Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 72 od 72

Tema: Kako očistiti bijeli kožni namještaj?

  1. #51
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde, bas mi je drago!
    Nego, i ja bi bila uzela pufastu, meni je jako bitno izvaljivanje i lezade na kaucu... ono, sto bi sjedila, kad mogu leci, hihi...
    I meni je ovo bio kriterij. Kupljena je kada sam bila trudna. Htjela sam da se svi troje možemo uvaliti i da bude ugodno. I stvarno je velika i ugodna.

  2. #52
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    ja očistila svoju i konačno namazala erdalom. sva je nekako mekana i sjajna, jedino što nakon mazanja erdalom koža škripi. da li ste to i vi primjetile?

  3. #53
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    nebi ja bila ja da ne isprobam još jedno sredstvo -pa očistila i ja famoznim Daxom, zadovoljna sam, fino, blago na limun miriši, nečistoča otišla kao sa bijelim spužvicama.
    vezano za izvaljivanje na kutnoj-mi nikad ne sjedimo na njoj, ležeći položaj je obvezan hahah.Nije mi dolazila u obzir pufasta iz raloga što takvu ima moja mama i što se nakon 2 god totalno ta spužva ulegla, garnitura izgleda ispuhano i jadno, na mjestima gdje je glava i "glavno težište" je koža otanjila i sve to skupa izgleda jadno nakon par g.Za razliku od njene moja je ista kao i prvog dana, koža nije nigdje mrdnula niti spužva...
    evo ovaj model imam
    http://fingo-dom.hr/katalog/artikli/...965fbd4c8fbe1f

  4. #54
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Ja moram priznati da mi se bijes na garnituru dosta ispuhao od kada sam je uspjela temeljito očistiti Daxom-sada je stvarno blistavo bijela-kao nova.Mogla bi poslužiti kao reklama za Dax. Moja je garnitura Opacus od Malagića.

  5. #55
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Znaci toje onaj zuti Dax sa spricom? Onaj koji je za sve moguce stvari?
    bas sam danas gledala u Konzumu, ali nisam bila sigurna jel taj.

  6. #56
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Mi imamo tamnu garnituru pa nemamo problema s čišćenjem ali zato žuti Dax koristimo za sve ostalo - od motora auta do odjeće
    Posljednje uređivanje od Inda_os : 07.03.2011. at 17:53

  7. #57
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Mi imamo bijelu kožnu. Čistim je običnom krpom, samo prebriše,
    Kemijsku sam uspjela riješiti arfom na spužvici, mada sam se preznojavala, mislila sam da neće ići dolje ni sa čim.

    Baš ću probati taj dax, sad ste me zaintrigirale.

  8. #58
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci toje onaj zuti Dax sa spricom? Onaj koji je za sve moguce stvari?
    bas sam danas gledala u Konzumu, ali nisam bila sigurna jel taj.
    To je taj!

  9. #59
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ; )))da, da, ja sam genije i mali guru u čiščenju... ako budete dobre, možda vam otkrijem tajnu blistave kupaone, hehehe!

  10. #60
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    ; )))da, da, ja sam genije i mali guru u čiščenju... ako budete dobre, možda vam otkrijem tajnu blistave kupaone, hehehe!
    Da čujemo!
    Na kupaonu sam slaba.

  11. #61
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    Da čujemo!
    Na kupaonu sam slaba.
    a nenene, sad me slavite još jedno tjedan dana zbog ovog revolucionarnog otkrića koje sam podjelila sa vama... onda ćemo osnovati kult štovanja... onda ćemo uvesti knjigu tajni... i onda, tek onda će te tajne biti upisane zlatnim slovima... hehehe, ne fakat, ali ja sam specijalac za čiščenje, kad netko veli da je nešto čisto, ja bi to još malo mogla pospremit...

  12. #62
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    al nas pali...ja baš odlučila preći na eko pranje i čišćenje (da se riješim raznih boca i bočica u kupaonu jer za svaku glupost ja imam sredstvo)sa sodom i octom, a ona sad...

  13. #63
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Citiraj inana prvotno napisa Vidi poruku
    ali ja sam specijalac za čiščenje, kad netko veli da je nešto čisto, ja bi to još malo mogla pospremit...
    a da dodes kod mene u goste na par dana?

    Hvala velika , spasila mi koznu garnituru. Bila je "cista" , ali nekako siva , tek sad ima onaj stari sjaj!!

  14. #64
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Meni se taj Dax cini bas ok, imas jedno sredstvo za sve u kuci. Nisam ga jos uzela, budem sutra i onda se bacam na ciscenje.
    Posljednje uređivanje od ani4 : 08.03.2011. at 17:50

  15. #65
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    da, genije sam... e a sad da vam dam do znanja do kuda ide moja opsesija... jedniom davno, sam ja zaključila da pločice u wc-u i kuhinji nisu tu da bi bile samo čiste, one moraju biti i sjajne... i mislim ja, mislim, i domislim- nakon čiščenja svih glupih pločica kojih ima puno previše,domislim se ja i probam ja sa bezbojnom pastom za cipele namazati jednu pločicu, kupila u ofertisimi 2 za par kuna, malo pustila da se osuši i onda sa frotirom krenula u glanc... i ja beskrajno zadovoljna rezultatom te jedne pločice, krenem ja polirati pod- nije mi se dalo zidove, jer su pločice skroz... i tak ja u soknicama, poliram, i svekom sjajnom pločicom sve sretnija... e a kad sam došla do vrata, nekaj mi fali- da, na sredinu kupaonice stavim ja onu tepih- stazu, znate onu krparu kaj ima za kupiti po centrima...e sad, sve bi bilo super, ali kad je xy došao doma s posla, i fino uđe u kupaonu, da opere ručice, i kad je stao na tepih, a ono prokliže ko strela... eto, ideja mi je bila mrak, ali ne za pod...

  16. #66
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj bebelina prvotno napisa Vidi poruku
    a da dodes kod mene u goste na par dana?

    Hvala velika , spasila mi koznu garnituru. Bila je "cista" , ali nekako siva , tek sad ima onaj stari sjaj!!
    uahahaha, imam blagi dojam da me želiš iskoristit i da ti namjere nisu najčasnije... a ni kavu mi nisi ponudila... ; ))

  17. #67
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    kakava kava ? Nema kave , ovu sedmicu nudim virus prehlade , povracanja i proljeva , pa ko zeli , moze slobodno kod nas.;-D

    A poznas li osobu koja je uzela brusni papir i njime izbrusila one lagane utorice na plocama stednjaka na struju , a zatim ih jos da bi bile sjajnije premazala s nekim cudom za namjestaj.

  18. #68
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj bebelina prvotno napisa Vidi poruku
    kakava kava ? Nema kave , ovu sedmicu nudim virus prehlade , povracanja i proljeva , pa ko zeli , moze slobodno kod nas.;-D

    A poznas li osobu koja je uzela brusni papir i njime izbrusila one lagane utorice na plocama stednjaka na struju , a zatim ih jos da bi bile sjajnije premazala s nekim cudom za namjestaj.
    znam.. ja... i ta ideja mi sinula kad sam slušala neku babu u busu kako su tak ribale šparete kad su bili klinci, kao za kaznu... i to mi je super, tak da koliko god nekima bilo to onak, uh, ja sam sva sretna kad tak nekaj probam i da upali... recimo, da nisam probavala gluposti, pa svaka dva dana bi se mučila ribajuči, ovak se jednom pomučim, pa samo održavam... eto, shvatila sam da poliranje poda je debilno i opasno, ali zato zid kraj tuš kabine- o dada, to napravim jednom, a kapljicu samo skliznu, i nema kamenca i gluposti... živjele opsesije!

  19. #69
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Inana rikavam od smijeha!

  20. #70
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa Vidi poruku
    Inana rikavam od smijeha!
    rikavaš, ali kao i sa svojim bijelim kožnjakom, tak i sa svim drugim pitanjima na ovu temu, skužila buš da ja UVIJEK imam najčudnije i najbolje rješenje... i najtrajnije. Buš vidjela da buš sada ono čistila samo ovak kak ti ja velim, i to povremeno generalku, a između sam malo pobrljaš s erdalom, i mrak... e da se od tih ideja da živjet...

  21. #71
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Kako očistiti smeđi stolac koža tipa https://www.dom2.hr/interijeri-clanc...apsolutni-hit/

  22. #72
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Probaj sredstvima za cipele ili jakne

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •