Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 180

Tema: Dodjela šifri za rasprodaju

  1. #51
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    upozorenje!javlja da je to site za krađu identiteta

    ali daje ići dalje..ja se uspješno prijavila...
    obrazac se nalazi na google docsima (na mom accountu). sigurno nije stranica za krađu identiteta?!?!

    jel još nekome javlja to ili tako nešto slično?!

  2. #52
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    prijavila se i nisam to primjetila

  3. #53
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    meni preko mozille javio
    a preko explorera me mirno pustio

  4. #54
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    je, i meni se to pojavilo, ali sam ugasila i ponovno kliknula obrazac- drugi put sve normalno

  5. #55
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    o živote robijo!!!!!!!
    em zaboravila na dodjelu šifei, em poslodavac zabranio otvaranje linka....
    pa di me nađe!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb, Črnomerec
    Postovi
    74

    Početno

    Hvala RODI za šifru

  7. #57
    sandy-l avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb - Jarun
    Postovi
    244

    Početno

    I ja zahvaljujem, baš se veselim rasprodaji.

  8. #58
    tinnkka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Meni je isto javljalo sve i svasta, pa sam trcala kod informaticara, koji se spojio na svoj server doma () i uglavnom tako ja jedva na jedvite jade s posla usred radnog vremena se uspjela prijaviti.Moram reci da je bilo vrlo stresno i u velikoj žurbi, pa predlažem da drugi put kompjuter nekako slucajnim odabirom odabere tko će dobiti sifru, jer ovako je to vrlo diskriminatrno prema onima koji su na poslu i rade, a mozda su usred nekog seminara, sastanka ili ko zna cega...u ovo doba kompjutera, stvarno najbrži prst ne bi trebao biti uvjet za prijavu...btw, ja sam dobila sifru i zahvaljujem, ali sumjnam da cu iduci put uspjeti bas taj dan, u to doba, u tu minutu moći to sve poklikati i biti jedna od xy koji dobivaju sifru...mislim da moto najbrži prst ne bi trebao biti temeljeni uvjet za dobivanje sifre...to ja mislim..

  9. #59
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    prije ste se zalili kad niste mogli dobiti na telefonsku liniju jer vi ipak u to doba radite i ne mozete provesti tri sata telefonirajuci i pokusavajuci dobiti sifru.
    sad ne mozete do kompa jer ste na seminaru
    ajde nek neko napise kako se njemu cini da bi dodjela sifri bila pravedna? ali nek uzme u obzir da to rade ljudi koji takodjer rade, ili su na seminaru ili pak na predavanju.
    evo tinnkka mozes nam ti reci kako bi ti to napravila?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb, Črnomerec
    Postovi
    74

    Početno

    Način dodjela šifri je u redu, sve pohvale. Mene muči jedna druga stvar. U subotu nakon rasprodaje možda neću biti u mogućnosti doći po novac i po robu pa me zanima dali se negdje drugdje to može podići.

  11. #61
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ja sam za to da ostane "najbrži prst"

  12. #62
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    roba savim sigurno ne, a za novce nisam sigurna.
    pošalji nekog svog sa ugovorom po sve skupa

  13. #63
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj danchi74 prvotno napisa Vidi poruku
    Način dodjela šifri je u redu, sve pohvale. Mene muči jedna druga stvar. U subotu nakon rasprodaje možda neću biti u mogućnosti doći po novac i po robu pa me zanima dali se negdje drugdje to može podići.
    novce možeš podići i nakon rasprodaje, u dogovoru sa zaposlenicama Rode. nazoveš i pitaš kad možeš doć
    robu ne možeš podići kasnije, samo odmah nakon rasprodaje (od 16,30 ako se ne varam)
    sve što se ne podigne ide u donaciju za jednu dječju ustanovu. nažalost u rodi nemamo di skladištiti neprodane stvari

  14. #64
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Prijavila sam se na vrijeme, tj. u 12.15 datoga dana, međutim nikakvog povrata informacija nemam, čak ni mail odbijanja...

  15. #65
    tinnkka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    prije ste se zalili kad niste mogli dobiti na telefonsku liniju jer vi ipak u to doba radite i ne mozete provesti tri sata telefonirajuci i pokusavajuci dobiti sifru.
    sad ne mozete do kompa jer ste na seminaru
    ajde nek neko napise kako se njemu cini da bi dodjela sifri bila pravedna? ali nek uzme u obzir da to rade ljudi koji takodjer rade, ili su na seminaru ili pak na predavanju.
    evo tinnkka mozes nam ti reci kako bi ti to napravila?
    Pa, obzirom da je uvijet za dobivanje najbrzi prst, ja bih stavila vecernji termin, kada smo svi vise manje doma (i za telefoniranje je bio problem tajminga jer ljudi rade), odnosno nemamo uredske obveze, jer u podne imati mogucnost pristupa internetu nije bas najjednostavnije iz ranije navedenih razloga; ili bih promijenila odabir na slucajni odabir, jer biti u među prvih 100 ili koliko, i nije garancija koliko vidim u dolje navedenom mailu, pa bi metoda slucajnog odabira, neka komp bira dobitnike, mozda i bila bolja, samo da je period prijave duži (npr.od 15-19). Nitko nemora dezurirati uz komp, on sve odradi sam i vuk sit i ovce na broju

  16. #66
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ja sam u svakom slucaju i dalje za najbrzi prst, ali vrijeme- svejedno kad. od kad sam doma s djetetom mi je teze organizirati i planirati ista nego kad sam radila. tad sam znala kad imam pauzu i sl. Sad nemam pojma. Ja bi rekla da je mamama s malim bebama teze od doma napraviti pauzu u odredeno vrijeme nego onima na poslu

  17. #67
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj tinnkka prvotno napisa Vidi poruku
    Pa, obzirom da je uvijet za dobivanje najbrzi prst, ja bih stavila vecernji termin, kada smo svi vise manje doma (i za telefoniranje je bio problem tajminga jer ljudi rade), odnosno nemamo uredske obveze, jer u podne imati mogucnost pristupa internetu nije bas najjednostavnije iz ranije navedenih razloga; ili bih promijenila odabir na slucajni odabir, jer biti u među prvih 100 ili koliko, i nije garancija koliko vidim u dolje navedenom mailu, pa bi metoda slucajnog odabira, neka komp bira dobitnike, mozda i bila bolja, samo da je period prijave duži (npr.od 15-19). Nitko nemora dezurirati uz komp, on sve odradi sam i vuk sit i ovce na broju
    ali onda će nam se buniti oni koji nemaju kod kuće računalo, nego samo na poslu.
    nikada nećemo svi biti zadovoljni...

  18. #68
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ali onda će nam se buniti oni koji nemaju kod kuće računalo, nego samo na poslu.
    nikada nećemo svi biti zadovoljni...

  19. #69
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Moj je prijedlog...Samo prijedlog! Mislim, možda se tak i radi, kaj ja znam, nemam pojma, ali....Zapravo sam ja i mislila da se tako radi od kada je po novom! Da se recimo može poslati obrazac između 15 i 18 sati. To su tri sata, a pokrivaju i radno vrijeme (pred kraj) i dolazak doma.
    I onda se nakon svih pristiglih zahtjeva dodjele šifre prodavateljima na random! S time da bi prednost imali oni koju su recimo stalni i dobri prodavatlji (hm, mada čini mi se oni već po defaltu dobiju šifru...ili?) Tj. eliminirali se stalno lošiji prodavatelji...

  20. #70
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    tako na random mozes izgubiti dobre prodavatelje koji se prijavljuju prvi put (ako ih se ne izabere par puta mogu se demoralizirati i odustati od natjecanja za ubuduce), a oni kojima je jako stalo da dobiju sifru se prijave TOCNO u 12, ne u 12:15. i dalje mislim da je najbrzi prst najpostenije, ako ti je stalo ne kasnis ni akademskih 15
    bar je tako kod mene

  21. #71
    tinnkka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    tako na random mozes izgubiti dobre prodavatelje koji se prijavljuju prvi put (ako ih se ne izabere par puta mogu se demoralizirati i odustati od natjecanja za ubuduce), a oni kojima je jako stalo da dobiju sifru se prijave TOCNO u 12, ne u 12:15. i dalje mislim da je najbrzi prst najpostenije, ako ti je stalo ne kasnis ni akademskih 15
    bar je tako kod mene
    Mislim da ovo nije bas najbolje receno jer biti stalo i biti raspoloziv za prijavu usred radnog vremena su dva razlicita pojma i nikako" kašnjenje" na prijavu ne odražava nečiju (ne)želju za šifrom.

    Ja se slazem sa anom, ali kako ona rece, to je samo moje mišljenje i stav.

  22. #72
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A zašto bi na random izgubili dobre prodavatelje? Ne kužim. Što misliš da samo oni koji se prvi jave imaju dobru robu?
    Pa nekako ne bih baš rekla da je tako. Možda čak jako dobre robe imaju oni koji nisu uspjeli dobiti šifru, to nikako ne možemo znati.

  23. #73
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ja mislim da najbrži prst ne bi trebao biti jedini uvjet
    mislim da ni nasumično biranje nije fer
    mislim, nije fer ni da se šifre dijele u radno vrijeme (zbog onih koji se ne mogu tad prijaviti)
    kao što nije fer ni da se dijele nakon radnog vremena (zbog onih koji nemaju pristup netu od kuće)
    mislim, nije ok ni da se dijele internetom jer nemaju svi pristup netu
    kao što nije fer ni da se dijele telefonom jer nemaju svi mogućnost visiti na telefonu usred radnog vremena

    kako god okreneš neće biti fer
    mi se trudimo biti što poštenije kod dodjele šifri. stvarno se trudimo. ali ne možemo nikako naći sistem koji bi sve zadovoljio. iako bismo, naravno, voljele.

    možemo razmisliti o prijavama koje bi trajale duže, npr. od danas u podne do sutra u podne. da kriterij nije najbrži prst. da prednost imaju oni koji su se već prijavljivali za prethodne rasprodaje a nisu dobili šifre, i oni koji su već prodavali i s kojima imamo dobra iskustva, ali i novi prodavatelji (jer ako njima ne budemo davali šifre, neće se više javljati). trebalo bi onda valjda izraditi tablice i odlučiti postotak ovih i onih. npr. 50% starih, 50% novih (od kojih 1/2 se nisu nikad prijavili, a 1/2 su se već prijavili ali nisu uspjeli dobiti šifre). dakle, kad odredimo postotak ovih i onih, onda idemo metodom slučajnog odabira. bi li to bilo fer?

    i, svakako, ostaviti nekoliko šifri za one koji se ne mogu prijaviti internetom (oni bi se mogli prijavljivati telefonom).

    ja se samo bojim da bi opet hrpa ljudi bila nezadovoljna, a mi bismo poludile slagajući te tablice
    ma ne znam, komplicirano je to.
    vjerujte, voljele bismo da svi budu zadovoljni, ali bojim se da to neće nikada biti moguće

  24. #74
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    kad cete davati sifre za ove "predprijave"?

  25. #75
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    koje "predprijave"

  26. #76
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ne znam kako da se izrazim
    ovo sto smo dobili da unaprijed rezerviramo sifru za sljedecu rasprodaju- pisalo je da se prijavimo na mail ako smo zainteresirani sudjelovati kao prodavaci. zanima me da li cete te sifre djeliti prije rasprodaje u 2/3 mj ili sada ovih dana

  27. #77
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    kada se budu dodjeljivale i ostale šifre
    ali, nije zgorega podsjetiti čim izađe obavijest o datumu dijeljenja
    zapravo, neka ti to bude zadatak!

  28. #78
    tinnkka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da najbrži prst ne bi trebao biti jedini uvjet
    mislim da ni nasumično biranje nije fer
    mislim, nije fer ni da se šifre dijele u radno vrijeme (zbog onih koji se ne mogu tad prijaviti)
    kao što nije fer ni da se dijele nakon radnog vremena (zbog onih koji nemaju pristup netu od kuće)
    mislim, nije ok ni da se dijele internetom jer nemaju svi pristup netu
    kao što nije fer ni da se dijele telefonom jer nemaju svi mogućnost visiti na telefonu usred radnog vremena

    kako god okreneš neće biti fer
    mi se trudimo biti što poštenije kod dodjele šifri. stvarno se trudimo. ali ne možemo nikako naći sistem koji bi sve zadovoljio. iako bismo, naravno, voljele.

    možemo razmisliti o prijavama koje bi trajale duže, npr. od danas u podne do sutra u podne. da kriterij nije najbrži prst. da prednost imaju oni koji su se već prijavljivali za prethodne rasprodaje a nisu dobili šifre, i oni koji su već prodavali i s kojima imamo dobra iskustva, ali i novi prodavatelji (jer ako njima ne budemo davali šifre, neće se više javljati). trebalo bi onda valjda izraditi tablice i odlučiti postotak ovih i onih. npr. 50% starih, 50% novih (od kojih 1/2 se nisu nikad prijavili, a 1/2 su se već prijavili ali nisu uspjeli dobiti šifre). dakle, kad odredimo postotak ovih i onih, onda idemo metodom slučajnog odabira. bi li to bilo fer?

    i, svakako, ostaviti nekoliko šifri za one koji se ne mogu prijaviti internetom (oni bi se mogli prijavljivati telefonom).

    ja se samo bojim da bi opet hrpa ljudi bila nezadovoljna, a mi bismo poludile slagajući te tablice
    ma ne znam, komplicirano je to.
    vjerujte, voljele bismo da svi budu zadovoljni, ali bojim se da to neće nikada biti moguće
    Istina je sve što si napsala, moja namjera je bila samo da postoji svijest o tome da ovakav model dodijeljivanja šifri nije najidealniji iz svih tih već navedenih razloga. Obzirom da sam ja do sada uvijek imala dovoljan broj odrađenih sati ( sada vise jednsotavno ne mogu toliko izostajati s posla) i nisam imala potrebu zvati/mailati za sifru, zapravo sam ovaj put uvidjela sto sve "drugi" prodavatelji moraju napraviti da bi dosli do sifre i nemalo se iznenadila i zato reagirala, jer ako se nista ne kaze/ ne napise, nista se nece ni promijeniti.
    U svakom slucaju zahvaljujem na odgovoru.

  29. #79
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Tinnkja, pa da ne postoji svijest, ne bi se išlo s telefona na mail, zar ne?
    Razumijem da nije lako i da je frustrirajuće.
    Međutim, tako je i s druge strane, one koja dijeli šifre.

    Stoga mislim, čisto u svrhu dobivanja uvida u cjelokupnu situaciju, da bi malo više djeliteljica šifri trebalo podijeliti svoja iskustva s podjelom šifri na ovom threadu.

    O ljudima koji zovu u neprimjerena vremena. I bivaju bezobrazni i nasilni.
    O ljudima koji psuju na telefon dva dana kasnije jer nisu dobili šifru.
    O ljudima koji zovu na SVE Rodine telefone, čak i sad kad se dijeli preko neta.
    O ljudima koji zovu privatne mobilne telefone pojedinih članica u 23 sata navečer i zahtijevaju šifru.
    O ljudima koji bijesne jer su sve šifre podijeljene u vrijeme kad se šifre dijele.
    O ljudima koji dolaze na primopredaju i drže predavanja oko toga kako stari ljudi nemaju internet (wtf?) pa ne možemo samo tako dijeliti šifre.
    O ljudima koji dolaze na primopredaju reći da je ograničavanje šifri bezobrazluk i bahatost udruge te kako se usuđuju?

    Ja sve ovo gore nabrojano znam iako osobno nikada nisam sudjelovala u podjeli šifri.
    Sve kaj sam nabrojala sam čula na primopredaji dok su članice pričale, a zadnje dvije stvari sam ja na primpredaji doživjela.

  30. #80
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    kada se budu dodjeljivale i ostale šifre
    ali, nije zgorega podsjetiti čim izađe obavijest o datumu dijeljenja
    zapravo, neka ti to bude zadatak!
    eto! moj zadatak je obavljen

  31. #81
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    a kad se djele opće te šifre.
    Mjesec dana prije rasprodaje ili se to unaprijed već zna kome ide šifra prema vezi, poznanstvu prijeteljstvu uostalom tako nam i država funkcionira pa zašto ne bi i to

  32. #82
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    uvijek 10 dana prije rasprodaje, ima online obrazac na portalu

  33. #83
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    a kad se djele opće te šifre.
    Mjesec dana prije rasprodaje ili se to unaprijed već zna kome ide šifra prema vezi, poznanstvu prijeteljstvu uostalom tako nam i država funkcionira pa zašto ne bi i to
    ovo ti je toliko bezveze pitanje da bih ga ja najradije brisala

    valjda bih onda prvo ja, kao predsjednica, imala pravo na šifru
    a nemam

    šifre se dijele 19.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    39

    Početno

    Ja bih pitala , čisto iz praktičnih razloga... Dakle šifre se dijele prema redu prijave, jel tako? Ako sam nova, odnosno, jednom sam se prijavila, prije cca godinu dana, ali nisam dobila šifru, postoji veća šansa da ju dobijem ako odmah u 12 h ispunim obrazac?

  35. #85
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    da, zadnji put su sifre sifre podjeljene u 15 min
    navala je velika i zbilja se djele prema vremenu prijave
    po principu ko prije njegova djevojka

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    39

    Početno

    Evo prijavila sam se u 12:02, i stvarno se nadam da sam bila dovoljno brza i da ću imati sreće!!!
    E, da, a kako gledate na dvije osobe iz istog kućanstva. Npr. da se prijavio i moj muž? Ili mama? Jel imaju jednako pravo dobiti šifru ili...?
    Posljednje uređivanje od helly7 : 19.09.2012. at 13:08

  37. #87
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    to je napisano u pravilima, i ne dajemo sifre svim clanovima jedne obitelji.
    a to meni stvara samo vise posla, jer moram sve podatke provjeravati i to radim, vjerovali ili ne.
    i onda se dulje ceka, dakle samo ste meni zakomplicirali zivot, a to zapamtim

  38. #88

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    39

    Početno

    Nismo to napravili, samo mi je palo na pamet. Zapravo smatram da nije fer prema drugima. Nisam uočila u pravilima, morat ću malo detaljnije to pročitati...

  39. #89
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    meni je žao što je ovo dijeljenje šifri opet stresno, prije je bilo zovi do besvijesti, sad ako nisi u 12.00 za kompjutorom (ako uopće imaš mogućnosti za prijavu) možeš zaboraviti šifru...

    ja opet apeliram na direktne šifre za dobre prodavatelje/forumaše...
    Posljednje uređivanje od Willow : 19.09.2012. at 16:06

  40. #90
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Willow imali smo direktne sifre za dobre prodavatelje, pa se bas i nije pokazalo dobrim.
    idealnog sustava nema.

  41. #91
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    a jel se smije ista osoba prijaviti više puta?

    (smijat ćete se razlogu ali ja moram angažirati minimalno 2 osobe da me prijave jer se ja ne mogu osobno prijaviti pa onda to dvoje zovem tko od njih može na komp i kaj onda ako me na kraju prijave 2x???)

  42. #92

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    40

    Početno

    jesu li šifre podijeljene tj. poslane obavijesti? ja još niš nisam primila..??

  43. #93
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj irena02 prvotno napisa Vidi poruku
    jesu li šifre podijeljene tj. poslane obavijesti? ja još niš nisam primila..??
    jos nisu

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    ja sam bila jako brza u tikanju tocno u podne kod Rode
    pa se toplo nadam rjesavanju viska stvari
    a za kupnju onog sto nam treba ( a za troje stalno nesto treba)

  45. #95

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    39

    Početno

    jupi!!! Sretna sam ko malo dijete! Bila sam dovoljno brza i dobila sam šifru! Hvala!!!

  46. #96
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku

    ja opet apeliram na direktne šifre za dobre prodavatelje/forumaše...
    neko vrijeme smo primjenjivali tu praksu
    ali se onda dogodilo da bi takvi prodavatelji počeli donositi lošu robu

  47. #97
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj helly7 prvotno napisa Vidi poruku
    jupi!!! Sretna sam ko malo dijete! Bila sam dovoljno brza i dobila sam šifru! Hvala!!!
    a ti si cekala ponoc

    svi koji su dobili sifre su obavijesteni e-mailom, molim jos jednom obratite paznju na tocku 4 pravila nase rasprodaje

  48. #98
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    može odgovor? da znam za drugi put

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    a jel se smije ista osoba prijaviti više puta?

    (smijat ćete se razlogu ali ja moram angažirati minimalno 2 osobe da me prijave jer se ja ne mogu osobno prijaviti pa onda to dvoje zovem tko od njih može na komp i kaj onda ako me na kraju prijave 2x???)

  49. #99
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ne bi smjela, a ako se i dogodi i prijavi i dobije sifru, dobije samo jednu.
    ali nadam se da nece biti takvih probelma, jer jednom toleriram, ali bome zapamtim za drugi put.

  50. #100
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    ok

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •