Stranica 9 od 10 PrviPrvi ... 78910 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 465

Tema: TrudnoĆa ili ipak ne???

  1. #401

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Pozdrav svima, od ovulacije osjećam bol u donjem dijelu trbuha. Upravo po toj boli uz druge pokazatelje (sluz) mogu prepoznati kad mi je ovulacija. Mislim da smo uspjeli pokriti plodne dane i za 5 dana trebala bih dobiti M. Različitije od drugih ciklusa mi je samo ta bol koja nakon ovulacije nije prestala - konstantna je bez prekida. Tupasta je i "kao da jajnici nešto rade". Ne mogu bolje opisati. Grudi su mi narasle i bolne su, ali takve obično budu nakon ovulacije tako da mi to nije pouzdani pokazatelj. Ima li neka od vas ili je imala ovakve bolove koje traju od O? Nova sam u ovome pa ne znam jesam li uopće postavila pitanje na pravoj temi. Inače, čekamo termin za konzultacije na humanoj jer pokušavamo već godinu dana, ali nikako da se "ulovi". Spermiogram je odličan, hormoni su dobri, ciklus mi je produženi 30 - 40 dana, ali redoviti. Hvala cure na odgovoru

  2. #402
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Svasta je moguce s nasim tijelima... Pricekaj jos koji dan pa testic pa ces sigurno znati. I ubaci se u temu odbrojavanje slobodno. I sretno!!!

  3. #403

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala Justme409! Ubacila sam se u temu odbrojavanje. Pozdrav

  4. #404

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Pozdrav! Evo mene opet...
    Menstruacije jos uvijek nema, sad vec kasni 20 dana...
    Radila sam test kad je izostala i bio je negativan...
    A ne osjecam nikakve znakove nicega...
    Zapravo neznam koji su znakovi trudnoce, ali svejedno ja nemam bas nista... Niti da bi menstruacija mogla uskoro doci, nikakvi znakovi kakve sam dosad imala...
    Tu i tamo me na kratko zaboli desni jajnik (bar mislim da je jajnik) i to je sve.
    Vec sam imala problem s izostankom, bila sam na pregledu i sve je bilo u redu...

  5. #405

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    9

    Početno

    I zaboravila sam reci, da prije nego sto je trebala doci sam bila na klavocinima... Dali je moguce da to toliko odgodi ciklus?

  6. #406
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ne, u uputama to uopće nije navedeno kao nuspojava Klavocina

  7. #407
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Matea sad opet napravi test. Sad ce 100%pokazati tocno.

  8. #408

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Napravila sam, negativan je...

  9. #409
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Odi do gin cisto da baci oko.

  10. #410

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Nista, dosla je vještica... Samo me zaobišla na jedan mjesec...
    Sad idemo ispočetka...

  11. #411
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Pitala i na drugoj temi: Imam cikluse 35 ca dana prosječno. Ako sam trùdna bilo bi mi tocno 30 dana, a odnos smo imali prije 15 i 18 dana gdje se nismo pazili. Napuhnut mi trbuh vec par dana, cicke bole...test jos nisam radila...jel ima po danima sanse da sam T?

  12. #412
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Sanse svakako ima. A mislim da bi ti vec i test trebao pokazati jesi li ili nisi. Sretno!

  13. #413
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ipak ne, test negativan

  14. #414
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno



    Bit ce vec

  15. #415

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    1

    Početno Jesam li trudna?

    Pozdrav,treba mi pomoc.
    Naime 29.05 sam imala nezasticeni spolni odnos,2 dana nakon toga dobila sam lagano kao roskasto krvarenje i smedji iscjedak koji je trajao 3 dana.Menstruacija mi je kasnila 5 dana ali je dosla 2.6 i trajala do 7.6.Posljednjih par dana stalno imam mucnine ali ne povracam,grudi su mi osjetljive na dodir,jednom sam imala kao neke grceve u stomaku i zadnjih par dana stalno imam grceve u nogama i preponama.
    Povecao mi se i apetit i stalno mi trazi nesto da jedem,i vrlo cesto sam naduta.
    12.6 (jucer) sam dobila kao neki smedji iscjedak koji je poslije lagano presao u sukrvicu(slicno kao menstruacija )samo je sad smeckasto i gusto..A problem je sto su mi trenutno plodni dani a trebala sam dobiti menstruaciju tek 27.6.Maloprije sam uradila test za trudnocu(dok mi je taj iscjedak) ali je negativan.
    Sad me zanima jel moguce da je test lazno negativan zbog te amo rec"uranjene menstruacije" i postoji li mogucnost da sam trudna?
    Help me please

  16. #416

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    22

    Početno

    testic mi je pozitivan na koju temu da se prebacim?

  17. #417
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    na ovom podforumu imas dovoljno tema. naci ces se vec na nekoj.

  18. #418

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdeav svima, nova sam ovdje. Unaprijed se ispricavam na velikom postu.
    Moja situacija je ovakva: nruredni ciklusi otpocetka, regulirani hormonskom terapijom, uz to i hipotireoza koja mi je otkrivena prije 8mjeseci..muz i ja pokusavamo vec skoro 2godine, i u 2.mjesecu ostanem trusna, nije bilo vece srece

  19. #419

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Sada mi je razmak izmedju M 47dana(inace ciklusi 34-36dana, i dokt kao vidi mali kruzic al nije sigur, test negativan, tako da ne znam na cemu sam, na iglama do pregleda. Missed ab.u 4.mj ove godine

  20. #420

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Ćaos curke! Ovako,ja i dečko smo imali jutros uzurbani sex i ejakulirao mi je na vaginu no pošto mi se nije dizalo iz kreveta,ja sam samo vratila gaćice i nastavila spavat. Dali je moguće da plivači uđu ili?

  21. #421
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Anni66 prvotno napisa Vidi poruku
    Ćaos curke! Ovako,ja i dečko smo imali jutros uzurbani sex i ejakulirao mi je na vaginu no pošto mi se nije dizalo iz kreveta,ja sam samo vratila gaćice i nastavila spavat. Dali je moguće da plivači uđu ili?
    Sve je moguce.
    Ti mali vragovi su totalno neuracunljivi.

  22. #422

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    1

    Početno Pomoc! Trudna ili ne?

    Zadnju mjesecnicu sam imala 17.09.2019, a odnos bez zastite 29.09.2019 prema kalendaru sam tada bila u plodnim danima. Danas je 23.09.2019, mjesecnice nema 6.dan, test sam radila 3. i 6. dan po izostanku, oba negativna.. 4 dana sam imala mucnine ujutro i navecer, ali vise ih nema. Ne osjecam nikakve tegobe osim naglih bolova u jajniku kao da ce doci menga. Napominjem da me NE bole grudi kao sto inace znaju pred mengu. Molim za savjet i pomoc ostalih dragih mama i zena! Lijep pozdrav svima.

  23. #423
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ovulacija je češće 14.dan, nego 12.kako si ti izračunala. A može biti i kasnije. Ako si imala samo taj jedan odnos u mjesecu, možda i nema trudnoće.
    Ako želiš odmah saznati, izvadi krv na beta HCG i znat ćeš da li jesi ili nisi trudna.
    Privatno je oko 150 kn, a možeš i ići po uputnicu.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 23.10.2019. at 14:16

  24. #424

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Plodni dani nisu samo dan ovulacije, a odnos je bio 13dc. Spermiji mogu zivjeti do 5 dana, znaci cak i da je ovulacija bila 5 dana nakon odnosa, sansa za trudnocu postoji.
    Obzirom na kasnjenje od 6 dana, vjerujem da bi test vec pokazao da je rijec o trudnoci, ali nezahvalno je preko interneta komentirati ista sa sigurnoscu.
    Napravila bih jos jedan test, preporucam muller duchesse za 14kn i javila se ginekologu na pregled. Sretno!

  25. #425
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ako test nije pozitivan 25 dana nakon odnosa bez zaštite, tada najvjerojatnije trudnoće nema. Ili je ovulacija bila prekasno da bi spermiji preživjeli ili zbog tko zna kojeg drugog razloga, nije došlo do trudnoće.

  26. #426

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Drage forumasice nova sam. Do sada nisam se javljala,ali sam pratila vase postove. Imam neudomicu,tacno je da imam dijete kuci 2,5g. Stim da od zadnje mene imam nezasticene odnose. Zelini bebu. Posljednja menstruacija 20.10stim da u zadnjih 15tak dana,osjecam povremenu micninu ali gorušica me ubi,zatim stalno vjetrovi sto nemam nikad,zatvor takodje. Ponekad dobijem osjecaj da moram jesti kisele krastavce sto i uradim. Zatim cesto mokrenje svako sat. Osjecam pojacanu zedj. Cice nisu strasne samo kao malo teze. A sto se tice nervoze i pred mengu sam strasno nervozna. Imala sam spontani 02.08 i sad neznam sta bih mislila. Vec sam radila jedan test 22.11i bio je -neznam dal sam poranila ako je,odakle mi svi ovi simptomi inace pred mengu samo nervoza i tek u vc kad odem skontam dosla vijestica. Nzm sta da mislim,i da osjecam grozne bolove u donjem dijelu ledja. Kada sam trudna bila u 8mj samo sam jela milju,i cice su me rasturale sada ne to me pokolebalo?? Molim Vas savjet i misljenje???

  27. #427
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ponovi test već bi sad trebao pokazati ili izvadi betu.

  28. #428
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Izvadi betu.

  29. #429

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Cao devojke, ja sam nova
    Pratim vas odavno.
    Muz i ja pokusavamo vec godinu dana da napravimo bebu, ali ne uspeva.
    Imam redovne menstruacije, na 28 dana.
    Zadnju menstruaciju sam dobila 20 aprila
    Vec 10 tak dana me boli po malo stomak, ziga, umorna sam, ledja me ubijaju, imala sam blage mucnine par dana, nadutost stomaka, neki pritisak u stomaku, stalno nesto jedem. Poceo mi je povecan beli sekret kad piskim. Menstruacija bi trebala da bude za 3 dana, a nadam se da necu dobiti.
    I da smo uspeli ovaj mesec
    Osecam se nekako drugacije... Imali smo redovne odnose od prosle menstruacije pa do pre par dana...
    Sta vi mislite? ❤

  30. #430

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj @maja111 prvotno napisa Vidi poruku
    Cao devojke, ja sam nova
    Pratim vas odavno.
    Muz i ja pokusavamo vec godinu dana da napravimo bebu, ali ne uspeva.
    Imam redovne menstruacije, na 28 dana.
    Zadnju menstruaciju sam dobila 20 aprila
    Vec 10 tak dana me boli po malo stomak, ziga, umorna sam, ledja me ubijaju, imala sam blage mucnine par dana, nadutost stomaka, neki pritisak u stomaku, stalno nesto jedem. Poceo mi je povecan beli sekret kad piskim. Menstruacija bi trebala da bude za 3 dana, a nadam se da necu dobiti.
    I da smo uspeli ovaj mesec
    Osecam se nekako drugacije... Imali smo redovne odnose od prosle menstruacije pa do pre par dana...
    Sta vi mislite? [emoji173]
    Uradi test...simptomi trudnoce i menstruacije su kod mene bili identicni...cak sam ulozak nosila 4 dana ocekivajuci menstruaciju. Na 28 dan ciklusa sam radila test, prvo najjeftiniji, u roku 30ak sek bio je jasno vidljivo sa prvim urinom. Onda sam ponovila sa digitalnim za 2h i pokazalo mi je trudnoću 2-3 tj.
    Ja sam implantaciju jasno osjetila, ali nisam znala da je to to. Mislila sam da me jajnik "probada"

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 14.05.2020. at 10:30

  31. #431
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Draga Maja, dobro došla na forum!

    Napravi test na trudnoću za koji dan. Sretno!
    Ako je test pozitivan, dogovori s ginekologom prvi trudnički pregled.

    Ako je test negativan isto razmisli o pregledu i konzultacijama kod ginekologa jer većina mladih i mlađih parova, uz redovne spolne odnose ostvari trudnoću unutar godinu dana.

    Ako pokušavate godinu dana i trudnoća ne dolazi, moguće je da postoji neki problem plodnosti kod partnera, kod tebe ili kod oboje. Ako nema trudnoće, potražite medicinsku pomoć na vrijeme, nemojte kao mnogi u parovi samo nadati se, pokušavati godinama i obratiti se za pomoć kad već bude poprilično kasno.

    Sretno!
    jer ako, uz

  32. #432

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Moze li imati se menstruacija a da sam trudna imam sve siptome trudnoce cak i trbuh mi raste vec 2 mj imam slaba krvarenja po 2-3 dana

  33. #433
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Moze, jesi radila test?

  34. #434

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Pozdrav, ja sam napravila 3 testa i bila su negativna, izvadila bhcg privatno i evo nas u 28 tjednu.

  35. #435
    Miki00 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    7

    Početno Ovulacija, trudnoća ili nešto treće?

    Pozdrav! Vec me neko vrijeme muče pitanja.. Od 2. mjeseca ove godine smo se prestali u potpunosti paziti, ali se taman potrefilo da sam i u 2. i u 3. mjesecu bila bolesna tako da tada ništa nije ni moglo biti.
    Ciklus mi je 28 dana, u 3. mj sam imala smeđi iscjedak za vrijeme ovulacije, to me nešto nije ni zabrinulo jer spada navodno pod normalno iako ga ja prije nikada nisam imala.
    Onda u 4.mj sam opet dobila nekakav smeđi iscjedak ali tek 17. dan ciklusa. Ista stvar je bila i u 5.mj i sada evo opet. Taj iscjedak je onako dosta taman i gust, kao da ima još neku žilicu u sebi, ne znam kako bi to opisala jer nije običan smeđi kao sto zna biti prije ili poslije menstruacije. Bude samo jednom do dva puta taj dan, uglavnom vidim samo kada idem na wc na wc papiru.
    Na pregledu sam bila prije mjesec dana, sve je u redu. Ali moja gin. je malo čudna i nikad ne želi poslušati sve. Samo sam rekla smeđi iscjedak i odmah me prekinula sa: "To je normalno" drugo nista. A mene to malo brine jer se eto to pojavilo točno tada kada smo se prestali paziti.
    Ne znam da li je moguće da se zbog toga pojavio takav iscjedak, da se nešto uhvati pa ne uspije ili što već?
    Ima li netko slično iskustvo?
    Najviše bi me obradovalo kada bi ta glupa m zakasnila 9 mjeseci

  36. #436

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Nemam ti ništa pametno za reći ali i ja sam primijetila od kada smo počeli pokušavati, da se taj smeđi iscjedak i kod mene pojavio..a prije ga nikada nisam imala..
    Ginekolog mi je rekao da bi trebala piti duphaston drugu fazu ciklusa jer to smeđe sprječava imp.

  37. #437
    Miki00 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Eto, meni moja ni riječi nije rekla.. A toga me bas strah..
    Jesi pocela uzimati? Smije li se to bez ginekologa ili mora na recept?
    Posljednje uređivanje od Miki00 : 18.06.2020. at 19:36

  38. #438

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Nisam počela, ni sama ne znam zašto..
    Mislim da mora ići na recept, raspitaj se..
    Možda neka cura ovdje zna bolje od mene..
    Možda je ginekologinja mislila na ovulacijski spotting , i to mi se događa..za to je rekao da je normalno..ali kada sam mu malo bolje objasnila onda mi je rekao za duphaston.
    Posljednje uređivanje od Garawa : 19.06.2020. at 00:51

  39. #439
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja bi mozda na tvom mjestu otisla na folikulometriju i saznala kad se tocno dogadja taj spoting.

  40. #440

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima. Menstruaciju bi trebala svaki cas dobiti (po mom kalendaru). Danas sam napravila test, tacnije ONE STEP, na kojem se vidi crtica ali je bas blijeda. Nemam nikakve simptome, napravicu jos koni test u slucaju da M ne dodje. Da li imate iskustva sa tim testovima? Da li su pouzdani? Imam jako slabo iskustvo sa lazno pozitivnim testovima, pa ne bih da se prerano radujem.

  41. #441

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    1

    Početno 1111111

    Drage mamice... ovo mi je prva trudnoca i bukvalno strah me svega... na prvom pregledu dokyor mi je rekao da se beba ne vidi i rekao je da bi mogla biti vanmatericna trudnoca, cijeli taj dan ja sam provela u suzama...izvadila sam betu rekao mi je da je 738 hormon i da 99% nije vanmatericna trudnoca i zakazao mi je sljedeci pregled sad u ponedjeljak. Jeli neka od vas imala takva iskustva? Imam bolove u stomaku kao da sam jako nahladjena ili kao da cu svake sekunde dobiti mengu i osjetim kao neka skakljanja u stomaku malo sa lijeve malo sa desne strane. Bila bi vam mnogo zahvalna da mi kazete da li je neka od vas imala takva iskustva

  42. #442

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    2

    Početno Lažno negativan?

    Bok cure, nova sam ovdje i stvarno ne znam dal bi trebala to sve ovdje pisati ili ne!
    Ugl da ne duljim previše.. Zadnja M mi je bila 7.10 i ciklusu mi traju po 27 dana..
    Kasni mi sad 6.dan i popodne sam napravila test koji je negativan! Imam nezaštićene odnose pa me zanima dali je moguće da sam trudna i da je test prerano urađen!?
    Nikada mi ovoliko nije kasnila..

  43. #443
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Moguce je napravi test ujutro s prvim jutarnjim urinom.

  44. #444

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Jesam, negativan! A vještice još nema

    Napravila jutros, i pojavila mi se crtica neka tanka kao vlas(koju valjda samo ja vidim, i to pod nekim čudnim kutem
    Posljednje uređivanje od spajalica : 10.11.2020. at 07:18

  45. #445
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Stavi nam slikicu. I ako te ista jos muci mozes vaditi u privatnom labu betu za 100tinjak kuna i odmah znas na cemu si

  46. #446

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Cao ljudi, treba da dobijem za dva dana i danas sam uradila test i pojavila se samo jedna crta, medjutim kada sam stavila test na dnevnu svjetlost vidi se vrlo malo i druga crtica na mjestu gdje bi trebala da bude ukoliko je test pozitivan, pa me zanima da li je neko imao taj slucaj i da li testovi za trudnocu vec imaju kao obiljezene te linijice koje se vide na nekom jacem svjetlu, ako me neko razumije?

  47. #447
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj MarijanaMD1994 prvotno napisa Vidi poruku
    pa me zanima da li je neko imao taj slucaj i da li testovi za trudnocu vec imaju kao obiljezene te linijice koje se vide na nekom jacem svjetlu?
    ne

  48. #448
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ne

    Ja razumijem. Ali ne znam. Vjerojatno da, zašto bi se inače prikazivala crta, a ne razlivena mrlja.

    Mada mislim da bi proizvođači testova mogli biti i maštovitiji, pa lansirati testove koji u slučaju trudnoće prikazuju crtež smajlića, bebe, Marxov portret...

    Kakogod Marijana, ili kupi test veće osjetljivosti (koji detektira i bhcg od 10 jedinica nadalje, standardni detektira od 25 mislim), ili čekaj još dva dana pa ponovi.

  49. #449
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ili odi na podforum “Prije začeća”, nadi aktivno odbrojavanje (mislim da je to sad Himalaja) i stručnjakinje na temu će ti reći je li to evaporacijska linija i koji testovi je češće prikazuju.

  50. #450
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Zapravo da. Vide se linijice. Mene je tak zeznulo jer je jedna crtica bila slabo vidljiva pa sam mislila da nije pozitivno, a bilo je. Ta druga crta ako se i malo vidi znači da si trudna, čestitke, ali je hormona još uvijek vrlo malo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •