Stranica 5 od 8 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 398

Tema: Čistač na paru H20 x5

  1. #201
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Evo ga: http://forum.roda.hr/threads/40497-Usisivac-na-paru
    Inače nnisam uopće zadovoljna sa zepterovim proizvodima, ali ovaj izgleda fantastično, a i lagano, za razliku od ovih ostalih od deset kila

  2. #202
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    koliko ovo čudo košta?

  3. #203
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    thx
    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Inače nnisam uopće zadovoljna sa zepterovim proizvodima, ali ovaj izgleda fantastično, a i lagano, za razliku od ovih ostalih od deset kila
    ključna riječ je IZGLEDA. nije ni najmanje lagan. težak je ko pas. to mu je najveća mana

  4. #204
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    koliko ovo čudo košta?
    ne želiš znat, trudna si, mogao bi ti biti preveliki šok

    eto, sad kad sam te pripremila na šok, evo ti link, pa ti vidi hoćeš li ga otvoriti http://www.njuskalo.hr/usisavaci/tut...c-oglas-759930

    inače, trenutno je, navodno, na nekoj akciji

  5. #205
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ajme meni puntice, dobro da si me pripremila
    jel ovo cijena polovnog, jadna ti sam

  6. #206
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno


    novi sad dođe toliko, ili malo manje. jer, je, jel, na akciji

    prije par mjeseci je novi na njuškalu bio 16.000kn

    ja bih te novce radije potrošila na neko putovanje i dalje čistila krpom
    ili na neku tetu čistilicu
    da dam toliku lovu i još da sama moram čistiti

  7. #207
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Ja bih kupila nešto od ovih koji nisu Zepter (trenutno ne), usisava, čisti, ma fantastično...
    e, ali sad si razmišljam da li bi bilo iskoristivo ili bi mi se više isplatio samo neki praktičniji štapi čistač,
    najvažnije mi je koji bi od čistača bio više u pogonu...

  8. #208
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku

    ....
    ja bih te novce radije potrošila na neko putovanje i dalje čistila krpom
    ili na neku tetu čistilicu
    da dam toliku lovu i još da sama moram čistiti
    ajme, baš!
    savršeno rečeno!

  9. #209
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Sad sam se i ja zapalila za čišćenje parom. Imam odavno onaj mali ručni Zepterov, jednom sam ga isprobala i nikad više. I ja sam si zamislila da to sve fino lijepo poparim i gotovo, a kad tamo treba tu prljavštinu i počistiti . To me razočaralo i obeshrabrilo, ali mislim da je vrijeme da krenem u akciju opet i da mu dam još jednu priliku budući da mi je besplatan ... Možda bi mi riješio barem fronte na kuhinji i pločice u kupaoni ... ako već ne podove ...

  10. #210
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    ma ja moram priznati da nemam problem s tom prljavštinom.. jedino se cjedila crna voda kad sam "stogodinastaru" kupaonicu čistila- fuge, pa sam to močotom s poda. inače kod poda, stavim na parni krpicu, frotirnu ili neku. isto i za prozore, pa samo poslije isperem krpicu.
    U stvari, slično ko i s močotom po redoslijedu. samo puno brže, bolje, higijenskije, SVE.
    znači, ako je pod jaako prljav, pa prvo treba usisat ili pomest. nebi ni s močotom išla razmazivat to smeće. dosad nisam imala taj slučaj s parnim, bilo je umjereno šporko. pa bi samo s parnim prošla pod. krpica se malo zasmeđi, ali pod se poslije blista i nema dodatnog skupljanja prljavštine, i još je suh u roku pola minute.

  11. #211
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    solange, čistač plaćen, kad se vratim u pon ili utorak onda se javim pa ga šalješ, važi?
    htjela sam na pp, ali inbox ti je pun, a ja danas putujem pa ne znam hoću li dočekati čišćenje inboxa.

  12. #212
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

  13. #213
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Ovaj ručni iz Lidla ima snagu 1600W, za usporedbu neckermannov ima 1500W... ima 300 ml spremnik, za usporedbu zelenko ima 400 ml. Cijena - presmiješna. Mislim da se svakako isplati kupiti.

  14. #214
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    1600W? Pa gdje piše, nisam nigdje našla. Je, ali sa zelenkom možeš lijepo podove čistiti i opet ručno čistiti.
    Ja imam takav mali Clatronic 1000W(200-300kn) i znaš kak počistim poddok mi se dezinficira? Klečeći ,
    mislim da ovisi za što točno čovjeku treba....

  15. #215
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Piše u onom njihovom letku, baš sam ga danas listala.
    Naravno, isplati se kupiti nekome tko ga ne treba za pranje podova već onako za kuhinjske/kupaonske površine, prozore i sl.

    Edit: evo čak piše i na dnu ovog linka
    Posljednje uređivanje od Suzzy : 01.04.2011. at 22:12

  16. #216
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    da.. ili čisto za dezinfekciju.. mislim da se i takav manji može dobro iskoristiti za neke stvari.

  17. #217
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    thx

    ključna riječ je IZGLEDA. nije ni najmanje lagan. težak je ko pas. to mu je najveća mana
    moja sestrična se navukla...na nešto slično (zepterovo). jednom mi ga je posudila - i zahvalna sam joj doživotno... naime, doživotno ga više ne želim koristiti


    btw - "vodeni filter" me izludio... dok sam bacala vodu, ispirala posudu, pa opet natrag... shvatila sam da prašina i nije tako strašna, bar te od nje ne boli kičma

  18. #218
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Suzzy prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj ručni iz Lidla ima snagu 1600W, za usporedbu neckermannov ima 1500W... ima 300 ml spremnik, za usporedbu zelenko ima 400 ml. Cijena - presmiješna. Mislim da se svakako isplati kupiti.
    meni izgleda nekako ko oni bosanski lončići za kavu s grijačem u vodi... radi dok te ne zdrma struja (cijeli kat mi ostao bez struje)...

  19. #219
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    meni izgleda nekako ko oni bosanski lončići za kavu s grijačem u vodi... radi dok te ne zdrma struja (cijeli kat mi ostao bez struje)...


    pa... imam neke stvari iz Lidla, bolje su nego što izgledaju

  20. #220
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Suzzy prvotno napisa Vidi poruku


    pa... imam neke stvari iz Lidla, bolje su nego što izgledaju
    ma imam i ja - al nisu na struju ...

    gledala sam i ovo:

    http://www.topshop.com.hr/rucni_cist...-p.html?ils=58

    pa sad malo uspoređujem...

  21. #221
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Da nemam već jedan jeftini sigurno bih kupila ovaj iz Lidla, 1600W snage na tak maloj mašini, odlično.
    Nikad ne bih kupila ovaj mali monster za 500,00, radije bih dodala još kn i kupila zelenka da me kičma ne boli.

    Jedina stvar me zanima kod ovog iz Lidla da li ima mekanu savitljivu cijev na koju ide nastavak za pranje prozora i čišćenje jer se ne vidi na slici.
    <e ako ju nema onda ne bi bilo dobro jer ne vidim na koji bi se način moglo bez te cijevi normalno i ugodno čistiti.

  22. #222
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Ja sam jučer isprobala ovog mog iz Neckermanna! Pa.. nije to baš onako kako sam ja zamišljala, ali u svakom slučaju očistila sam neke mrlje s pločica koje nisam prije ničim mogla. Malo mi taj cijeli aparat, a posebno cijev/drška djeluje onako kao da će se raspasti, pa sve moraš nježno s njim. Ova četkica za ribanje mi se već cijela iskrivila. Probati ću sutra stakla oprati, ako to bude dobro, onda sam zadovoljna, jer imam puno stakala i mrzim ih prati.
    Ja mislim da ga nebi drugi put kupila, ali moram prvo isprobati na staklima.

  23. #223
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    ajde da utješim.. moj Karcherov djeluje totalno plastično, a četkica za fuge se nakon 3 dana ribanja definitivno i nepovratno sva rascvjetala.
    Ali, osim toga mi je stvarno super. Kad se sjetim prije prala podove svake prijestupne koja je to bila tlaka. a sad je brzo, temeljito, a bez kemikalija.

  24. #224
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    E i meni je ta cijev/drška na plavušanu malo klimava, teško se pomiče lijevo-desno, naprijed-nazad ide ok. Oprala sam zidne pločice i bogme sam se izmučila ali svejedno sam bila brže gotova nego kad sam ih prala klasičnim putem, nema penjanja gore-dole, žmikanja krpe itd. Još me čekaju prozori, nikako da krenem.
    I ja mrzim prati podove, ovo mi je spas, čak mi je i gušt

  25. #225
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    A i ja krećem na te prozore već danima...pa nikako.

  26. #226
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj Suzzy prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    I ja mrzim prati podove, ovo mi je spas, čak mi je i gušt
    Da, baš to!
    samo mi je nekad problem krenut, ali kad počnem.. guštiram.. a sve čisto i dezinficirano, i nema ostataka kemije koju treba ispirati.. prije sam se trgala zbog svog puzavca malog- ne paše mi prljavo, ne pašu kemikalije. sad mi je baš baš... po mjeri.

  27. #227
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    http://online.konzum.hr/categories/6...ducts/60041216

    Jeste vidjele ovo? Bi li to vrijedilo kupiti, ima pritisak veći neo Kercher, a snagu istu, a cijena....

  28. #228
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    moj taman stigao! jeeeeeeee
    hvala solange, javim dojmove kad ga isprobam

  29. #229
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Od sutra u Lidlu prodaju onaj ručni čistač na paru, ali ovaj put imaju i nekakvu zasebnu četku na paru:
    http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_19452.htm

    Jel netko probao? Trebala bi mi baš za kutnu garnituru, al ne znam vrijedi li što...

  30. #230
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    http://online.konzum.hr/categories/6...ducts/60041216

    Jeste vidjele ovo? Bi li to vrijedilo kupiti, ima pritisak veći neo Kercher, a snagu istu, a cijena....
    nisam vidjela, ali tamo ne kupujem niš od aparata otkad sam im morala vratit običnu vagu. imam osjećaj ko da je pevec2 imao svoje prste u tome.

  31. #231
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ajmo, ko je bio u lidlu? XD

  32. #232
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    http://online.konzum.hr/categories/6...ducts/60041216

    Jeste vidjele ovo? Bi li to vrijedilo kupiti, ima pritisak veći neo Kercher, a snagu istu, a cijena....
    Iste karakteristike kao plavušan... ne znam ima li one navlake ili barem kvačice pa da se prikvači krpa kad pereš pod, dosta je štur opis... svakako vrijedi otići pogledati uživo

  33. #233

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    ajmo, ko je bio u lidlu? XD
    evo ja sam ga se jedva dočepala, jutros u 10 ni jednog , a navečer u drugoj prodavaonici 30-ak kom. ( pa tko je tu lud ? vade li oni to stvari iz skladišta u 20:00???); već sam ga prije posudila i isprobala da ne kupujem mačka u vreći, iako 149 kn nije neki iznos muka mi je od neupotrebljenih stvari ili onih koje upotrebljavam svakih 1/2 godine; najpotrebniji mi je zbog fuga u kupatilu, jer su pune vlage i to obično čistim četkicom za zube i stvarno je mukotrpno i dosadno; sutra ga budem isprobala na svim površinama i javila dojmove, sad mi je malo kasno za radne akcije....

  34. #234

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Ja ga isto kupila ali već je na reklamaciji curila voda po spojevima, ma katastrofa.

  35. #235
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Nemoj zezat, stvarno , tako dobra snaga.. da, možda je prejaka snaga i preslaba kvaliteta plastike, a mislim stvarno kako mogu takvo što prodavati....
    Dok sam ja kupovala jeftini Clatronik nije mi na kraj pameti bilo da bi senešto takvo moglo dogoditi i nije se hvala Bogu. Baš žalim Pikana.

  36. #236

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ja sam svog iz Lidla ( 149 kn, aquapur 1600 W, snaga 3 bara) jučer i prekjučer zdušno isprobavala zajedno sa svim nastavcima;evo mojih doživljaja iz razno-raznih prostorija:
    -dušu dao za fuge u kupaonici ( za čiju namjenu sam ga i kupila), od doslovno na mjestima crnih nakon par prelaženja sa najjačim intenzitetom pare fuge postaju bijele
    -pločice isto dobro uglanca i sa povremenim puštanjem pare, iako ima mali nastavak pa mi je bilo tlačno s tim prelaziti 1/2 sata po kupaonici
    -probala sam oprati prozore i ogledalo, ostaju mokri tragovi
    - sasvim slučajno ( nešto sam pekla u pećnici za ručak) rekoh -kad je već uključen da isprobamo i na pećnici : nije bila osobito prljava, ali sam primjetila da odlično izlaze masne naslage
    -oštri kutevi laminatnih podova su mi malo tamniji od ostalih površina i oni dijelovi oko nogica na kojima stoji kuhinja , to je dosta dobro ispralo ( mm ne zna koliko je dugotrajna uporaba vruće pare na laminat dobra? ista priča i sa drvenim griljama- divno očistio naslage peluda i prašine)
    -oprala wc školjku i sve one nedostupne dijelove oko špina)
    -primjetila sam da neki imaju problema sa intenzitetom pare : treba više puta za redom stiskati mlaznicu i onda ide ko luda ( usput imate i parenje lica besplatno )
    -kabel je dug 5m i možete ga razvlačit gdje hoćete
    -iako se čini da je spremnik od 3 dcl malo, dosta dugo traje
    -ima puno nastavaka i sve je na zglobove pa se može svugje zavući
    -nije pretežak
    -već sam prije uzela na posudbu od kolegice i usporedba je napravljena na temelju tog drugog modela -ovaj mi se čini praktičniji, bolji, lakši i s manje kompliciranim zatvaračem
    - SVE SKUPA: ništa revolucionarno ( nije ni cijena), dobar za ciljanu prljavštinu, ne za velike površine ( osim ako imate konjske živce i vremena na pretek), za razliku od ručnog pranja gdje trošite snagu ovdje je na kušnji vaša ustrajnost

  37. #237
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    da li je netko gledao u metrou? ja morala nešto tamo obaviti (u sesvetama), a kako nemam karticu - zamolila sam da me puste na 5 minuta i zirnula. ima nešto od electroluxa, i neke meni nepoznate marke. ručni i oni podni...

  38. #238
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

    Početno

    da li se sa čistačima na paru smije oprati mikrovalna pećnica iznutra?

  39. #239
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Da.

  40. #240
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Sorci, nemoj si uzimati podni parni čistač u Metrou, evo meni već treći rikava. Prestao je puštati paru, vjerojatno je kamenac, ali to ne bi smjelo biti toliko osjetljivo na njega...
    Ručni imam Clatronic i jako sam zadovoljna, ali ovaj podni Metroov, ne znam napamet koja je marka, nikad više!

  41. #241
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    i ja sam se skroz zagrijala za čistač, samo ne znam koji bi uzela.
    koliko dođe karcherov u metrou ako nije na akciji, i da li ga uopće ima više?
    solange ti imaš taj, jel da?
    i s njim možeš sve prati, podove, fuge, pečnicu,prozore, madrace?
    a jel ima tko ovaj iz konzuma možda?
    jooj uopće ne znam kaj da uzmem, a stvarno mi treba nešto.
    ako nešto ne volim raditi to je prati podove, a sad opet imam malog puzača i trebala bi se primiti opet toga malo češće...

  42. #242
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa Vidi poruku
    Sorci, nemoj si uzimati podni parni čistač u Metrou, evo meni već treći rikava. Prestao je puštati paru, vjerojatno je kamenac, ali to ne bi smjelo biti toliko osjetljivo na njega...
    Ručni imam Clatronic i jako sam zadovoljna, ali ovaj podni Metroov, ne znam napamet koja je marka, nikad više!
    po komentarima mi nekako "vodi" zelenko , al pričekat ću saniranje ostalih svinjarija po kući...

  43. #243
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Zelenko stigao jučer, danas isprobala i jako sam zadovoljna. Oprala sam podove, pećnicu, sudoper, u kupaonici lavandin i kadu, malo fuge (samo da probam) i tepih u dnevnoj ( čupavi)-nisam stigla više ništa danas.....sutra nastavljam. Vode ostavlja minimalno, lagan i jednostavan za korištenje, duga drška i ne moram se saginjat (spas za leđa), a mala zamjerka je što bih voljela da ima veći spremnik za vodu i ide mi na živce dugi kabel. Ali to je zanemarivo, vidit ću kako ovo ostalo funkcionira, pa onda iznijet cjelokupni dojam. Zasad, sve 5!

  44. #244
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam se skroz zagrijala za čistač, samo ne znam koji bi uzela.
    koliko dođe karcherov u metrou ako nije na akciji, i da li ga uopće ima više?
    solange ti imaš taj, jel da?
    i s njim možeš sve prati, podove, fuge, pečnicu,prozore, madrace?
    a jel ima tko ovaj iz konzuma možda?
    jooj uopće ne znam kaj da uzmem, a stvarno mi treba nešto.
    ako nešto ne volim raditi to je prati podove, a sad opet imam malog puzača i trebala bi se primiti opet toga malo češće...
    nisam sigurna da im je u redovnoj ponudi, ali uvijek možeš zvrcnut za kakav info. ja sam gledala po netu koja mu je cijena po raznim siteovima, amazon, i sl.., pa se kreće nekako od 930-1160 kuna, koliko sam vidjela.
    može se svašta s njime, samo ja još nisam probala, tako npr. nisam sigurna za pećnicu..
    inače, suosjećam, i ja mrzim prati podove, i milijon puta sam znala ko neka svinja samo vlažnim maramicama kad vidim nešto šporko pobrisati, a da tjednima nebi pošteno oprala (usisava se stalno ipak) pod (uvijek sam se čudila sama sebi kako mi kuća ipak ok izgleda, a što se zdravlja tiče, znaš kako kažu hehe.. čistoća je pola zdravlja, prljavština druga polovica). ovaj me spasio. samo da mi djeca sad ne postanu neotporna zbog opće sterilnosti.

  45. #245
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    milijon puta sam znala ko neka svinja samo vlažnim maramicama kad vidim nešto šporko pobrisati, a da tjednima nebi pošteno oprala (usisava se stalno ipak) pod
    ovo mi je jako poznato, ali stvarno ne volim prati podove i ovo mi je bilo najlakše.
    jooj, ne mogu se nikako odlučiti.
    budem nazvala metro i vidjela koliko košta karcherov, a možda odem i do konzuma vidjeti onaj njihov.

  46. #246
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    evo moje iskustvo ako će nekome pomoći oko odluke...
    meni osobno se svidio zbog čišćenja podova, to me ubija, i imam cijelu proceduru oko pranja istih...
    mene je oduševio.. prije čišćenja sam usisala, i sa ovim sam bila gotova super brzo... ne ostavlja puno vode, zapravo puno više meni ostane s običnom krpom... pod je super čist, parket i pločice... što se tiče tepiha, imam samo jedan koji se s parom samo osvježi...
    s obzirom na malo dijete i drugo na putu, meni je ovo super-štedi mi super dragocjeno vrijeme a s druge strane sigurna sam da je pod čišći...

    drugo još nisam probala, ali čim isprobam javim...
    nedostaci su : spremnik se brzo prazni i dodatne krpe su ipak malo previše(149 kn).. nije baš kao s reklame, što sam i očekivala, ali za pod je preporod...

    prvi put sam nešto kupila u top shop-u, i ne mislim ga vraćati...

  47. #247
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Citiraj Leni prvotno napisa Vidi poruku
    nedostaci su : spremnik se brzo prazni i dodatne krpe su ipak malo previše(149 kn).. nije baš kao s reklame, što sam i očekivala, ali za pod je preporod
    Pošto ima čičke na dnu, ja na pod samo bacim neku čarobnu krpicu i ona se uhvati na nih i tako perem kad mi se ona osnovna trokutasta zaprlja. Nije idealno, ali za prvu pomoć može proći.

  48. #248
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    koliko dugo (koju količinu pranja) izdrže te originalne krpice?

  49. #249
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Zelenko jučer kupljen, sinoć i danas isproban. Razočarao me je, stoga ga sutra vraćamo. Rešetke u pećnici je očistio, ali se te četkice očigledno brzo troše. Fuge ne čisti onako kako je prikazano na TV-u. Podove korektno očisti, ali se sve krpice koje se dobiju uz njega vrlo brzo navlaže i počne voda dodatno curiti. Prozore čak brže operem tekućinom za prozore i papirnatim ručnicima jer i iza ovog parnog je potrebno pokupiti višak vode. Pokušala sam s njim odstraniti masnoću na kuhinjskom elementu pokraj nape najlonskom četkicom, ali bezuspješno. Brže sam to učinila spužvom i deterdžentom. Nismo pokušali njime peglati. Još je nedostatak što se zapremnik vrlo brzo prazni pa ga čestio treba puniti.
    Zaključak: previše novca za ono što nudi, nažalost.

  50. #250
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Evo ja se nisam javila kao što sam rekla.....uglavnom i dalje sam zadovoljna, meni je zelenko prva liga. Nisam probala peglati njime, a ovo ostalo je jako dobro. Tako da ja svoga ne vraćam...

Stranica 5 od 8 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •