Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Histeroskopija proces

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2022
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1

    Početno Histeroskopija proces

    Pozdrav svima. Nova sam na forumu pa se ispričavam ako je bila ova tema. Moram odstraniti polip na maternici pa me zanima detaljan proces od ulaska u bolnicu/kliniku pa do izlaska jer moram priznati da me strah. Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    22

    Početno

    Ja sam obavila histeroskopiju u privatnoj poliklinici, dva puta, iz razloga što nisam željela opću anesteziju a u bolnici većinom rade ili








    Ja sam odstranila polip u dva navrata u privatnoj poliklinici, iz razloga što nisam željela opću anesteziju, niti ikakvu anesteziju. Prije toga sam uzela analgetik ( protiv bolova). Liječnik mi je pogledao nalaze od mog ginekologa koji je preporučio zahvat, i odmah krenuo s histeroskopijom. Cijelu operaciju možeš pratiti na ekranu, omčom hvata polip i odstranjuje ga, te histeroskopom pregleda ostalu sluznicu ne bi li slučajno bilo još polipa. Sam zahvat je malo neugodan, može biti i bolan, ali relativno kratko traje ( 15-tak minuta). Nakon toga se obučeš i ideš. Par dana se preporuča mirovanje, osjećaš pritisak i nelagodu u donjem dijelu trbuha. Krvarenje minimalno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •