderu

  19. #19
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Kod mene svi vole juhe - svakakve...povrtne, mesne, riblje, brze, krem, bistre, s tim nemam problema, a i onda mi je to već pola obroka riješeno.

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin,kako pravis "ajngemahtec"?
    Moze li od teletine/junetine?
    Imam od tete neki recept,ali ne znam le ti to-to...
    "ajngemahtec" je zagrebacka pileca juha s povrcem i noklicama. Ide ovako (kopiram iz svoje prirucne kuharice):

    Treba barem 1/4 pileta ili kokoši. Mogu se upotrijebiti i samo prsa, bez kože (narezati na kockice).
    Piletinu izrežite na nekoliko prikladnih komada.
    U ekspres (ili obični) lonac stavite malo biljnog ulja, tek da pokrije dno, ugrijte ga malo pa na to narezano povrće (cijeli grincajg + korabica) i meso. Lagano propržite da meso pobijeli (ne treba se jako zapržiti) a mrkva otpusti karoten – ulje će dobiti intenzivno žutu boju, a kasnije i juha.
    Nadolijte vodom, posolite, dodajte papra i zadihtajte, pa kuhajte pod tlakom ne dulje od 20 minuta (u običnom loncu to je najmanje 45 minuta, ovisno o količini mesa, a bolja je ako se kuha dulje.)
    Kad je gotovo, može se zakuhati neka tjestenina (tarana, rezanci, zvjezdice – po želji) ili noklice od pšeničnog brašna:

    Noklice od brašna:
    Standardni omjer je 1:3, što znači da na jedno jaje prosječne veličine idu 3 žlice pšeničnog brašna. Dodajte žlicu ulja malo soli ili vegete i dobro promiješajte. Ako Vam se učini pregusto (npr. ako je jaje bilo manje od prosjeka) dodajte sasvim malo vode. Ostavite da odstoji barem pola sata, da se škrob iz brašna napuhne. (Najbolje je da ih zamutite čim ste pristavili juhu na vatru.)
    Iste noklice mogu se zakuhati i u fino varivo od graška i mrkvice, te druga jela.

    U ovu juhu pašu i noklice od jetrice (ja sam lijena pa ih ne stružem nožem, kako je moja baka radila, nego koristim štapni mikser):
    1 pileća jetrica
    1 jaje
    kosani svježi peršin
    mrvica soli
    krušne mrvice koliko treba da smjesa ne bude tekuća

    Jetricu i jaja obradim štapnim mikserom, dodam začine, pa malo pomalo dodajem krušne mrvice dok ne postignem željenu gustoću. Treba paziti da ne bude pretvrdo. Može se oblikovati u kuglice, a može se ukuhavati i žlicom, po želji.

    ***

    Ima još jedna varijanta slična - mislim da je Mira Vučetić u svojoj kuharici zove "Gusta pileća čorba". Za to treba imati skuhani pileći temeljac (skuhaš piletinu s grincajgom i ocijediš) pa napraviš zapršku - 2 žlice brašna i 1 žlica ulja, propržiš, nadoliješ pilećom juhom i po želji dodaš unutra sušeni vlasac ili zeleni peršin...

    ***
    Juha od teletine - to je isto fino, ali kod nas se ajngemahtec zove samo pileća juha. Sve ide isto, meso se nareže na sitne kockice i prodinsta s povrćem, malo se dulje kuha, a u ovu juhu se može dodati 1/4 lovorovog lista i po želji papra.

    Za ljubitelje gustih juha - i ova se može "doraditi" brašnom da bude čorba, a u te bijele fino paše i muškatni oraščić.

  21. #21
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Da,to je totnx!
    Samo sam ja dobila recept s teletinom...
    A noklice su mi o-mi-lje-ne!Bez njih nista

  22. #22
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Zaboravila sam na juhicu s mljvenim mesom(junetina, puretina ili piletina). Zdinsta se malo na ulju sitno kosani luk i meso, dodaju sitno sjeckani komadići povrća-raznog i kuha se do kraja.

    Isto tako radim i sa sitnim komadićima npr. junetine. Onda to bude ragu juha. Dodam i peršin, biber u zrnu i list celera. Noklice na kraju obavezno i kiselo vrhnje.

    Ajme, sad mi se to jede!

  23. #23
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Noklice od brašna:
    Standardni omjer je 1:3, što znači da na jedno jaje prosječne veličine idu 3 žlice pšeničnog brašna. Dodajte žlicu ulja malo soli ili vegete i dobro promiješajte. Ako Vam se učini pregusto (npr. ako je jaje bilo manje od prosjeka) dodajte sasvim malo vode. Ostavite da odstoji barem pola sata, da se škrob iz brašna napuhne. (Najbolje je da ih zamutite čim ste pristavili juhu na vatru.)
    kako pogoditi pravu gustoću za njoklice - radim isto ovako (doduše ne ostavim da odstoji), ali pogoditi pravu gustoću - nikako - ili se raspadnu ili su pretvrde

    ja bih "recept" za knedlice od griza - one fine isto ne pretvrde i ne preraspsadnute

    ja obično radim te ujuške s piletinom, mrkvom i graškom ili s puno povrća
    goveđu rijetko jer mi uvijek bude nekako prekisela - možda je to ona varijanta ako hoćeš bolju juhu onda staviš meso u hladnu vodu, a ako hoćeš bolje meso onda u vruću - ili obratno . moja mama uvijek stavlja preprženi luk i kaže da je njena zato finija, ali ja nekako ne volim luk u juhama, osim jako miksani i izdinstani
    često radim i guste varijante od bilo kakvog povrća koje mi padne pod ruku, izmiksane štapnim mikserom, s vrhnjem i eventualno malo zaprške

  24. #24
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    super tema, evo mog priloga - recept za lešo ribu od koje se dobije savršena riblja juha, pejstam moj post s jednog drugog foruma:

    Za 4 osobe treba oko kila ribe, ostalo sve stavljam odoka. Najčešće na lešo pripremam mole (osliće).

    Prvo ogulite i narežite na komade nešto krumpira, i stavite kuhati u dosta vode s nekim grincajgom za juhu (par mrkvi, korjen celera), dva-tri lista lovora i jednim crvenim lukom narezanim na malo deblje kriške.

    Dok se to kuha možete očistiti ribu (još bolje ako ju je očistila teta u ribarnici), nasjeckati peršin (dio ostaviti da se posipa na kraju u juhu) i češnjak, koje stavite u zdjelicu i zalijete s maslinovim uljem.

    Kad su krumpir i mrkva kuhani, ribu položite preko njih u vodu i pojačajte vatru, trebala bi se krčkati oko 10 minuta. Zalijte s malo maslinovog ulja.
    Pripremite zdjelu i pasirku (ili veliko cjedilo).

    Ribu pažljivo izvadite i stavite u zdjelu s poklopcem. Dodajte u taj lonac par žlica juhe. Začinite češnjakom i peršinom u maslinovom ulju. Možete u tu istu zdjelu dodati i povrće iz juhe, a može biti i posebno.

    Juhu procijedite u neki lonac preko pasirke ili cjedila, i propasirajte u nju samo par komada krumpira i mrkve (ostalo poslužite kao prilog ribi). Zakuhajte je ponovo i dodajte papar u zrnu (cca 1 žličicu) i malo riže (ili ako vam se ne da čekati dok ta riže smekša možete i tjesteninu). Na kraju prije posluživanja dodajte sjeckani peršin.

  25. #25
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    super zvuči, ali ja od ljetos imam traumu od kostiju (skoro umrla od jedne veličine par milimetara i tanke ko igla)
    jel se riba sirova očisti od kostiju ili se već kupi filetirana
    ili se jede posebno
    Posljednje uređivanje od Stijena : 07.02.2011. at 13:47

  26. #26
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa Vidi poruku
    kako pogoditi pravu gustoću za njoklice - radim isto ovako (doduše ne ostavim da odstoji), ali pogoditi pravu gustoću - nikako - ili se raspadnu ili su pretvrde

    ja bih "recept" za knedlice od griza - one fine isto ne pretvrde i ne preraspsadnute

    ja obično radim te ujuške s piletinom, mrkvom i graškom ili s puno povrća
    goveđu rijetko jer mi uvijek bude nekako prekisela - možda je to ona varijanta ako hoćeš bolju juhu onda staviš meso u hladnu vodu, a ako hoćeš bolje meso onda u vruću - ili obratno . moja mama uvijek stavlja preprženi luk i kaže da je njena zato finija, ali ja nekako ne volim luk u juhama, osim jako miksani i izdinstani
    često radim i guste varijante od bilo kakvog povrća koje mi padne pod ruku, izmiksane štapnim mikserom, s vrhnjem i eventualno malo zaprške
    Omjer za gris knedle je 1:4 (1 jaje, 4 žlice pšenične krupice, cca 2 žlice ulja tj. dodati malo više ulja ako je sitno jaje i obrnuto, malo manje ako je neko malo veće). Po želji dodati kosani zeleni peršin, može i suhi.

    "Trik" za noklice - mješavina treba odstajati barem 15 minuta da škrob nabubri. Držat će se zajedno, ali ne i raspasti. Inače, ja imam tri veličine žlica i moram dobro paziti da uzmem srednju, jer velika (starinska, još od muževe none) daje pretvrde knedle, a dječje (malo manje od standardnih) daju premekano. No, nakon toliko godina ja već znam kad mutim kakva je struktura, pa dodam još malo brašna ili još malo ulja.

    Za noklice od brašna - isključivo oštro brašno T-400. Isto - pustiti da odstoji.

    Noklice (bilo koje) se ukuhavaju kad juha jako vrije, tako da joj idu mjehuri. Žličicu prvo uroniti u juhu da se zagrije, pa tek tada zagrabiti, a nakon svakog knedla opet uroniti praznu žličicu u juhu. Kad je gotovo, isključiti, poklopiti, zasuti ostatkom zelenog peršina po želji i NE miješati. Treba stajati cca 5 min, može i 10, da se knedli dooobro napuhnu.

    Offt. zahvaljujem svojim bakama (jedna je bila profesionalna kuharica, a druga jaaako dobra amaterka), mami i svekrvi na malim trikovima, ali iskustvo je najbitnije

    ***

    pomikaki za riblju juhu!

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    peterlin, zelim kod tebe na rucak
    savrsena tema, ja moram priznati nikako da usavrsim bistre juhe, kremaste mi super idu..u zadnje vrijeme mi je favorit juha od rajcice s noklicama i krem juha od graska ili suhog graska s feta sirom i preprzenim krutonima s timijanom...mmmm

  28. #28
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    pomikaki, super mi zvuči ova tvoja juha!
    je l ispasiraš i koji komad ribe u juhu, ili samo povrće, a riba u komadi(ći)ma?
    sad sam zabucala
    juha i dio ispasiranog povrća se jede kao predjelo, a glavno jelo je riba koja se izvadi iz juhe i višak povrća?

  29. #29
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    obožavam sve juhe.
    samo što ja ne stavljam nikakva tijesta unutra.
    kuham juhu skoro svaki dan jer mi je to najdraži dio obroka.

    kada dolaze gosti i kad se kuha "svatovska juha", napravom gris knedle (ne stavljam ulje unutra)
    i u riblju stavim rižu jer mi to inače nije to.

    sve ostale - goluždrave.

  30. #30
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Kao što rekoh, probajte ukuhati heljdu u riblju juhu. Novi doživljaj.

    Ni ja u noklice ne stavljam ulje. I volimo prilično tvrde. One od griza su mi koma kad se raspadnu. Juha postane kaša.

  31. #31
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Eh da, sjetih se i juhe od graha. Obično kad mi ostane graha od jučerašnjeg ručka, smiksam u krem i dodam vode. Prokuham još malo te ukuham noklice od brašna.

    A francuska juha od luka? Ta mi je preefina!

  32. #32
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa Vidi poruku
    super zvuči, ali ja od ljetos imam traumu od kostiju (skoro umrla od jedne veličine par milimetara i tanke ko igla)
    jel se riba sirova očisti od kostiju ili se već kupi filetirana
    ili se jede posebno
    riba se čisti samo od iznutrica, a kuha se s kostima i glave ostavim pa ih kuhane dajem psu i mačkama.
    Ali ne dođu u juhu jer se juha cijedi kroz cjedilo i pasirku. Onda se riba jede na lešo u drugom slijedu, i u toj fazi se čisti od kostiju...

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    pomikaki, super mi zvuči ova tvoja juha!
    je l ispasiraš i koji komad ribe u juhu, ili samo povrće, a riba u komadi(ći)ma?
    sad sam zabucala
    juha i dio ispasiranog povrća se jede kao predjelo, a glavno jelo je riba koja se izvadi iz juhe i višak povrća?
    u juhu se pasira samo malo povrća. oko pol manjeg krumpira, komad celera i malo mrkve, tek toliko da nije sama voda. Onda se još doda riža i na kraju peršina.
    Ostatak povrća i riba je glavno jelo. Ali meni je zapravo juha glavna predobra je.
    Sve skupa može biti gotovo za malo više od pola sata, kad se ispraksirate.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    no@, a zašto izvadimo luk, zašto se ne ispasira zajedno s bundevom već kad se zajedno kuhalo?
    sve ovisi kakvu juhu želiš. bundeva i vrhnje su neutralni pa ih luk lako sakrije.
    no ako jako voliš miris i okus luka možeš ga slobodno ispasirati sa bundevom.

  34. #34
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mi svi volimo juhe. One koje najčešće radim su
    -mesna juha (piletina, puretina, teletina ili govedina s grincajgom) sukuhanim rezancima ili nečim sličnim
    -krem juha od cvjetače
    -krem juha od šampinjona (ili bukovača)
    -krem juha od cvjetače i brokule
    -ajngemahtec
    -juha od povrća (cvjetača, peršin, mkva, celer, kelj, grašak, koraba...sve narezano na lističe i kockice). Može bistra a može i tak da se svo povrće zmiska pa bude krem.
    -paradajz juha

  35. #35
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    jao ja samo pravim one tipa sa tjesteninom i možda ovaj topic pomogne da s eodvažim napravit i neku drugu juhu.

    dajte samo sipajte recepte za te krem juhice.

    od sutra probavam jednu po jednu!

  36. #36
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    mi obožavamo sve vrste juhica...bistre,mesne,povrtne,krem...ma nema kaj ne klopamo..
    od mesnih favorit su kokošja i juneća,a od krem cvjetača i krumpir...ubijemo se u tome..
    Posljednje uređivanje od kiara79 : 07.02.2011. at 19:38

  37. #37
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Od kojih gljiva radite krem juhu?

    Ja radim od gljiva isključivo bistru juhu. I to od bukovača, isjeckam ih na komadiće.

  38. #38
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa Vidi poruku
    Od kojih gljiva radite krem juhu?
    i mene to zanima za krem juhicu

  39. #39
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku


    - juha od grisa

    Ma ne znam, ima toga. Jel' dosta?
    kako ne bi bilo dosta, a kako radiš tu juhu od grisa.
    MM voli gris pa će mu možda odgovarati, pa da ga malo razveselim kad se vrati sa terena.

  40. #40
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ja juhu od griza radim prema jednom makrobiotičkom receptu.

    Na mrvu ulja zažutiš griz, dodaš sjeckani češnjak i podliješ vodom. Posoliš. Kuhaš dok se griz ne skuha do kraja.

  41. #41
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    a kolika količina grisa mora biti jel to mora biti jako gusto ili? a češnjak je obavezni sastojak il ne? nisam ljubitelj češnjaka pogotovo ne onog nasjeckanog, mljeveni još nekako.

  42. #42
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja radim krem juhu od šampinona i odlična je.
    Prodinstam lukec da onako "nestane". Dodam na to malo brašna i na šnitice narezne šampinjone. Zalijem vodom i vrhnjem za kuhanje, začinim i kuham.
    Ako mi je prerijetko mal u vodu smučkam još brašna i dodam u juhicu.
    Nikad ne radim zapršku za krem juhice.
    Jedino di radim zapršku je paradajz juha.
    Tu na ulje stavim malo brašna i na 4 narezane češnjakece, dodam paradaz i vodu, začine i to je to. Nekad ukuham rzenace, nekad napravim žličnjake i bude njaaaaam.

  43. #43
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Mi takodjer volimo juhie, a pogotovo sada otkako ih i malena jede. Jos u pocetku dok mi nije bas prihvacala dohranu ako bi sta i htjela pojesti to je bila juha, tako da stvarno uvijek gledam da imam u frizideru.

    Najcesce kuhamo klasicnu kokosju ili govedju, povrtnu, od mrkve i od brokule. Prije sam svako toliko znala i od gljiva ali sada radi nje izbjegavam, a sada kako citam ove vas postove bas mi dosla zelja za juhicom od sampinjona ..

  44. #44
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Volim skoro sve juhe. Rijetko kad u njih nesto zakuhavam - ne cijedim ih i u njima se jede svo povrce i sto sve ne tako da tjestenina i slicno najcesce ne trebaju.

    Krem juhe su mi zakon, pogotovo one napravljene doma (iako skruseno priznajem da su mi povremeno i neke iz vrecice skroz dobre).

  45. #45
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Moj najčešći recept za juhu/juhe je da u nedjelju skuham ogromnu količinu mesne juhe(junetina, pile ili domaća kokica) i taj dan jedemo onu svatovku juhu s rezancima, u toj juhi je obično prekuhano povrće pa što se ne pojede taj dan bacim. Drugi dan napravim lažnu ragu juhu koju podljevam tim temeljcem bez ikakvih knedli rezanaca i slično i još u tijednu bude barem jedna krem juha koje su meni najdraže ali momci ih baš i ne vole(osim rajčice).

  46. #46
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    juha nam je glavni dio obroka. L je luda za juhicama i kuhamo skoro sve koje su cure gore pobrojale. Dodajem juhu od lososovih glava mljac...kuham je tako da stavim grincajg u hladnu vodu kad prokuha kuham nekikh 5 minuta dadam lososovi glavu i ovisno o velčini kuham jos nekih 10-12 minuta. Procijedim dodam ribani paradjz ako nam se jede ta varijnta ocistim meso sa galve (posebnu pozornost pklniti obrazima) i stavim kuhanu rizu ili neku pastu za juhe.

  47. #47
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    može za neuku korak po korak za paradajz juhu?

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj ninik prvotno napisa Vidi poruku
    može za neuku korak po korak za paradajz juhu?
    Evo imaš cijeli topic samo o juhi od rajčice ovdje, pa biraj:



    http://forum.roda.hr/threads/61782-juha-od-raj%C4%8Dica

  49. #49
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ninik, ja je radim skroz jednostavno.

    2/3 soka od rajčice, 1/3 vode, mali luk prerezan na pola koji se ubaci kuhati. Posoliš, malo šećera da ne bude kiselo. Peršin list za miris. Super mi paše i listić dva lovora. I to je to. Kuhaš jedno vrijeme, ubaciš tjesteninu i voila. Ja najčešće radim noklice od brašna. Škrob koji se pusti da gostoću a juha je punija. Ali noklice budu tvrđe, ni slučajno da se raskuhaju i da onda juha bude kao kaša.

  50. #50
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Kod nas onako neobična na meniju bude:

    Juha od vrganja sa heljdinom kašom

    Popržim luk na masti (ulju), pred kraj ubacim i nasjeckani češnjak, malo mljevene slatke crvene paprike, naribanu mrkvu, zalijem vodom ili temeljcem.
    Suhe vrganje prelijem vrelom vodom, ocjedim, ubacim.
    Heljdu isto tako prelijem vrelom vodom i kratko prokuham, cca 3-5 min. Ubacim isto u juhu, ubacim i komad celera, peršina,... što nam se sviđa, sol, papar, lovor, malo klinčića.
    Nekad dodam i zapršku, nekad bez.
    Na kraju nasjeckanog peršina.

    Tak su jeli naši stari......

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •