Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 465

Tema: TrudnoĆa ili ipak ne???

  1. #301

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Dobro vece,zanima me vase misljenje..imam odnose sa momkom nezasticene al nikad nije svrsio u mene sve mozda se desilo malo..al nista kao i svaki prethodni put.Imali smo odnose na plodne dane.Imala sam vrtoglavicu pre menstruacije koja je trebala doci i kasnila je 2 3 dana i dosla al sve po malo 1 dan je isla srednje 2dan je uopste nije ni bilo..posle nekoliko dana krenula je opet jace nego prvog..Inace imam menstruacije obilne pogotovo prve dane.Medjutim meni je menstruacija prosla al i dalje imam bolne otecene grudi,osecam se malaksalo umorno po celi dan,a uvece nemogu zaspati do kasno..Pa me zanima vase misljenje ☺☺☺

  2. #302
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    s obzirom da nitko ovdje nema kristalnu kuglu, napravi test ili jos bolje - izvadi betu
    ako je negativno, a tebi je i dalje nesto sumnjivo, onda se javi ginekologu

  3. #303

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Lijepi pozdrav... Molila bi ako je netko od vas bio u sličnoj situaciji da mi pomogne...naime u zadnjih godinu dana menga je redovita,ciklus 30 do 32 dana. A sada mi kasni 10 dana... Prije par dana su me počele boljeti bradavice a sad me bole cijele grudi...danas mi se pojavio smeđi iscjedak ali malo veličine kovanice od 5 kn i dalje ništa sve normalno osim laganih jedva primjetnih bolova u trbuhu...moram napomenuti da suprug i ja več 8 godina pokušavamo imati djecu i ništa...iza mene su (prije 2 godine) 2 neuspjele inseminacije i jedan transfer...test nisam još radila jer se bojim ponovog razočarenja...

  4. #304

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima!! Nova sam ovdje i molila bi za pomoć... Moja situacija izgleda ovako...menga je u zadnjih godinu dana prilično redovita,a sad mi kasni 10 dana..prije par dana su me počele boljeti bradavice a sad bole cijele grudi...danad sam imala smeđi iscjedak( na dnevnome mrljica ko kovanica od 5kn) i inače znam imati takav iscjedak po par dana ali sad samo to malo,i dalje normalan iscjedak blijede boje i lagani jedva primjetni bolovi u donjem dijelu trbuha( pa se jave pa prestanu) ... Postoji li mogučnost trudnoče? Moram napomenuti da su iza mene( prije 2 god.) dvije neuspjele inseminacije i jedan transfer..suprug i ja pokušavamo dobiti dijete več 8 god ...ako je imao tko slična iskustva nek pomogne u dilemi...test nisam radila još,malo se bojim ponovnog razočarenja...

  5. #305
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Sa 10 dana kasnjenja test i beta ce svoje pokazati. Mi ovdje ne mozemo znati da li je trudnoca ili nesto trece, sve je moguce. U svakom slucaju, ako je trudnoca, preporucujem ti da sto prije saznaš da ti dr.moze dati utrogestan ako je prisutno nekakvo krvarenje. Nema smisla odugovlaciti.
    Sretno!

  6. #306

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    1

    Početno Heejj svima na forumu..

    Dakle ovako..
    Ja sam nova na forumu.. znaci imam simptome vise jedem,stalno sam umorna i zivcana znaci hormoni mi rade, kicma me boli,grudi me bole i svrbe,ja i moj decko smo imali odnose odma slj dan nakon sto mi je zavrsila i to je bilo prije 2 mj odprilike a tada mi je bio prvi plodni dan i decko je svrsio u mene slucajno.. i napravila sam test i bio je negativan,od tada nisam imala M 2 mj i ponovila sam test i bio je pozitivan,i sada sam dobila neku cudnu M prije nekih 2 tj onak malo svijetilje boje i malo slabijeg intenziteta i trajala je tri dana.. nakon kaj mi je zavrsila M ponovila sam test i bio je negativan i danas nakon dva tj sam opet radila test i bio je opet negativan..

    Jel moguce da sam trudna? Da mi je test lazno negativan???

    Pomoc molim curkee...

  7. #307
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    test nikad nije lazno pozitivan, moze biti samo lazno negativan.

  8. #308
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Pepyvolidadu,
    Spajalica ti je napisala, testovi za trudnocu ne pokazuju plus ako nema bhcg-a (hormona trudnoće), a znaju pokazati minus, tj. biti negativni kod trudnoće.

    Više ti od toga, ovdje na forumu, ne mozemo pomoći.
    Trebala bi već danas otici na ginekološki pregled.

  9. #309

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Zanima me sta mislite. Imam nizak Amh, povisen testosteron, pcos, poremecen rad stitne zlezde. Menstruacije su mi redovne, zakasni do 5 dana. Sad mi kasni 2 dana sto nije nista cudno ALI...Imam mucnine jace nego inace, bole me jajnici, kukovi, krsta, vrti mi se u glavi dosta, apetit mi je promenljiv, stalno mi se ide u wc, imam napade vrucine i malaksala sam. Ipak imam i simptome pms-atecenost i bol u stomaku. Ne pazimo se od proslog meseca.

  10. #310

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Bok. Nova sam ovdje, treba mi misljene... dakle posljedna m bila je 14.03 te smo nezasticeni odnos imali 23.03. I jos uvijek nisam dobila m. Postoji li mogucnost trudnoce?

  11. #311

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    2

    Početno Moguća trudnoća

    Pozdrav dame!

    Naime, posljednju menstruaciju sam imala 21. 3. do 26.3., ciklus mi inače traje 28 dana. Od 1.4. do 5.4. sam imala redovite odnose s mužem, menstruaciju sam trebala dobiti 16., no ona kasni i danas (21.4, mjesec dana nakon prošle menstruacija) sam počela lagano krvariti, roskaste boje. Kolika je vjerojatnost da se radi o implantacijskom krvarenju i mogućnosti da sam trudna?

    Hvala na odgovoru

  12. #312
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Mislim da je moguce da se radi o implantacijskom krvarenju !
    Najbolje da napravis test koji bi ako je T u pitanju svakako trebao pokazati !
    Sretno

  13. #313
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Tina060615 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok. Nova sam ovdje, treba mi misljene... dakle posljedna m bila je 14.03 te smo nezasticeni odnos imali 23.03. I jos uvijek nisam dobila m. Postoji li mogucnost trudnoce?
    Oh, da Postoji!!!
    Jesi napravila kućni test na trudnoću?

  14. #314

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Oh, da Postoji!!!
    Jesi napravila kućni test na trudnoću?
    Ipak je menga, hvala ti puno!

  15. #315
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Pozdrav!
    ZM-13.04.2017
    Plodni dani:22-28.4
    Spolni odnos je bio 25.4,nezasticeni ala vadi ga van
    Danas mi je 21 dc,kad mogu izvaditi betu?

  16. #316
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    filip,
    betu možeš raditi i par dana prije očekivane mjesečnice. u privatnim laboratorijima cijena pretrage bhcg-a je 150 - 200 kn, a primarni ginekolog neće dati uputnicu prije nego mjesečnica kasni.
    savjetujem, obzirom da ste koristili metodu prekinutog snošaja, da ipak pričekaš datum sljedeće mjesečnice i tada napraviš kućni test na trudnoću.
    u ljekarnama i drogerijama cijena kućnih testova se kreće od 15-ak do preko 100 kn, ali svaki će, bez obzira na cijenu, ako je došlo do trudnoće pokazati plus već i dan-dva nakon datuma očekivane mjesečnice.

  17. #317
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Mislim da cu lagano šiznut do drugog tjedna.

  18. #318
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    27dc gravignost mini -.nisam vise mogla cekat.sad cu pricekat jos par dana.

  19. #319

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Postovanje
    Nova sam na forumu i jako zabrinuta
    Naime imam 22 godine i muz i ja radimo vec 5mj na bebi. Do sada sam imala redovne cikluse od 28 dana. Mengu sam imala 11.04. ali mi je ovaj mjesec kasnila tj. dosla je 13.05 i trajala samo dva dana. 11.04. mi se pojavila samo prljava tackica na vesu i mislila sam da je spoting ali sam 13.dobila i bilo je bolno i kratko ali ne i obilno. Od tada imam samo grceve u predjelu maternice a do ove menstrucije imala sam mucnine glavobolju bol u ledjima (sve sto bi mogli biti znaci trudnoce) radila sam test 17. Odmah nakon prestanka krvarenja ali je bio negativan. Sta vi mislite? Je li neka imala ovakav slucaj?

  20. #320
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Najbolje ti je izvaditi krv i biti siguran. Iako, ako si krvarila i test je negativan, postoji vjerojatnost da je stvarno tako. Menstruacija može kraće trajati ili kasniti i iz drugih razloga, npr. stres, neredovno spavanje, itd. Simptome koje opisuješ sam imala svaki puta kad sam bila "trudna". Jaka je moć sugestije

  21. #321

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Bok svima! Imam jedno pitanje koje me muči već par dana pa da vidim koja su vaša iskustva. Imam redovite cikluse od 28 dana vec 5,6 godina. Nikada nisam rodila ali sam prije 2 godine imala spontani jer nisam znala da sam trudna. Sada mi se dešava sve isto. Zadnju m sam imala od 16.-20.4. a 30.04. na dan ovulacije nezaštićeni odnos, on misli da mu je malo pobjeglo a ja nisam sigurna. Par dana nakon odnosa sam dobila bijeli iscjedak koji je trajao uz bolove kao pred m sve do 14.05.kad sam trebala dobiti novu m i mislila sam da jesam međutim trajala je 2 dana i bila manje obilna. Imam temp 37-37.3, bolove u cijeloj zdjelici, grčevi kao da ću dobiti, donji dio leđa kao da će se raspasti. Osjećam to i dok hodam, sjedim, preko noći se stalno okrećem jer se ne mogu namjestiti. Imala sam strašnu glavobolju tjedan dana i ne mogu si normalno kuhati ručak jer mi smeta sirovo meso i dođe mi zlo, tako da sam već tjedan dana na pašti s nekim umakom, povrćem. Radila sam jučer ujutro baby check test kojeg sam nakon 5 minuta pogledala i vidjela dosta jako kontrolnu liniju a druga je bila jako slaba, jedva vidljiva. Sad jednostavno neznam na čemu sam. Ponoviti ću test za koji dan jer me i dalje prate grčevi. Zanima me šta vi mislite o svemu tome? Unaprijed zahvaljujem. Imam 24 godine pa neznam baš o tome.

  22. #322
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    i slaba crta znaci da je doslo do trudnoce
    ponovi test ili, jos bolje, izvadi krv
    Posljednje uređivanje od Ginger : 20.05.2017. at 13:47

  23. #323
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    sim5593
    ponovi test na trudnoću. test napravi prema uputama proizvođača, dakle, pogledaj rezultat nakon onoliko minuta koliko je napisano u uputama.

    ako se pojavi bilo kakav znak pozitivnog testa (svijetla ili tamna testna crta) znači da u urinu ima hormona trudnoće.

    ako je test pozitivan, sutra bi trudnoća bila već 5 tjedana. u tom slučaju, najbolje da se javiš svome ginekologu radi konzultacija, eventualnog upućivanja u laboratorij radi utvrđivanja bhcg-a (hormona trudnoće) iz krvi i dogovora za pregled.

  24. #324

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala vam na odgovoru. Za sad ću pričekati još 2,3 dana pa napraviti još jedan test i vidjeti šta dalje. Bolovi ne prestaju, nisu toliko jaki ali dovoljno da smetaju. Jutros sam se probudila u 05:30 i više nisam mogla zaspati. Samo sam se vrtila po krevetu. Sada sam na poslu gdje većinu vremena sjedim ali mi je odjednom postalo jako vruće uz te grčeve i na moment imala vrtoglavicu kad sam se ustala na wc. Prostorija mi se okretala. Valjda će sve biti u redu.

  25. #325

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    1

    Početno

    eEvo jos jedne koja se trudi i nada za dva dana cemo znati je li cetvrti pokusaj urodio plodom. Citam forume vec 3 mjeseca, veselim svim pozitivnim testicima i nestrpljivo iscekujem svoj. Pod jastukom cuvam dva testa, koja jos nisu docekala svoju priliku. Sve simptome pripisujem psihi pa vas jos necu pilati pitanjima, vec svima koji se trude kao i mi saljem~~~~vibrice~~~~

  26. #326

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz drage moje. Meni je danas 31.dan ciklusa, plodni bili od 3.6-9.6 a 12.6 bet 6

  27. #327
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Cure, ne znam koga pitati uopce, a da ne trcim doktorici odmah(nisam bas za to).
    Odbrojavam i jos je definitivno rano. 6dpo. Da ne govorim da sam 1 dan odmah imala osjecaj to je to iako nismo radili bas na tome (iznenadila sam samu sebe s time). Uglavnom nakon nenormalne napuhnutosti koju sam vec spominjala negdje drugdje danas me oprala teska mucnina i nagon na povracanje s navalama vrucine. Znam da je rano, ali dali se ikada ikome dogodilo (20 dc) ? Temperaturu nemam i ostale simptome "pokvarenog zeluca" nemam, niti sam ikada imala problema s mucninom i povracanjem tako da mi je dosta dugo danas trebalo i otkriti sto je ta "knedla" u grlu i zasto toliko sline u ustima.

  28. #328
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Možda si imala ranije O nego što misliš ili si imala ranu implantaciju.

  29. #329
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hvala ti. Znas da me vec malo umirilo.Vec sam se malo prestrasila :D
    Ako je ista od ovoga onda je ovo 2.vjerovatnije. Vidjeti cemo sljedeci tjedan... uf

  30. #330
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo do sada dan prolazi prilicno mirno. imala sam napadaj mucnine jos jednom, prije rucka (dok sam bila gladna, a ne jede mi se bas, i ne znam sto bi).Kad sam pocela jesti sve je nestalo, nakon rucka sladoled i nakon svega toga OPET spavanje. Dosadna sam samoj sebi sa ritmom. Osjecam da mi smeta sve sto me stisce u podrucju zeluca i gore, i strahujem dali sam uspjela sama umisliti to sve ili ipak nisam

  31. #331
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    justme409,
    ako ti je sad 7 dan nakon ovulacije, odnosno 21. dan ciklusa, sasvim je sigurno da je rano za simptome trudnoće.

  32. #332
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    justme409,
    ako ti je sad 7 dan nakon ovulacije, odnosno 21. dan ciklusa, sasvim je sigurno da je rano za simptome trudnoće.
    6ti dan zapravo. Da, vidjeti cu kako ce ici dalje, muka mi dodje i drustvu kada ne razmisljam o tome,zato nisam sigurna jeli sve plod moje maste ili nije
    Taj dan sam imala dosta dugo i pritisak u donjem dijelu trbuha, kao da cu dobiti, dok sam na treningu bila.

    Pustiti cu jos koji dan pa otici kod dooktorice ako se nastavi. Da nisam od silnog ocekivanja dobila gastritis
    inace mi strpjivost nije bas jaca strana

  33. #333
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo danas me u 6 sati ujutro probudila glavobolja oko ociju. i budna koda je 9 ujutro. ostala u krevetu zbog glavobolje zaspala. cijeli dan sam ko na po koplja, s bolovima u donjem dijelu ledja, nikako se namistiti da prestane boliti. veceras na trening pa rjesiti i to. ne znam bili se okrenula nekim vitaminima, ako je neka prehlada da ju odah napadnem

  34. #334
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ginekolozi ne mogu vidjeti trudnoću prije 6 tjedana, tako da ti nema smisla ići na pregled ranije.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 07.07.2017. at 19:36

  35. #335

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ginekolozi ne mogu vidjeti trudnoću prije 6 tjedana, tako da ti nema smisla ići na pregled ranije.
    Ovo je potpuno netocno, trudnoca se uzv moze potvrditi na betu cca 1500 (vidljiva je gestacijska vrecica), sto je oko 4 i pol tjedna od prvog dana zadnje menstruacije, naravno ako je ovulacija 14dc.
    Sa 6 tjedana trudnoce vidljive su vec, osim gestacijske vrecice, zumanjcana vrecica i embrionalni odjek.

  36. #336

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Drage žene, pozdrav svima.
    Radimo ne bebi. Molim pomoć tj savjeti. Mng mi kasni 2 dana što nije puno niti čudno. Jučer navečer muka i povraćanje cijelu noć do 6 ujutro. Svaku čašu vode.
    Danas ništa, kao da ništa nije bilo. Ja se ponadala ajde super evo simptoma. boli me kao da ću dobiti svaki čas. Ako je želučana viroza nema šanse da bi trajala samo jednu večer i noć. Molim vas Jel netko imao sličan iskustva? Mučnine koje su prošle.? Hvala vam puno. Baš mi je drago da ste tu. Utješno.

  37. #337
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Jesam, imala sam puno mučnina koje su prošle.

  38. #338
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Postoje zelucano-crijevne viroze ciji intenzivni simptomi (povraćanje, mucnina, prolojev) traju 1 dan.
    Ako mjesecnica kasni, učini kućni test na trudnoću.
    Sretno!

  39. #339
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je potpuno netocno, trudnoca se uzv moze potvrditi na betu cca 1500 (vidljiva je gestacijska vrecica), sto je oko 4 i pol tjedna od prvog dana zadnje menstruacije, naravno ako je ovulacija 14dc.
    Sa 6 tjedana trudnoce vidljive su vec, osim gestacijske vrecice, zumanjcana vrecica i embrionalni odjek.
    Bez brige, znam ja to, ali uglavnom je budućoj majci bitno da nosi dijete a to sigurno neće vidjeti prije. Tako da nema smisla trudnice upućivati na pregled prije punih 6 tjedana, ako ne postoji jako važan razlog za to. U uobičajenim situacijama tog razloga nema.
    Dovoljan je test na trudnoću, ili vađenje krvi u kompliciranim slučajevima. Ili, jednostavno čekati i uživati u spoznaji da je (možda) trudna.
    A izlagati bebu UTZ tako često ( dva puta u dva tjedna) nije ni malo pametno.

  40. #340
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ginekolozi ne mogu vidjeti trudnoću prije 6 tjedana, tako da ti nema smisla ići na pregled ranije.
    Nisam mislila na ginekologa. Mislila sam na doktoricu op

  41. #341
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    A izlagati bebu UTZ tako često ( dva puta u dva tjedna) nije ni malo pametno.
    Otkud ti to?

  42. #342
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ja sam cula da uzv uopce ne steti plodu i da se radi svaki dan...
    Jedino je veca mogucnost pobrati neku bakteriju eventualno ako se radi cesto...ali i to je onak upitno...jer koliko cura si stavlja utrogestane svakodnevno pa ne dodje do nikakve bakterije....

  43. #343
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Kakva sad bakterija? Uređajem idu preko trbuha ili ako je vaginalni uzv presvuku ga sterilnom gumom.

  44. #344

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva sad bakterija? Uređajem idu preko trbuha ili ako je vaginalni uzv presvuku ga sterilnom gumom.
    S koze, ako nista drugo.

  45. #345
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    S kože na kožu? Ta izmjena bakterija se desi stoput dnevno. Onda bi veći problem bio putovati tramvajem nego obaviti UZV.

  46. #346
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ultrazvuk je problem zbog mikrozagrijavanja tkiva.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  47. #347
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ali to vise kad se radi 3d nego obican. Tako sam barem citala.

  48. #348
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,374

    Početno

    Vaginalni uzv ( uz zagrijavanje) nosi rizike kao i vaginalni pregledi.
    Rizik od infekcije.

  49. #349

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    S kože na kožu? Ta izmjena bakterija se desi stoput dnevno. Onda bi veći problem bio putovati tramvajem nego obaviti UZV.
    S koze u rodnicu, mislim na vaginalno uzv. Abdominalni nema tog rizika.

  50. #350
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Pa mislim vaginalno ! Pa u ranoj T se radi vaginalni uzv koji moze dovesti do bakterije / infekcije!

Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •