Stranica 6 od 8 PrviPrvi ... 45678 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 398

Tema: Čistač na paru H20 x5

  1. #251

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    ja dobila nakon mjesec i po dana cekanja plavusana iz neckermanna, kad prvo sok, uopce nije dirt devil kako je pisalo, nego pise Royal vaporex. samo kod adrese proizvodjaca pise web adresa dirt devil. gledam sad detaljno slike kod neckermanna, kad ono stvarno taj koji su mi poslali, ali i dalje pise dirt devil. cure koje su isto njega narucile, jeli ista stvar i kod vas? ako je, jeste zadovoljne tim royalom? razmisljam se dal da ga isprobam ili da ga odma vratim nazad. definitvno zadnji put da sam ista narucila u neckermanna

  2. #252
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Je, to je to. Ja sam se isto iznenadila što ima potpuno drugi naziv i proizvođač je tko zna ko... to oni iz Neckermanna valjda nabavljaju neku storazrednu robu, pa prodaju ...ma sve u svemu bezveze.
    Isprovaj ga, svejedno ga možeš vratiti u roku 15 dana. Ja ga nisam vratila, ali više iz lijenosti nego što sam nešto specijalno oduševljena.
    Posljednje uređivanje od Lotta : 04.05.2011. at 23:29

  3. #253
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    mene zanima kakve ateste ti strojevi imaju?

    mislim, ipak je to kipuća voda pod ogromnim pritiskom - što ako eksplodira?

    s obzirom na "made in china" princip jel...


    što im piše u uputama - kakve sigurnosne postavke imaju?

  4. #254
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja htjela pogledati u radničkoj - nije bilo niti jednog aparata. šefica neljubazna... napisala sam mail putem web stranice. baš mi je "sjelo"... grrrrr...

  5. #255
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ja sam svojega nedavno kupila u radničkoj i moram priznati da sam zadovoljne, jedino me muči što kada se ova krpica smoči ne mogu nastaviti dalje jer nemam zamjenu a ne daje mi se 150 kn za rezervu. Može li se kako napraviti rezervna, recimo frotirna od ručnika ili slično. Meni je pod super opran, koristila sam i ručni u kuhinji iznad šporeta za one masne fleke na pločicama koje uvijek moram pribati s mrežicom po pola sata svaku pločicu da bude čisto, a ovo ih je opralo kratkim mlazom + vlažna krpica koja dobro upija za prebrisati. Pod koji nisam mogla oprati od kreča sam izribala s ručnim + žica za suđe ali lagano samo preči da se skine i sve je super. Još nisam probala na ostalim stvarima ali me zelenko oduševio. Sada svaki dan pređem pločice u kuhinji što mi je par minuta i sve je mrak.

  6. #256
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Zibba, imaš za kupit zamjenske (ja vidjela u intersparu), paket od 3 komada, cijena nije bila visoka

  7. #257
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

  8. #258
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja upravo došla iz top shop dućana... u radničkoj... ne preporučam odlazak, sljedeći put provjeravam u dubravi čega ima. valjda neću naletit na trgovkinju koja će "ispalit na živce" (njene riječi) ako bude imala i kupce i telefonske pozive. jer ona je ionako diplomirani ekonomist, a ovi što zovu - nek samo zovu. AKO bude imala vremena, javit će se na telefon... to nije njena struka, al mora nešto raditi...

    ja ju MOLIM da se javi (jer sam i ja jutros zvala SAT VREMENA samo da pitam jel imaju zelenka) - a ona klik na slušalicu i prekine poziv.
    kaže - ako ih nešto zanima, nek dođu, što imaju zvati...

    a sad odoh čitati onu knjižurinu od uputa...

  9. #259
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Meni su obje tete tamo bile ljubazne, 5-6 ljudi u dučanu a telefon stalno zvoni i javljaju se osim ako baš tog trena nije koja imala razgovor i objašnjavanje nečega kupcu. Sasvim normalno i ljubezno osoblje.

  10. #260
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj zibba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su obje tete tamo bile ljubazne, 5-6 ljudi u dučanu a telefon stalno zvoni i javljaju se osim ako baš tog trena nije koja imala razgovor i objašnjavanje nečega kupcu. Sasvim normalno i ljubezno osoblje.
    dva puta bila - oba puta ispalila...
    okej, dozvoljavam da ja nisam mjerilo za ljubaznost - no ja sam radila u dućanu, i NIKAD mi nije palo na pamet da s kupcima tako razgovaram. čak i tada kad je "bog hodao po zemlji", tj. nije bila kriza... ali da mi netko (kao kupcu) kaže da će "ispalit na živce" , sorry - nije prihvatljivo. tim više što sam ko manijak zvala sat vremena, da ne bih opet potegnula do radničke bez veze. i što mi je digla slušalicu, netko je isto tako rekao da se javi - a ona je komentirala u stilu koji je i meni pokazala... ja slušala, trošila impulse, i nakon nekog vremena poklopila.


    nego - koliko dugo smije raditi taj zelenko?
    ja jučer neke stvari probala, a sad kanim nastaviti...

  11. #261
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ne znam koliko dugo smije raditi, ja sam radila i po dva-tri sada. Ono ugasim, dolijem vodu i nastavim dalje.
    Puntica - hvala kupila sam u intersparu krpice i čak su mi bolje od ove orginalne a 3 kom samo 20,00 kn.

  12. #262
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    puntica, zibba-kako se zovu krpice i gdje stoje?

    ps. imate u citiyju top shop, tamo su krpe 89 kn, ali ne daje mi se toliko love, ako postoje ove...

  13. #263
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ja sam ih našla tamo gdje stoje i vrečice za usisivač, usisivači i neka ta tehnika. Tamo je i taj neki njihov čistač na paru ali mi se on nije dojmio kao nešto OK.

  14. #264
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    hvala, jedino tamo nisam gledala,idem danas, opet -)

  15. #265
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Vlasnice zelenog, a i ostale, čistite li parkete sa njima, što mislite o čišćenju parketa sa tim svaki drugi dan?
    Da li da očekujem brzi raspad parketa?

  16. #266
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Piše da se može čistiti i parket ako je lakiran, ali niti slučajno koji nije lakiran ili onaj koji je samo premazan voskom. Parketi i laminati se čiste na slabom mlazu pare i meni laminat super sredi.

  17. #267
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Zibba hvala na odgovoru!
    Konačno, nakon razmišljanja pa čekanja.... pa onda opet čekanja u financijskom smislu ipak je zasad kupljen zelenko

    Još ga nisam isprobala, ok, je neki plastični izgled, ali sviđa mi se što je mali, lagan i praktičan po tom pitanju.
    A sutra krećemo u akciju...jedva čekam!

    Ali ja i dalje pikiram usisavač i čistać u jednom, to mi je san, eh, možda proizvedu nešto novo, praktičnije može i jeftinije po tom pitanju?

    Ok, ali zasad polažem sve nade u zelenka....
    Posljednje uređivanje od oka : 19.05.2011. at 00:25

  18. #268
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    oka - kak je prošlo isprobavanje?

  19. #269
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Paaa
    rekla bih dobro, ono super, nemam problem sa krpama da pada nešto stalno, pa nahodavanje po spužvicu ribanje zahtjevnijih mrlja...
    Samo uzmem zelenka (istina ne klizi kao dok je suha krpa na njemu) ali fantastičan je! Odvozam šihtu na brzaka i to je to.

    Nisam još imala vremena za neke detalje proučiti jer je sve to kod mene uvijek nabrzinu pored djece...

    Ništa ne brišem za njim, brzo se posuši, ajde, wc sam sa najjačom parom prošla pa sam pobrisala za tim, ali ostalo mi ne pada na pamet da brišem.

    Jedva čekam da probam kupaonu i sa ručnim....ne očekujem savršenstvo već očekujem da mi je brže, jednostavnije i da ne moram nešto ribati i ribati... i da para dezifincira...,ma,
    evo hodam bosa po podovima i guštam na taj osjećaj čistoće i lakoće čišćenja

  20. #270
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Evo da nadopunim
    Zadovoljna sam sa čišćenjem poda, ali nekako mi se ne sviđa kod pranja stakla, vama?
    Ne ispušta samo paru već i vodu, ja koristim običnu ima li to veze možda,
    imam ja neki jeftini obični ručni od prije i sa njim mi je puno bolje čistiti jer puuno manje namoči,
    kod ovog zelenka ne stignem niti brisati kako se cijedi voda, a kad sam ispuhivala neke utore, onak nakratko, isto
    mi je previše namočilo. Tako da od mene da za pod, ali ne za ove ostale stvari.

  21. #271
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja prozore čistim na 1ci i ostane malo mokro al se brzo posuši samo, u boravku pobrišem papirnatim ručnikom da ne ostanu mrlje (iako to na drugim prozorima nisam vidjela)

    i da ostane vode opet mi je manji problem posušiti nego da perem prozore klasično
    Posljednje uređivanje od (maša) : 02.06.2011. at 10:27

  22. #272
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    mene ne smeta voda kod čišćenja prozora... dapače, obzirom na okolinu - poželjno je da rastapa ono što je na prozorima. naime, u parku je hrpa vrlo neodgojene djece, bez nadzora ili s roditeljima koji su uvijek "u onom drugom" parku i klafraju... dotle njihovi potomci bacaju pijesak, zemlju, i što stignu po prozorima. :pozvizgitis:

    počinjem se baviti mišlju da uslikam male vandale, i da slike uredno objavljujem na fejsu...

  23. #273

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanima kakve ateste ti strojevi imaju?

    mislim, ipak je to kipuća voda pod ogromnim pritiskom - što ako eksplodira?

    s obzirom na "made in china" princip jel...
    što im piše u uputama - kakve sigurnosne postavke imaju?
    Hm?
    Moj je crko
    Možda je to sigurnosna mjera...
    Pa moram biti sretna jer je to bolja varijanta od one da me ubije....

  24. #274
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    ljiljan@, koji si imala?

  25. #275
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    ljiljan@, koji si imala?
    piše ti na nekoj prethodnoj stranici

  26. #276

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    ljiljan@, koji si imala?
    Quelle - kineski.
    Nego negdje sam na internetu pronašla Gorenje čistač, cijena oko 800 kn. Možda jednog dana...ali samo ako je proizvodnja zbilja slovenska...

  27. #277
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    Curke dajte nam malo dojmove,vi koje več jedno vrijeme koristite parne čistaće.Ja sam se isto pikirala na taj gorenjski ili karcherov.

  28. #278
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    bozz - pa imaš dojmove. parni čistači nisu čudotvorna sredstva, ali itekako olakšavaju svakodnevni život. i štede kemikalije.

  29. #279
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Još uvik jako zadovoljna svojim zelenkom.......
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 20.06.2011. at 16:43

  30. #280
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Meni zelenko crko.... Skupljam živce da ih nazovem i raspitam se za jamstvo.... A baš sam skupila snagu za čišćenje....

  31. #281
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    Meni zelenko crko.... Skupljam živce da ih nazovem i raspitam se za jamstvo.... A baš sam skupila snagu za čišćenje....
    pa kaj nisi dobila garanciju uz njega? koliko dugo ga imaš??

  32. #282
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    ja sam kupila kercherov- isprobala pod i kupaonu, i zadovoljna sam.
    pod super- samo prođem kao s usisavačem, nema više kante, pa moći krpu pa cijedi, pa peri, pa ponovo- totalno olakšanje, a i super opere- nema onih mrlja koje se poslije sasuše i vide kad padne sunce na pod.
    kupaona- ok, fuge super opralo, napokon mi je oko kade sve čisto, samo imam malu kupaonu pa se dosta zapari, kad završim imam osjećaj da sam bila u sauni.
    ali preporučujem svakako, stvarno olakša život.

  33. #283
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    Meni zelenko crko.... Skupljam živce da ih nazovem i raspitam se za jamstvo.... A baš sam skupila snagu za čišćenje....
    garancija ti je godinu dana

    meni radi savršeno i dalje, kupila one zamjenske krpe u sparu i super čisti

  34. #284
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Zvala sam ih i rekli su da donesem na servis u Dubravu. Mislim da se tu neće imati šta popraviti jer se uoće ne da upaliti. Rekli su mi na telefon da ću vjerovatno dobiti zamjenski. Bili su ljubazni. Nadam se da je tako.

    Napokon mogu pošteno čistiti - u trudnoći sam se jedva kretala, max mi je bilo oprati podove - super stvar za takve situacije - lijepo klizi i nije teško baratati njime, močo me izdao već početkom trudnoće, nisam mogla zacijediti.... ah.... valjda ću uskoro moći isprobati sve funkcije.

    Definitivno najbolja stvar kod pranja podova mi je bilo to da sam mogla bez problema oprati zasušene ostatke ručka oko stolca moje kćeri. Samo duže ostaviti da pari na nečistoći (cca 10 sec) i nema saginjanja i ribanja. Izvrsno za nas polupokretne.

  35. #285

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1

    Početno zepter čistač

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam kupila ove trokutaste krpice od mikrofibre u intersparu. imaju paket od 3 komada, i nisu preskupe. to se i onako ne troši previše

    meni je baš drago što ste sve oduševljene s tim čistaćima, jer ja nisam

    imam onaj h2o stariji model. za podove. i nisam zadovoljna. je, očisti on pod, i to lijepo očisti, stvarno ostane sve čisto. ali ostane i mokro, i to prilično mokro. a to ne volim. mislim da mu para nije dovoljno dobra. a tepisi...hmmm. paaaa, otopi prljavštinu, ali ako ima neka fleka, onda se moraš malo namučiti krpom da bi to skinula. i onda tepih bude skroz mokar (počne se frkati). to naravno vrijedi za klasične tepihe, ali ne i za ove od špage (pojma nemam kako se to kaže). tepih ispod stola di jedemo jednostavno s tim nisam uspjela očistiti. koliko god se trudila

    imala sam i mali ručni čistać na paru. mislila sam kako će mi biti spas za pranje, npr. pećnice i radijatora. ali...jok
    nema ni približno dovoljnu snagu pare da otopi masnoću iz moje pećnice ili da izbaci sve što treba iz radijatora


    trenutno imam doma posuđeno ovo zepterovo čudo http://www.zepter-homecare.com/hr_HR/?m=803
    to je majkemi čudo od sprave. em usisava, em čisti sve (pa čak i moju pećnicu), em niš ne ostane mokro nakon njega, pegla je fantastična. ja nisam mogla vjerovati koliko je bolji od h2o čistaća u, npr. pranju tepiha. zaaaaakon. oprala sam i kauč, i nakon toga ga usisala, i bio je odmah suh
    ispuhala radijatore, izbacila hrpu prašine-a najbolje od svega je što odmah tu prašinu i paučinu što izađe možeš usisat, i to istim aparatom (samo pritisneš drugi gumb)

    skup je ko pas, i nikad si ga neću moći priuštiti. ali je stvarno kategorija iznad

    pronjuškaj na njuškalu ili aukcijama .... puno zepter uređaja po puno nižim cijenama

  36. #286
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Citiraj BOZZ prvotno napisa Vidi poruku
    Curke dajte nam malo dojmove,vi koje več jedno vrijeme koristite parne čistaće.Ja sam se isto pikirala na taj gorenjski ili karcherov.
    ne čistim ništa više krpama, sve sa parnim

  37. #287
    Little*star avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    34

    Početno

    Jel netko sa zelenim čistio tipa madrace na krevetu ili kauč?? Meni bi baš za te stvari trebao..

  38. #288
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Dobila sam novog. Kod starog je bila tvornička greška.

    Poslali mi poštom. Oni platili poštarinu. Stigle i nove četke i kompletna oprema. Stare sam uništila pa mi ovo ispade super kombinacija

  39. #289
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Citiraj Little*star prvotno napisa Vidi poruku
    Jel netko sa zelenim čistio tipa madrace na krevetu ili kauč?? Meni bi baš za te stvari trebao..
    Stalno čistim madrace sa nastavkom za tepihe, savršeno. Garniture žute boje sam sve očistila sa parnim, jest malo jači zahvat, ali bolje tako nego nikako.

  40. #290
    Little*star avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    34

    Početno

    bravo baš ti hvala

  41. #291
    Little*star avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Stalno čistim madrace sa nastavkom za tepihe, savršeno. Garniture žute boje sam sve očistila sa parnim, jest malo jači zahvat, ali bolje tako nego nikako.
    s kojim se nastavkom čiste madraci?

  42. #292
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja sam jučer skuhala mini tarantulu u pari ... nisam mogla vjerovati da mi je nešto takvo ušlo u kuću...
    za omamit je idealan mr proper (nikakvi raidovi), a nakon toga - vruća para...

  43. #293
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Citiraj Little*star prvotno napisa Vidi poruku
    s kojim se nastavkom čiste madraci?
    Isto kao i pod samo se stavi crni plastični trokut sa rupom tako da klizi i ne zapinje

  44. #294
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Ovih dana ima u Metrou parni čistač marke Elit Aqua Jet H2O ultra+ za cca 350 kn. 3 u 1 - ručni čistač, čistač za pod i nastavak za tepihe. Mana mu je što se stalno mora držati ono dugme za paru i bilo bi lijepo da ima i ostale nastavke (četke razne), ali za ovaj novac je super, stvarno sam zadovoljna. Ovakav je: http://www.bestop-tvitem.com/UploadF...0112914440.jpg

  45. #295
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    I meni je bio super taj Elit, sve dok mi tri zaredom nisu krepala nakon prvih par korištenja. Odnosno, jedan je krepao, a druga dva nekontrolirano puštaju vodu na sve strane.
    Naravno, garancije imam, ali mi ne vrijede jer sam bacila ambalažu, a u uputama ili već na nekom tamo papiru piše da se mora vratiti sve, čak i ambalaža.
    Nikad više...

  46. #296
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Dobro da si mi napisala, kutija mi služi bebi za pentranje, spremit ću ju negdje na sigurno.

  47. #297

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Postovanje moje dame!Eto ja postala ponosna vlasnica H2ox5 cistaca na paru!Moje iskustvo je ovakvoranje prozira:Stavljanje krpe na nastavak za prozor je komplicirano i dok sam to izvela skidala sam sve po spisku...uglavnom:Za pranje dva prozora izgubila sam 20 minuta jer kako god radili ostaju curki dok mi za ta ista dva prozora treba 5 minuta sa Biserom i mikro korpom,dva nastavka su cetkice za radijatore pecnice,pokusala lagano prati treba jaaako puno vremena dok se masnoca pocne otapati a nakon jednog koristenja cetkica izgleda kao catkica za zube koristena godinu dana,rascvate se,nastavak za namjestaj ajde,dobar je i stvarno malo osvjezite tapecirung ,krpe od mikro fibre za pod se jako brzo mazu i morate cesto mijenjati a dobijete dvije a ja jos kupula tri za masne novce,nesmijete ih prati u masini a posto imam kucne ljubimce ostaju dlake pa onda peri na ruke i uzmi cetku i udri da skinem dlake.Dobro,pod od laminata i plocice ostanu lijepo sjajni ali prije morate dobro usisani zbog prije navedenoga.Dok izmjenite tolike nastavke a sam rezervoar za vodu je strasno mali i morate malo malo nadoljevati vodu i zabole vas noge od samog hodanja do slavine i nazad.Uglavnom,da bi sa njime sve ocistili treba vam slobodan dan.I na kraju,dvaputa sam ga koristila,pocela mi je curiti vise voda iz njega nego para,prekidac mi se poceo pariti jer se puni vodom,a pazite to je struja,pokusala sam ga ugasiti prekidac mi je zapeo i morala sam ga odglaviti noktom,toliko se ugrijao da sam se i opekla.-Drska za ciscenje podova je tako slaba i klimava da vam se klima jako dok brisete pod.Eto,nemam ga niti mjesec dana,dvaputa je koristen i moram ga na drugi kraj grada nositi na servis jer se bojim da me struja ne ubije.Po mome:Krpa u ruke ,deterdjent i udri!Puno manje posla i vjerujte nista manje cisto nego sa cistacem jer kada sa njime i parite bilo sta pogotovo radijatore svejedno morate brisati curke prljavstine koje cure.I da,zabpravite da cete ocistiti tepih samo cete ga malo dezinficirati a to svarno nije vrijedno nicega!Dala sam skoro tisucu kuna,ubrojec tri krpe koje su me kostale oko 140 kn!Eto,hvala vam i pozdrav!

  48. #298
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Pa ja krpe za pod perem na 60! Pise da se smije i nista im nije. Ja sam dobila jednu, a ne dvije. Kupila neke zamjenske u intersparu.

    Di si ti kupila svoj stroj. Po opisu mi se cini drugaciji?

  49. #299
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    U web shopu Top shopa H2O je snižen na 399kn.

  50. #300

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    U web shopu Top shopa H2O je snižen na 399kn.
    gdje si to vidjela?? ja vidim da je 800 i kusur

Stranica 6 od 8 PrviPrvi ... 45678 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •