Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 90

Tema: troje djece, koji auto?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno troje djece, koji auto?

    Imamo dvoje djece u autosjedalicama i treće veće koje nema autosjedalicu. Zanimaju me iskustva u pogledu automobila. Planiramo uzeti neki auto s tri sjedala, naravno polovni, pa zanima me u čemu se vi vozite?

  2. #2
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Mi imamo 2 bez AS i malenu u AS.
    Vozimo se u Corolli verso,mi prezadovoljni.Gepek nije mnogo veliki,ali imamo Thule na krovu za put,i sve stane.
    Isto smo kupili polovan.
    Takodje i drugi auti tipa mini-van,tj monovolumen(kako to sad zovu)dolaze u obzir.
    Pre ovoga smo imali karavane,ali je zadnja klupa nedovoljna za troje dece.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    renaut talia 2 sjedalice+ klinjo bez nje u sredini

  4. #4
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Xsara picasso, moji plusevi:
    1 ogroman prtljažnik.
    2 bez frke stanu i tri sjedalice odostraga,
    3 ja vozila dvoje djece u sjedalici i trudnicu u sredini iza.
    4 cijena polovnih je prihvatljiva
    5 dosta je siguran, ja sletila na krov, sama hvala Bogu i nisam se ni ogrebla.

    Minusi-
    težak za parkirati
    troši 8 litara

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Mazda Premacy - bez problema sjede 3 odrasla čovjeka odozada, veliki prtljažnik, ugodan, siguran i postojan auto. Jedini minus mu je cijena (kao i svim japancima), ali se definitivno isplati!!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Opel Meriva ..idealan za sve .Velik prtljaznik plus 3 sjedalice .Izvana mali a unutra prostran.Nas je nov s kreditom dosao nekih 150000kn ali bez ikakvog ucesca ili slicno.A prijateljica mi kupila opel Zafiru koja je jos duza od nase ,stara mislim godinu dana za 15000 eura a nova zafira dodje oko 200000 kn sad nisam sigurna ali tako je bilo prije tri godine kad smo mi kupovali.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    472

    Početno

    Renault (Grand)Scenic - grand je duža verzija običnog Scenica.
    Nama su svi u sjedalicama i bez problema stanu svi troje na stražnji sic.
    Inače - ogroman prtljažnik i općenito vrlo komforan auto (a naš ima neku srednju opremu - ništ' posebno).

  8. #8
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Hyndai Santa Fe (naš ima 7 sjedala)

  9. #9
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Opel Zafira. Ima 7 sjedala.

    Mi smo prezadovoljni. Kad nisu sva sjedala podignuta, gepek je stvarno ogroman. Stanu 2 dječja bicikla, role, romobili, pa čak i ormar se da nagurati kad se sva sjedala obore. Imali smo ogromna kolica, quiny buzz. Njih skupa sa svim tim ostalim se odlično da nagurati unutra.

    Meni su super monovolumeni jer se ne moraš saginjati kad stavljaš dijete u sjedalicu.

    Jedina mana je potrošnja goriva. Svakako treba uzeti dizel. Mi imamo benzinca i troši bijesnih 12l po gradu. Fora je što je auto težak tonu i pol i treba mu da se pokrene sa svakog crvenog na semaforu.

    Za ostalo, svaka preporuka!
    Posljednje uređivanje od ivancica : 11.02.2011. at 11:38

  10. #10
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi imamo Peugeot 806. Super je što se velicine tice ali sve ostalo sucks... Prije smo imla jednog 10 godina (i više ) Shara i bio je savršen, jako nam je žao da nismo ostali na Sharanu. U ovom je stalno nešto, najgora je sva ta elektronika...Jao..

    A plus su klizna vrata,ogromni plus

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Xsara Picasso. Uopće nemam zamjerki. Mjesta ko u priči, veliki gepek. Meni uopće nije problem parkirati. Kupili smo ga kad smo dobili treće dijete baš zbog toga jer otraga ima prava 3 mjesta na koja se mogu montirati AS.

  12. #12
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Mi imamo C crossera i u principu samo zadovoljni , automatik je i benzinac, visok i troši oko 10 L po gradu, ali imala sam i malu Coru pa je gutala preko 7.
    Samo verzija sa 5 sjedala ne dolazi u obzir već sa trećim redom , jer je otraga klupa ...

  13. #13
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo mi pikiramo baš jednu Multiplu! Ima 6 sjedala, ne troši puno, a cijna nam je pristupačna koliko tolko. Za razliku od ostalih koji su nam pnuo preskupi.

  14. #14
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Trazim auto sa 3 ili 4 isofixa (ne brojeci eventualni isofix na prednjem sjedalu), koji bi to bio? Zvala salone jednom prilikom, ali prodavaci ne znaju ni otprilike... lupetaju gluposti redom... Vjerujem da vi svi znate ipak bolje jer na to obracamo pozornost

  15. #15
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa Vidi poruku
    Xsara picasso, moji plusevi:
    1 ogroman prtljažnik.
    2 bez frke stanu i tri sjedalice odostraga,
    3 ja vozila dvoje djece u sjedalici i trudnicu u sredini iza.
    4 cijena polovnih je prihvatljiva
    5 dosta je siguran, ja sletila na krov, sama hvala Bogu i nisam se ni ogrebla.

    Minusi-
    težak za parkirati
    troši 8 litara
    ja imam dizela i ne troši ništa )
    nego, zašto težak, zato jer je velik? mislim, meni su karavani teški za parkirat, ništa ne vidiš a velika guza, ovaj nema guzu a pregledan je

    moj minus je mjenjač-brate ko kamionski.

  16. #16
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    smeđa, možda grand C max?

  17. #17
    mitri avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj smedja prvotno napisa Vidi poruku
    Trazim auto sa 3 ili 4 isofixa (ne brojeci eventualni isofix na prednjem sjedalu), koji bi to bio? Zvala salone jednom prilikom, ali prodavaci ne znaju ni otprilike... lupetaju gluposti redom... Vjerujem da vi svi znate ipak bolje jer na to obracamo pozornost
    Peugeot 5008 ima 3 isofixa u drugom redu sjedala. I sjedala su odvojena, odnosno svako je posebno, tako da je stvarno moguće staviti 3 sjedalice.

  18. #18
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Hvala... moze i dalje... Ima li tko Grand picasso C4 mislim da bi on trebao imati 4 isofixa?

  19. #19
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj smedja prvotno napisa Vidi poruku
    Trazim auto sa 3 ili 4 isofixa (ne brojeci eventualni isofix na prednjem sjedalu), koji bi to bio? Zvala salone jednom prilikom, ali prodavaci ne znaju ni otprilike... lupetaju gluposti redom... Vjerujem da vi svi znate ipak bolje jer na to obracamo pozornost
    mi smo upravo prodali ovakvoga http://hr.wikipedia.org/wiki/Datotek...Voyager_LX.jpg
    jakooooooooooo mi je žao...ali trebalo je uložiti u njega a američki djelovi su skupi...prodali ga za 7000E, badava...
    Chrysler Voyager ako nađeš dobrog od srca preporučam; ima 7 sjedala, dva sjedala iza suvozaća su odvojena, svako ima isofix i kukicu iza sjedala za TT, i stražnja 3 sjedala mislim imaju 2 isofixa i u gepeku ili iza isto kukicu za TT pojas....možda je gepek malo manji, ali da se nagurati, okolo, ispod itd. vrata su klizna, pa nemaš problema kad vadiš djecu van auta, možeš proći između sjedala, stakla su zatamljena. (možda čak i 3 isofixa imaju iza, jer sam ja svojoj maloj montirala sjedalicu na sredinu, jer je po meni to najsigurnije mjesto u autu-niti u jednom drugom autu osim tog nisam je mogla montirati na sredinu)...ako imaš vremena potraži taj autu, pazi ima dosta krševa...naš je bio dizelaš...ma mrak, komotan, prostran.....jako mi je žao što smo ga prodali i kupili Puget407SW karavan......šmrc...uvjek sam za monovolumen ili đip ako se ikako može...

  20. #20
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    samo da napomenem da imaš i grand voyager taj je još veći znači ima i veći gepek..uglavnom preporučujem ti Chrysler voyager zbo 5 isofix mjesta bez suvozačevog...i naravno po potrebi sva se sjedala ili određena mogu izvaditi....mana skupi djelovi iz Njemačke...dobar specijaliziran i jeftin automehaničar u velkoj Gorici (na žalostr kasno saznali za njega, da smo prije ne bi prodali auto) ali od svih monovolumena VW Multivan me je oduševio, prijatelji iz Njemačke imaju 5 djece.savršeno ali i skupo...sjedala se okreću iza vozača i suvozača u suprotan smjer vožnje tako da se djeca mogu gledat, mogu imati stol na sredini....uglavnom glasam za monovolumen bilo koje firme...sretno

  21. #21
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo i mi od prije dva dana imamo novo prometalo. Kupili smo Xsaru Picasso, naravno rabljenu, ali je u super dobrom stanju.
    Uglavnom, mi iza imamo tri AS svih veličina i svaka stane na svoje sjedalo bez apsolutno ikakvih poteškoća...
    Gepek je mrak, za parkiranje ne bih znala, jer ja ne prakiram , udoban i meni, ne samo klincima, hehe. Troši ja mislim kao i naš stari auto, pa mi to nije neki minus.
    Ja konačno uživam u vožnji...

  22. #22
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Cestitam na kupovini, neka vas sluzi dugo i dobro

  23. #23
    unique avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    58

    Početno

    Podižem temu. Doduše, nemamo troje djece, ali očekujemo drugo. Razlika među njima ce biti toliko mala da je vrlo vjerojatno da ce uz dvije sjedalice uvijek biti dupla kolica, dvoja kolica ili kolica i biciklić i/ili razne kombinacije. Volimo putovati, tako da dosta često odemo barem na vikend.. Dakle, trebamo se moći svi potrpati, a da nam ipak svima bude komforno. Svi prijedlozi dobrodošli, plus kaj bi mi dobro došla recenzija Mitsubishi outlandera ili Nissan quaskai-a.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Mi imamo Toyotu verso. Bila je stara 6 godina kad smo je kupili. Vozimo je (puno) dvije godine bez kvara. Ja sam prezadovoljna. Razveli smo se konačno od majstora s kojim smo bili maltene u braku dok smo imali Renault.

  25. #25
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Nama toyota verso isto odlicno odgovara s dimezijama. Straga velika 3 sjedala, plus jos dva koja se mogu izvaditi iz gepeka (7 sjedala ukupno). Ali nazalost mjenjac nam pricinja probleme, zadnji trosak izmjene je bio oko 9tis kn 3 puta u voznji je ispao iz brzine (srecom pri maloj brzini u sporednoj ulici). Muz je vec lud i razmislja o promjeni. Za oko nam je sad zapeo Ford S max

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    A mi smo ga kupili s novim mjenjačem...

  27. #27
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa Vidi poruku
    A mi smo ga kupili s novim mjenjačem...

    Kako muslis? I vas je prije imao kvar? U nas je mijenjac automatski i samim tim kvar je skuplji. Ma uzas. Garancija koju smo dobili na novi mjenjac je godina dana, ali i sami su rekli da iza ne mogu garantirati nista. Mm-u je auto nepouzdan i jedva ceka da ga se rijesi, jer ne moze cekati da se ovo opet ponovi. Vec dva popravka su bila na mjenjacu. Jucer isto nije mogao ubaciti u brzinu (srecom na parkingu) i upalio se check engine i mora na servis.
    Al kazem, odlican je auto u prostornom smislu, al odredene serije imaju problrme. Zbog vrlo slicnom problema u UK su povukli jednu seriju. Mm je pokusao sam u HR pisati mejlove na razne adrese ali bez uspijeha.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ne znam, mislim da nije bilo problema, nego da je mijenjan zbog kilometraže. Naš nema automatski mijenjač.

  29. #29
    unique avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    58

    Početno

    Hvala puno. Dakle, verso plus, mjenjač minus. Koja je to generacija s lošim mjenjačima? Meni se ne sviđa sto mu je mjenjač gore, al preživjela bi taj hendikep ak je ispravan.. A ja i dalje gledam nissane Quaskai-je, mitzubishije, a i sad sam počela gledati i toyotu rav.. Ima itko iskustva?
    Opcenito, ako se nekome piše, prednosti/nedostaci terenaca u odnosu na monovolumene kaj se tiče prijevoza klinaca..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #30
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    M

  31. #31
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi smo obitelj koja puno putuje. Pred dvije godine smo zamijenili velikog suv/dzipa za karavan (7g star volvo v70 s rucnim mjenjacem, d5 motor) i stvarno nam je super. Ima jako jako puno mjesta, stane nam puno vise stvari nego je stalo u suv, po potrebi povucemo i prikolicu, a stvarno je udoban, siguran i jako ugodan za voznju (kako lezi na cesti, koliko ima snage za ubrzanje, udobnost i ergonomija za voznju - sve je stvarno vrhunski). Kad smo imali dzipa kupili smo i onu maxi krovnu kutiju. Otkad imamo karavan nije nam trebala

    ps - mislim da ima isofix, nisam sigurna, mi imamo as od prije pa mi nije bilo bitno...

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    mi oduvijek imamo monovolumen ili nešto u tom smislu i ne bi ih mijenjala za niš na svijetu.

    prvo smo imali Mazdu Premacy - jako puno mjesta na stražnjim sjedalima (3 sjedalice bez problema), veliki prtljažnik, kad bi stavili mrežu između gepeka i stražnjih sjedala, auto smo mogli natrpati do krova i stala su čudesa unutra (bez problema bi stalo par kofera, 2 dječja bicikla i još milijun stvari koje ti trebaju za 2 mjeseca ljetovanja). vrlo pouzdan i izuzetno kvalitetan auto, bez ikakvih kvarova.

    kad je MM razbio Mazdu kupili smo Peugeot Partner (polovni) - istina da smo spali s konja na magarca po kvaliteti vozila (japanac je ipak japanac), ali smo i s ovim jako zadovoljni. opet mjesta ko u priči po cijelom autu, gepek prostran. za sada bez ikakvih kvarova.

    MM me pokušao nagovoriti da možda i ovog promijenimo (u igri su bili Volvo ili Ford Focus karavan), ali ja jednostavno ne mogu odustati od auta s visokim krovom u koji možeš utrpati što god ti srce poželi.

  33. #33
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj unique prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno. Dakle, verso plus, mjenjač minus. Koja je to generacija s lošim mjenjačima? Meni se ne sviđa sto mu je mjenjač gore, al preživjela bi taj hendikep ak je ispravan.. A ja i dalje gledam nissane Quaskai-je, mitzubishije, a i sad sam počela gledati i toyotu rav.. Ima itko iskustva?
    Opcenito, ako se nekome piše, prednosti/nedostaci terenaca u odnosu na monovolumene kaj se tiče prijevoza klinaca..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Za RAv sam ti cula da izgleda veliko ali samo izvana, da je jako malo prostra unutra iskoristivo...

  34. #34
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj hm prvotno napisa Vidi poruku
    Renault (Grand)Scenic - grand je duža verzija običnog Scenica.
    Nama su svi u sjedalicama i bez problema stanu svi troje na stražnji sic.
    Inače - ogroman prtljažnik i općenito vrlo komforan auto (a naš ima neku srednju opremu - ništ' posebno).
    identicno

  35. #35
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi imamo hondu frv (3 sjedala naprijed, 3 otraga, veliki prtljažnik) i opel zafiru (2 sjedala naprijed, 3 otraga, 2 pomoćna u prtljažniku, veliki prtljažnik)
    stanemo svih petoro plus pas unutra
    s tim da je honda puno bolja od zafire, kupili je polovnu prije 2 godine, do sad još nijednog kvara nije imala, savršeno radi, a zafira svako malo nešto

  36. #36
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    honda je inače moja, i obožavam ju, velika je i ima puno prostora, a opet nemam osjećaj da vozim neki veliki auto, nije mi nezgrapna

  37. #37
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi imamo Zafiro Tourer i taman nam je po velicini. Mi smo uzeli novu, prosli u 2g preko 100milja s njom i nikakvih problema osim redovnih servisa.... Prije nje smo imeli Peugeot 806, ocaj od auta, stalno je bila elektronika u kvaru...

    Suv -ovi su meni super, ali oni imaju manji prtljaznik i nemaju tri odvojena sica otraga, jedino aku uzmes neki ogroman suv ilitiga dzip


    Sent from my iPad using Tapatalk

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    zafira osim moje poveze i jos koje dijete u "šaragama"

  39. #39
    unique avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    58

    Početno

    Hvala, žene, na dojmovima.
    Sad sam skoro pa odustala od gledanja terenaca. Zadnji nam je za oko zapeo Peugeot 5008. Ići ću ga sad koji dan pogledat i uživo, a ak imate koji dojam na lageru, javite.
    Onak usput, imam feeling da ne bumo tak brzo nabavili auto, dosađivat ću vam ovdje Non stop


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #40
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Mi imamo 5008 vec 2 godine i obozavam ga. 7 sjedala, trosi jako malo (ako se pazljivo vozi), jedino sto kada je svih 7 sjedala u "pogonu" ima minijaturan gepek (doduse moze se staviti nesto i ispod zadnjih sjedala)

  41. #41

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj smedja prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo 5008 vec 2 godine i obozavam ga. 7 sjedala, trosi jako malo (ako se pazljivo vozi), jedino sto kada je svih 7 sjedala u "pogonu" ima minijaturan gepek (doduse moze se staviti nesto i ispod zadnjih sjedala)
    Potpisujem. Ja ga imam tri godine i sad ću ga mijenjati, ali opet namjeravam uzeti 5008. Imam i Zafiru, ali to je čisti očaj od auta - doslovce se preporodim kad sjednem u Peugeot nakon nje.

  42. #42
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Mi imamo daciu logan i prezadovoljni smo.Iza stane troje(dvoje u sjedalici)Razmisljamo o dusteru, dosta je prostran a buduci da spada pod renault itekako siguran.I cijena joj je fakat dobra.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    124

    Početno

    VW Touran. Troje djece, tri sjedalice, veliki prtljažnik. Mi zadovoljni, sve pet.

  44. #44
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Meni je Quashqai zakon!!!

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    17

    Početno

    Još jedan glas za Renault Scenic (Grand). Dvoje dece, razlika 2 godine. Sva tri mesta pozadi imaju Isofix što je super poslužilo jer se beba u početku vozila u sredini (Maxi Cosi), sin sa jedne strane (Romer), ja sa druge. Sedište od suvozača se može potpuno preklopiti prema napred, pa se dobije dovoljno prostora za prepovijanje bebe (ili da mama pruži noge i odmara u toku puta). Gepek oooogroman, stanu velika kolica plus koferi. Ima i puno prostora za noge. Udoban je. Sad se deca voze pozadi, a mesto u sredini nije baš preveliko (mogao bi da se uglavi još jedan MaxiCosi, ali ne i sedište grupe I, a pri dužem putovanju one kopče za pojas mogu malo da žuljaju čak i mršaviju osobu ako sedi u sredini. Dva veća autosedišta (kod nas Romer i Cybex) mogu da se stave samo na redovna sedišta. Od opreme nam je značajna klima i rolo zaštite od sunca.

  46. #46
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    364

    Početno

    Nije fensi, ali VW Transporter ili Multivan je zakon. Ima tri reda sjedala s kojima ima veliki gepek, kad nema treceg reda onda unutra mozes strpat cuda. Imamo ga od kada se Korina rodila i nikada nije bilo velikih razmisljanja o pakiranju, samo sve pobacamo unutra i vozimo. I super mi je sto nju spakiram u sjedalicu iza i ne moram izaci van nego samo prodem naprijed. A dizelas nema visoku potrosnju.

  47. #47
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Kakva su vam iskustva sa Renault Scenicom na dulje staze?
    Mi bi prodali moj Clio i kupili veći auto, imamo opciju kupiti 5 godina starog Scenica, ima oko 90.000 km...

  48. #48
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Mi smo prije 2 i pol godine kupili 4 godine starog Renault Grand Scenica, imao je isto oko 90ak km. Radi bezprijekorno i prezadovoljni smo njime. Dva dodatna sica u prtljažniku (koja se spuštaju u ravninu podnica) su pun pogodak s obzirom da nas je 5ero u obitelji, a djeca su u fazi da često žele na izlete ili sl. povesti prijatelje. Jedina zamjerka je nekakav šuškajući zvuk koji dolazi iz suvozačevih vrata , nekad bude tiši, nekad glasniji, ali kako god navikli smo se na njega

  49. #49
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I mi i dalje vozimo našu xsaru picasso
    Super je, sad smo već na boosteru s naslonom i boosteru bez naslona.
    Prtljažniku nema zamjerke. kad ulazim u neki drugi auto imam osjećaj kao da ulazim u kutijicu.
    A ide mu 14 godina.... (naš je 3)

  50. #50
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Jedina zamjerka je nekakav šuškajući zvuk koji dolazi iz suvozačevih vrata , nekad bude tiši, nekad glasniji, ali kako god navikli smo se na njega
    Jedan moj prijatelj koji je radio u autoindustriji je pričao kako su znali ostaviti praznu kanticu pive u vratima prije montaže tapecirunga - bilo im je valjda fora kako ljudi vraćaju nove aute jer im nešto škrebeće...pa možeš i tu legendu uzeti u obzir

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •