Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 72

Tema: Kako očistiti bijeli kožni namještaj?

  1. #1
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno Kako očistiti bijeli kožni namještaj?

    Dajte savjet luda sam već od te kutne garniture. Gadno sam požalila zbog odabira boje.Mislim da je svojedobno bio ovakav topic ali voljela bi neke "novije" savjete ako ih ima. Sve se na njoj vidi,a čini mi se da se neka sivkasta nijansa uvukla u kožu koja bi valjda izišla da ribam cijeli dan. Što učiniti?

  2. #2
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Postoje kreme za čišćenje kožnog namještaja. Imaš u dm-u.
    A bilo bi dobro da si pročitaš i upute proizvođaća.

  3. #3
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Na uputama nema ništa. Inače je namještaj naša proizvodnja,Malagić. Ne bih nikome preporučila.
    Za dm-hvala na preporuci;pogledati ću.

  4. #4
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Jesi probala s običnom kremom tipa one plave nivee?
    Ona odlično hrani i može očistiti kožu.

  5. #5
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    e ja ti imam jedan bijeli kožni tabure, onak, na kojem pesek aja- kupi si u dax žuti sprej u konzumu, mislim da ti je sad po 18 kn, na pamučnu krpicu našpricaj i snažno istrljaj- SVE ti opere, i na to nanesi to iz dm-a, isto sprej koji ti hrani kožu, o bijeloj flaši ti je, to ti je super... jednom prilikom sam ja natljackala s niveom, nije ju baš očistila, nahranila je, ali sam ja valjda previše kreme stavila jer je bilo premasno, i nikak da se upije, ali ak buš čistila ovak, nebude ti više žao zbog izbora, bilo bu ti čisto i mirišljavo!

  6. #6
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj ribice prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi probala s običnom kremom tipa one plave nivee?
    Ona odlično hrani i može očistiti kožu.
    Probala sam,nahrani ali ne očisti baš.

  7. #7
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    e ja ti imam jedan bijeli kožni tabure, onak, na kojem pesek aja- kupi si u dax žuti sprej u konzumu, mislim da ti je sad po 18 kn, na pamučnu krpicu našpricaj i snažno istrljaj- SVE ti opere, i na to nanesi to iz dm-a, isto sprej koji ti hrani kožu, o bijeloj flaši ti je, to ti je super... jednom prilikom sam ja natljackala s niveom, nije ju baš očistila, nahranila je, ali sam ja valjda previše kreme stavila jer je bilo premasno, i nikak da se upije, ali ak buš čistila ovak, nebude ti više žao zbog izbora, bilo bu ti čisto i mirišljavo!
    Znači Dax sprej u Konzumu,a što piše na njemu,to je za čišćenje čega?
    Baš bi voljela da uspije.

  8. #8
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ja našu čistim vodom i gelom za tuširanje ili, kad mi se ovo prvo ne da, vlažnim maramicama. Nije bijela, ali je krem boje i zadovoljna sam kako se očisti.
    Za bijelu garnituru moraš paziti da je sunce ne prži direktno kroz prozor jer poprimi žutu nijansu.

  9. #9
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    One maramice za kožu iz Muellera - Polly boy - super stvar za održavanje i čiščenje kože. Mi samo s tim peremo/čistimo. Probala sam s onim sredstvom iz Ikee, a imaš istih stvari i kod nas - kao flašica pa staviš na krpicu/spužvicu, nisam baš oduševljena - totalni kuršlus ak staviš previše

  10. #10
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa Vidi poruku
    Na uputama nema ništa. Inače je namještaj naša proizvodnja,Malagić. Ne bih nikome preporučila.
    .
    I ja imam kutnu by Malagić.
    Njihova je preporuka čistiti samo sa običnom vodom, nikakva sredstva jer se može početi guliti.

    Moja se počela guliti još u garantnom roku iako ju čistim prema uputi pa smo pravili reklamaciju. Sada se opet pomalo guli a stara je skoro 2 godine, prava koža
    Koma!

  11. #11
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E ovak. Ima za kupit jedna ultrotrubosuper stvar. Zove se bio7 i totalno je prirodno, tipa ako pojedeš neće se ništa strašno dogoditi. A čisti SVE. Od lonaca do tepiha! Čak i auto!
    Košta 250kn ali navodno traje godinu dana. I čisti sve živo. Ako ti niej rpoblem izdvojiti toliko novaca probaj. I da, naravno toga nema u dućanu i ne ja to ne prodajem.
    Ja to čudo još nisam kupila samo zbog cijene, ali moja stara to ima i hvali ga svaki dan. Nema kj već nije oprala s tim.
    S obzirom da je garnitura kožna, bijela vjerujem da će ti trebati više od jednom...
    Posljednje uređivanje od ana.m : 26.02.2011. at 20:53

  12. #12
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    to ti je nekaj univerzalno, e a sve s tim možeš očistit, ali obavezno nahrani s nekim sredstvom za kožu jer ti kad se osuši bude onak, jako čista ali i jako suha.tak da obavezno namaži-meni je ovo iz dm-a super,košta ti malo manje od 30 kn, i traje sto godina, a moj pesek ti je ko svinjica, tak da nama pomaže jako!

  13. #13
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa Vidi poruku
    Ja našu čistim vodom i gelom za tuširanje ili, kad mi se ovo prvo ne da, vlažnim maramicama. Nije bijela, ali je krem boje i zadovoljna sam kako se očisti.
    Za bijelu garnituru moraš paziti da je sunce ne prži direktno kroz prozor jer poprimi žutu nijansu.
    Probala ja s vlažnim maramicama ali nikakve koristi. Ma baš se teško čisti a sve je više siva.
    Što se sunca tiče soba je na južnoj strani,ogromni prozori i ima jako puno sunca ali nije ni malo požutila. Ajde bar to.

  14. #14
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj Snjeska prvotno napisa Vidi poruku
    I ja imam kutnu by Malagić.
    Njihova je preporuka čistiti samo sa običnom vodom, nikakva sredstva jer se može početi guliti.

    Moja se počela guliti još u garantnom roku iako ju čistim prema uputi pa smo pravili reklamaciju. Sada se opet pomalo guli a stara je skoro 2 godine, prava koža
    Koma!
    Ja sam tako razočarana s Malagićem da je to strašno. Moja je isto prava koža ali neka mekana pa se onaj dio gdje sjedimo nekako baš razvukao već nakon mjesec dana. Sada je garnitura stara 3 godine,taj sjedeći dio je i dalje razvučen ali ne guli se nigdje. Mislim da se za te novce ovakve stvari ne bi smjele događati. Baš sam ljuta. Ja na sjedećem dijelu držim dekicu ali nije to to.Za to što sam odabrala bijelu mi nitko nije kriv ali ovo razvlačenje i kod tebe pucanje je koma.

  15. #15
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Hady i Inana pokušati ću sa tim sredstvima koje ste navele,vidim da im je cijena pristupačna pa će valjda nešto upaliti.
    Ana.m reci kako doći do tog sredstva u slučaju da ništa drugo ne upali.
    Cure hvala svima na savijetima super ste!
    I još nešto,moj hahar je uspio pošarati garnituru kemijskom-što s tim?
    Nije puno-jedna manja crtica.

  16. #16
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    dax, dax i opet dax!!!taj bi u i vraga oprao!ja imam smeđu kutnu pa je malo markera skinuo (nećak crtao) tak da bu kemijska šala mala.

  17. #17
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    • Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
      dax, dax i opet dax!!!taj bi u i vraga oprao!ja imam smeđu kutnu pa je malo markera skinuo (nećak crtao) tak da bu kemijska šala mala.
    • Hvala draga,uvjerila si me!

  18. #18
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa Vidi poruku
    • Hvala draga,uvjerila si me!
    nije stvar uvjeravanja, ja slučajno probala, i fakat je jak, ne promjeni boju tekstila, koristim ga i kad ima kakav flekić prije pranja, a savjetovala mi to frendica koja radi u frizerskom salonu, i skužila sam da je fakat mrak, i od onda ga uvijek imam... doduše tada je koštao 12 kn, ali valjda su počeli ljudi kupovat pa su odmah digli cjenu. Jedino pazi da namažeš kožu nakon daxa jer nije lijepa kad je onak mat isušena...a kad ju premažeš-ko nova!

  19. #19
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Kupim odmah i Dax i ono drugo iz DM-a.Uvijek sam u potrazi za dobrim sredstvom za čišćenje.

  20. #20
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Spring, javit ću ti na pp ako budeš trebala. Velim ja osobno to ne prodajem, ali moji su starci kupili pa ću pitati njih za broj.
    Ugalvnom, što se svih tih serdstava tiče...Ako već čistiš kožu, fobro pogledaj kemijske sastave svih tih sredstava da ne bi oštetilo kožu.

  21. #21
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Spring, javit ću ti na pp ako budeš trebala. Velim ja osobno to ne prodajem, ali moji su starci kupili pa ću pitati njih za broj.
    Ugalvnom, što se svih tih serdstava tiče...Ako već čistiš kožu, fobro pogledaj kemijske sastave svih tih sredstava da ne bi oštetilo kožu.
    Važi ako budem trebala javim ti se!

  22. #22
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    e da, nemoj zaboravit- ja uzmem krpicu, i na nju nasprejam, pa onda istrljam,nemoj frito na kožu. Ako nisi ziher, ako se bojiš da je prejako, najbolje ti mali komadić očisti sa stražnje strane, da vidiš, a onda mi pošalji koliko je skinulo, garant sve!

  23. #23
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    [QUOTE=inana;1826599]e da, nemoj zaboravit- ja uzmem krpicu, i na nju nasprejam, pa onda istrljam,nemoj frito na kožu. Ako nisi ziher, ako se bojiš da je prejako, najbolje ti mali komadić očisti sa stražnje strane, da vidiš, a onda mi pošalji koliko je skinulo, garant sve![/QUOTE
    Mislim da ću ga sutra kupiti i isprobati. Reci da li s vlažnom krpom treba "isprati" ;mislim nakon čišćenja pobrisati namještaj ili ne?

  24. #24
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ma ne, onak, našpricaš, i istrljaš, na krpici ti osane sve ono fujasto, i kad se osuši, natrljaš s onim drugim...

  25. #25
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    ma ne, onak, našpricaš, i istrljaš, na krpici ti osane sve ono fujasto, i kad se osuši, natrljaš s onim drugim...
    Ok sada je jasno.

  26. #26
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    ja svoj kožni trosjed čistim vodom i nečim što se pjeni, čarli, gel za tuširanje, tekući sapun, što god mi dodje pod ruku. ali, perem tj. lagano ga ribam sa starim ručnikom, on je dovoljno grub da očisti i dovoljno nježan da ne ošteti kožu. mislim da je tu kvaka, barem kod mene. kasnije ga dobro namažem mlijekom za tijelo i fantastično izgleda i fino miriše. dovoljno je jednom mjesečno i traje oko pola sata. tragovi kemijske odu s vremenom, otišlo je čak i s dijela na kojem ne sjedimo, neznam kako
    Posljednje uređivanje od rayna : 27.02.2011. at 18:45

  27. #27
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Pokušala sam i ja sa Čarlijem i sl. ali ide dosta teško-mislim da bi trebala ribati nekoliko sati.Zato sam sada u potrazi za bržim rješenjem.

  28. #28
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ja isto imam kožnu bijelu kutnu by Malagić već 4 god i nisam požalila.Imamo i psa koji se penje gore i nemam problema s održavanjem. Imam one bijele spužvice (muller, DM, Vileda koje god), njih natopim u vodi i s vremena na vrijeme (ne često) očistim garnituru,sva prljavština ode.Kasnije namažem kremom za tijelo ili bilo kojom drugom koju imam, obično onom kojoj ističe rok jer ne koristim za sebe to, a uvijek padnem na neke reklame i kupim..Imali smo i nekoliko crtica od kemijske, prolivenu kavu i ostale sadržaje sve sam uspješno otklonila s tim spužvicama.Bitno je odmah odreagirati dok koža ne upije sadržaj.Jedno što te spužve nemaju miris, pa kad očistim ne miriši, a volila bi da "se vidi da sam čistila i osjeti" hahah

  29. #29
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Ja čistim bijelim spužvicama iz DM-a , posušim suhom krpom .

  30. #30
    gorka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    VG
    Postovi
    245

    Početno

    bijele spuzvice iz DM-a moze slika? nemam pojma sto je to?

  31. #31
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Meni je najveće otkriće bilo kad sam skužila da tragovi kemijske s vremenom sami nestanu.

  32. #32
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    MOja garnitura je plava, ali ima bez naslone. Ja je isto perem sa sredstvom za sude, ono, na spuzvicu i malo prodrljam. Kasnije je namazem sa nekom kremom za tijelo, tj. losijonom, on je manje masniji. I bude bas super! Moja nije bas zmazana, ali je bas lijepo osvijezi. Nasa je stara skoro 9 godina i ko nova je. Nije domaca proizvodnja, neka stranjska je i kostala je ko suho zlato. Ali nismo pozalili ni lipe, jer je zbilja super.

  33. #33
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa Vidi poruku
    Ja našu čistim vodom i gelom za tuširanje ili, kad mi se ovo prvo ne da, vlažnim maramicama.
    X tak i ja. imam bijelu, dječji gel za tuširanje, voda, krpica i udri, a kad mi se neda, vlažnim baby maramicama i sve ide dole. kemijsku probaj sa lakom za kosu. svježa ide, ne znam za starije fleke! imam ono sredstvo s kojim se poslije namaže, al još niti jednom nisam, lijeno mi!

  34. #34
    anna24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Garešnica
    Postovi
    114

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je najveće otkriće bilo kad sam skužila da tragovi kemijske s vremenom sami nestanu.
    Isti slučaj i kod mene...Klinka nam je garnituru pošara kemijskom, ali onak, par debelih srta koje smo ribali i prali svim i svačim i na kraju skužili da ode s vremenom samo. Garnituru inače čistim ili vlažnim maramicama ili uzmem vodu i dječji šampon i lijepo operem. Kasnije namažem kremicom i super. Al vidim ovdje da se koristi i DAX, probat ću jednom i to...možda bude bolji efekt

  35. #35
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Evo ja danas kupila Dax i Erdal za kožu u DM-u pa vam javim kako je ispalo. Da sam znala za ove bijele spužvice i njih bi kupila.

  36. #36
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    hm, moram priznati da me ova tema ohladila od mojih mastanja o bijelom koznom malagicu..
    ali, zanima me kako ce proci ovo sa daxom i ostalim.

  37. #37
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    hm, moram priznati da me ova tema ohladila od mojih mastanja o bijelom koznom malagicu..
    ali, zanima me kako ce proci ovo sa daxom i ostalim.
    Ma daaj, pa ja sam oduševljena, a imam troje klinaca.. i neusporedivo se lakše održava od prethodne (plišaste) garniture, nema toga što ne ode, od kemijske, flomastera, laka za nokte...

  38. #38
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daaj, pa ja sam oduševljena, a imam troje klinaca.. i neusporedivo se lakše održava od prethodne (plišaste) garniture, nema toga što ne ode, od kemijske, flomastera, laka za nokte...
    i ja, nebi ju mijenjala nikad.

  39. #39
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Spring, jesi?I?

  40. #40
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    hm, moram priznati da me ova tema ohladila od mojih mastanja o bijelom koznom malagicu..
    ali, zanima me kako ce proci ovo sa daxom i ostalim.
    Da ponovo biram kupila bi crnu,a što se tiče Malagića jako zamjeram što se koža na sjedećem dijelu jako razvukla. Doduše garnitura je jako mekana i udobna što mi je i bio jedan od kriterija kada sam kupovala pa je to razvlačenje možda posljedica toga.

  41. #41
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    Spring, jesi?I?
    Danas popodne ću.

  42. #42
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa Vidi poruku
    Danas popodne ću.
    odgađaš neizbježno, hahaha.

  43. #43
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    a vidiš moja se nije nigdje pomaknula i baš zato dajem prednosti skupom Malagiću.Niti se ulegla koža niti je promijenila strukturu. Doduše moja garnitura je nabijena, nategnuta nije onak pufasta pa možda i zato + kad smo birali smo uzeli neku srednju kožu (bilo je i jeftinija i skuplja varijanta).

  44. #44
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    a vidiš moja se nije nigdje pomaknula i baš zato dajem prednosti skupom Malagiću.Niti se ulegla koža niti je promijenila strukturu. Doduše moja garnitura je nabijena, nategnuta nije onak pufasta pa možda i zato + kad smo birali smo uzeli neku srednju kožu (bilo je i jeftinija i skuplja varijanta).
    Moja je baš takva "pufasta" vjerovatno se zbog toga i razvukla. Off topic Pužić još jednom zahvaljujem na onoj polici-super nam je. Igračke su nam urednije i dostupnije a M. je oduševljen s njom.

  45. #45
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    odgađaš neizbježno, hahaha.
    Ma neee..Evo sada sam probala na jednom dijelu i mogu reći da super funkcionira. Prvo sam nasprejala sa Daxom i ribala sa onom spužvicom za pranje posuđa,prebrisala mokrom krpicom pa suhom,a onda sa Erdalom i konačno je bijelo i jako lijepo miriši.
    E sada odgađam jer će mi za cijelu trebati sigurno sat ako ne i dva.
    I opet ponavljam više nikada ne bi kupila bijelu garnituru,nisam lijenčina ali mi je ovo puno previše posla. Da je crna samo bi je prebrisala i adio.
    Inana još jednom hvala ovo je kombinacija sredstava za čišćenje koju sam tražila.

  46. #46
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa Vidi poruku
    Ma neee..Evo sada sam probala na jednom dijelu i mogu reći da super funkcionira. Prvo sam nasprejala sa Daxom i ribala sa onom spužvicom za pranje posuđa,prebrisala mokrom krpicom pa suhom,a onda sa Erdalom i konačno je bijelo i jako lijepo miriši.
    E sada odgađam jer će mi za cijelu trebati sigurno sat ako ne i dva.
    I opet ponavljam više nikada ne bi kupila bijelu garnituru,nisam lijenčina ali mi je ovo puno previše posla. Da je crna samo bi je prebrisala i adio.
    Inana još jednom hvala ovo je kombinacija sredstava za čišćenje koju sam tražila.
    ja sam i genijalac, kaj da kažem... ali nemoj sprejat direktno, rekla sam ti, na krpu ili ručnih- što sariji i hrapaviji, to bolji.Kad to sve istrljaš, i poslije namaljaš s erdalom, kad ti bude onak prekrasna NEĆE i biti žao kaj imaš bijelu, a to i tak nebudeš radila svaki tjedan, takvo čiščenje temeljito odradi svaka 4-5 tjedna, a jednom tjedno ju sam onak, preleti. E da, a kaj se tiče zahvalne tamne boje- rikavam od smjeha- ak misliš da se na bijeloj vidi, a kaj misliš na tamnoj- dodušene kenijska, ali koliko često ju zašaraju? A koliko česo pada prašina? Onak, svaki j...ni dan, a k ome moja je onak, kakti namreškana, s utorima, tak da je to divotica, jedina sreća kaj peseki smiju samo na taj veliki tabure, jer bi me ta kutna ubila.

  47. #47
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Znam da se na crnoj jako vidi prašina ali mislila sam samo pobrišeš i gotovo-nema ribanja. Na utore nisam mislila

  48. #48
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    e sad mene zanima, obzirom da bijele spužvice nemaju miris, a ja bi da miriši jel taj Dax miriši?

  49. #49
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    e sad mene zanima, obzirom da bijele spužvice nemaju miris, a ja bi da miriši jel taj Dax miriši?
    Miriši na limun ali je miris vrlo diskretan. Ja sam poslije njega namazala sa Erdalom -losion za kožu iz DM-a i sada se osjeća vrlo ugodan i blag njegov miris.

  50. #50
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    Ajde, bas mi je drago!
    Nego, i ja bi bila uzela pufastu, meni je jako bitno izvaljivanje i lezade na kaucu... ono, sto bi sjedila, kad mogu leci, hihi...

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •