Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Što raditi ako ste samo jednu večer u Grazu?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno Što raditi ako ste samo jednu večer u Grazu?

    Dakle iskusni poznavatelji Graza, imat ću jednu slobodnu večer u četvrtak navečer iza 19h, kad mi završi seminar. Sutradan se već vraćam doma, dakle tu jednu večer bi se trebalo štogod šopingirati, vidjeti nešto zanimljivo i zabaviti se. Bit ću u samom centru grada.
    Dakle, gdje kupovati? Znate li dokad navečer rade npr. H&M jer bih htjela kupiti malome nešto robice? I znate li koju drugu dobru trgovinu sa stvarima za djecu - pametnim igračkama, slikovnicama...?
    I koju dobru knjižaru ili antikvarijat? Ili second-hand shop da je u centru?
    A što obavezno vidjeti u Grazu, koji muzej ili znamenitost da vas je oduševila?

  2. #2
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    info@graztourismus.at

    Graz Tourism Information


    +43/316/8075-0




    +43/316/8075-15

  3. #3
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Bojim se da u Grazu ne postoji dugi četvrtak ni u dućanima ni u muzejima (iako već dugo nisam bila, pa ne znam je li se to promijenilo). To bi značilo da iza 19h nećeš moći obaviti shopping ni otići na izložbu.

    Preostaje ti jedino da ti netko upućeniji od mene predloži dobar restoran ili klub.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Shopping možeš zaboraviti, sve radi do 19h u centru.
    Šteta što nemaš slobodan petak, 11.3. je late night shopping do 21 u Seiersbergu. Restoran der Steirer je izvrstan, ali moraš rezervirat.: http://www.der-steirer.at/de/25/26.html

    Kunsthause bi mogla pogledat, iako meni izložbe nisu nešto (a i zatvoren je), no izvana ga je zanimljivo vidjet, onda Schlossberg (nešto kao Gornji grad u ZG-u), Stadtpark, centar...

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Ja bih se samo šetala.... lijepo je. Imala sam prilike jednu večer prije dosta godina i opet bih rado. Moram si smisliti priliku.

  6. #6
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Idemo na Germ knedle

  7. #7
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Možeš prošetati, popeti se naSchloßberg, pojesti nešto fino.
    Tu imaš mali vodič:
    http://www.putovnica.net/odredista/austrija/graz

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Hvala cure, evo sutra se kreće u Zg pa u Graz, pa ćemo nešto od preporučenog i napraviti. Vjerojatno samo šetati i pogledati znamenitosti pri noćnoj rasvjeti
    I to je lijepa promjena od svakodnevne rutine doma.

  9. #9
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Da ne otvaram novu temu....

    Molim prijedloge za finu večeru u Grazu...restoran..4 odraslih i 4 djece, da nije (pre)daleko od centra i prihvatljive cijene. Hvala.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •