Stranica 3 od 10 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 465

Tema: TrudnoĆa ili ipak ne???

  1. #101
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    ako je redovna kontrola,bez nekih večih problema,naravno da je moguče da se naručuje i do par mj. ako je u pitanju da te nesto boli ili trudnoča to je duznost osobe da naglasi pa kontrola/pregled bude ranije a ne za 2 mj.

    dotična sestra nezna da li tebe nesto boli ili si trudna dok joj to nekažeš. zato draga nazovi i reci da si u drugom stanju i da ti zakaže pregled bez obzira što si naručena za 2 mj.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    pa nije trudna, ustvari znat će ujutro da li je trudna

    sorry, al meni je ovo čekanje od 2 mjeseca na pregled ginekologa stvarno čudno, nisam čula da se negdje toliko čeka

  3. #103
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj genius prvotno napisa Vidi poruku
    ako je redovna kontrola,bez nekih večih problema,naravno da je moguče da se naručuje i do par mj. ako je u pitanju da te nesto boli ili trudnoča to je duznost osobe da naglasi pa kontrola/pregled bude ranije a ne za 2 mj.
    u svojoj drugoj trudnoci sam ja to napravila.
    test je bio pozitivan prije zavrsetka ciklusa. beta je pokazala trudnocu. ja sam se super osjecala. trbu je rasao. otisla sam na prvi pregled i uzv sa 11 tj. s 13. sam zavrsila na kiretazi jer se sve super razvijalo, osim ploda. on je bio na "razini" 6tt i bez otkucaja. tako da prva kontrola u trudnoci bude za 2mj. po meni je...dvosjekli mac :/

  4. #104

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    pa ako je trudna vjerujem da će otići ranije

    kako je tebi trbuh rastao ako ti je plod ostao na razini 6 tt?

    zabrinuta jesi napravila test?

  5. #105
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    jer je rasla maternica, posteljica se formirala, a razina hormona je bila previsoka da bi izazvala spontani. tijelo je mislilo da je sve ok sa trudnocom. ja sam.
    i ginekolog nakon papilacije, sve je odgovaralo tjednima trudnoce. do uzv-a.
    Posljednje uređivanje od leonisa : 15.01.2012. at 13:19

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3

    Početno

    napravila test... NEGATIVAN... sad je sve ok, nadam se...ne osjetim nista, samo umor i pospanost...ali viroze haraju pa to je to pretpostavljam
    a sto se tice pregleda, ne znam kako je kod vas, ali kod nas je valjda takva guzva da jedva mozes sebi pronaci ginekologa a tek jos doci na red za pregled...a da me nastavilo boljet zvala bih je odmah ili da je test bio pozitivan...a ovako mislim da nema potrebe... i cure hvala ))))

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    4

    Početno

    imam pitanje u vezi implantacijskog krvarenje. koliko traje,nakon koliko se dogodi i kako tocno izgleda? citala sam o tome,al znaju naravno pisati razlicite stvari. procitala sam da je uglavno jako slabo, roskasto ili smećkast iscjedak. dobila sam kad sam trebala, ali 1. dan je bilo jaako slabo, skoro nista, preko noci i 2. dan kao normalna menstruacija i sad 3. dan opet skoro nista. radi li se i tu o tome? negdje pise da do implantacijskog krvarenja doalzi 6 do 12 dana nakon začeća, a negdje nakon 4 tjedna od posljednje menstruacije. moze li put, promjena okoline i stres utjecati na to da mi se samo poremetila menstruacija malo? hvala

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Postovanje svima! Molim vas na brz odgovor .

    Dobila sam 16.01. i evo svaki dan do danas imam u skroz malim količinama. Uglavnom menst.mi je kasnila oko 6 dana i napokon kad je dosla meni je bilo dragoooo mnogoooo, al evo sad je su skorz namlim kolicinama :S Neko imao slicnu situaciju?

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    bok svima nova sam na forumu pa naravno da i ja imam pitanja
    danas mi je već 38 dan kako nisam dobila inače nemam točno u dan ciklus ali ovako da mi se oduži se već jako dugo nije dogodilo. Inače dobijem tak negdje oko 28 29 30 31 najduže 34ali to su rijetki slučajevi Spavali smo kad sam bila plodan ali m.m. nije ispustio u mene jer još nismo planirali imati bebu. Dali je moguće ipak zatrudniti? Nemam nikakve siptome osim što mi kasni možda sam si ja umislila neke simptome. Jutros sam oko 5 pošto nisam mogla spavati napravila SIGN Test i pojavila se jedna crtica koja pokazuje negativan rezuzlta, pa sam otišla spavati. sad kad sam se probudila koda mi se nadzire i druga crtica ali je tako slabo vidljiva i tanka ( 1/10 naprema onoj drugoj dedeloj) dali ta druga crtica isto mora biti debela kao i ova prva ili to sve zavisi? nadam se da nisam zakomplicirala. dali bih trebala ponovno napraviti test i nakon koliko vremena?
    hvala na odgovorima

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    anavi84, prekinuti snosaj je jedna od najnepouzdanijih metoda kontracepcije, tako definitivno mozes ostati trudna... test uvijek citaj u onom roku koji pise u uputstvima, ovo kasnije ne vrijedi... test obavezno ponovi, mozes vec i sutra...

  11. #111
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja zatrudnila s prekinutim snosajem tako da je 100% sigurno da tako mozes zatrudnit. Uz to, u toj trudnoci mi je isto druga crte bila jaaako slabo vidljiva. Toliko slabo da sam mislila da umisljam pa sam zvala susjedu da je dode pogledat

  12. #112

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Dubrovnik ljeti, Zg zimi, a iz Splita
    Postovi
    108

    Početno

    ženske drage, kako vidite nova sam tu,fala Bogu na 21.stoljecu i internetu ! Uglavnom, izludit cu...bila u gin taman kad mi je vidila ovulaciju koja je uzasno bolila, seksala se u te dane, a onda par dana nakon te ovulacije po par kapi krvi nakon odnosa, baš me i zabrinulo, pa neki umor me uhvatio, a zadnja 3 dana sam za ništa, nemam razloga bit lose, ali sve mi smeta,parin luda sama sebi, tupilo ! Oko bradavica mi SE ČINI da su se krugovi malo 'razlili'. Tu i tamo me zicne nesto u trbuhu. Pa sam se uhvatila neta, toliko su individualni ti simptomi da ne mozes znat. U međuvremenu su mi gotovi brisevi i gin.zvala da imam ureaplasmu,gardnerellu i kandidu - baš krasno,ali ako je trudnoca ove zadnje 2 bestije se mogu izlicit bez obzhra na to. Zadnja M 11.01.,ciklusi 24-28 dana,dakle jos triban cekat za test..fala za svaki komentar ! Daj Boze da je T !

  13. #113

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    držim fige za trudnocu i dobrodosla na forum... za ove bestije sto imas ti ne znam nista pametno reci (naci ce se vec netko)...a sto se simptoma tice vrlo je moguce da jesi tr...ali,uvijek postoji i ali...
    slicne simptome imamo i kad je samo pms u pitanju.... jos malo pricekaj...ako ti bude kasnila m,napravi test....

  14. #114

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Dubrovnik ljeti, Zg zimi, a iz Splita
    Postovi
    108

    Početno

    fala ribica. A eto,trebala bi oko 3.dobit pa sam mislila tad napravit test. Ova bol tupa kao kad trecs dobit izludi! I traje od O ! Ko bi reka da je zenski stroj tako kompliciran !

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    evo mene opet još nisam dobila danas mi je neki 45 dan od posljedmje menge
    kupila sam ponovno test ali se ne usudim napraviti, jer bi voljela vidjeti plusić
    kupila sam neki test s nekom kapicom (neznam šta s njom) pa mi nisu baš jasne upute zove se clearblue
    inaće nemam nikakve siptome grudi su mi posljednjih dana malo narasle ali jučer su se opet smanjile
    baš je ljepo čuti tuđa iskustva

  16. #116

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Dubrovnik ljeti, Zg zimi, a iz Splita
    Postovi
    108

    Početno

    daj ga napravi i dojavi odmah ! Da se bar zbog tebe radujem... Čula sam da je taj CB najbolji! Ja sam danas počela osjećat bolove u trbuhu i križima ko kad trebam procurit...a to je ova 2-3 dana..nažalost, vjerovatno ipak nisam T..ali ću sutra svakako kupit test. Ovo iščekivanje je ubitačno !

  17. #117
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Kad popiškiš onaj bijeli trakasti dio, tom ga kapicom zatvoriš (kao flomaster). Odloži test na ravnu podlogu i nakon nekoliko minuta očitaj rezultat.
    Test će ti pokazati jesi li trudna! Sretno, želim ti +!

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    e ovako ja sam uronila 15 sekundi u mokraču piše da može i tako, ali nisam zatvorila tu stranu poklopcem kao što si napisal jer sam tek sad došla na forum pa pročitala(mislila sam da nemoram). pojavile su se dvije plave vidljive crtice e sad neznam dali je to pravo pošto ga nisam poklopila nisam znala da treba. tak sam zbunjena.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    ajde ga napravi i dojavi nam odmah.... držim fige za plusić....

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    anavi84 poklopac nema nikakvog utjecaja na rezultat testa. koliko sam shvatila - trebam ti cestitati, zar ne? plusic je bio?

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    tek sam sada vidjela da si napisala post prije mene....pa draga to je test bio pozitivan,,,, cestitam....

  22. #122
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Pretpostavljam da na tom testu dvije crtice znače trudnoću. Možemo čestitati?

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    pa jesu dvije plave crtice ( to znaći noseća trudna)tako tamo piše. Najradije bi ga skenirala znači mislite da taj poklopac nema nikakve veze; i što ja nisam piškila po njemu nego sam uronila 15 sek u mokraću piše da se i tako može
    još uvjek nisam svjesna

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    dvije crtice znaće trudna

  25. #125

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Dubrovnik ljeti, Zg zimi, a iz Splita
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj anavi84 prvotno napisa Vidi poruku
    e ovako ja sam uronila 15 sekundi u mokraču piše da može i tako, ali nisam zatvorila tu stranu poklopcem kao što si napisal jer sam tek sad došla na forum pa pročitala(mislila sam da nemoram). pojavile su se dvije plave vidljive crtice e sad neznam dali je to pravo pošto ga nisam poklopila nisam znala da treba. tak sam zbunjena.
    čestitam!!!!
    meni danas lagano lagano crvenkasto ali boli ko stvari....nemam sreće iako se nadam još onih 0,1% dok ne procurim....

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    čestitam!!!!!! test si uradila potpuno ispravno

  27. #127

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Dubrovnik ljeti, Zg zimi, a iz Splita
    Postovi
    108

    Početno

    ja znam da ove koje su trudne nemaju vise sta radit ni odg ovde ali sta mi jadne, tuzne,umorne,pune ceznje? S kim da pricamo, podilimo nade,strahove,suze....i mi bi radije pricale o tjednima trudnoće, imenima.. Ja i dalje nisam procurila, nešto malo na ulosku lagano crveno smeđe,kad se brisem nista, ali boli trbuh kao da cu svaki cas..

  28. #128
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj anna1414 prvotno napisa Vidi poruku
    ja znam da ove koje su trudne nemaju vise sta radit ni odg ovde ali sta mi jadne, tuzne,umorne,pune ceznje? S kim da pricamo, podilimo nade,strahove,suze....i mi bi radije pricale o tjednima trudnoće, imenima.. Ja i dalje nisam procurila, nešto malo na ulosku lagano crveno smeđe,kad se brisem nista, ali boli trbuh kao da cu svaki cas..
    znam kako ti je. hajde, bit će. i ja sam tako iščekivala, pa si umislim da sam trudna, a ono dobijem... imaš tu neki podforum gdje cure odbrojavaju i nadaju se, pogledaj malo. sretno!

  29. #129
    kisica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    91

    Početno

    Anavi čestitam. S obzirom da ti je nalaz bio pozitivan na ureaplasmu,gardnerellu i kandidu javi se ginekologu odmah, čim prije.
    Ovo drugo iskreno ni neznam što je, kandidu sam i ja imala i liječila ali ureaplazma je jako opasna u trudnoći, govorim ti iz iskustva (meni je uzrokovala otvaranje u 24om tj. i porod u 35om). Zato se javi što prije ginekologu da počnete sa liječnjem ureaplazme, a i koliko se sječam svoje trudnoće ima nekih ant.koji se mogu davati ovisno o tjednima trudnoće. Eto...

  30. #130

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Dubrovnik ljeti, Zg zimi, a iz Splita
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    znam kako ti je. hajde, bit će. i ja sam tako iščekivala, pa si umislim da sam trudna, a ono dobijem... imaš tu neki podforum gdje cure odbrojavaju i nadaju se, pogledaj malo. sretno!
    Fala.... i sretno ti do kraja!

  31. #131

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    anna1414 podforum je u "prije zaceca", slobodno nam se pridruzi i nadaj se s nama iz dana u dan

  32. #132
    kyra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    3

    Početno

    pozdrav svima :D
    ovdje sam potpuno nova i na forumu i što se tiče trudnoće :/ M mi kasni otprilike 18 dana (nemam baš točnu M, ali nikad ovoliko kasno) napravila sam test (prima) prije 4 dana (3.2) i bio je negativan s obzirom da se pojavila jako, jako blijeda roza crtica koja je na kraju izblijedjela u potpunosti (pripisujem joj svojoj mašti).
    test je uredno napravljen po propisima kako tamo piše. imala vrtoglavice, osjećam lagane bolove kao kad trebam dobiti M i noge me bole, imam pojačani bijeli iscjedak i sve to traje malo više od tjedan dana. znam da test može pokazati krivo, ali imam pitanja: kada je najbolje ponoviti test? da li je moguće da nakon 14-tog dana kašnjenja gCG bude u normali ili granici normale, kako već, pa se ne očita na testu?
    otišla bih ja kod gin.ali sam na faksu i sada su počeli ispiti, tako da ću tek idući tjedan moći ići gin.a umirem od neznanja. i da kašnjenje zbog stresa od faksa je isključen i od bolesti... hvala unaprijed i da sve dobile + koje ga žele ))

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Draga Kyra, svaka crtica, koliko god tanka bila, znaci da je u tijelu prisutan hormon bhcg. S obzirom da ti duljina ciklusa varira nije moguce znati kad je bila ovulacija i koliko dugo si mozda trudna. Naravno da postoje i mnogi drugi razlozi za kasnjenje menstruacije, ali ja ti predlazem da sto prije ponovis kucni test za trudnocu, s jutarnjim urinom ili ako zelis biti 100% sigurna idi vaditi krv u nekon od privatnih laboratorija, cijena je 100-150kn, a nalaz dobis isti dan. Nadam se da sam ti barem malo pomogla. Sretno da ti bude kako si zelis!

  34. #134
    kyra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    3

    Početno

    hvala ti puno. ta crtica me kopka cijelo vrijeme, a nisam htjela kupit odmah ponovno test upravo jer mi ciklus varira i mogu prerano napravit. znači sada bi test trebao točnije pokazati? joj osjećaj bi htio imati podstanara, a razum i ne...

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    kyra mislim da nikako nije prerano za test... ponovi sto prije.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Nova sam ovdje pa nemam pojma jesam na dobrom mjestu! Ugl muz i ja pokusavamo vec 2 i pol godine napraviti bebu (policisticni jajnici) trebala sam dobiti 5.2. prošlu ovulaciju prateci ovulacijsku sluz i signale jajnika koje prepoznajem iz doba stimularnog ciklusa i folikumetrije pokrili s nekoliko odnosa i sad menga ne dolazi iako sam imala njene simptome,napravila test jutros negativan,al nemam mira nekako neki simptomi su drugaciji povremeno grcenje u podrucju zdjelice napetost u grudima al blaza negu u PMS-u jel moguce da test pokazao krivo ili sam sve JAKO ZABRIJALA
    i koliko jos dana da cekam pa pokusam ponovo s testom.

  37. #137
    neve86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    50

    Početno

    Čuj moja mala mia, moguće je da test nije točan, pa nisu nepogrešivi...nadam se da je u tvom slučaju krivo pokazao ) Napravi drugi odma sutra ujutro, zašto ne..ja kakva sam, napravila sam odma dva zaredom, nisam mogla čekat ) sritno ti!!!

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    Luciana2 zasto bi bilo rano da se vide simptomi????

    ako si trudna to bi bilo nekih 16 tjedana.... :/

    meni je zadnja m bila 31.10. a isla sam kod ginicke 14.12. i sve se savrseno vidjelo,a bila sam nekih 6 tjedana trudna tada....

    ako si trudna to bi bio neki 4 mj tr ako se nevaram ,i vec bi se trebalo apsolutno sve vidjeti...cak i posteljica koja se razvija u 12 tj tr... a cak bi se i spol mogao vidjeti....

    meni je spol vidjela u 14 tj tr tako da nemam pojma zasto ti je ginic rekao da je rano...skroz sam zbunjena.... :/

    a polako bi i stomacic trebao rasti tako da bi po tome isto mogla vidjeti tr....

  39. #139

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    cure ajde skroz zanemarite ovaj moj glupi post iznad... uopce nisam skontala da odgovaram na totalno staro pitanje....
    sorry...
    koji sam ja idiot...hahahahah

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    2

    Početno

    ...hey...ja sam nova, pa vas swe pozdravljam prvo...imam pitanje iako je možda već netko pitao..imam neredovite cikluse, tako da nemam pojma kad imam ovulaciju, u braku sam i već se 8 mj ne čuvamo, al ništa...btv imam 22 god!...imam špeka na trbuhu pa imam pritisak na jajnike tako je ginić rekao...dva mjeseca nisam dobila mengu i taman kada sam pomislila trudna, ono ništa...testovi negativni, hormonalni poremećaj, pila sam duphastone 10 dana i usljedila je vještica...al je trajala 2 dana inače je po 4, 5 dana, e sad ovaj mjesec sam opet dobila al kao neki pojačani smeđkasti iscjedak...a imam pojačan apetit, grčeve u donjem trbuhu i bolove u leđima...al cice ništa, dali je možda neka bila u sličnoj situaciji a da je ostala trudna???? hvala unaprijed...

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    crwenkapica imas li mozda policisticne jajnike? sto se tice simptoma koje navodis, moze biti svasta - bit ces najmirnija ako napravis test. sretno!

  42. #142

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    2

    Početno

    ...nemam policisticne jajnike...iako sam čula da se i uz njih bez problema može ostati trudna...budem ga napravila ako osjetim još neke simptome moguće trudnoće, muž kaže isto to, da se nebi razočarali.....nadamo se plusiću uskoro... bila sam prošli tjedan kod ginekologa i kaže da je swe u redu, papa test uredan...pa ćemo vidjeti, ovaj mj sam dobila 23 dan ciklusa...inače mi je od 28 do 35 dana!

  43. #143
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    zanima me nešto oko implatacijskog krvarenja..danas mi je 22 dan ciklusa ali jučer se pojavilo neko krvarenje koje nije bilo jako obilno i stalo je navečer(ni sada nema ništa)..jel to to ili? i koliko smije trajati dana takvo krvarenje prilikom ugnježđivanja? nadamo se +

  44. #144
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    srecno

  45. #145
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno zdr

    eee ja neznam kako da pocnem pa cu ovako ja svaki mesec dobijam mestruaciju redovno i svaki mesec tri dana pre a ovaj mesec nema je vec drugi dan a grudi su mi se povecali i ledja me boli sve vreme imam osecaj da cu da dobijem a taj osecaj imam vec dve nedele dali je trudnoca upitanju???

  46. #146
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    možda je, a možda nije
    najbolje bi bilo probati test za trudnoću.

  47. #147
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    da ali mislim da je rano danas je treci dan

  48. #148
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nije rano.

  49. #149
    amedj avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    sveska
    Postovi
    12

    Početno

    imam jaku zelu sa tim zato zelim da cekam malo da se ne nadam uzalud a sutra je mesec odkad sam dobila zato neznam

  50. #150
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Pa da, bilo bi vjerojatno bolje da pričekaš 5 do 7 dana da budeš sigurna.
    Ovako ako ne bude + morat ćeš ponoviti (tako je obično sa mnom, radim test prerano jer ne izdržim a poslije sam samo na većoj muci i ponovo ga radim za par dana).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •