Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: Upisi u 1. razred - šk.g. 2011 /2012

  1. #1
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno Upisi u 1. razred - šk.g. 2011 /2012

    Upis prvašića početkom svibnja


    Prije upisa nužan je liječnički pregled, zbog kojega se dijete mora prijaviti školskom liječniku od 1. ožujka.

    Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport objavio je kako će se upis djece u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2011./2012. obavljati u svim osnovnim školama na području Grada Zagreba 05., 06. i 07. svibnja 2011. U prvi razred osnovne škole upisivat će se djeca koja do 1. travnja 2011. godine imaju navršenih 6 godina života.
    Prije upisa u I. razred obvezan je pregled djece radi utvrđivanja njihova psihofizičkog stanja a koje će provesti stručna povjerenstva pri Zavodu za javno zdravstvo „ Dr. Andrija Štampar “ Zagreb - Službe za školsku i sveučilišnu medicinu i osnovne škole u koju se dijete treba upisati, odnosno kojoj pripada prema upisnom području.


    Pregled kod školskog liječnika

    Za djecu koja do 31. ožujka 2011. godine nemaju navršenih 6 godina života, ovlašteni [COLOR=#018d25 !important]djelatnik[/COLOR] Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i šport izdat će na zahtjev roditelja ili staratelja uvjerenje temeljem koga pristupaju obveznom utvrđivanju psihofizičkog stanja prije upisa u I. razred osnovne škole.

    Roditelj ili staratelj obvezan je od 1. ožujka 2011. godine prijaviti dijete nadležnom školskom liječniku kako bi dobio upute i točan nadnevak pregleda. Za dijete koje ne može pristupiti pregledu u propisanom roku jer se nalazi na bolničkom liječenju, na rehabilitaciji u zdravstvenoj ustanovi, ustanovi socijalne skrbi ili obiteljskom domu, roditelj ili staratelj obvezno o tome dostavlja potvrdu nadležnom stručnom povjerenstvu koje vrši pregled djece.

    Raspored pregleda djece za odgovarajuće gradske četvrti bit će objavljen na oglasnoj ploči Gradskog uredu za obrazovanje, kulturu i šport, svim oglasnim pločama područnih ureda gradske uprave, pri Službi za školsku i sveučilišnu medicinu, osnovnim školama, predškolskim ustanovama i centrima za socijalnu skrb.


    Upis prema mjestu prebivališta

    Upis će se obavljati u osnovnoj školi prema mjestu prebivališta ili prijavljenog boravišta djeteta, odnosno upisnog područja kome dijete pripada a koje je u skladu s važećom Odlukom o mreži osnovnih škola za područje Grada Zagreba.
    Na dan upisa roditelj ili staratelj obvezno dovodi dijete u školu i predočuje dokumente:
    1. potvrdu o pregledu djeteta prije upisa u I. razred
    2. rješenje kojim se odobrava prijevremeni upis (odnosi se na onu djecu koja do 31. ožujka 2011. godine nemaju navršenih 6 godina života).

    Informacije o upisu u I. razred bit će objavljene na Internet stranici: www.zagreb.hr., a pojedinačne obavijesti mogu se dobiti u Gradskom uredu za obrazovanje, kulturu i šport, Zagreb, Ilica 25 (tel: 6100-562).

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,737

    Početno

    početkom svibnja već?
    jel to ranije nego prijašnjih godina, odnosno šta nije lipanj bio u igri?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Nije mi jasno, ako su upisi već u svibnju, kad su onda testiranja i razgovori u samoj školi? I kad će se to znati, treba li zvati školu pa pitati, ili škole to objave u nekom trenutku?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Mi smo za starijeg za sve pojedinačne korake dobivali obavijest na kućnu adresu pa se nadam da će tako biti i s mlađim.

    Jeee.... opet prvašić u kući!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasno, ako su upisi već u svibnju, kad su onda testiranja i razgovori u samoj školi? I kad će se to znati, treba li zvati školu pa pitati, ili škole to objave u nekom trenutku?
    mi smo lani dijete prijavili u školi i zatim čekali pismeni poziv na testiranje koji je bio polovicom svibnja, a isti dan je obavljen i liječnički pregled također u školi. E, sad možda nije svugdje jednako

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasno, ako su upisi već u svibnju, kad su onda testiranja i razgovori u samoj školi? I kad će se to znati, treba li zvati školu pa pitati, ili škole to objave u nekom trenutku?
    možeš nazvati školu i pitati kako će se organizirati (jer je sve pomaknuto za mjesec dana ranije bez pravovremene najave školama).
    kod školskog liječnika se možeš naručiti od 1. ožujka, kao što piše na obavijesti.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasno, ako su upisi već u svibnju, kad su onda testiranja i razgovori u samoj školi? I kad će se to znati, treba li zvati školu pa pitati, ili škole to objave u nekom trenutku?
    kod nas se na pregledu kod školskog liječnika dobio termin za školu.
    Znači samo smo zvali školskog liječnika za termin pregleda, ostalo je išlo slijedom

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    možeš nazvati školu i pitati kako će se organizirati (jer je sve pomaknuto za mjesec dana ranije bez pravovremene najave školama).
    kod školskog liječnika se možeš naručiti od 1. ožujka, kao što piše na obavijesti.
    I mislila sam si da školama ništa nije bilo najavljeno. Jučer sam pogledala web-stranice nekoliko škola u našoj široj okolici, i nigdje nije pisalo ništa o upisima u 1. razred.
    Za liječnika znam, zapisala sam broj, krenut ćemo odatle, pa ćemo vidjeti što i kako dalje.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,737

    Početno

    nama još nisu počela ni najavljena testiranja u vrtiću (razgovor sa psihologicom, logopedom i pedagogom)
    Posljednje uređivanje od buba klara : 24.02.2011. at 12:33

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Kod nas su tek počela, ali još jesenas je psihologica na roditeljskom sastanku dala naslutiti da ove godine možda neće ni testirati svu djecu. Kako moje dijete nije kandidat za odgodu, lako moguće da će njega preskočiti, pa od vrtića u tom smislu nemam što ni očekivati.

  11. #11
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Tanja_b, koliko znam, potvrda vrtićke psihologice je jedan od potrebnih dokumenata za upis (mislim da se daje dr. školske medicine kod koje idete na pregled).
    inače, pogledajte na web stranicama škole u koju namjeravate upisati dijete, jer se tamo ujedno objave sve potrebne informacije o upisu: od podataka dr. školske medicine (radi naručuvinaja pregleda) do potrebite dokumentacije za upis u školu (obično je to negdje oko 15.6.).
    Prije samog upisa, a nakon pregleda kod dr. školske medicine, potrebno je obaviti razgovor u školi (kod nas sa pedagogom odnosno logopedom/pshilogom).

    Nama su prošle godine krenuli sa pregledima kod dr.školske medicine od 1.4.
    Posljednje uređivanje od mamma san : 24.02.2011. at 14:54

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,737

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam pogledala web-stranice nekoliko škola u našoj široj okolici, i nigdje nije pisalo ništa o upisima u 1. razred.
    ovako je i u našem slučaju

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa Vidi poruku
    Tanja_b, koliko znam, potvrda vrtićke psihologice je jedan od potrebnih dokumenata za upis (mislim da se daje dr. školske medicine kod koje idete na pregled).
    Sad mi tek ništa nije jasno, jer ako se na pregled može naručiti već od sljedećeg tjedna (od 1.3., kako piše u obavijesti), nema šanse da do tada psihologica istestira svu djecu. Pogotovo jer je ove godine u našem vrtiću puno predškolaraca.

    "Naša" buduća škola nema još nikakvih obavijesti o upisu, kao ni škole u bližoj okolici. A kako vidim, u odnosu na prošlu godinu, sve je pomaknuto na ranije.

  14. #14
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Ma nije tanja...
    tako je bilo i prošle godine. I mi smo prošle godine dobili Lovrinu procjenu negdje krajem trećeg mjeseca.
    Naručivanje za pregled kod dr. mogli smo napraviti tek od 1.4.
    sve ćeš stići.

    Činjenica je da nemaju sve škole super web stranice (od Lovrine škole su koma), no recimo na OŠ Dr. Ivan Gundulić je već sve izvješeno!

  15. #15
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967
    Posljednje uređivanje od mamma san : 24.02.2011. at 16:01

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nije tanja...
    tako je bilo i prošle godine. I mi smo prošle godine dobili Lovrinu procjenu negdje krajem trećeg mjeseca.
    Naručivanje za pregled kod dr. mogli smo napraviti tek od 1.4.
    sve ćeš stići.
    tanja je u pravu. u zagrebu nije bilo tako prošle godine.
    lani (i godinama ranije) se procjena psihofizičke spremnosti za polazak u 1. razred obavljala u razdoblju od 1. travnja do 1. lipnja. formalni upisi su bili početkom lipnja.
    ove godine je sve pomaknuto 1 mjesec ranije; dakle testiranja su u razdoblju od 1. ožujka do 5. svibnja, a upisi 5. 6. i 7. svibnja.

    vjerujem da će se svi budući prvoškolsci upisati do 7. svibnja, samo uz nepotreban kaos. naime na ovo pomicanje termina nisu bili su spremni niti vrtići niti škole, a niti vanjske ustanove u kojim se ponekad rade dodatna testiranja.

    tanja, što se tiče mišljenja iz vrtića, raspitaj se u vašoj školi da li ga uopće traže (jer je praksa različita).

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    tanja, što se tiče mišljenja iz vrtića, raspitaj se u vašoj školi da li ga uopće traže (jer je praksa različita).
    S obzirom da su nam vrtić i škola međusobno udaljeni 100 m, pretpostavljam da imaju uspostavljenu kakvu-takvu komunikaciju pa da su to već dogovorili između sebe

    Zna li tko zašto je ove godine došlo do pomaka? Nije mi o glavu, nego me zanima iz čiste znatiželje...

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    predmnijevam radi organizacijsko administrativnih razloga:
    stari termin je bio knap za - za svu potrebnu prepisku za: formiranje razreda, dobivanje odobrenja za razredne odjele, razrede s PB, asistente za djecu s teškoćama...

    ukratko s ranijim upisom može se komotnije planirati nova školska godina.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Evo ja danas zovem cijelo prijepodne doktoricu školske medincine da se naručim kad ono telefon je isključen!
    I zovem centralu u domu zdravlja i kažem da ju ne mogu dobiti a oni kažu da mi oni ne mogu prespojiti a da su valjda ovi isključili telefon!?!
    Stvarno neznam štio bi to trebalo značiti?

  20. #20
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    jedna novost, mislim da dosad nije bilo tako: dijete morate cijepiti da bi dobili potvrdu o obavljenom pregledu/spremnosti za školu.

    dakle, ako mislite cijepiti priorixom kod svojeg pedijatra, računajte da to morate obaviti prije pregleda na školskoj.

  21. #21
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Koliko cjepiva djeca dobijaju ove godine Priorix plus ?

  22. #22
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    • Upis u prvi razred: MPR (ospice, zaušnjaci, rubeola)
    • I. razred: Ana-Di-Te + IPV (difterija, tetanus, dječja paraliza)

    sa http://www.stampar.hr/Default.aspx?sec=290
    Posljednje uređivanje od ms. ivy : 09.03.2011. at 13:55

  23. #23
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    molila bi bolje upucene, da li mozemo napraviti pregled kod skolskog doktora kojem pripadamo iako jos nismo 100% sigurni da cemo se upisati u tu skolu?

    zovem skolsku ambulantu i nitko mi ne dize slusalicu...
    zapravo, ne znam da li je pametno uopce postaviti takvo pitanje dr. koja ce obaviti posao za "tudju" skolu?

  24. #24
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pregled treba obaviti kod liječnika škole kojoj pripadate, bez obzira što se planirate upisati drugdje.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,737

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa Vidi poruku
    pregled treba obaviti kod liječnika škole kojoj pripadate, bez obzira što se planirate upisati drugdje.
    xxx
    ja sam zvala obje ambulante (onu kojoj "službeno" pripadamo i onu koja je zadužena za školu u koju želimo) i dobila sam ovakav odgovor

  26. #26
    Anastasia 30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    106

    Početno

    Naš slučaj je slijedeći, bili prvo na pregledu kod dr. školske medicine. ona nas uputila pedijatrici na cijepljenje priorixom. a ni pedijatrica ga neće cijepiti jer to kao nije njen dio posla. drugim riječima-loptaju se! zvala hzzo da mi kažu tko od njih treba obaviti cijepljenje priorixom. javit će mi!uglavom, rade problem oko toga!

  27. #27
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    e super puno hvala

    znaci prvo se cijepimo kod pedijatra,
    zatim dogovorimo termin kod sluzbenog skolskog doktora,
    kako dalje?

  28. #28
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    sad sam tek vidjela post od anastasie.

  29. #29
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    evo dobila svoju pedijatricu i zena kaze ako mi kupujemo cjepivo priorix onda se cijepimo kod nje, ako uzimamo cjepivo od hzzo-a onda kod skolskog dr.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,737

    Početno

    za sluzbenog doktora:
    kad sam zvala rečeno mi je da moram osobno doci tamo po listu na kojoj je napisano sto se sve treba obaviti, dati ce nam uputnice za krv, urin...to sve poobavljati i tek onda kod nje na pregled sa svim tim nalazima i kartonom
    nakon toga dogovoriti termin za testiranje u školi
    za sada smo obavili jedino zubara jer smo igrom slučaja morali na pregled pa nam je usput izdao i potvrdu

  31. #31

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Što se cjepljenja tiće, mi smo se jučer cijepili Priorixom (MoPaRu) kod naše pedijatrice,
    a sestra nam je rekla da se ponovno treba cijepiti za mjesec dana kod nje
    ili kod dok. školske med. - prema dogovoru
    Dakle, prije škole idu dva cjepljenja s razmakom od mjesec dana.
    Prvi put čujem za to, ali tako nam reće sestra

  32. #32
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i ja prvi put čujem. kopirala sam na zdravlje djece. jeste li platili priorix kod pedijatrice, kupili ga sami ili..?

  33. #33
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    e super puno hvala

    znaci prvo se cijepimo kod pedijatra,
    zatim dogovorimo termin kod sluzbenog skolskog doktora,
    kako dalje?
    odmah dogovori termin na školskoj ako želiš birati vrijeme, a prije nego dođeš na pregled obavite cijepljenje. onda s potvrdom ideš u školu.
    Posljednje uređivanje od ms. ivy : 09.03.2011. at 14:54

  34. #34
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    krenulo me... dobila sam ovakav info: ambulante doma zdravlja ne mogu cijepiti van programa, privatne mogu.

    priorix košta 150kn.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa Vidi poruku
    i ja prvi put čujem. kopirala sam na zdravlje djece. jeste li platili priorix kod pedijatrice, kupili ga sami ili..?
    kupili ga sami: 86 kn,
    a ja nisam pitala koje je to iduće cjepivo i da li i njega kupumem

  36. #36
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    meni je pedica isto rekla da ona zapravo ne bi smjela cijepiti
    a treba i nova knjižica koju dobiješ kod školskog dr da ti upišu cjepljenje, a meni nisu dali knjižicu unaprijed!

  37. #37
    Anastasia 30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa Vidi poruku
    krenulo me... dobila sam ovakav info: ambulante doma zdravlja ne mogu cijepiti van programa, privatne mogu.

    priorix košta 150kn.
    Ni moja pedijatrica neće cijepiti Priorixom! Nije u redu, neki to rade,neki ne!

  38. #38
    Anastasia 30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    106

    Početno

    Riješeno! Cijepljenje ćemo obaviti privatno, 130 kn košta! Za te novce se neću uzrujavati i prozivati HZZO!

  39. #39
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj Anastasia 30 prvotno napisa Vidi poruku
    Riješeno! Cijepljenje ćemo obaviti privatno, 130 kn košta! Za te novce se neću uzrujavati i prozivati HZZO!
    Možeš li molim te, makar na pp. napisati gdje da nam skratiš traženje i muke? Hvala!

  40. #40
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj Anastasia 30 prvotno napisa Vidi poruku
    Riješeno! Cijepljenje ćemo obaviti privatno, 130 kn košta! Za te novce se neću uzrujavati i prozivati HZZO!
    Zna li tko gdje cijepiti privatno (zapadni dio grada, centar), a da ne košta 750 kn? Naša pedijatrica definitivno ne želi, tj. kaže da ne može.

  41. #41
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Nama je u domu zdravlja (Gajevo) receno da 15.04. dodjemo po uputnicu, onda ce nas naruciti za pregled. Na pitanje hocemo li stici sve obaviti dobila sam odgovor da doktorica radi preglede do polovice lipnja. Nis mi ni jasno.
    Kakva je to guzva kad mjesec dana moram cekati da odem po uputnicu?

  42. #42
    Anastasia 30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj MamaRibice prvotno napisa Vidi poruku
    Nama je u domu zdravlja (Gajevo) receno da 15.04. dodjemo po uputnicu, onda ce nas naruciti za pregled. Na pitanje hocemo li stici sve obaviti dobila sam odgovor da doktorica radi preglede do polovice lipnja. Nis mi ni jasno.
    Kakva je to guzva kad mjesec dana moram cekati da odem po uputnicu?
    A upisi su 5.,6.,7.svibnja. Nema logike. Kod nas su u vrtiću organizirali naručivanje. Doktorica je došla jedan dan i dala termine.

  43. #43
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    kod nas isto tako.
    dobili smo termin za lijecnicki nakon upisa u skolu.
    kazu da ove godine ne mogu drugacije, jer su ih upisi zatekli.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li tko gdje cijepiti privatno (zapadni dio grada, centar), a da ne košta 750 kn? Naša pedijatrica definitivno ne želi, tj. kaže da ne može.
    ako me sjećanje ne vara u naše vrijeme su se neki cijepili u Alergoviti, detalje ne znam

  45. #45
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    mi hrabro idemo necijepljeni na pregled idući tjedan. planiramo se cjepiti za cca mjesec dana radi nekih drugih pretraga. baš me zanima kako ćemo proći. javim dojmove

    off topic: neki dan smo već kupili torbu

  46. #46

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj maxi prvotno napisa Vidi poruku
    mi hrabro idemo necijepljeni na pregled idući tjedan. planiramo se cjepiti za cca mjesec dana radi nekih drugih pretraga. baš me zanima kako ćemo proći. javim dojmove
    Možda vam hrabrost neće ni trebati - mi smo bili na pregledu prekjučer i nisu ga cijepili jer nema cjepiva

  47. #47
    SIM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    300

    Početno

    Evo, samo prijavak od nas. Sve smo obavili i doktora i upis. Predali papire za boravak. Cijepili se nismo, budemo kod naše pedijatrice kad dođe Priorix. Dojmovi: školska medicina koma, škola ofrlji i usput.....

  48. #48

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Bok! Čitala sam malo ovu raspravu.. Sve su to slatke muke!
    Meni prvo dijete na jesen kreće u školu, i ja se se tome jako veselim.. Osim ovih administrativnih stvari, što još predlažete u svrhu pripreme djeteta?
    Možda neka slikovnica koja djecu neće prestrašiti, a da bude zanimljiva? i da ih zainteresira da se vesele jeseni!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •