Pokazuje rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Dormeo memory

  1. #1
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno Dormeo memory

    nisam uspila pronać ovu temu nigdje.
    zanima me ima li itko dormeo memory madrac pa da podjeli svoje mišljenje. razmišljamo o kupnji novog madraca, ja bi htjela baš takvog tipa, bez opruga, pa ne znam kakva su drugima iskustva. tnx!

  2. #2
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Moji roditelji su ga kupili i jako su zadovoljni. Ja sam kupila samo onaj nadmadrac (renew) od 6cm i predobar je. Madrac mi je relativno nov, pa nismo htjeli kupovati novi.

  3. #3
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    I najbolje ti je otiđi u njihov dućan, "uživo" ćeš bolje odabrati. Mislim da je u City centru?

  4. #4
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ma nije ni moj madrac loš. čak sam i mislila uzet samo renew al mi se pari nekako tanak pa sam mislila možda neće imat učinka. al hvala ti. a u citya ivik zaboravim otić kod njih,i znam da će mi se svidit na prvu al zanimalo me dugoročno.

  5. #5
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Imaš taj Renew od 3 i od 6cm. Mi smo uzeli ovaj od 6 i stvarno je dobar. Nadam se da će potrajat

  6. #6
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    preporučila bih ti da ga prvo isprobaš, čisto da vidiš odgovara li ti tvrdoća. prijateljica ga ima i superzadovoljna je, meni je recimo premekan (ali ja bih na podu tvrdom najradije spavala, tako da nisam neko mjerilo ). u biti, nisam još čula negativan feedback na taj madrac. i garancija ti je 15 godina.

  7. #7
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Bila je već tema o Dormeu. Ja imam i jastuk i madrac i prezadovoljna sam. Više se ne bih mijenjala. Budiš se odmoran. Vrijedi cijene. Preporučujem.

  8. #8
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj plashljivo_pile prvotno napisa Vidi poruku
    preporučila bih ti da ga prvo isprobaš, čisto da vidiš odgovara li ti tvrdoća. prijateljica ga ima i superzadovoljna je, meni je recimo premekan (ali ja bih na podu tvrdom najradije spavala, tako da nisam neko mjerilo ). u biti, nisam još čula negativan feedback na taj madrac. i garancija ti je 15 godina.
    nisi jedina.
    Ja sam prošli tjedan kupila madrac, probala leći na taj s memory pjenom...ali nije mi to to...volim tvrde madrace pa sam uzela samo sa kombinacijom svih ostalih tvrđih pjena...jedva čekam da stigne

  9. #9
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    Citiraj SunčicaVŽ prvotno napisa Vidi poruku
    nisi jedina.
    Ja sam prošli tjedan kupila madrac, probala leći na taj s memory pjenom...ali nije mi to to...volim tvrde madrace pa sam uzela samo sa kombinacijom svih ostalih tvrđih pjena...jedva čekam da stigne
    isto dormeo?

  10. #10
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Ne..uzela sam madrac u Primi jer oni imaju svoju liniju madraca - uzela sam tamo jer sam ih mogla isprobati, ZG mi je predaleko.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Bok Smajlich,ja bi kupila taj od 6 cm ali vidim da imaju samo male mjere dali postoji za bračni krevet....?

  12. #12
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    mi imamo jedan tvrđi dormeo u jednoj sobi -ortopedic, nije loš, meni je pretvrd doduše, ali koga zanima tvrđi.. Inače sam duugo godina spavala na nekom skupljem modelu Hespa, koji je bio s oprugama doduše, ali super. I odnedavno imam oriolik yogi, koji mi je najbolji od svega što sam probala. Inače, znam da ih puno ljudi kupuje, iako se ne reklamiraju baš, šalju svugdje po nekoj smješnoj cijeni dostave, i to "u komadu", ne "ispuhano" kao dormeo što su mi poslali, a što inače nije baš idealno. Evo, mi imamo ovo debelo, luksuzno čudo. http://www.oriolik.hr/index.php?cid=...=catalog&sid=6 on je onako, elastičniji neke srednje prema mekšoj tvrdoći.
    Iako je bio jaako, jaako jeftin u odnosu na cijene od svih ostalih što smo gledali, od ovih gore nabrojanih je nema puno bolji pa ga mirne duše nazivam luksuznim, (a da ne pričam koliko smo hespo bili platili onda)...
    Inače, pričalo se dosta da su oni čak i proizvodili za hespo neke modele, pa su ovi samo dodavali etikete. Po onome svemu što smo mi škicirali, nama su bili totalni best buy, i puno puno više od toga. Jer u stvari smatram da na spavanju ne bi trebalo štediti.
    Posljednje uređivanje od Solange13 : 17.03.2011. at 20:26

  13. #13
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    solange, koliko te je koštao ovaj vitasan?
    ja isto imam vitasan, samo hespov i OBOŽAVAM ga.

  14. #14
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    ovako napamet, oko 1600, 1700 kn. a dimenzije su 180/200.
    Ma i ja ga obožavam, nebi se najrađe cijeli dan digla s njega )
    inače, imaju cjenik na stranicama, pa na to ide pdv pa sad ispada oko 1900, (ne znam dali još kakav popust)... ali vidim da je cjenik od ožujka 2011., a mi smo ga uzeli krajem prošle godine i tada platili tako kako sam napisala. Čeka se par tjedana da se napravi, ako nema na lageru. I onda se jako brzo (odmah drugi dan po plaćanju) može dostaviti. S time da im je dostava bila super pouzdana, i dosta povoljna. Dostava za onakvu komadinu madraca i to full size (nije bio izvučen zrak, pa zarolan itd..) mi je bila minimum 2x manja od dostave za izsisani zarolani dormeo.
    I to što se navlaka skida i pere, mi je baš baš veliki plus... ma

  15. #15
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    wow živo me zanima razlika između ta dva vitasana, jer sam ja moj duplo više platila

  16. #16
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Oprosti, Snopy, tek sam sad vidjela pitanje. Ja sam i naručila za bračni krevet, imaš na njihovoj internet stranici, pa pogledaj.

  17. #17
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    @pinky - pa kako ti se čini ovako na osnovu slike i opisa, debljine?? ima li neke sličnosti? jer ovo je ustvari dosta pouzdan info da su izrađivali za hespo neke modele...
    Posljednje uređivanje od Solange13 : 18.03.2011. at 18:36

  18. #18
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    a ipak mi se čine dosta drugačiji, vidi

    http://www.hespo.hr/mad_vitasan.htm

  19. #19
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    da, po opisu, presjeku... hespov mi se čini dosta bolji.

  20. #20
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    i ja imam informaciju da su hespovi madraci zapravo isti kao oriolikovi (oriolik ih proizvodi a navlače samo presvlake s imenom hespo) ali ih zato cijena jako razlikuje

    za dormeo imam totalno različita mišljenja, jedni su superzadovoljni a drugi totalno razočarani, nema neke sredine... nekako mi se čine premekani za moj ukus
    Posljednje uređivanje od Suzzy : 21.03.2011. at 20:19

  21. #21
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    sudeći po presjeku hespa i oriolika, to nije istina.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    36

    Početno

    Ja sam iz one skupine superzadovoljnih Dormeom. Imamo Memory 2+12 i ne bih ga mijenjala ni za jedan HESPO. Da mogu priuštila bih si madrac tvrtke ANTIALLERGIC jer sam na tom madracu spavala i to je vrh vrhova udobnosti. Memory 2+12 je ispod toga.

  23. #23
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    I mi smo prije 2 dana kupili memory 2-12. proučavala sam danima cijene i komentare po internetu svih raznih madraca,i ovaj je cijenom prihvatljiv (2400kn 160x200). U njihovom dućanu u Arena centru smo ga probali,čak mi se tamo učinio mekan (volimo onako da je tvrđi madrac,ali opet ne kao da spavam na dasci),ali na mojim podnicama je ispao savršen.Noćas smo prospavali prvu noć na njemu, i zadovoljna sam.Od ranije imamo i njihove jastuke, tako da mislim da smo mirni narednih godina.

  24. #24
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Lirijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam iz one skupine superzadovoljnih Dormeom. Imamo Memory 2+12 i ne bih ga mijenjala ni za jedan HESPO. Da mogu priuštila bih si madrac tvrtke ANTIALLERGIC jer sam na tom madracu spavala i to je vrh vrhova udobnosti. Memory 2+12 je ispod toga.
    ja sam pri biranju madraca legla na jedan bernardin. ajme divote. jedini bed je što je 200x200 koštao 10 000 kn

  25. #25
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    ajme, ljudi, mi smo kupili novi krevet , i sad na njega stavili onaj vitasan, i bole me leđa! ajme, horror!

    ajme, recite mi da je to adaptacija na dobro, ili tako nešto utješno, joooj... a je mekši, šta je je.. možda za mene nisu mekani.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •