Stranica 6 od 10 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 465

Tema: TrudnoĆa ili ipak ne???

  1. #251

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    pozdrav svima,vec dugo vas pratim i citam...sada imam jedno pitanje i dilemu..ovako
    prije 9 dana imala sam mjesecnicu...redovito sam ju dobila po terminu...prije i kasnije imala sam odnos....
    jucer i danas jako mi je mucno ujutro kada se probudim pa kroz dan valjda zaboravim na to...
    navecer mi je mjehur jako pun pa moram cesce mokriti...vec dugo zelimo bebu i nikada nismo pazili ..ali jos se nije dogodilo..pa me sada zanima dali je to prerano za mucninu ,sa time da sam imala mjesecnicu?
    puno hvala svima )

  2. #252
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Prerano je.

  3. #253

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    i danas mi je opet mucno...samo mi se spava popodne.. ni sama vise neznam dal je ili nije...ipak hvala na odgovoru

  4. #254
    gianna87 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    62

    Početno

    Drage žene ja sam opasno zbunjena. Menga mi kasni jedan dan, znam nema mjesta panici ali meni je to čudno jer su mi ciklusi uredni a prošli put kad je bilo tako bila sam trudna Samo što je ta beba bila planirana pa nije bilo mjesta iznenađenju. E, sad ono što mene zbunjuje je da je prilično nemoguće da sam ostala trudna prošli mjesec (travanj) jer smo muž i ja bili odvojeni, jedino dolaze u obzir debelo neplodni dani, a i imala sam menstruaciju. Jest da je bila malo čudna ali je došla na vrijeme tako da sumnjam da je bilo implantacijsko krvarenje jer je bilo preobilno i predugo je trajalo. Znam da je moguće imati menstruaciju u trudnoći, ali opet to je obično malo drugačije krvarenje. Moram priznati da je par puta odnos završio metodom prekinutog snošaja, ali opet.... Nadam se da ste me skužile jer se osjećam kao da mi je 15 i da nemam pojma kako se djeca "rade" Ono što mene zanima su vaša iskustva sa "ups" trudnoćom

  5. #255

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno hejjj

    Molim vas za savijet. Imam decka vec skoro godinu dana. Za 8 dana bi trebala dobit mjesecnicu, grudi su mi kao narasle, cvrste i malo me bole i imam kao bolove pred mjesecnicu, nisu jaki samo mali. Problem je sto cu tek ove godine bit punoljetna. Strah me, sta ako sam trudna, hoce to bit jako velika sramota za mene ?!!
    I jos jedno pitanje, morala sam ici prije dva dana na rtg jer imam gangrenu zuba, hoce to utjecati na bebu ako sam trudna?! (

  6. #256

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Hej, ja sam nova i trebam pomocc!!
    Uglavnom, bila sam sa deckom tri dana prije plodnih dana, minutu smo bez zastite i nije svrsio, nakon toga samo sa zastitom zbog straha. Sada trebam dobit za 8 dana i bole me grudi i kao da cu narasle i tvrde, također me malo boli stomak i leđa. Problem je u tome sto tek ove godine trebam bit punoljetna. Sta mislite jesam trudna? Sta ako jesam, jeli velika sramota?!

  7. #257
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    VidakT evo pokušat ću ti ja odgovoriti. Vrlo vrlo je mala šansa da si trudna,iako teoretski i ta mogućnost postoji. Svi ovi simptomi su simptomi pred menstruaciju,uglavnom.

    Sramota...to ovisi o milijun faktora. Ako si ti spremna na bebu neće bit sramota,tko ima odnose treba bit spreman i na trudnoću. Ako na to nisi spremna savjetujem ti u najmanju ruku da UVIJEK koristiš zaštitu. O Rtg-u razmišljaj ukoliko ne dobiješ menstruaciju. Nemora,a i može biti posljedica,to su činjenice..ali mislim da se trenutno nemoraš time opterećivati

  8. #258
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Morala bi imat stvarno srecu da si ostala t, a kaj se tice rtg-a i trudnoce...nije najbolja kombinacija. Moze i nemora bit posljedica,.

  9. #259

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    pozdrav-, napravila sam test. mogu li ovdje objaviti sliku da mi pokusate objasniti da li je to pozitivan test? na koji nacin da stavim sliku? hvala

  10. #260
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Možeš staviti fotografiju na picasu ili nešto slično pa ovdje postati link.

    Ali vjerujem zapravo da bi ti bilo lakše uzeti uputstva, obično je vrlo jasno objašnjeno kako izgleda pozitivan test (napomena - čak i ako je druga crtica blijeda, test bi trebao biti pozitivan).

  11. #261

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    18

    Početno

    Pozdrav Imam pitanje mozda je netko bio u sličnoj sitpa mi može odg.trebala sam dobit menstruaciju 27.9 no imala sam ju samo 1 dan,28.9 i drugi dan mala kapljica kod pišanja,radila sam 2 testa *popodne i oba su bila negativna mozda sam pa prerano radila?ima tko isto iskustvo??al sa bolovima u ledjima,jajnicima i želucu

  12. #262

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav svima! Zadnju menstruaciju sam imala 18.11. , a zadnji odnos 28.11., slijedeću bi trebala dobiti sutra 16.12. Inače mi je ciklus prilično redovit,od 27 do 29 dana, no u petak 12.12. prilikom brisanja nakon mokrenja sam primjetila lagani crvenkasti trag na papiru i to mi još uvijek traje, znači samo kad se obrišem, na ulošku nema ništa. Imala sam i lagane grčeve petak i subotu, jučer i danas ništa. Pravila test u subotu, ništa,da bi ga jučer ponovno pogledala vidi se slabi plus. Grudi su mi bolne i imam stalan osjećaj kao da temperaturu imam, iako toplomjer prikazuje 36,5,danas 37. Zanima me da li je tko imao ovako nešto slično, zabrinuta sam poprilično. Ako je trudnoća, brine me to krvarenje, a ako nije, opet me brine mogući uzrok krvarenja! Ne tražim dijagnozu, samo pokoji savjet i iskustvo! Hvala

  13. #263
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    test je pokazao plus- čestitke, trudna si. To što krvariš može (najvjerovatnije) biti implantacijsko krvarenje. Puno ga žena ima... Trebala bi se naručiti kod gina, napomeni da imaš krvavi iscjedak. Sretno!

  14. #264
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Savjet- javi se dr sto prije. Jer ako si t nije bas idealno da krvaris stalno bez pbzira na intenzitet krvarenja

  15. #265

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala na odgovorima Doktorica mi tek 29.12. radi pa ćemo vidjeti, nadam se pozitivi! Neznam dal mi je gore da sam trudna,a da ima nekih problema pa da zato krvarim ili da nisam trudna,a da sam imam ciste ili ne daj Bože, nešto puno gore! Kažu - strpljen spašen, ali mislim da kod ovakvih situacija to ne vrijedi!

  16. #266

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svim forumasicama. Ja sam ovdje nova i imam jednu situaciju a mnogo pratim Vase objave pa bih molila za savjet ili bilo kakvu pomoc.
    Dakle ovako. Moji menstrualni ciklusi nisu redoviti. Menga mi dolazila svaki drugi mjesec ali u priblizno istim datumima. Bila sam na pregledu i kaze gin da je to do odredene dobi donekle i normalno.
    Ali sad ima vec dva mjeseca otkako mi menga ne dolazi a grudi su mi natecene i bolne,ne previse. Bradavice mi se ispupcile i potamnile okolo. Boli me i trbuh ali ne previse. Inace mi je tako samo jedan dan prije ocekivane menstruacije ali ovo traje skoro mjesec dana. Ima priblizno tri ili cetiri dana kako me pocela boljeti donja strana trbuha i/ili samo lijeva ili desna strana trbuha a to mi nikad nije bilo prije nego mi trebala doci. Imala sam cak i jednu nesvjesticu,vrtoglavice su stalno prisutne,glavobolje tu i tamo. Umor svakih par dana. Primjetila sam i zile na grudima. Doduse nema ih mnogo ali se vide.

    Odmah da se ispricam ako sam malo grubo to ispricala ali bila bih jako zahvalna ako mi moze neko pomoci i reci dal je neka imala takvu situaciju i postoji li mogucnost da je trudnoca u pitanju?
    Kad bi najbolje mogla napraviti test?

  17. #267
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Napravi ga odmah. Ako nije pozitivan ponovi za 2-3 dana ako ni onda nije poz.odi kod dr. Ako ne pozitivan onda znas i sama

  18. #268
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Htjela sam napisat ako JE pozitivan onda znas i sama. Nadam se da ce rezultat bit onakav kakav ti zelis...

  19. #269
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Ispada da imas sve simptome.napravi test.
    Javi nam vijesti.

  20. #270

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Zdravo…Izgubila sam nevinost prije 3mjeseca,imam 24 godine..krvarila sam taj prvi put a i dr… poslije toga imala sam neku blazu upalu i bila sam kod ginekologa prepisala mi vaginalete…i bilo je sve ok..da bi se prilikom odnosa opet pojavila krv ..zadnji put sam imala krvarenje sa sluzi koje se zadrzalo preko noci…zanima me sta je u pitanju, jako me je strah?’

    REPLY

  21. #271
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Mislim da ti je najbolje pitat dr. Mozda si jednostavno jako "uska" pa ti se sa sexom iritira. Samo polako i bit ce ok s vremenom.

  22. #272

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima, imam pitanjce, nadam se da me netko moze prosvijetliti

  23. #273

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Koje je pitanjce?

  24. #274

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Koje je pitanjce?
    Joj tek sam sad vidjela da je od cijelog mog "seminara" ostalo samo to da imam pitanje..

  25. #275

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Bok. Prvi put sam na forumu i imam jednu cudnu situaciju pa ako mi tko moze pomoci. Dakle bila sam u redovnom nezasticenom odnosu dosta dugo. Takoder sad prije menstruacije. Uglavnom prvi put mi se dogodilo da sam dan prije menstruacije uocila svjetlosmedi ko cokolino iscjedak. Pojavio se samo jednom i slijedeci dan sam dobila menstruaciju koja je trajala cetri dana malo rijede no inace. Nakon nje grudi me bole i oslabio mi je apetit . Ili je psiha ali se osjecam drugacije. Uzmite u obIr da od prosle godine imam policisticne jajnike. Jeli moguce da s trudna ? Zadnji odnos sam imala za staru god svakodnevno od zadnje menstruacije. Hvala.

  26. #276

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    nisaupucena dobrodosla!
    ukoliko imas nezasticene odnose mogucnost trudnoce uvijek postoji.
    preporucam da napravis kucni test za trudnocu, mozes ga kupiti u ljekarni vec i po 15-20kn (gravignost slovi kao pouzdan i jeftin). sretno!

  27. #277

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    2

    Početno Pomoć!!

    Pozdrav ekipa. Kasni mi M 19 dana, imam bijeli gusti iscjedak, boli me donji dio leđa, osjećam povremene mučnine već jedno 2 tjedna ( ali ne povratim) , također bole me jajnici kao kad trebam dobiti , danas sam napravila test i negativan je. Prošli mj. kad sam imala M, ili sam samo mislila da sam je imala, 3-4 dana prije se pojavio OBILAN smeđi iscjedak , zatim se pojavila krv( kao kad dobijem) no trajalo je samo 2-3 dana i u minimalnoj količini, 2 tjedna kasnije opet ista situacija, obilan smeđi iscjedak i par dana kasnije krv i opet trajalo je samo 2-3 dana (oba puta se dogodilo tokom odnosa). Molim vas za savjet , dali je imao tko sličnu situaciju, ta kako je završilo. Hvala unaprijed.

  28. #278

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure, žene!!
    Kasni mi M 19 dana, povremeno osjetim bol u leđima i području oko jajnika ( kao kad trebam dobiti) , povremeno osjetim mučninu (možda umišljam) , svaki čas moram piškiti (nije upala mjehura), imam jako gusti bijeli iscjedak, čak me nije ni pogodio PMS ovaj mj. (nisam niti jednom plakala, što je inače normalno kad me uhvati PMS).
    Jutros sam napravila test i negativan je
    Ponadala sam se da će biti pozitivan jer prošli mjesec sam imala jako čudnu M, odnosno 2 puta mi se pojavila i oba puta trajala samo 2-3 dana (inače traje bar 5-6, i prati me obilno krvarenje prva dva dana) no ovaj put sam imala jako smeđi obilan iscjedak, i nakon toga jako slabo krvarenje u kratkom trajanju ( tako oba puta, i krv se pojavila tokom odnosa) . e sad prije nego odem giniću zanimalo bi me dali se je netko od vas sreo sa sličnom situacijom!! Hvala

  29. #279

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Hej curke....nova sam ovdje, imam pitanje! Ciklusi su mi redoviti, 28-29 dana, plodni dani su mi od 11-14 dana ciklusa! 12.dan ciklusa imala sam nezasticeni odnos i to 2 puta za redom sa prekinutim snosajem, ali u medjuvremenu nije otisao na malu nuzdu! Da li postoji mogucnost da mu je nesto ostalo? 3 dana prije nego sto sam trebala dobiti imala sam svijetlo smedji iscjedak, to je bilo petak popodne, subota i nedjelja, mengu sam trebala dobiti u ponedjeljak! Medjutim evo danas je utorak , nema menge samo mi se jucer i danas pokazao blago rozasti iscjedak, ali skroz malo na papiru! Grceve imam vec unatrag 10-ak dana, povremeno vrtoglavice! Da li postoji mogucnost da sam trudna?

  30. #280
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Nadam se da si napravila test. I naravno da postoji mogucnost cim ne koristis zastitu.

  31. #281

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    2

    Početno

    LP, citam vas vec 3.godine koliko pokusavam ostvariti trudnocu. Do sad sam imala 4 biokemijske trudnoce i ocito trenutno prolazim kroz jos jednu. Zadnju mjesecnicu sam imala 24. 11. , test mi bio blaaago pozitivan prije tri dana, danas radila betu hcg i vrijednost je 8, 64. Trebam dobiti za dva , ili tri dana. Koristim heparin, duphoston , folacin plus vitamin b 12 . Krvarenja nemam ali prisutni su menstrualni grcevi. U ponedjeljak idem ponoviti betu ako do tad ne prokrvarim. Da li ima netko sa tako niskom betom u ranom stadiju a da je kakvim cudom ona ipak porasla ??? O tome kako se osjecam ne trebam vam nista pisati

  32. #282

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1

    Početno

    LP..
    Ja sam radila laproskopiju 19.10.2015. Poslije toga sam dobila menst 13.11. I evo sve do sad nisam. Inace nisam imala redovne menst zbog policisticnih jajnika pa su mi radili laparoskopiju..
    Radima sam test za trudnoću bio je neg..takodje sam radila test sa izbjeljivacem pjenilo je. Grudi me uzasno bole, stalno mokrim a imam i povremene mucnine..ako je neko imao sličan problem nek mi se javi, ludim više... Strah me da idem kod ginekologa, ako ne budem trudna opet belaji.

  33. #283

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Cure bok,

    Nova sam ovdje pa me zanima što mislite.

    Danas sam napravila test i pokazao je dvije crtice.

    Nisam mogla od nervoze živjeti pa sam išla odmah napraviti betu i rezultat je 444,8 H

    E sad, obzirom na to da je danas tek 30. dan ciklusa nije li to malo previše?

    Znače li nešto te povišene vrijednosti?

    Inače osjećam stalno čudno probadanje u jajniku i zato sam i radila test tako rano.

    Frka me jer sam i na terapiji vaginaletama radi CINA

    Zadnja M je bila 18.12. a vjerojatna oplodnja 31.12.

    Što vi mislite?

    Puno hvala.

  34. #284

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Boook zenske ovak,,nova sam na forumu tak da ak kaj bude krivo nemojte se ljutiti ) ..Naime,neznam kaj da velim,trudimo se oko bebaca vise od godinu dana i nikak da se primi :/ ,,Ali,evo ovaj mjesec mi kasni menstruacija,tu i tamo me zaboli trbuh,bol u kraljeznici,zna mi se i iz cistoh mira poceti vrtjeti,aa kak se nemogu ispunit sa hranom,boze sacuvaj i slatko mi pase.A grudi me bas i ne bole previse,radila bi test,ali neznam dal mi je jos malo prerano ili ne..jel ima tko slicna iskustva?

  35. #285
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Svi testovi su vecinom prilicno pouzdani vec od prvog dana ocekivane menstruacije. Tako da " ako ti kasni" mozes raditi test.

  36. #286

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav drage dame.
    Naime, nova sam clanica foruma i postavila bih vam jedno pitanje. Ciklus mi zadnja 3 mjeseca traje 50 dana,dakle 50.dan ciklusa dobijem mengu. Zadnja menstruacija mi je trajala jaaako kratko, 3 dana,ali za ta 3 dana sam mnogo iskrvarila. 4.dan skoro da i nema,kao i 5.samo rozkasto kad se obrisem. 5.dan sam imala odnose,svrsio je u mene. Dosta mi je rano za test, ali me zanima misljenje da li postoji mogucnost za trudnocom. Zeljela bih! ☺
    Hvala mnogo svima..

  37. #287

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Veliki pozdrav svima!
    Čitam vas već dugo,ali tek sad se logirala :D
    E ovako, imam situaciju. Naime, dragi i ja dugo radimo na bebici ( prvoj). Dosad je bilo neuspješno(u pitanju je skoro godina dana). A ovaj mjesec, ne znam, zbunjena sam. Kasni mi menstruacija 5 dana, imali smo odnose i za vrijeme ovulacije. Do danas nisam imala nikakve simptome PMS-a, čak ni bolne grudi, što je nevjerojatno za mene, samo povremena bol u želudcu i smanjen apetit. Inače, pušač sam, i jutros sam skoro povratila nakon cigarete, a od kave sam dobila, da oprostite, proljev. Umorna sam već danima, nije to jak umor, ali ipak je umor. Sada sam primjetila da kad se obrišem poslije wc-a, na papiru ostaje malo svjetle krvi. Naravno, odmah pomislila da je stigla vještica menstruacija. Ali na ulošku nema ništa, čak ni najmanji trag. Trbuh me ne boli, samo povremeno žigne i to više s lijeve strane. I dalje nemam nikakvih simptoma, ali sam i dalje strašno zbunjena. Ne znam ni sama šta napraviti, šta mi vi preporučujete? raditi test ili ne? toliko puta sam se već raočarala da me strah da neće tako biti i ovaj put. Imate kakav savjet?

  38. #288

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    90

    Početno

    Test ce ti sad vec sigurno pokazati je li u pitanju trudnoca, 5 dana kasnjenja je itekako dovoljno, a u svakom slucaju mislim da bi ti bilo pametno napraviti ga, jer ako je rijec o nekom krvarenju u trudnoci, mozda bi ti dali i neke tabletice poput Duphastona/Utrogestana pa iz tog razloga nemas vise sto cekati.
    Sretno

  39. #289

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Hay drage moje,
    Nova sam na ovom portalu, dugo mi je trebalo da se odlučim pisati, no vidim da ste jedna drugoj velika potpora pa evo i mene. Moj muž i ja radimo na maloj prinovi godinu dana bez uspjeha. Medicinski je sa obje strane sve uredno. Opet je došao mjesec gdje se nadam velikom plusu. Menstruaciju sam imala 24.-29.12., odnose smo imali svaki drugi dan. E sad ja sam imala užasne bolove 5.1. U lijevom jajniku mislila sam da ću na hitnu ali je popustilo tokom večeri. Od tada osjećam veliki pritisak u predjelu maternice. 14.1. Pojavile se malo krvi na gaćicama mislila sam da sam ju dobila ranije nego inače. Ali to je bilo samo to. Jako sam umorna spavam preko dana inpo noći, samo sam na poslu doslovno budna. Imam mučnine. Iduću menstruaciju trebam dobiti 20.1., moje pitanje je kada bi bilo najbolje uraditi test ili da čekam bas da mi menstruacija kasni. Hvala unaprijed

  40. #290

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    2

    Početno

    e ovako imam pitanje

    u 12mj 2016 godine sam imala menstruaciju od 17 do 22,,,,,od 29.12 sam imala ne zasticene odnose sa deckom.....nekoliko puta.....negdje od 3..4 prvog sam imala grceve u donjem dijelu stomaka,,,,9,1 sam kupila test i uradila,,,bila je samo jedna crtica.....10.1 sam ponovo imala zadnji ne zasticeni odnos,,,,,,,,a 10.1 u kasnim satima sam dobila (tada bi i trebala da bude menstruacija po pravilu),,,sve je bilo normalno,,,obilno krvarenje,,,do 15.1 tad je prestalo,,,,,,,oko 16,17 sam imala bijeli proziran sekret,,,,vlaznost je bila primjetna,,,,,21.1 sam ponovo imala krvarenje,,,manje nego u menstruaciji,,,ali su se vidjeli tragovi na ulosku,,,,to mi se desilo oko 2 sata popodne,,,,,,da bi oko pola noci prestalo,,,,,,,,22.1 mi i dalje sekret bio,,,,navecer oko 9 sati sam isla na wc i nakon obavljene nuzde sam na papiru vidjela par tackica krvi,,,,,,iducu menstruaciju bi trebala dobiti vjerovatno oko 3.2.....jeli to sve normalno sto mi se dogodilo,,,inace to krvarenje nakon menstruacije mi se dogodilo prvi put

  41. #291
    neli12 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav svima, menstruacija mi kasni tri, odnosno danas cetiri dana. Napravila sam tri testa i sva tri su ispala pozitivna, razliciti proizvodaci.. jel postoji mogucnost da su sva tri u zabludi? :D Ispricajte me, ali malo sam u soku, suprugu i meni je preporuceno da idemo na potpomognutu i taman smo krenuli skupljati nalaze i raditi pretrage da tijekom ove godine krenemo.. pokusavamo vise od dvije i pol godine, vise uopce nisam mislila da mogu ostati trudna prirodnim putem.. krajem tjedna vadim krv i idem ginekologici, ali cisto me zanima jeste kada imali pozitivan test ili njih tri, a trudnoce ipak nije bilo?

  42. #292
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    neli12 testovi za prudnocu mogu dati lazno negativni rezultat, ali lazno pozitivni ne. jos nakon 4 sigurno je pozitivan

  43. #293
    neli12 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6

    Početno

    Da, izgleda da je pozitivan! Hvala ti na odgovoru, u petak idemo ginekologici i vaditi hcg.. još sam u šoku da smo uspjeli prirodnim putem :D

  44. #294
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Cestitam neli! to je to

  45. #295
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Pozdrav cure. Slucajno sam ovdje naisla, naime upravo sam ugledala 2 crtice. I dalje nevjerujem da je to to. Dali postoji mogucnost da je lazno pozitivan?

  46. #296
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Cesto evaporacijske crtice mjenjamo za lazno "pozitivne" testove, ali one su najcesce sive nijanse, tanje od kontrolne i puno slabije.
    Koliko vidim na drugoj temi, ti imas dvije debele crvene crte. Te crte su sigurno reagirale na hcg.

  47. #297

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    2

    Početno

    e ovako imam pitanje

    u 12mj 2016 godine sam imala menstruaciju od 17 do 22,,,,,od 29.12 sam imala ne zasticene odnose sa deckom.....nekoliko puta.....negdje od 3..4 prvog sam imala grceve u donjem dijelu stomaka,,,,9,1 sam kupila test i uradila,,,bila je samo jedna crtica.....10.1 sam ponovo imala zadnji ne zasticeni odnos,,,,,,,,a 10.1 u kasnim satima sam dobila (tada bi i trebala da bude menstruacija po pravilu),,,sve je bilo normalno,,,obilno krvarenje,,,do 15.1 tad je prestalo,,,,,,,oko 16,17 sam imala bijeli proziran sekret,,,,vlaznost je bila primjetna,,,,,21.1 sam ponovo imala krvarenje,,,manje nego u menstruaciji,,,ali su se vidjeli tragovi na ulosku,,,,to mi se desilo oko 2 sata popodne,,,,,,da bi oko pola noci prestalo,,,,,,,,22.1 mi i dalje sekret bio,,,,navecer oko 9 sati sam isla na wc i nakon obavljene nuzde sam na papiru vidjela par tackica krvi,,,,,,iducu menstruaciju bi trebala dobiti vjerovatno oko 3.2.....jeli to sve normalno sto mi se dogodilo,,,inace to krvarenje nakon menstruacije mi se dogodilo prvi put


    23.1 sam uradila test i bio je negativan,,,,imala sam sekret bez boje i mirisa i dalje
    i danas 26.1 sam vidjela smedji iscjedak na donjem vesu,,,,,zanima me sta bi to moglo biti sve sta mi se desava
    hvala

  48. #298
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Odi ginekologu.
    Preko foruma te nitko ne može liječiti.
    Može biti svašta i ništa.

  49. #299
    neli12 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6

    Početno

    hvala!

  50. #300

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Evo ovako..menstruacija mi kasni i to dosta ali test je pokazao negativno dva puta..ali udebljala sam se i dojke su mi se povecale...

Stranica 6 od 10 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •