Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 465

Tema: TrudnoĆa ili ipak ne???

  1. #1
    paulina55 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    79

    Početno TrudnoĆa ili ipak ne???

    Veliki pozdrav svim forumašima...

    tek sada sam se logirala jer imam ..... situaciju.
    Možda negdje već postoje slične ili čak iste teme, ako da sorry.
    I nisam znala gdje pisati... prije začeća ili ovdje.

    Situacija je slijedeć:
    imam uredne men.cikluse, i nikada mi se nije dogodilo da mi mjesečnica kasni.
    Sve simptome imam (već 7 dana), boli me stomak, imam osjećaj kao grčeva koji se pojavljuju na mahove i različitih intenziteta, grudi me bole...onako isto kao prije nego ću dobiti, stomak mi je jako tvrd i nekako kao napuhan, neznam kako bi drugačije opisala.

    Pitanje... trudnoća?

    Imala sam odnose neposredno prije nego sam trebala dobiti mengu, 2 dana ranije i dan ranije, bez zaštite, sa svršavanjem unutra. Po nekakvim "pravilima" tada ne bi trebali biti plodni dani ili SU IPAK BILI ????

    Pomozite koliko možete..... savjet...komentar....

    HVALA PUNO SVIMA

  2. #2
    paulina55 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    79

    Početno

    Evo me brzo nazad...ne trebate mi ništa pisati...pomagati...objašnjavati............
    napravila danas test - TRUDNA!!!!

  3. #3
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Dobrodosla Paulina55 !
    Sve to sto si napisala mogu, ali i ne moraju biti simptomi trudnoce.
    Moj savjet: test za trudnocu! To bi te trebalo rijesiti nedoumica.
    Ili, da budes sigurna da sigurnija ne mozes biti odi vaditi betu (hormon trudnoce).
    Sretno i da ti se ostvari ishod kakav si zelis!

  4. #4
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    paulina, imaš u apotekama jako jeftinih testova, meni su uvijek bili točni

  5. #5
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj paulina55 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me brzo nazad...ne trebate mi ništa pisati...pomagati...objašnjavati............
    napravila danas test - TRUDNA!!!!
    cestitam!

  6. #6
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj paulina55 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me brzo nazad...ne trebate mi ništa pisati...pomagati...objašnjavati............
    napravila danas test - TRUDNA!!!!
    ne kužim kak ti je ovaj post mogao doći naknadno?! al enivej, čestitam!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav svima++

    u istoj sam dilemi, trudnoca ili ne, molila bi vas za komentar++

    nakon menstruacije, koju sam dobila prije 15 dana, nastavile su me boliti grudi, kao u pms-u, i jos uvijek me bole. Zadnji odnos smo imali prije menstruacije. Napravila sam test prije tri dana i pokazao je minus. Da vjerujem testu ili ne ??

  8. #8
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj paulina55 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me brzo nazad...ne trebate mi ništa pisati...pomagati...objašnjavati............
    napravila danas test - TRUDNA!!!!
    čestitam!

  9. #9
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj viliva prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima++

    u istoj sam dilemi, trudnoca ili ne, molila bi vas za komentar++

    nakon menstruacije, koju sam dobila prije 15 dana, nastavile su me boliti grudi, kao u pms-u, i jos uvijek me bole. Zadnji odnos smo imali prije menstruacije. Napravila sam test prije tri dana i pokazao je minus. Da vjerujem testu ili ne ??
    Napravi još jedan test za par dana...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj priscila prvotno napisa Vidi poruku
    Napravi još jedan test za par dana...
    to mi u biti nije jasno, kada je dobro vrijeme za napraviti test, misliš da sam ga prerano napravila ?? Ima dosta informacija o tome na internetu, ali nisam u stanju to primijeniti na moj slucaj jer sam imala menstruaciju nakon odnosa. Pričekat ću još par dana, još uvijek bolne grudi, razdražljivost i gladna k'o zmaj. Hvala na odgovoru ++

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    na testu intim plus piše da se test najranije može napraviti 19 dana nakon odnosa, znači uranila

  12. #12
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Najsigurnije ti je test napraviti kad ti menga vec kasni, sto duze cekas to ce ti test biti pouzdaniji.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    SB
    Postovi
    147

    Početno

    Ja sam u prošloj T radila test 11 dana nakon odnosa i bila je vidljiva crtica,blijeda,ali ipak crtica! Dr.nije mogla vjerovati,a bio je to onaj obični,19 kn što košta Step,tako nekako se zove

  14. #14
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Magdalena777 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u prošloj T radila test 11 dana nakon odnosa i bila je vidljiva crtica,blijeda,ali ipak crtica! Dr.nije mogla vjerovati,a bio je to onaj obični,19 kn što košta Step,tako nekako se zove
    Pa je, nema pravila, i meni se u ovoj vidjelo 10 dana od zaceca. Al u prvoj su testovi bili negativni sve do 7 tj trudnoce. I to svi, od najeftinijih do najskupljih pa i onaj kod ginekologa.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa je, nema pravila, i meni se u ovoj vidjelo 10 dana od zaceca. Al u prvoj su testovi bili negativni sve do 7 tj trudnoce. I to svi, od najeftinijih do najskupljih pa i onaj kod ginekologa.
    ma daj

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    SB
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj Blekonja prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj
    Da,moguće je....u ovoj T sam radila test a imala sam menstruaciju,bio je opet blijedi + ali sam ja po drugim simptomima pomislila da sam trudna

  17. #17
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Paulina55, cestitam i sretno s trudnocom, porodom i bebicom!
    Viliva, ima kakvih novosti? Kada ponovno radis test?

  18. #18
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Koksy, prvi put cujem za tako nesto, da je test negativan do 7 tj trudnoca? Znas li mozda zasto to?

  19. #19
    I wish avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Meni je danas 23 dan ciklusa i vec pet dana imam takve bolove u trbuhu kao da trebam dobiti.Sexala sam se sa mužem od 13 dc svaki drugi dan ,ali nije bilo ispuštanja sjemena unutra.Sumnjam da sam trudna,ali me muće ti bolovi,nočas me stvarno jako bolilo,jucer na poslu isto,pogotovo nakon dizanja tezeg tereta.Možda da pričekam 25 kad trebam dobit pa da onda napravim test za svaki slučaj.

  20. #20
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    Koksy, prvi put cujem za tako nesto, da je test negativan do 7 tj trudnoca? Znas li mozda zasto to?
    Ne znam, ta trudnoca je nazalost lose zavrsila ali mislim da to nema veze s tim jer je pobacaj bio u 24. tj.
    Ustvari je bilo ovako; prvi test doma, jeftini, jaaaako blijeda crtica, drugi najskuplji negativan, treci kod ginekologa negativan, otisla kod privatnika, napravili test, negativan, na uzv se nista nije vidjelo, Tjedan dana kasnije kod privatnika napokon pozitivan i trudnoca 7 tj. Ni ginekolog to nije znao objasniti. Mozda ima veze s tim sto imam PCOS, mozda su se neki hormoni pomjesali...ma ne znam. Poslje mi se to nije ponavljalo, u svakoj sljedecoj trudnoci je test pokazao plus od prve,

  21. #21
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    viliva, ima li kakvih novosti?

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    SB
    Postovi
    147

    Početno

    I mene zanima, Viliva.....jesi napravila test?

  23. #23
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj Magdalena777 prvotno napisa Vidi poruku
    I mene zanima, Viliva.....jesi napravila test?
    x

  24. #24

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav svima++
    napravila sam test prije tri dana, to bi bio tocno 19 dan ciklusa, i pokazao je minus......
    bila sam uvjerena da sam trudna, grudi me jos uvijek bole, ali sad bi to trebala biti normala.....
    jedino sto mi se prije dva dana pojavio osip po grudima i stomku, mozda od stresa i iscekivanja 19 og dana
    ++

  25. #25
    I wish avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj I wish prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas 23 dan ciklusa i vec pet dana imam takve bolove u trbuhu kao da trebam dobiti.Sexala sam se sa mužem od 13 dc svaki drugi dan ,ali nije bilo ispuštanja sjemena unutra.Sumnjam da sam trudna,ali me muće ti bolovi,nočas me stvarno jako bolilo,jucer na poslu isto,pogotovo nakon dizanja tezeg tereta.Možda da pričekam 25 kad trebam dobit pa da onda napravim test za svaki slučaj.


    Eto ja danas čekam i čekam.Nema ništa još od M,bole me križa i trbuh,vjerojatno če doči vještica.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    5

    Početno

    saznala sam sto sam imala, radilo se o ciklusu bez ovulacije koji je popracen s bolovima grudi, leđa i grcevima

  27. #27
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj viliva prvotno napisa Vidi poruku
    saznala sam sto sam imala, radilo se o ciklusu bez ovulacije koji je popracen s bolovima grudi, leđa i grcevima
    ajde, bar si saznala sta se dogada. ja bas dosla vidit dali se ipak + pojavio

  28. #28
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj viliva prvotno napisa Vidi poruku
    saznala sam sto sam imala, radilo se o ciklusu bez ovulacije koji je popracen s bolovima grudi, leđa i grcevima
    Eto viliva, stiglo objašnjenje tvojih tegoba...

    Ali svejedno se nadam skorom plusiću

  29. #29
    I wish avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj I wish prvotno napisa Vidi poruku
    Eto ja danas čekam i čekam.Nema ništa još od M,bole me križa i trbuh,vjerojatno če doči vještica.
    Od jučerašnjih bolova danas niti b.Kao rukom odnešeni.Nikakav osjećaj nemam danas,niti pritisak.

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    SB
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj I wish prvotno napisa Vidi poruku
    Od jučerašnjih bolova danas niti b.Kao rukom odnešeni.Nikakav osjećaj nemam danas,niti pritisak.
    Jesi dobila?

  31. #31
    I wish avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Ma nisam.Prije dva sata kad sam obavljala veliku nuždu samo sam primjetila malo iscjetka sa tragovima sukrvice,ali čisto malo.Sad opet ništa.A kako me prekjučer bolilo da sam mislila da ču dobit.I tako mi je čudno jer me križa nisu bolila več godinama.Ništa me niti danas ne boli.moram reći da sam radila jučer test ujutro i bio je -..

  32. #32
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj I wish prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nisam.Prije dva sata kad sam obavljala veliku nuždu samo sam primjetila malo iscjetka sa tragovima sukrvice,ali čisto malo.Sad opet ništa.A kako me prekjučer bolilo da sam mislila da ču dobit.I tako mi je čudno jer me križa nisu bolila več godinama.Ništa me niti danas ne boli.moram reći da sam radila jučer test ujutro i bio je -..
    Uff...moze biti bilo sta...Mozda ti kasni zbog nekog stresa? Ili cisto promjene vremena... Kod mene toliko toga utjece na to...
    A mozda je jednostavno jos prerano da test pokaze +
    Neka bude onako kako ti zelis!

  33. #33
    I wish avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    U zadnjoj trudnoći mi je pokazao slabi plus tek 5 dan,a i imala sam normalno mens.bolove.Daj Bože da ne dođe .

  34. #34
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    kako je koksy rekla mozda je od nekog stresa? ili pak od promjene vrimena..nikad ne zna. samo nek tebi bude sve ok, nek te nista ne boli, mozda ce ona ipak doci.

  35. #35
    I wish avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Dobila

  36. #36
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj I wish prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila
    Baš mi je žao....

    Ali bit će to, ne gubi nadu

  37. #37
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Baš mi je žao...
    Ali, sa druge strane, uredan ciklus je prvi preduvijet za lakši ulazak u trudnoću...

    Sretnije u sljdećem pokušaju!

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    SB
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj I wish prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila
    Uf..... Stvarno mi je žao, znam taj ružni osjećaj Drži se i više sreće drugi put,sretno!!!

  39. #39
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Držim svima fige.
    Posljednje uređivanje od filip : 29.03.2011. at 21:30

  40. #40
    I wish avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Eto me opet.Ovaj put je jutarnji test pokazao ¸plus,popodnevni test isto.Dr.mi dolazi sa godišnjeg tek 16.8,pa cu onda otici na prvi pregled.Mislila sam eventualno izvaditi betu da se uvjerim da raste.

  41. #41
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    kasni mi oko 10 dana, radila već dva testa, negativno, a i sumnjam da sam trudna...osim ako sam baš jaaako plodna jer se nismo imali puno prilika družiti
    sad me brine, zbog čega kasni??? dr. mi je na godišnjem, ovaj u zamjeni se ne javlja, dani su preletjeli, danas odoh na more, a i dalje u neizvjesnoti...

    jel neki bed ako je cista ili nešto, a ja nisam bila na pregledu..znam, trebala sam barem privatno, ali eto, nisam...

    inače prije nego sam trebala dobiti, imala sam sve simptome, ali sad su svi ošli, samo još cice bole i ffful sam gladna stalno
    Posljednje uređivanje od kudri : 29.07.2011. at 15:39

  42. #42
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    u biti 2 tjedna je već, meni je na kalendaru 26.7.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    1

    Početno trudna ili ne??

    Poštovane, nova sam i imam jedno pitanje.
    Imam sinčića od 7 mjeseci i imala sam jednu kiretažu prije mjesec dana. Sad mi opet menstruacija kasni i to 10 dana, napravila sam 2 testa, jedan je bio negativan a drugi je pokazivao neku blijedu crticu.Isla sam kod ginekologa i on mi nije nista vidio samo mi je rekao da vidi zadeljalje maternice sto je predznak trudnoce.Imam neke simptome trudnoce ali se ne razlikuju puno od onih kada trebam dobiti M, samo me malo grudi vise bole i malo su potamnile.Ginić mi je rekao da se vratim za 7 dana pa da cemo onda vidit sto je. Zanima me dali mi je to zadebljanje moglo jos ostati od kiretaže i dali mi grudi mogu jos biti tamne od kiretaze ili nedavnog poroda.Nije da ne zelim jos jedbu bebicu nego nisam bas sprema sad odma nakon svega sto mi se izdogadalo..Pomozite ako je koja imala slicna iskustva.. hvala

  44. #44
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    podižem! imam već duže vrijeme sve simptome trudnoće, otprilike 3-4 tjedna, čak mi i mlijeko curi zadnja dva tjedna,a 15.dc sam imala smeđi spotting... ali svaki je test negativan!
    za 5 dana trebam dobiti mengu i zbunjena sam, nije mi jasno od kojeg dana začeća se može imati simtome/ hormonalne promjene...

  45. #45
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Baby, simptomi mogu početi dosta rano, ali su isto tako vrlo subjektivni tako da na temelju njih ne možeš ništa zaključivati. Ako sumnjaš da si trudna, najbolje izvadi razinu beta hcg u krvi, ona je jedini pouzdani pokazatelj rane trudnoće.
    Mlijeko ti može ići i zbog povišenog prolaktina, pa ako nisi T, obavezno traži uputnicu od svog ginekologa, jer povišeni prolaktin može ozbiljno ometati začeće i treba ga liječiti. Sretno!

  46. #46
    Luciana2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Bok, veliki pozdrav svima evo ja sam se tek danas pridružila....
    imam pitanje....
    zadnja M mi je bila 20.10 obično su mi ciklusi između 24-29 dana.napravila sam test u petak 25.11 i negativan je. dosta sam umorna, imam žgaravicu i mučninu tu i tamo...tek sam u četvrtak naručena kod ginekologa, molim vas pomozite ako je tko imao sličnu situaciju

  47. #47
    pinguica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    808

    Početno

    He he, evo i mene sa pitanjem "Jesam li trudna?" Kao da netko na forumu ima kristalnu kuglu pa mi može reći.
    Užasno sam nestrpljiva, moram pitati. Je li itko imao simptome već peti - šesti dan od začeća? Meni se u zadnja tri dana toliko vrti u glavi, na misi sam se skoro onesvijestila. Nikada mi tako nije, čak ni kad imam PMS. Kad imam PMS pojedem par komadića čokolade i prestane mi se vrtiti, a sad PMS mi je tek za 5 dana, a ja sam smlatila cijelu čokoladu i dalje mi se vrti.
    Da li je netko imao slično iskustvo? Kad ste najranije imale simptome?

  48. #48
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Pinguica, ja sam u ovoj zadnjoj trudnoci odmah znala da sam trudna, mucnine, vrtoglavice, umor, mucnine u voznji...10 dana od zaceca sam bila sigurna samo po simptomima.

  49. #49
    pinguica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    808

    Početno

    Evo baš mi se javlja mučnina, nadam se da je to to mislim da ću već prekosutra kupiti test iako će bit tek 10 dana od začeća, tako sam nestrpljiva da je to strašno

  50. #50
    Luciana2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno trudna?

    hej bokić

    ja bila danas kod doktora na ultrazvuku al me naručio opet u petak,kaže da je jos rano da bi se vidjela trudnoća a ja imam neke od simptoma,zadnja menstruacija mi je bila 20.10
    da li ima neko slično iskustvo kao ja!?molim vas pomazite

Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •