Pokazuje rezultate 1 do 50 od 50

Tema: Dobre trgovačke marke

  1. #1
    ivana_4 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    103

    Početno Dobre trgovačke marke

    Koje su vam trgovačke marke (npr. balea, k plus, beauty baby i sl.) dobre, da ste baš zadovoljni s njima, a da su povoljne?

    pošto se nažalost u današnje vrijeme, svaka kuna mora okreniti 2 puta, pa mislin da će ova tema biti korisna, tako da se uštedi koja kuna...

    evo, mi koristimo pelene iz mullera, beauty baby i super su nam, dok je mrvica od libera dobila užasan osip.
    Posljednje uređivanje od ivana_4 : 07.03.2011. at 13:44

  2. #2
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Hm, teško je generalno za neku marku reći da je ok... tj. ima dobrih stvari, a ima i onih ne tako dobrih. Meni su neke stvari od Balee ok, neke nisu. Alverde mi ne odgovara jer kao konzervans koriste alkohol. To je što se tiče kozmetike. Što se tiče hrane, ja ne jedem integralnu tjesteninu, ali MM kaže da mu je DM-ova Alnatura bolja od Barille, baš sam se začudila.

  3. #3
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    ja sam se iznenadila omeksivacom iz Merkatora, ona njihova marka, 2 litre za nekih 15-tak kuna. Inace mi niti jedan "no name" oplemivaca ne valja, slabo mi mirise, ali ovaj je bas dobar.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Kupujem i zadovoljna sam s dm-ovim denk mit markama i još k-plus proizvodi.U pricipu to najcesce kupujem jer me jos nista nije razocaralo od tih proizvoda.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    87

    Početno

    dm denk mit proizvodi, manje više su mi svi ok, balea kreme za lice isto, dok od k plus proizvoda uzimam pelene, rajčicu u tetrapaku i tjesteninu, i zadovoljna sam!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    U dm-u od Balee koristim tekući sapun meni povoljan a stvarno dobar, gel za tuširanje za klince baby love, dok npr. pelene njihove meni bezveze jer ispuštaju neke geliće što prvi put vidim a koristila sam stvarno razne pelene, koristim i njihov čarli i stvarno mi super, također i tablete za suđericu. U Mulleru kuhinjske role blink fakat su ok.

  7. #7
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Balea u dm-u je skroz ok marka (tekući sapun je dobar, a i preparati za sunčanje), ali za istaknuti je definitivno tonik za skidanje šminke oko očiju. Meni je najbolji

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Meni su sparovi proizvodi super, tuna u konzervi, krastavci kiseli, svježi sir, kokice za mikrovalnu, ne znam ni sama što smo sve probali i sve nam je bilo ok, bolje od ostalih "marki"...
    Muller sa blink proizvodima; deterdent onaj univerzalni na bazi octa, NE omekšivač i prašak( tu ostajem kod Lenora i Persila), rukavice, wc- papir, maramice, vlažne maramice,....
    Dm- ovo već neko vrijeme ne kupujem, "prešaltala" sam se na Muller i Kozmo.

  9. #9
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    DM-ovi Denk mit proizvodi - sve za suđericu i neke stvari za čišćenje; Balea tekući sapuni obavezno i onaj plavi gel za tuširanje s mikroperlama/uljni ili čime već, stvarno je nježan za kožu iako ja kombiniram i druge gelove

    U Billi znamo često uzet Clever proizvode i dosta smo zadovoljni (od keksa do kisele paprike, što naleti), a moja mama kupuje sve više Sparovih stvari i znam da ih stalno hvali, no ne znam napamet što, a ja baš nisam često u tim velikim šoping centrima i Inetrsparu pa ne znam

    Konzum ne volim, a Mercator nisam baš isprobavala

  10. #10
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    DM denk-mit, zasad sve sto sam probala bilo je super kao i Balea. Standard mi je katastrofa. K plus je ok ali ne sve. Dalje ne znam jer sam stalno u Konzumu.
    Posljednje uređivanje od koksy : 08.03.2011. at 00:04

  11. #11
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Müllerov Blink mi je odličan, kao i lidlov w5, pogotovo tablete za suđericu.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    blink-sredstvo za čišćenje masnoće (naranđasta boca)
    balea-maramice za skidanje šminke i tekući sapun
    clever-krastavci, cikla, višnje u tegli

  13. #13
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    blink mi je super, Baleine neke proizvode isto kupujem, Lidl ima povoljnih a dobrih stvari...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Muller Beautybaby pelene definitivno najbolje od svih koje smo probali. Skoro sve od dm-a što sam kupila je bilo super, iz Mullera isto deterđenti, maramice, kuhinjske role, wc papir, sve super.

  15. #15
    ivana_4 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    103

    Početno

    muller vlažne maramice i nisu mi baš dobre, nekako kao da su suhe...

  16. #16
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj ivana_4 prvotno napisa Vidi poruku
    muller vlažne maramice i nisu mi baš dobre, nekako kao da su suhe...
    okreni paket naopako... tak ja radim sa svim vlažnim maramicama....
    i neznam al meni w5 i nije neka marka....
    najviše kupujem s budget i kplus
    i lidlovu robicu za klinca

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    denk mit sve što sam probala mi je okej. koristim sve osim deterdženta za rublje i omekšivača denk mit. čak i onaj denk mit calgon za veš mašinu mi je super, a duplo je jeftiniji, dobra mi je i dmova hrana za mačke (zapravo ne meni, nego mojoj mački :D), balea su mi dobre maramice za skidanje šminke i dezići i gelovi za tuširanje, tekući sapuni, kreme baš i ne. okej su mi i njihove pahuljice i ostale eko stvari. lidl mi isto ima super robnih marki. k plus baš i ne volim. ništa me nije oduševilo

  18. #18
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    e da.... i ona getroova marka...mislim da je grand... njihova sva kiselina mi je zakon,a krastavci bolji od domaćih
    i smokići...patim na njih....i majoneza....

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Frosch - za suđe i ono ko arf. Arf mi je također dobar,zatim Ava i Faks, Nila je bila po super nekoj cijeni, ogromna mislim, od 4 litre. Scholl krema za stopala. Vlažne maramice babylove. Denk mit det.za fino rublje, preprekrasan. Dječji šampon chicco-ne mogu odolit mirisu i mekanoj dj.koži nakon njega. Dj. četkica za zube električna denk mit, baš ok. Viledine spužve i krpe. Curver plastične posude....i tupperware.
    Od K plus ne mogu puno toga nabrojit: maramice i pinđur-nedavno 1. put probala, slično ko ajvar

    Super tema

  20. #20
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    u biti, nisu ni te robne marke tako loše...
    baš gledam jabučni ocat s budget iz interšpara proizvodi i puni badel, tjestenina im je iz italije, ulje iz bosne, mliječni namaz jedna tvrtka iz hrvatske (zaboravila sam ime)
    k plus čokolada za kuhanje proizvodi kandit, jogurti su proizvedeni u hrvatskoj... i još brdo stvari kojih se sad nemogu sjetiti....
    a bilo je jednom provedeno istraživanje među tim trgovačkim lancima koji od njih ima hm... najprihvatljivije proizvode robnih marki za naše tržište i koji uglavnom u svojoj ponudi robnih marki ima proizvode iz hrvatske ili iz regije i interšpar je bio nadaleko iznad svih, dok su ostali imali uvoz uglavnom iz kine i ostalih istočnih zemalja...
    srećom, u mojoj blizini ima i konzum,dm, lidl,bila,kaufland, interšpar pa kombiniram...

  21. #21
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    balea krema za ruke
    k plus era prašak za bijelo
    lidlova tuna, vlažne dj. maramice,čips, čokolada, cikla....
    babylove kupka i šampon za djecu

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    8

    Početno

    Plodine ulje(Cepin).

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Clever strukle (BILLA) proizvodi ih ledo, a 10kn su jeftinije, jedno i drugo pakiranje 600g.

  24. #24
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I Clever okruglice sa marelicama ili šljivama, odlične su, puno bolje od Ledovih.
    A nama i Konzumove pelene najbolje.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    S Lidlovim W5 proizvodima smo zadovoljni, tablete za suđericu, vlažne maramice za čišćenje i ostali nisu ništa lošiji od ostalih puno skupljih

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    51

    Početno

    balea i denk mit su mi super, jako sam zadovoljna sa njihovim proizvodima.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Lel Lidl prasak za ves 50 kn 9 kg: dobar
    Keksi Cien Lidl: nekako preslatki

  28. #28
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    denk mit odstranjivač mrlja (ala Vanish) je skrooz dobar

  29. #29
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Nije loš sladoled Plodine, i nije skup

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Stilla Dolce cokolada za kuhanje Kaufland
    Posljednje uređivanje od josipal : 15.03.2011. at 18:51

  31. #31

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    babybeuaty vl. maramice i pelene iz mullera - od početka ih koristimo, sve 5
    babylove kupka za kupanje i šampon za kosu iz DM-a - isto

  32. #32
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Ja sam jako zadovoljna svim proizvodima W5 iz Lidla, od sredstva za kupaonicu, do maramica za dezinfekciju (Domestos je preskup, a ove su po meni čista kopija inoga).. isto tako sam zadovoljna W5 sredstvom za štednjake, očisti sve bez problema (pogotovo nakon kuhanja gulaša)

    Vidim da nitko nije napomenuo Essence šminku - doista sam isprobala sve njihove proizvode prvenstvo zbog cijene da vidim, i strašno sam zadovoljna i ponudom i kvalitetom, a i cijenom bome..

  33. #33
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj nikoliša prvotno napisa Vidi poruku
    Clever strukle (BILLA) proizvodi ih ledo, a 10kn su jeftinije, jedno i drugo pakiranje 600g.
    Danas sam bila u Billi i Clever štrukle ne proizvodi Ledo, nego Klara, a razlika u cijeni između njih i Ledovih su oko 1 kn, ne 10.

  34. #34
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    andynoa ja sam probala njihov tekući puder
    moram reći da sam bila spremna da ga bacim
    al ga i dalje koristim i zadovoljna sam

  35. #35
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Da malo podignem ovu temu. Jednu nedjelju popodne ostala bez pelena, a nije mi se dalo ići u neki sh. centar i u lokalnom Lidlu kupim njihove pelene.
    Jako su mi se dopale, jedino za noć možda ipak Pampersica bolje drži. Žao mi je što to nisam prije otkrila jer uskoro se nadam izlasku iz pelena.

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj EvaMONA prvotno napisa Vidi poruku
    Da malo podignem ovu temu. Jednu nedjelju popodne ostala bez pelena, a nije mi se dalo ići u neki sh. centar i u lokalnom Lidlu kupim njihove pelene.
    Jako su mi se dopale, jedino za noć možda ipak Pampersica bolje drži. Žao mi je što to nisam prije otkrila jer uskoro se nadam izlasku iz pelena.
    Ja sam zadovoljna njihovim ulošcima.

    Inače, teško mi je reći "Standard ne valja, a Clever je dobar" jer to je generaliziranje. Standardove njoke redovno kupujem i baš su ok, a npr. paradajz u kocki isto njihov mi ne valja.

    Kupujem K+ robne marke i Lidlove robne marke jer su mi ti dućani u kvartu, a ostale manje jer mi je daleko. Mercator mi je općenito skup pa tamo idem samo kad trebam nešto određeno (dobru teletinu, filete soma i slično) i to tako da prvo veliki shopping obavim u Lidlu, a u Mercator odem po oblizeke.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    ali za istaknuti je definitivno tonik za skidanje šminke oko očiju. Meni je najbolji
    A mene od tog peku oči

  38. #38
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj EvaMONA prvotno napisa Vidi poruku
    Da malo podignem ovu temu. Jednu nedjelju popodne ostala bez pelena, a nije mi se dalo ići u neki sh. centar i u lokalnom Lidlu kupim njihove pelene.
    Jako su mi se dopale, jedino za noć možda ipak Pampersica bolje drži. Žao mi je što to nisam prije otkrila jer uskoro se nadam izlasku iz pelena.
    slažem se skroz,ja sam pitala tu na forumu kakve su im pelene,bilo je zadovoljnih,pa sam kupila i stvarno su bile ok,pa čak i za noć...cijenu da i ne spominjem

  39. #39
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj Pikana prvotno napisa Vidi poruku
    pelene njihove meni bezveze jer ispuštaju neke geliće što prvi put vidim a koristila sam stvarno razne pelene
    baš čudno, ja godinama koristim samo njihove pelene (za 2 djece) i nikada mi se ovo nije desilo

  40. #40
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    Stilla Dolce cokolada za kuhanje Kaufland
    joj meni je ta čokolada grozna

  41. #41
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    meni su neke stvari od nekih marki super,tak da isto ne bi generalizirala
    npr. nisam oduševljena Standardom iz Konzuma, ali imaju mi najbolji kikiriki koji sam ikad jela (za moj ukus),isto tako čips im je u biti Franckov.
    clever ima dobrih stvari i ugodno mi je iznenađenje aro sladoled i čokolada za kuhanje

  42. #42
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Mullerove pelene i vlažne maramice

  43. #43
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    K plus- wc papir, role, era prašak, tuna, gauda, mozzarela, lističi za toast, kruh za toast, miječni namaz, rajčica u tetrapaku...pelene su fenomenalne, vl. maramice, sapun...
    PA skoro sve kupimo kod njih.
    Spar- listovi za savijače, tijesto za lazanje, vrhnje i svježi sir, tjestenina, njihovi lactose frai proizvodi.
    Muller i DM, tablete za suđericu, sapuni , gelovi za tuširanje, kreme za sunčanje, maramice....
    Ma gomilu toga!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    mi dosta spar-ovog kupujemo (tjestenina, pasirana rajčica-3kn, riža) i do sad sve super, a izdvojila bi njihov eurokrem!! Odličan!!! bolji i od nutelle a dođe nekih 20 kn, isto tako se ponekad počastimo keksima (napolitankama) i isto jako dobre za nekih 14 kn

  45. #45
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    K plus- wc papir
    Njihov 4-oslojni wc papir mi je super, totalno iznenađenje, bolji od Zewe. (Inače nam je i dalje prvi na listi DM-ov 5-eroslojni. )

    K Plus slani rebrasti čips mi je ok (proizvodi ga Franck), iako ne može nikako dostići moj omiljeni Crunchips X-cut (ali razlika u cijeni je poprilična ). Dobri su mi i K Plus štapići s kikirikijem, a MM-u K Plus štrudle sa smokvama (one sa višnjama su bljak, ja probala jednu i odustala ). Te štrudle proizvodi Lasta i po onome što piše na kutiji, iste su kao i njihove (skuplje) štrudle.

    Od kozmetike mi je dobra Balea Soft krema, košta nekih 11 kn, a Nivea Soft je preko 30 kn za istu količinu.

  46. #46
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    K Plus slani rebrasti čips mi je ok (proizvodi ga Franck), iako ne može nikako dostići moj omiljeni Crunchips X-cut (ali razlika u cijeni je poprilična ).
    Da nadopunim samu sebe - K Plus čips više kod mene nema šanse nakon što sam probala Lidlov Crusti Croc rebrasti čips. Mljac, mljac!

    (Samo da ga sad ne pokvare. )

  47. #47
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Meni je K plus uglavnom odličan, od instant kave do čipsa (s paprikom, fino tanko rezan), a netko gore je spominjao kikiriki-meni je baš njihov uvjerljivo najbolji.
    Standard sam probala samo zamrznuti pommes frites i super je.
    Balea-samo tekući sapun.
    To je uglavnom to od robnih marki.

  48. #48
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    netko gore je spominjao kikiriki-meni je baš njihov uvjerljivo najbolji.
    Koji, prženi ili u ljusci? Jednom sam gledala taj u ljusci i bio je iz Kine, pa sam ga zaobišla. Poslije za prženi nisam ni gledala, pretpostavila sam da je i taj iz Kine.

  49. #49
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Nemam pojma otkud je, ali prženi, da.
    Duguljast je, to još nisam uočila kod drugih. (malo se glupo osjećam pišući ekspertizu o kikirikiju, ali stvarno je dobar!)

  50. #50

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Meni je dobra robna marka Cien od Lidla . Gel za tuširanje mi je odličan, kao i maske za lice! Ni drugi proizvodi nisu loši.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •