Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: upala mjehura i dojenje?

  1. #1
    katjenka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    230

    Početno upala mjehura i dojenje?

    Rodila sam prije 2 tjedna i jučer dobila jaku upalu mjehura
    Pijem uvin čaj ali vidim da malom ne paše! Imate li kakvih prirodnih savjeta?

  2. #2
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    ja sam te dosla samo...

    sa prvim djetetom nakon 3mj sam dobila takvu upalu mjehura da nisam mogla ustati iz kreveta 2tj.uvin mi nikako nije odg.jednostavno ga nisam mogla piti...
    meni su bile prepisane neke tablete,pa me nekako uspijelo popustiti...

    drzi se....

  3. #3
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    ja bi ti za početak savjetovala posjet doktoru opće prakse, pa se sa njim posavjetovati
    ne može se svaka upala riješiti čajevima

  4. #4
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    Draga, prvo da ti čestitam na bebici!

    Prirodni lijek nažalost nemam, samo da ti napišem da sam ja u trudnoći dobila upalu bubrega, pa mi je (ne moja, nego dežurna) dr propisala antibiotik, i potvrdila da ga smijem piti. Isto je pisalo i u uputi za lijek.
    To ti pišem zato što su ograničenja pri uzimanju lijekova stroža u trudnoći nego uz dojenje. Neki lijekovi ne prelaze u mlijeko, ili prelaze vrlo malo.

    Ako je jaka upala, ne znam, ja bih otišla dr, i tražila lijek koji se može piti uz dojenje. Koliko su liječnici opće prakse upućeni, kako koji. Zato je prije podizanja lijeka možda bolje provjeriti u uputi za lijek (na internetu) smiju li ga piti dojilje. Ja sam osobno (za vrijeme dojenja) svojoj dr morala vratiti lijek i tražiti drugi, no bolje je to izbjeći. (Ona je, naime, tvrdila da se smije, a u uputi je pisalo da ne.)
    Može se radi provjere nazvati i Zavod za farmakologiju na Rebru.

    Pozdrav tebi i pusa malenom!
    Posljednje uređivanje od dutka_lutka : 17.02.2011. at 12:39

  5. #5
    katjenka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    230

    Početno

    Cure hvala, nazvati ću svoju liječnicu! Dutka lutka, evo stigao malac!

  6. #6
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    ja sam poslije prvog dobila upalu bubrega, bilo je grozno, ali uspjela je rješiti novocefom. samo da ti skrenem paznju: napravi urinokulturu prije ikakve terapije. i ako ti doktorica kaze da lijek nije kompatibilan s dojenjem, provjeri tu info. mene je moja skoro nagovorila na izdajanje, a na kraju je ispalo da moze. inace, imam averziju prema uvinom. jel on smije uz dojenje?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •