Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 419 od 419

Tema: TrudnoĆa ili ipak ne???

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Pozdrav svima, od ovulacije osjećam bol u donjem dijelu trbuha. Upravo po toj boli uz druge pokazatelje (sluz) mogu prepoznati kad mi je ovulacija. Mislim da smo uspjeli pokriti plodne dane i za 5 dana trebala bih dobiti M. Različitije od drugih ciklusa mi je samo ta bol koja nakon ovulacije nije prestala - konstantna je bez prekida. Tupasta je i "kao da jajnici nešto rade". Ne mogu bolje opisati. Grudi su mi narasle i bolne su, ali takve obično budu nakon ovulacije tako da mi to nije pouzdani pokazatelj. Ima li neka od vas ili je imala ovakve bolove koje traju od O? Nova sam u ovome pa ne znam jesam li uopće postavila pitanje na pravoj temi. Inače, čekamo termin za konzultacije na humanoj jer pokušavamo već godinu dana, ali nikako da se "ulovi". Spermiogram je odličan, hormoni su dobri, ciklus mi je produženi 30 - 40 dana, ali redoviti. Hvala cure na odgovoru

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Svasta je moguce s nasim tijelima... Pricekaj jos koji dan pa testic pa ces sigurno znati. I ubaci se u temu odbrojavanje slobodno. I sretno!!!

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Hvala Justme409! Ubacila sam se u temu odbrojavanje. Pozdrav

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Pozdrav! Evo mene opet...
    Menstruacije jos uvijek nema, sad vec kasni 20 dana...
    Radila sam test kad je izostala i bio je negativan...
    A ne osjecam nikakve znakove nicega...
    Zapravo neznam koji su znakovi trudnoce, ali svejedno ja nemam bas nista... Niti da bi menstruacija mogla uskoro doci, nikakvi znakovi kakve sam dosad imala...
    Tu i tamo me na kratko zaboli desni jajnik (bar mislim da je jajnik) i to je sve.
    Vec sam imala problem s izostankom, bila sam na pregledu i sve je bilo u redu...

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

I zaboravila sam reci, da prije nego sto je trebala doci sam bila na klavocinima... Dali je moguce da to toliko odgodi ciklus?

Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011

Početno

Ne, u uputama to uopće nije navedeno kao nuspojava Klavocina

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Matea sad opet napravi test. Sad ce 100%pokazati tocno.

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Napravila sam, negativan je...

justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Odi do gin cisto da baci oko.

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Nista, dosla je vještica... Samo me zaobišla na jedan mjesec...
    Sad idemo ispočetka...

mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005

Početno

Pitala i na drugoj temi: Imam cikluse 35 ca dana prosječno. Ako sam trùdna bilo bi mi tocno 30 dana, a odnos smo imali prije 15 i 18 dana gdje se nismo pazili. Napuhnut mi trbuh vec par dana, cicke bole...test jos nisam radila...jel ima po danima sanse da sam T?

Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012

Početno

Sanse svakako ima. A mislim da bi ti vec i test trebao pokazati jesi li ili nisi. Sretno!

mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005

Početno

Ipak ne, test negativan

Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012

Početno

Bit ce vec

Datum pristupanja
    Jun 2019

Početno Jesam li trudna?

Pozdrav,treba mi pomoc.
    Naime 29.05 sam imala nezasticeni spolni odnos,2 dana nakon toga dobila sam lagano kao roskasto krvarenje i smedji iscjedak koji je trajao 3 dana.Menstruacija mi je kasnila 5 dana ali je dosla 2.6 i trajala do 7.6.Posljednjih par dana stalno imam mucnine ali ne povracam,grudi su mi osjetljive na dodir,jednom sam imala kao neke grceve u stomaku i zadnjih par dana stalno imam grceve u nogama i preponama.
    Povecao mi se i apetit i stalno mi trazi nesto da jedem,i vrlo cesto sam naduta.
    12.6 (jucer) sam dobila kao neki smedji iscjedak koji je poslije lagano presao u sukrvicu(slicno kao menstruacija )samo je sad smeckasto i gusto..A problem je sto su mi trenutno plodni dani a trebala sam dobiti menstruaciju tek 27.6.Maloprije sam uradila test za trudnocu(dok mi je taj iscjedak) ali je negativan.
    Sad me zanima jel moguce da je test lazno negativan zbog te amo rec"uranjene menstruacije" i postoji li mogucnost da sam trudna?
    Help me please

Datum pristupanja
    Dec 2010

Početno

testic mi je pozitivan na koju temu da se prebacim?

Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

na ovom podforumu imas dovoljno tema. naci ces se vec na nekoj.

Datum pristupanja
    Jul 2019

Početno

Pozdeav svima, nova sam ovdje. Unaprijed se ispricavam na velikom postu.
    Moja situacija je ovakva: nruredni ciklusi otpocetka, regulirani hormonskom terapijom, uz to i hipotireoza koja mi je otkrivena prije 8mjeseci..muz i ja pokusavamo vec skoro 2godine, i u 2.mjesecu ostanem trusna, nije bilo vece srece

Datum pristupanja
    Jul 2019

Početno

Sada mi je razmak izmedju M 47dana(inace ciklusi 34-36dana, i dokt kao vidi mali kruzic al nije sigur, test negativan, tako da ne znam na cemu sam, na iglama do pregleda. Missed ab.u 4.mj ove godine

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •