Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 398

Tema: Čistač na paru H20 x5

  1. #51
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Što se tiče odvikavanja od pelena, slučajnih nezgoda i čišćenja.
    Kod nas se ta nezgoda sa velikom nuždom dogodila na par mjesta na tepihu (odjednom).
    Uglavnom, ribala sam sa venišom i čarlijem, ali ništa nije otklonilo miris.
    Frknula sam tepihe u čistionu i vratili mi očišćene intezivnog mirisa (po čišćenju), ali ja ko ja, probala
    taj dio na tepihu i osjetila se razlika između čistog i tog dijela, eto, toliko o servisima za čišćenje.

    Dezifincirala sam ih sa ovim malim ručnim za paru, ali nisam se sjetila provjeriti 'ta mjeta', dok ih vratim u upotrebu baš ću
    pomirisati, pa javim, ali u svakom slučaju si sigurna da je dezifincirani taj dio tepiha, znači očišćen i dezifincirani.

  2. #52
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko iskustva s ovim?
    Dirt Devil parni čistač
    Mislim da nemaš kaj fulati sa tim.
    1500W za tak malu mašinu je super, 400 ml zapremnina, a 5 m kabel je više nego odlično.
    U Getrou sam kupila običan Clatronic za ca 200 i nešto kn, zapremnina mu je 200ml, 1000W i kabel 5 m i zadovoljna sam.

  3. #53
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Sad vidim da i Neckermann nudi nešto slično, ali povoljnije: Dirt Devil M385
    Ne mora se tegliti jer je ko usisivač, ali mi se čini ta cijev prekratka... Ma ubi me ovo pretpostavljanje što je bolje

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Nisam ni znala da sad u skoro svakom većem dućanu ima tih čistača na paru. Znala sam za karcher ali to mi skupo ma da znam da je odličan.

  5. #55
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Ja naručila danas preko Top Shopa!
    Nadam se da će biti super!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Javi odmah dojmove.

  7. #57
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj Pikana prvotno napisa Vidi poruku
    Javi odmah dojmove.
    Naravno!

  8. #58
    mara68 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj studena prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam, ja sam sa svojim zadovoljna, baš imam onako osjećaj čiste kuće kad
    prođem s njim podove, još kad ukapam par kapi eteričnog ulja pa sve zamiriši...
    Inače imam klasičan jasen parket i koristim ga preko godinu dana svakotjedno,
    nikakvih promjena nema jer kad se stavi na min dotok pare krpa ostaje gotovo suha
    Ja sam straaašno zagrijana za ovaj čistač i pitanje je trenutka kada ću ga naručiti. Naravno imam par pitanja.
    Zanima me koji je problem s parketima? Mislite li da ih može oštetiti? Je li čišćenje jednako učinkovito ako se smanji dotok pare? Koje eterično ulje koristiš i koliko kapi staviš?
    Što se radi s viškom tekućine koji ostane iza ručnog čistača?

  9. #59
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Naručila u petak, došao u utorak. Ali tražila sam da mi to malo ubrzaju.
    Najviše me zanimalo kako pere podove i fugne i to mi je onak, trojka. Probala sam pločice odmah naravno na četvorki (ima 4 stupnja) i ostajale su mi kao vodene mrlje. Kad sam smanjila na jedinicu ok je, ne ostaje previše vode iza, brzo se suši, ali ja imam i podno grijanje.
    Puno mi je lakše baratati s mojim vileda partfišom, jer ovaj čistač je teže gurati i ne može doći do svih mjesta (ispod kuhinje, oko wc školjke, ispod kreveta...)
    Moram probati još i tepihe, pa ga možda i ostavim.
    Plusovi su mi što ne moram stalno skidati i prati krpu i što je to ipak 100 stupnjeva, pa valjda i ubije koju bakteriju.
    studena, u uputama piše da se ne smiju u njega sipati nikakvi deterdženti ni eterična ulja, a ti ipak staviš?
    I potpis na sve što je Blondina napisala (kako si ga uspjela vratiti? nigdje ne vidim ništa o pravu na povrat)

  10. #60
    anna24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Garešnica
    Postovi
    114

    Početno

    Ja koristim onaj prvi H2O čistač koji je izašao prije par godina. Pošto u kući imam laminat i pločice, prilično sam zadovoljnanjime. Istina i mene smeta što ga ne mogu gurnuti ispod namještaja onako kako ja hoću, ali to riješim krpom Laminat mi se brzo osuši, ne ostaju mrlje, mada mislim da je vrijeme da kupim novi filter ...
    A i ovaj mi se sviđa, vidim da pere sve, od stakla do tepiha, amda mislim da se neću upuštati u kupovanje novog...i ovaj mi je i više nego dovoljan, a mislim da ta para ipak ubije kojeg bakcila

  11. #61
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Bundevice da li ga onda preporučuješ ili ne?
    Nekoliko pitanja;da li onaj ručni dio ide na strujni kabal ili ne?Da li je težak? Mogu li se čistiti čupavi tepisi?
    Da li može čistiti kamenac,tipa nasprejam s nekim sredstvom protiv kamnca pa pređem s parom?
    Ja sam ga isto naručila i nadam se da će mi biti koristan.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    29

    Početno

    pozdrav, nije mi amjera bila kritizirati...to su zaista samo moji dojmovi, iako sam bila svjesna da reklame prenapuhuju ipak sam malo očekivala više. A ne mogu reći da je loš, dapače korektno je oprao podali ne značajno bolje i uz dosta isključivanja /uključivanja u struju, te posebno sto je malo tezak za upravljanje, ja sam krpicu trebala promijenit jer se dosta namočila. Povrat je jednostavan, nazove se na telefon (ovaj: 01/6326-315 ) i javi da ga se vraca..rok povrata je 15 dana od primitka, moraš sam platiti poštarinu. To mi je ujedno prednost ovog čistača jer ga mozes isprobati i ukoliko ti ne odgovara vratiti.
    ručni dio je ustvari komponenta ovog cijelog i isto je vezan na struju, meni je bio malo tezak u ruci (mozda sam ja preslaba a ne on pretezak )

    Moja logika je bila da obzirom da dio za prozore nije tako super super (meni) jer mi je malo tezi i ostavi dosta vode (ali opere definitivno bolje nego samo ja i krpa) ..... i pomalo nepraktiččan...da mogu uzeti jeftiniji parni (ima od 200 -400 kn) koji je samo za pod...a prozore i dalje na klasičan način, a mlaznica me nije oduševila...puno previše vode pušta i previše otpuhivanja (ne moze po meni sve ubiti,a otpuše i prljavštinu). I dalje mi se sviđa to parno čišćenje s manje kemikalija..a sad ću malo istražiti jefitnije opcije...
    a opet i mlaznica + podni se da naći da je zajedno pola jeftinije..no kazem stvar očekivanja, osobnog ukusa....koliko ti mali nedostaci smetaju.... super je sto se lakorastavi pa time i lakse ga je spremiti negdje...

    Ja inače rabim mix za pod koji si spremim u sprej dozu (od npr arfa za staklo) u koji pomijesam ocat, čarli i vodu, ili vodu i ajax univerzal i ocat..ili samo čarli + voda, to posprejam i predjem sa nekom močom, trenutno imam onu s navlakom krpicom... moze se dodati malo limuna... jer ne zelim koristiti jaka kemijska sredstva..... s čarlijem operem i puno toga u kuhinji i kupaoni, za laminat imam ili pronto multisuperficie ili sredstvo za laminat (tkdj već pripremljeno s vodom u spreju) za prozore arf...koji nekad iskoristim i za tuš kadu, wc s domestos maramicama i oko wc-a----a inox stvari nekad i s šamponom za kosu (radi sjaja) i kad treba koristim nešto jače kao sanitar za kupaonu ili arf kuhinjski (ali jako rijetko)
    Posljednje uređivanje od Blondina : 26.02.2011. at 21:04

  13. #63
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    ajd da još malo udavim vas koje ste isprobale stvarčicu...
    imam pločice u kupaoni od poda do plafona i sad me zanima jel taj čistač može očistiti zidne pločice na način kao što se to radi na podnima, ako me razumijete? jel radi u tom položaju?

  14. #64
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ja ću pričekati još nekoliko recenzija.
    kupila sam na toj tv prodaji one kese za čuvanje robe što se usisaju i ko fol spljošte - žali bože 250 kn, ispuhuju se isti tren.
    u biti, žali bože 500 kn jer sam jedan pak kupila za poklon - i njoj se ispuhuju.
    onda mi stara u kineskom dućanu kupi set kesa na istom principu za 30 kn - ne ispuhuju se.
    pa zar to nije za poluditi...

  15. #65
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Evo moj je stigao danas. Nisam još isprobala sve funkcije,najviše sam radila sa ručnim u kupaoni i za sada su dojmovi super.Nije mi pretežak. Jedina stvar zbog koje sam sada stvarno pošizila je to da se dobiju dvije male četkice-mekana i tvrda i već vidim da je to potrošni materijal. Nazovem Top shop i pitam može li se to naručiti posebno oni kažu ne.A i nekako mi bljak da to koristim u kupaoni a onda da s tim čistim pećnicu. Javim dalje...

  16. #66
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Citiraj Suzzy prvotno napisa Vidi poruku
    ajd da još malo udavim vas koje ste isprobale stvarčicu...
    imam pločice u kupaoni od poda do plafona i sad me zanima jel taj čistač može očistiti zidne pločice na način kao što se to radi na podnima, ako me razumijete? jel radi u tom položaju?
    Taj čistač radi na principu da ga koristiš za podno čišćenje, zatim se može odvojiti i postaje ručni pa ga koristiš za pločice na zidu.
    A da li se smije ovako cijeli, ne znam, a sigurno je i teški.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    nemam taj s reklame nego neki vulgaris iz spara,
    uglavnom nigdje u uputama mi ne piše da se ne smije u njega ništa stavljati,
    ja kapnem par kapi onak odokativno grejpa i čajevca, ponekad dodam i ocat
    i sve funkcionira, nikada nisam primjetila da ostaje voda iza njega,
    pod je mokar otprilike kao da se prođe vlažnom krpom

  18. #68
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Taj čistač radi na principu da ga koristiš za podno čišćenje, zatim se može odvojiti i postaje ručni pa ga koristiš za pločice na zidu.
    A da li se smije ovako cijeli, ne znam, a sigurno je i teški.
    OK, znam da se odvaja i postaje ručni, ali da li se na taj ručni dio može montirati onaj nastavak s kojim se pere pod? Nisam baš toliko ambiciozna prati zidne pločice s onim maleckim četkicama
    Posljednje uređivanje od Suzzy : 02.03.2011. at 19:58

  19. #69
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Aha, a ja sam mislila dal možeš cijeloga voziti po zidu

  20. #70
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Aha, a ja sam mislila dal možeš cijeloga voziti po zidu
    Pa da, takvo pitanje sam i postavila, nisi krivo skužila...
    samo sam razmišljala o načinu kako bi s njim očistila te zidne pločice, imam ih više nego podnih pa mi je bitno znati prije nego naručim

    Blondina? bundevica? spring? ostale koje ste čistile s njim, kako se čiste zidne pločice sa tim zelenkom?

  21. #71
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Suzy ja sam jučer čistila zidne pločice u kuhinji samo sa ručnim dijelom tog zelenka. Nisam koristila nikakav nastavak,samo mlaznicu. Poslije sam prebrisala krpom. Zadovoljna sam rezultatima.
    Ono što me najviše oduševilo je kako je očistio pećnicu,štednjak,napu. Samo para i nekoliko kapljica Jara,a rezultati su fantastični.Nema šanse da bi tako očistila pećnicu prije bez neke teške kemije i ribanja. Stvarno štedi vrijeme i puuuno se više i brže može napraviti s njim. Odličan je i za razna nedostupna mjesta. Čeka me još isprobavanje čišćenja laminata,tepiha,prozora. Ali za sada je ispunio sva moja očekivanja i više od toga.Samo me i dalje brinu one dvije četkice-samo od jučerašnjeg čišćenja već su se poprilično ofucale. Stvarno bi voljela da imam 6 komada a ne dvije.Jedan komplet za kuhinju,jedan za kupaonu,a jedan za rezervu.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Ja sam ga brzo vratila pa nisam siher da li se onaj podni nastavak može koristiti za pločice, po meni ne... ali se može s mlaznicom ili sa ovim dijelom za prozor, s njim sam ja iskušala.... rezultati OK. Pogleday mozda na ebayu da nema rezervnih dijelova...ja sam našla dosta rezervnih krpica..SAMO za one prijašnje modele...a da li bi bilo mozda tih nastavaka ne znam...a to mi i nije palo napamet da bi bilo zgodno ustvari da ih je više.... mene je kod pećnice mučila količina pare/vode a to mi je nekako struja...(samo moj feeling).....
    s tim da kad vraćate....rok povrata novca je 30 dana i čini mi se da ih iskoriste ja sam vratila 21og ali jos nista od storna

  23. #73
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Ja sam prošli tjedan postala ponosna vlasnica Neckermannovog parnog čistača (ovog: http://www.neckermann.hr/hr/nm2/tehn...i%20%E8ista%E8) i mogu vam reći da je odličan, a i košta cca 550 kn, što je bitno jeftinije od onog iz TV prodaje .
    Osim toga, s njim sam lijepo očistila tepihe i osvježila tapicirani namještaj (prozore nisam prala jer je vani temp. -, a to piše u uputstvima da se onda ne preporuča). Ručni dio nije težak kao kod ovog H20 čistača i dajem preporuke za ovaj!

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    29

    Početno

    gledala sam taj, i super mi je da ima puno veću zapremninu vode, a daj mi reci:
    koliko zauzima mjesta?
    Koliko treba da se zagrije?
    da li se dobije više krpica ili se moze dokupiti?

    Super je kod neckermanna jer se moze na rate isto uzeti...

    a da li je netko uzeo neki 200 do 300 štapni samo za pod da ima regulaciju pare i da je zadovoljan njime?

  25. #75
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj winnerica prvotno napisa
    Ja sam prošli tjedan postala ponosna vlasnica Neckermannovog parnog čistača (ovog: http://www.neckermann.hr/hr/nm2/tehn...i%20%E8ista%E8) i mogu vam reći da je odličan, a i košta cca 550 kn, što je bitno jeftinije od onog iz TV prodaje .
    Osim toga, s njim sam lijepo očistila tepihe i osvježila tapicirani namještaj (prozore nisam prala jer je vani temp. -, a to piše u uputstvima da se onda ne preporuča). Ručni dio nije težak kao kod ovog H20 čistača i dajem preporuke za ovaj!
    E baš mi je drago da se javio netko za ovaj jer, citiram sama sebe
    Citiraj Suzzy prvotno napisa Vidi poruku
    Sad vidim da i Neckermann nudi nešto slično, ali povoljnije: Dirt Devil M385
    Ne mora se tegliti jer je ko usisivač, ali mi se čini ta cijev prekratka... Ma ubi me ovo pretpostavljanje što je bolje
    Baš se između ovog neckermannovog i topshopovog zelenka dvoumim. Ovaj neckermannov je jači i ima veći spremnik za vodu, ali kao što sam spomenula čini mi se da je ta cijev prekratka iako vidim da ima teleskopski nastavak za moje famozne zidne pločice

  26. #76
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    winnerica, a ima regulaciju pare pa da posluži i za parkete ili ima kakvu napomenu za drvene podove?

  27. #77
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    meni se čini da ima regulaciju, onaj crni gumb iza drške (?)

  28. #78
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja sam mislila kupiti ovaj zeleni, ali jučer pitam u dućanu u Garden Mallu koliko dođu zamjenske krpe - 150kn/tri komada.
    Nema šanse da kupim.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Pa to je čista pljačka.

  30. #80
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Dirt Devil vam ima regulaciju pare na čepu od spremnika za vodu (koji je velik ali ja nisam mjerila jer ne stižem, uglavnom preko 7 dcl ide u njega i zagrije se na radnu temp. za cca 10 min.). Ima sve nastavke poput npr. usisavača (mislim na cijevi za produljenje rada), ima tzv. veliku četku za tepihe i pod (na nju se zakači krpa - dobije se jedna s njim ali mislim da može u biti svaka ona kupovna krpa za pod jer ima praktične štipaljke sa strane na toj četki za zakačiti krpu) pod opere super i ne moči ga previše, a kad hoćeš očistiti tepih četkom i parom - to je fantazija (nisam imala pojma koju zmazanoću i dlake imam na tepisima...), dobije se nastavke za čistiti stakla i sl., a može ga se koristiti i za osvježavanje odjeće koja je npr. čista ali dugo stajala ili bila u dimu u kafiću i sl. (to nisam isprobala još).
    Meni se ovaj s tv prodaje mali nastavak čini težak za rad s jednom rukom - ovaj ima kabel od 5 m strujni, ima kabel od nekih 2.5 m za paru (od aparata do "pištolja" za paru), taj ručni dio "pištolja" za paru ima još puno nastavaka i produžetaka (četke grublja i meka i sl.), a ima i sigurnosnu kočnicu na sebi da nebi slučajno netko pritisnuo i pustio paru od 110 stupnjeva (to me oduševilo). I moram reći da skida i plijesan sa zidova koju sam dobila na poklon uz PVC prozore I da, perem s njim granit, kamen kanfanar na stubištu i parkete.
    Posljednje uređivanje od winnerica : 03.03.2011. at 22:43

  31. #81
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Sam aparat nije prevelik, poput običnog manjeg je usisavača.

  32. #82
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    winnerica, hvala na recenziji... odluka je pala

    p.s. spremnik mu je 1.4 l

  33. #83
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    pločice se peru sa nastavkom za prozore prati, ok je rezultat.

    meni je super za podove, nema fleka, sve skine bez puno ribanja.

  34. #84
    mara68 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj winnerica prvotno napisa Vidi poruku
    Dirt Devil vam ima regulaciju pare na čepu od spremnika za vodu (koji je velik ali ja nisam mjerila jer ne stižem, uglavnom preko 7 dcl ide u njega i zagrije se na radnu temp. za cca 10 min.). Ima sve nastavke poput npr. usisavača (mislim na cijevi za produljenje rada), ima tzv. veliku četku za tepihe i pod (na nju se zakači krpa - dobije se jedna s njim ali mislim da može u biti svaka ona kupovna krpa za pod jer ima praktične štipaljke sa strane na toj četki za zakačiti krpu) pod opere super i ne moči ga previše, a kad hoćeš očistiti tepih četkom i parom - to je fantazija (nisam imala pojma koju zmazanoću i dlake imam na tepisima...), dobije se nastavke za čistiti stakla i sl., a može ga se koristiti i za osvježavanje odjeće koja je npr. čista ali dugo stajala ili bila u dimu u kafiću i sl. (to nisam isprobala još).
    Meni se ovaj s tv prodaje mali nastavak čini težak za rad s jednom rukom - ovaj ima kabel od 5 m strujni, ima kabel od nekih 2.5 m za paru (od aparata do "pištolja" za paru), taj ručni dio "pištolja" za paru ima još puno nastavaka i produžetaka (četke grublja i meka i sl.), a ima i sigurnosnu kočnicu na sebi da nebi slučajno netko pritisnuo i pustio paru od 110 stupnjeva (to me oduševilo). I moram reći da skida i plijesan sa zidova koju sam dobila na poklon uz PVC prozore I da, perem s njim granit, kamen kanfanar na stubištu i parkete.
    Možeš li mi napisati koji točno model imaš i gdje si ga kupila. Našla sam na Neckermannovim stranicama dva modela pa nisam sigurna koji opisuješ. Definitivno kupujem čistač na na paru, ali sam još u nedoumici koji kupiti

  35. #85
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    http://www.neckermann.hr/hr/nm2/tehn...gcode=a34ddea8#

    Ovaj model imam! I koliko sam vidjela na tv prodaji uz zelenka vam nejdu oni svi nastavci, tj. ako idu onda se još doplačuju! Ovaj plavušan ima sve sa sobom!
    Evo ovako, što se tiče zamjenske krpe za pranje poda - u mom slučaju sa Dirt Devilom, može fakat bilo koja krpa za pod (mislim na one kupovne) budući da on sa sobom ima samo jednu svoju originalnu. Što se tiče jako mokrog poda - to se nakon pranja dogodi ako je krpa kojom peremo već jako mokra (logički), znači treba staviti čistu suhu krpu!
    I mislim da trebam napomenuti da je proizveden u Njemačkoj, a ne npr. u Kini i sl. - to mi je isto važan podatak.

    Nedostatak: onaj 5m dug kabel za struju se ne uvlači u njega kao npr. u usisavač i plete se pod nogama dok se radi (što je i logički jer se D. Devil ugrije, pa bi se kabel otopio), ali preko toga ću mu preći!

  36. #86
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Zelenko ili plavušan , znači taj plavušan može po parketu uz malu
    dozu pare, ne vjerujem da piše parket u uputstvima pogotovo ako je iz Njemačke.
    Ah, totalno ne znam, sad mi se plavušan više sviđa, ali pak mjesto u stanu za njega....što sve nećemo smisliti da nas muči.

  37. #87
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Ha, gle - on po parketu provjereno (višekratno) ide i parketu nije ništa osim kaj je sjajn i čist
    U uputstvima se posebno napominju plastični podovi nekakvi (u biti i neznam kaj bi to bilo, mislim da oni podovi kakvi su u bolnicama i sl. jer bi se mogli počet odljepljivat?).

  38. #88
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Ja naručila plavušana

    Do 15.3. imaju popust 115 kn na sve tako da će me doći duplo manje od zelenka.

    Javim dojmove

  39. #89
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Ajd super! Vidjet ćeš da budeš zadovoljna s njim (ja navalila hvaliti ga kao da proviziju od Neckermanna dobivam )!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Bok! Nadam se da se ovako šalju pitanja pošto sam prvi put na ovom forumu. Molim te mi samo reci za ta Drty devil parni čistač da li može ići na laminat kad si spomenula neke plastične podove.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Ja danas bila u Gardenu pa navratila u Top Shop da vidim zelenka i puno je manji nego na tv-u nemaš ga šta za vidit, djeluje mi nekako nekvalitetno za toliko novca, jedino što mi se sviđa što je tak malen može ga se staviti bilo gdje ali i meni se čini da će past ovaj Neckermannov.

  42. #92
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    Jel zna netko kod za onaj popust od 115 kn, makli su prije nego sam naručila
    ..reloadam, a ne pojavljuje se, stoji mi nekakav za tekstil.
    samo se sjećam da završava na 051, ili O51.
    heeeeeeeeelp!

  43. #93

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel zna netko kod za onaj popust od 115 kn, makli su prije nego sam naručila
    ..reloadam, a ne pojavljuje se, stoji mi nekakav za tekstil.
    samo se sjećam da završava na 051, ili O51.
    heeeeeeeeelp!

    http://www.google.hr/#hl=hr&source=h...b91d49e92631f8

    google

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

  45. #95
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel zna netko kod za onaj popust od 115 kn, makli su prije nego sam naručila
    ..reloadam, a ne pojavljuje se, stoji mi nekakav za tekstil.
    samo se sjećam da završava na 051, ili O51.
    heeeeeeeeelp!
    NO15 (slovima NO, brojevima 15)

  46. #96
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    hvala curke! vratili su u medjuvremenu. hehe, možda čitaju forum

  47. #97
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Prošli tjedan stigao!!! Isprobala i odličan je za pranje podova, tuš kabine - skida ono od kamenca sa stakla, za wc itd... Nisam ostalo baš još stigla isprobati, ali ne mogu očekivati 'čarobni štapić'. Uglavnom lijepo sve dezinficira bez kojekakvih kemikalija.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj MariolaST prvotno napisa Vidi poruku
    Prošli tjedan stigao!!! Isprobala i odličan je za pranje podova, tuš kabine - skida ono od kamenca sa stakla, za wc itd... Nisam ostalo baš još stigla isprobati, ali ne mogu očekivati 'čarobni štapić'. Uglavnom lijepo sve dezinficira bez kojekakvih kemikalija.
    Koji si kupila, zelenka ili?

  49. #99
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj Pikana prvotno napisa Vidi poruku
    Koji si kupila, zelenka ili?
    zeleni je, a sad ne znam da postoji više vrsta...

  50. #100
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Jesi kupila zelenka iz Topshopa ili plavušana iz Neckermanna? Na to se vjerojatno odnosilo pitanje.
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 07.03.2011. at 14:47

Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •