Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 184

Tema: Liječnik opće prakse za školarca - Zagreb zapad?

  1. #101
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    jelenino pitanje je ok
    tvoje dijete je sada bez liječnika
    nije do tebe nego pedijatri ne bi smjeli davati kartone dok ime se ne donese potvrda o promjeni liječnika
    ako ga ti sama ne neđeš dobiti ćeš obavijest hzzo da moraš naći djetetu liječnika u obiteljskoj, a ako ne nađeš sama, naći će ti oni (ali tu obavijest šalju kada je dijete već poveliko)
    ali dok se dijete negdje ne upiše ne uzimaš karton
    ajme aleksandra, ovo mozda jest teorija, ali praksa je miljama daleko. prvi posjet pedijatrici s malisinih 7 dala nam je karton i ispratila. bez preporuke gdje. jednostavno nas nije htjela primiti

  2. #102
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    omg užasno

    doduše čula sam i za slučaj kad je doktorica poslala karton po susjedima

  3. #103
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Da li je tako samo u Zagrebu? Kod nas ne tjeraju sedmogodišnjake od pedijatra.
    Na popisu pedijatara vidim da zagrebački imaju puno manje pacijenata od našeg pedijatra. Uglavnom oko 1200, a neki 300, 800, 900. Zato mi je čudno da tjeraju sedmogodišnjake, a imaju mjesta.

  4. #104
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa 1200 je maksimum koliko smiju imati. Ovi što imaju 800 sigurno ne tjeraju pacijente.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    71

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Dr Kovačić je u DZ Gajevo, to je ona ambulanta na uglu Koprivničke i Macanovićeve, ako sam dobro zapamtila.

    Kako god bilo, mi smo na kraju kod dr Jurković na Novoj cesti. Nismo baš puno išli k njoj (srećom!), ali od ono malo susreta, doktorica mi se čini vrlo ljubaznom i susretljivom, za početak je i to dobro.
    U istom DZ ima još jedna ambulanta koja prima nove pacijente (zaboravila sam ime doktorice ), pa možda to može biti rješenje za one koji su doma na Trešnjevci ili u Centru.
    dr. Jurković je krasna. svakao je preporučujem.ja svoje dečke planiram uskoro prebaciti kod nje
    zanima me da li mogu dijete od 5 i pol god upisati kod dr obiteljske medicine jer mi pedijatrica koma

  6. #106

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ajme aleksandra, ovo mozda jest teorija, ali praksa je miljama daleko. prvi posjet pedijatrici s malisinih 7 dala nam je karton i ispratila. bez preporuke gdje. jednostavno nas nije htjela primiti
    Potpuno isto, nitko nas ništa nije pitao - izvolite karton, aj bok.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj nela30 prvotno napisa Vidi poruku
    dr. Jurković je krasna. svakao je preporučujem.ja svoje dečke planiram uskoro prebaciti kod nje
    Je, pa napisala sam jučer da sam se i ja prebacila kod nje nakon što je moja dr otišla u mirovinu
    Doktorica je stvarno super, ljubazna, pristupačna, a koliko sam dosad mogla vidjeti, i dobra je dijagnostičarka. I sestra joj je super.

  8. #108
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj nela30 prvotno napisa Vidi poruku
    dr. Jurković je krasna. svakao je preporučujem.ja svoje dečke planiram uskoro prebaciti kod nje
    zanima me da li mogu dijete od 5 i pol god upisati kod dr obiteljske medicine jer mi pedijatrica koma
    Naravno da mozes. Dijete od rodenja moze biti kod pedijatra ili kod lijecnika obiteljske medicine. Isto tako, 7 godina nije carobna granica za ispis sa spiska kod pedijatra, po zakonu moze do 14 godina ostati ( tj. tehnicki do 18 godina). Jedino sto postoji kronican manjak pedijatara, pa se djecu prebacuke pri polasku u skolu.

  9. #109
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa 1200 je maksimum koliko smiju imati. Ovi što imaju 800 sigurno ne tjeraju pacijente.
    U Rijeci i okolici uglavnom imaju 1500-1600. U Splitu, Dubrovniku, Šibeniku isto.
    Zagrebački pedijatri se uglavnom drže ovog limita od 1200. To sve vidim u tablici koju si linkala.

    No, znači da se može naći pedijatar u Zagrebu za sedmogodišnjaka, ako se baš želi, zar ne?
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 05.02.2017. at 21:48

  10. #110
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Nema šanse da dete starije od četiri godine upišeš kod pedijatrA, osim ako dođeš iz neke stranske zemlje. Ja sam svoju klinku s skoro pet htjela prebaciti pedijatru u suprotnoj smjeni, veli ne može, čuva mjesto za svoje mame s time da sam tad imala u planu i klinca prebaciti, ipak smo na kraju ostali kod stare pedijatrice

  11. #111
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nemam pojma.

  12. #112
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja pretpostavljam ako neki ima baš malo pacijenata da mu je onda u interesu primiti dijete, ali ako ne želi ne znam ima li obavezu primiti sedmogodišnjaka.

  13. #113
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Sad sam isla kopati po popisu HZZO-a i vidim da se pedijatriski timovi sad zovu " zdravstvena zastita PREDSKOLSKE djece". Odlican nacin izbaciti djecu obiteljskima koji su takoder prebukirani.

  14. #114
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    I na listi u cijelom zagrebu mozda ima 4 tima koji imaju manje od 1000 pacijenata , uz napomenu da one starije od 7 god. HZZO uopce ne ubraja u taj broj ( ako je vjerovati nekim clancima).

  15. #115

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam isla kopati po popisu HZZO-a i vidim da se pedijatriski timovi sad zovu " zdravstvena zastita PREDSKOLSKE djece". Odlican nacin izbaciti djecu obiteljskima koji su takoder prebukirani.
    E svašta Pedijatri su za predškolsku djecu, obiteljski nemaju mjesta za školarce, i opet ponavljam isto pitanje koje sam postavila i prije 6 godina:

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ja zbilja ne shvaćam zašto školska medicina više ne može biti za liječenje, nego samo za preventivu?? Koja je bila logika te promjene? Pedijatri su prebukirani, a kako vidim, i većina obiteljskih liječnika. Tko onda može primati djecu školske dobi?
    Nije mi jasno
    Toliko o društvu koje se zalaže za djecu čim prestane biti dojenče ili malo dijete, snalazi se kako znaš i tko te pita...

  16. #116
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    a ja ću dati isti odgovor kao prije 6 godina
    puno se stvari napravilo da se smanji kvaliteta primarne zdravstvene zaštite
    ukidanje školske medicne, odnosno njena pretvorba isključivo u preventivu je jedna od najvećih grešaka

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    A zar ne bi obiteljski trebao primiti i dijete ako je roditelj kod njega ?
    Mi smo isto s prvim razredom morali napustiti pedijatricu. Imala je jako veliki broj djece, a vidim na onom linku da i sad ima pzno, skoro 1400.

  18. #118
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Vjerojatno bi, ali ne mora to svakome odgovarati.

  19. #119
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    A zašto su onda po otocima i sličnim mjestima gdi ima i pedijatra klinci većinom do 14-15godina?i recimo pred godinu dana s velikim klincem završim na otoku u hitnoj, Dr. Dao preporuku da se javimo otočnom pedijatru, a posle nakon povratku i svojem pedijatru, veliki ove godine ima 16

  20. #120
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto su onda po otocima i sličnim mjestima gdi ima i pedijatra klinci većinom do 14-15godina?i recimo pred godinu dana s velikim klincem završim na otoku u hitnoj, Dr. Dao preporuku da se javimo otočnom pedijatru, a posle nakon povratku i svojem pedijatru, veliki ove godine ima 16
    Zato jer na otocima ima malo djece.

  21. #121
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto su onda po otocima i sličnim mjestima gdi ima i pedijatra klinci većinom do 14-15godina?i recimo pred godinu dana s velikim klincem završim na otoku u hitnoj, Dr. Dao preporuku da se javimo otočnom pedijatru, a posle nakon povratku i svojem pedijatru, veliki ove godine ima 16
    Ne znam za otoke, ali moja je kći bila kod pedijatrice do 13. godine .
    Tada nas je dr zamolila da preselimo karton obiteljskom dr jer je prebukirana.
    I to smo učinili.
    Ali ima nešto što mene ljuti.
    Naime, tinejdžeri kao da ne postoje kod nas.
    Primjerice; moju kći neurolog ne smije primiti prije 19. Rođendana, a neuropedijatri se bave bebama i malom djecom.
    Jedva sam uspjela ubacit ju kod poznate i tražene neuropedijatrice i to uz deeebelu vezu.
    S ceste nas nije htio primiti nitko.
    Jer ih je premalo i bave se bebama.
    Kome da onda idu tinejdžeri?
    Također, svoj djeci do 18. rođendana je zagarantirana besplatna zdravstvena skrb, a mi uredno plaćamo lijekove i pretrage.
    Ni jedno osiguranje ne pokriva taj trošak.
    Svi me redom uvjeravaju da ne treba osiguranje za dijete jer je sve besplatno.
    A nije.
    Prošli tjedan nije bilo reagensa na Svetom Duhu, pitanje hoće li biti ovaj.
    Ili ćemo i to platiti.
    MR mozga sam u četvrtak u Neuronu platila 1800 kn.
    Nije bilo načina dobit to na uputnicu.
    Stvarno nam je super zdravstvo.
    Besplatno, a užasno skupo i nedostupno.

  22. #122
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    A zar ne bi obiteljski trebao primiti i dijete ako je roditelj kod njega ?
    ne mora, znam za slučaj gdje je obiteljski liječnik rekao mami da neće primiti njeno dijete, iako je mama bila upisana kod njega i to još od srednje škole
    doduše, to je bilo prije pet, šest godina, možda se nešto u međuvremenu promijenilo

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Meni je najgore u svemu tome što liječnici opće prakse uopće nemaju prilagođen sustav za pedijatriju.
    Sve je za odraslu dob
    Recimo nema šanse da se kod njega naručiš kod nekog pedijatra/specijalista za pregled/kontrolu jer ga nema u sustavu.
    Kao i kod pisanja uputnice.Lutrija,hoće im proći ili neće.
    A o tom koga odabrati je stvarno teško jer nemaš izbora.
    Ja sam odustala od traženja i prebacila kod svoje.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ne mora, znam za slučaj gdje je obiteljski liječnik rekao mami da neće primiti njeno dijete, iako je mama bila upisana kod njega i to još od srednje škole
    doduše, to je bilo prije pet, šest godina, možda se nešto u međuvremenu promijenilo
    Evo meni je moja lijecnica opce medicine rekla da mi nece primite dijete(koje je krenulo sad u prvi razred), jer nema mjesta....bez obzira sto sam ja kod nje vec zadnji 25 godina.
    Tako da mi je dijete i dalje kod pedijatra, sva sreca pa smo i kod njega u ovih 7 godina bili samo na redovnim kontrolama, obzirom da je rijetko kad bio bolestan.

  25. #125
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni su klinci 3. i 5. razred i još uvijek su kod pedijatra jer su doktori opće medicine kod nas prebukirani
    Sreća pa nas pedijatar ne tjera...

  26. #126
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ovo da liječnik neće primiti dijete svog pacijenta prvi put čujem
    ne bi smjelo tako biti
    bez obzira na prebukiranost

    a što se tiče plaćanja pretraga i lijekova
    MR u neuronu bi privatno platila i s dopunskim i bez dopunskog, kad je privatno
    jedino ugovoriti neko dodatno osiguranje, pa uzeti neku policu koja ima u sebi i MR
    a to što se na MR čeka i godinu dana nije stvar dopunskog

    lijekovi su na A i B listi
    B lista se doplaćuje
    svi je doplaćuju
    i djeca i odrasli
    i oni sa dopunskim osiguranjem
    jedino ako se sklopi polica koja pokriva i dopunsku listu lijekova
    croatia je to ukinula
    imaju 2-3 manje osiguravateljske tvrtke koje to nude, ali njih, bar nekih, platiš doplatu pa ti onda oni vrate

  27. #127
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku

    lijekovi su na A i B listi
    B lista se doplaćuje
    svi je doplaćuju
    i djeca i odrasli
    i oni sa dopunskim osiguranjem
    jedino ako se sklopi polica koja pokriva i dopunsku listu lijekova
    croatia je to ukinula
    imaju 2-3 manje osiguravateljske tvrtke koje to nude, ali njih, bar nekih, platiš doplatu pa ti onda oni vrate
    Niti jedna koliko ja znam ne nudi za djecu, a da pokriva B listu lijekova.

  28. #128
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ne postoji nikakvo dopunsko osiguranje za djecu.
    Jer bi za djecu trebalo sve biti besplatno, a nije.
    Neuron ima ugovor sa HZZO i dva dana u tjednu rade isključivo na uputnice.
    Ali,
    Treba čekat odobrenje komisije pa nakon toga listu čekanja koja nije transparentna i nitko u Neuronu ne zna kako se sastavlja jer to radi HZZO.
    A nama je bilo hitno.
    I mala nije mogla čekati da se netko smiluje i naruči ju za dvije godine dok cista na epifizi buja.
    Pa smo platili i dobili termin odmah i vrhunsku uslugu.
    Sad ću tražit povrat i mogu si mislit kako ću ga dobit.
    No dobro.
    Sreća da postoji takav aparat od 3 T kod nas da nismo morali za Njemačku ili dalje.

  29. #129
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ma nije samo stvar otoka, preko praznika je imala gripu, na koju se nadovezala upala pluća, isto je u klaicevoj dobil papir da ide pedijatru

  30. #130
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    na sekundarnoj zdravstvenoj zaštiti djeca idu kod pedijatra
    do 18 godina
    u primarnoj ne moraju
    tako zakonodavac odredio

  31. #131
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    zakonodavac je glup

    a Tanči je ovdje u pravu

    btw. M je bila kod pedijatrice do svog 16. rođendana
    u Zagrebu, ne na otoku

  32. #132
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    zakonodavac je glup

    a Tanči je ovdje u pravu

    btw. M je bila kod pedijatrice do svog 16. rođendana
    u Zagrebu, ne na otoku
    Pa tko bi se tebi usudio izbaciti dijete.

  33. #133
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa tko bi se tebi usudio izbaciti dijete.
    Ajme, pa zar sam tako strašna?

    Disclaimer: pedijatrica je inzistirala na ostanku, ne ja , samo da se zna...

  34. #134

  35. #135
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    Super. Vidim da su u Hrvatskoj djeca zaista vazna.

  36. #136
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Super. Vidim da su u Hrvatskoj djeca zaista vazna.
    X

  37. #137
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Mislim da je puno bolje da predškolska djeca budu kod pedijatra nego kod obiteljskog. Čisto se tu radi o iskustvu, mislim da pedijatar koji na dan pregleda 10 djece sa streptokoknom upalom grla, lakše je prepozna od obiteljskog liječnika opće medicine koji ima takav slučaj 1x mjesečno, jer mu je većina pacijenta 60+ i sa nekim drugim tegobama.

  38. #138
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    a znate li kak je kod naše LOM gužva?

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    Pitao je mm svoju doktoricu dal prima malog kad krene u skolu,pa mu je rekla da tako male ne, vec od srednje skole.

  40. #140
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    To su totalne gluposti.

  41. #141
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a znate li kak je kod naše LOM gužva?
    Jel moguce da je veca guzva nego kod pedijatrice u Vrapcu?

  42. #142
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja nikad kod pedijatra nisam čekala 3, nekad i 4 sata na pregled, a toliko čekam za sebe kod LOM.
    Istina, ako mi dijete ima temperaturu i loše je, LOM je uzme preko reda za 20 min.
    Ako nije bolesna, nego treba nešto drugo, znamo čekati i sat i pol pa nas sestra ugura, opet preko reda.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Nanoibeba, koga ne bi preporucila u DZ Srednjaci?

    I ako netko ima preporuku za nekoga u DZ Srednjaci, nama treba obiteljski lijecnik, svi bi se prebacili negdje

  44. #144

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Kod mene se kod pedijatrice čekalo dok se nije došlo na red, a s obzirom na ogroman broj djece to je znalo trajati i trajati. Kod LOMa se naručuje tako da nema čekanja.

  45. #145
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Uh, kod nase pedijatrice se ceka od 1-4h...kad mozemo, ode jedam od nas, MM ili ja, pa ceka i nazove kad procijeni da bi uskoro mogli biti na redu. Najduze sam cekala jednom od 14h do negdje 19h, cura je kurila 39, ja 40 i upala pluca (nisam znala da je imam).

  46. #146
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Pedijatrica me zamolila da kćer s 9 godina prebacim liječniku obiteljske medicine jer je prebukirana i ne može primati nove bebe.
    Naša doktorica ju je bez problema primila uz objašnjenje da je to sasvim logično s obzirom da smo mm i ja kod nje.Zaista volim tu ženu.

  47. #147
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Moram li reći da se kod naše pedijatrice sad čeka manje od pol sata ako ideš ujutro, pa do sat vremena ako si popodne i ideš u smjenu bolesne djece, što ideš kad je frka naravno. Ali kod lom se čeka većinom duže pa i ako si naručen, ali dobro je što je sestra jako dobra pa većinu stvari koje smije sama riješi

  48. #148
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je najgore u svemu tome što liječnici opće prakse uopće nemaju prilagođen sustav za pedijatriju.
    Sve je za odraslu dob
    Recimo nema šanse da se kod njega naručiš kod nekog pedijatra/specijalista za pregled/kontrolu jer ga nema u sustavu.
    Kao i kod pisanja uputnice.Lutrija,hoće im proći ili neće.
    A o tom koga odabrati je stvarno teško jer nemaš izbora.
    Ja sam odustala od traženja i prebacila kod svoje.
    Kako?
    Ja redovno dobijem od opce uputnicu za pedijatra-endokrinologa i pedijatra pulmologa-alergologa?
    Inace moj je kod ped.bio 12,5god dok se nije rodila curka.Onda smo njega micali da bi nju upisali.
    A opca nam je ocajna,moja je u mirovinu otislai jos ju nitko nije zamijenio......a muz ne ide dr.nikad-ne znamo kakav je njegov.

  49. #149
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    dobiš uputnicu, ali možda ne može u dječjim bolnicama naručivati , tak sam ja shvatila rafi

  50. #150
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    nas LOM narucuje moje klince bez problema i u Klaicevoj i na Srebranjaku. obje su djecije bolnice.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •