Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 451 do 465 od 465

Tema: TrudnoĆa ili ipak ne???

  1. #451
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Za dva dana ponovi s prvim jutarnjim urinom

  2. #452

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    4

    Početno

    https://ibb.co/TB0T0XJ
    Da li neko nesto vidi ovdje?

  3. #453
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Pozitivan test na hcg.

  4. #454

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Hvalaa vamm, radila sam test i uvece, pa opet ujutroo i oba su bila pozitivna. ❤️❤️❤️❤️

  5. #455
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    ČestitamSad se lijepo prebaci na temu trudnice

  6. #456

    Početno Moguća trudnoća?

    Dobar dan.. malo sam u dilemi

  7. #457

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz..moja situacija je ovakva..zadnju mens..sam imala 7.12 imam redovne cikluse 30-31dan nikad ne kasni...imam nezasticene odnose sa muzem s tim sto koristimo metodu prekinutog snosaja kao zastitu...e sad mi je trebala doci mens..6 ili 7 medjutim jos nema nista..radila sam test poslije tri dana kasnjenja onaj naj jeftiniji i to popodne...bio je negativan...sad da li da ponovi test i da li je moguce da sam trudna...mislim volila bi da jesam mada smo htjeli pricekat jos malo jer imamo jedno od 3god..sta mislite . Malo sam oduljila

  8. #458
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nemaš tu što razmišljati
    Ili čekaj ili kupi test.

  9. #459

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav . Ako neko moze da mi pomogne . Zadnju menstruaciju sam.imala 13.01 . I radila sam test 17.02 i bio je pozitivan , s tim da sam i nekoliko dana kasnije radila jos jedan test i on je bio pozitivan . Stvar je u tome da sam danas 27.02 primijetila krvarenje i zvala sam doktore ali niko ne radi jer je vikend , i jedna mi je doktorica rekla da pijem utrogestan i da dodjem u utorak na pregled i da ako bi bilo obilnije krvarenje da se javim u dom zdravlja . Zanima me samo da li je moguce da je test bio lazno pozitivan i da je ovo zapravo menstruacija ?

  10. #460

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    3

    Početno

    Pozz,
    27.2. je i kasni mi 3 dana. Imala sam odnose prije tjedan dana, i prije 20ak dana. Nezasticeno, ali pazili smo da ne zavrsi u mene.
    Napravila sam test za trudnocu prije 3 dana (na dan kasnjenja) i danas, 3.dan otkad kasni. Oba testa su negativna, imam li razloga za brigu o trudnoci?
    Nemam nikakve simptome da bih ubrzo trebala dobiti mengu, apsolutno nista. Hvala unaprijed.

  11. #461

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    3

    Početno

    Ćao žene nova sam na forumu Imam jedno pitanje da li bi mi mogla koja reći vidjeli drugu crtu na testu za trudnoću jer ja imam policistične jajnike. Dugo sam pokušavala ostati trudna i sad sam prestala pokušavati iduću menstruaciju ne znam kad trebam dobiti jer imam nepravilna ciklus. Pa me zanima kako je moguće da mi test tako jučer ujutro pokazao a danas negativan? Puno hvala

    https://ibb.co/j4Z1KX8

  12. #462

    Početno

    Eiii..curke...imam pitanje..mengu sam imala 13.02...svaki mjesec mi je tocna u dan..imala sam nezasticeni odnos i muz je svrsio u mene...26.2.,12.3. sam dobila lagano krvarenje koje je trajalo do navečer i stalo...13.03. je bila malo jaca..i opet stala.. 14.03. sam primijetila smedje nesto..otada sam povracala par puta..i jako me grudi bole bez prestanka.. Da li je netko imao slicnu situaciju..dali je moguce da sam trudna??,

  13. #463
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Odgovor na tvoje pitanje moze ti dati samo test na trudnocu. Ako je bio nezasticen spolni odnos onda postoji mogucnost da si trudna. Kao i kod svakog nezasticenog spolnog odnosa.
    Dakle ako zelis odgovor odi u ljekarnu, kupi test i vidi.

  14. #464

    Datum pristupanja
    Mar 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,
    Ukoliko je netko imao sličnu situaciju molim za savjet.Od odnosa je prošlo cc 20 dana.Menga je kasnila napravljen test pokazao plus.
    Menga dolazi kroz dva dana traje kraće nego inače na izmjenu svjetla i tamna krv količini slabija menstruacija nego uobičajeno.Nakon menstruacije ponavljam još 2 testa također pozitivno.Od simptoma imam glad,umor,češći odlazak na wc,nemogu jest meso,grudi nemaju većih promjena..ponavljam test nakon 7 dana od menstruacije on negativan.
    Vadim betu u petak pa me zanima dali je tko imao ovu situaciju?
    Sve skupa 4 pozitivna i 1 negativan test

  15. #465

    Datum pristupanja
    Feb 2024
    Postovi
    1

    Početno

    Poštovane,

    Imam pitanje jer sam imala već dvije trudnoće koje nisu slavno završile. Jučer sam nakon kašnjenja m napravila Clear digitalni i pokazao je + te 1-2 tjedna...za svaki slučaj zbog psihe sam napravila i drugi jeftini koji je isto pokazao +, ali imam iscjedak koji me užasno zbunjuje i plaši...dali se koja susrela s istom situacijom...hvala unaprijed

Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •