Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 184

Tema: Liječnik opće prakse za školarca - Zagreb zapad?

  1. #1
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Liječnik opće prakse za školarca - Zagreb zapad?

    Pretpostavljam da se ova tema već provlačila po forumu, no listajući posljednje stranice ovog podforuma ju nisam pronašao, a tražilica je, na žalost, kao i obično beskorisna

    Dakle, moramo našeg školarca (koji je već dohvatio 4. razred) hitno prebaciti iz pedijatrijske ordinacije dr. Regan (kod koje bismo ga najradije ostavili do penzije da se nas pita ) kod koje je velika gužva u neku ordinaciju opće medicine. Ali koju???

    Živimo u Prečkom, moja doktorica je na Trešnjevci i uskoro će u penziju, ženina je an drugom kraju grada ... i nemamo nikakvu preporuku.

    Da li netko od bas može preporučiti liječnika opće prakse (odnosno obiteljske medicine, kako se to sad već zove) u zapadnom dijelu grada? Idealno bi bilo Prečko, ali OK je i Špansko, Jarun i svi okolni kvartovi? Željeli bismo da je temeljit, prijateljski i da ne propisuje lijekove po automatizmu.

    Hvala svima na pomoći!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    mi smo morali sada u 6. razredu napustiti pedijatra i nigdje na Trešnjevci nitko nije htio primiti našeg školarca jer navodno svi imaju više pacijenata nego je dozvoljeno.
    Mora ga primiti samo onaj liječinik opće ili obiteljske medicine koji je ujedno odabrani liječnik jednog ili oba roditelja, pa tako sad klinac s Vrbana ide u DZ Studenata. Tamo je liječnica MM-a koja ga je pristala primiti, nadamo se da će i HZZO to odobriti (papiri na povjerenstvu). Srećom MM je tamo zadovoljan, imaju laboratorij, uglavnom mlađi pacijenti pa nikada ne čeka dugo.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    kad smo e selili pred 3 godine , prebacili smo se mi veliki u Prečko, jer u Španskom nije bilo mjesta. Klince smo ubacili u Špansko kod pedijtra, ali pošto je naš klinjo imal pred 2 godine više od 7 godina, pedijatrica nas je lijepo zamolila da otiđe od nje, i onda smo našli Mariju Mažuranić u istoimenoj ulici, i svi nas veliki troje oprešli k njoj.

  4. #4
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Jelena, hvala ti na informaciji!

    Jeste li zadovoljni doktoricom?
    Gdje je u ulici I.B. M:?

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    kolko idemo kod nje da, ima sposobnu sestru, koja večinom napravi sve. evo ove iz I.B.M http://www.zagrebinfo.net/zagreb/opc...anic_marija_dr,
    a stara u Prečkom je bila Slava ( sad se ne mogu sjetit prezimena) na gornjem katu, a prek puta laboratorija, . Pored laboratorija joj je smjenski doktor, koji je jako simpatičan.
    Inače prečko je orjentiran na trešnjavku ( znači prema tvojoj reganici), a ova iz I.B.M je orjentirana na Špasnko, znači Črnomerec i Vrapće

  6. #6
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    A Slava, jeste li uopće kaj išli kod nje?
    Nama bi to u Prečkom bilo najbolje, blizu kuće ...

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    išli smo cca 2 godine, odradila i par bolovanja kod nje, sestra dobra, kad te zapamti. ali mi je možda simpastičnija njezina kontra smjena, prek puta nje. nAMA INAČE PAŠE VIŠE ORJENTACIJA NA vRAPĆE I čRNOMEREC, kad smo trebali njega prebacit išli smo za tim. A nama isto udaljeno i sim i tam.
    u svakom slučaju ne gine ti šetnja i da svakog pitaš dal bi klinca, ili bi vi u paketu?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj pituljica prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo morali sada u 6. razredu napustiti pedijatra i nigdje na Trešnjevci nitko nije htio primiti našeg školarca jer navodno svi imaju više pacijenata nego je dozvoljeno.
    Ajoj
    Nigdje na Trešnjevci znači cijelu Trešnjevku, Trešnjevku-jug ili Trešnjevku-sjever?
    I da li da tražimo drugog liječnika sad, ili da se pravimo bedasti pa pokušamo još neko vrijeme ostati kod pedijatra (najesen polazi u školu)?

  9. #9
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ostanite dok vas ne izbace, a nama je naša to već lagano počela najavljivati.

    Ja stvarno nemam pojma što ćemo, moj doktor je , MM-ov je OK ali su nam oba daleko, gužve su očajne, dijete nam je često bolesno i treba nam često doktor.

  10. #10
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Evo i nas u istim mukama. Pedijatrica mi jučer rekla da treba ubrzo prebaciti karton. Pitala sam je može li poslije ljeta, no odgovorila mi je da bolje i prije
    Međutim, ja se ne dam barem dok ne navrši 7. Mislim da nas ni ne smije potjerati prije. A kamo poslije, nemam pojma.

    I suprug i ja smo u Vinogradskoj, što nam nije baš najzgodnije, radije bismo nešto bliže, ali ne bismo bez preporuke. S druge strane, možda bolje da smo svi na jednom mjestu i sestra nas jako dobro poznaje. Nisam pametna. Stoga i ja slušam preporuke za zapadni dio grada.

  11. #11
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Nas to isto čeka slijedeće godine...već sada polako tražim preporuke za Novi Zagreb. Jel neko ima preporuku za DZ Siget ili negdje drugdje? Mi smo stalno bolesni i imamo astmu, pa svaki mjesec uzimamo stalnu terapiju, pa bi nam odgovaralo negdje di nije prevelika gužva.

  12. #12
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj Nitica prvotno napisa Vidi poruku
    Nas to isto čeka slijedeće godine...već sada polako tražim preporuke za Novi Zagreb. Jel neko ima preporuku za DZ Siget ili negdje drugdje? Mi smo stalno bolesni i imamo astmu, pa svaki mjesec uzimamo stalnu terapiju, pa bi nam odgovaralo negdje di nije prevelika gužva.
    DZ Siget je, kaj se tiče obiteljske medicine, prepun: uzimaju samo klince čiji je barem jedan roditelj kod njih

  13. #13
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa Vidi poruku
    DZ Siget je, kaj se tiče obiteljske medicine, prepun: uzimaju samo klince čiji je barem jedan roditelj kod njih
    super...mi nismo...ali su nam baka i deda, pa možda prođe? ali oni kad odu u ambulantu čekaju po 3-4 sata

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ja zbilja ne shvaćam zašto školska medicina više ne može biti za liječenje, nego samo za preventivu?? Koja je bila logika te promjene? Pedijatri su prebukirani, a kako vidim, i većina obiteljskih liječnika. Tko onda može primati djecu školske dobi?
    Nije mi jasno

  15. #15
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    e moja tanja_b, mnogima to nije jasno

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ni meni nije jasno...

    Ali htjedoh pitati još jednu stvar - kako to ide s pedijatrima?

    Mi izgleda imamo sreće, jer nas ne tjeraju (kaže naša pedijatrica da do daljnjega dečki mogu ostati njeni pacijenti) ali njena kolegica iz suprotne smjene napisala je na vrata da sva djeca starija od 10 godina trebaju prebaciti kartone k liječnicima obiteljske ili opće medicine. Vrijedi li isto pravilo za sve ili pedijatri imaju mogućnost odabira?

    Samo me zanima hoće li to i nas zakvačiti ili neće, da se znam pripremiti...

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    ti si valjda u nekom starom kvartu gdi ima manjak dece.inače kod nas teraju I PRIJE 7 GODINA.

    tatek , si pital kaj. Slava je Posenjak, uvijek si se trebal naručiti

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ti si valjda u nekom starom kvartu gdi ima manjak dece.inače kod nas teraju I PRIJE 7 GODINA.

    tatek , si pital kaj. Slava je Posenjak, uvijek si se trebal naručiti
    Ja sam mislila da je ona već u mirovini.

    Kod naše pedijatrice dobiješ otpusnicu sa 7. rođendanom.

  19. #19
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    e moja tanja_b, mnogima to nije jasno
    A što onda rade liječnici školske medicine tijekom godine osim sad kad su aktivni pri upisima u školu?

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Rade sistematske preglede.

    Baš mi je sin rekao (3.r) da su bili i pregledali im vid, pa je šestoro djece iz razreda dobilo uputu da se jave školskom liječniku po uputnicu za oftalmologa. Ne znam detalje jer moje dijete nije dobilo takav papir.

    Budući da je i mene zanimalo čime se bave školski liječnici, malo sam pretražila i našla ovo:
    http://www.vasezdravlje.com/printabl...je/clanak/373/

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    Citiraj bibai prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam mislila da je ona već u mirovini.
    u međuvremenu možda i je, jel mi nismo tam već 2 godine

  22. #22
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    U Dz Spansko koliko ja znam niti jedan doktor ne prima nove pacijente. Moje je primila jer sam ja bila od prije tamo, ali i na to je uzdisala...

    Ko nas u skoli svako malo vidim doktoricu skolske medicine. Drze neka predavanja, cijepe djecu, obavljaju sistematske preglede,... Nasa doktorica ima u nadleznosti dvije skole u Spanskom, skolu u Malesnici i u Pos-u, a cini mi se i gimnaziju na Malesnici. TAko da vjerujem da imaju dosta posla.

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Ko nas u skoli svako malo vidim doktoricu skolske medicine. Drze neka predavanja, cijepe djecu, obavljaju sistematske preglede,... Nasa doktorica ima u nadleznosti dvije skole u Spanskom, skolu u Malesnici i u Pos-u, a cini mi se i gimnaziju na Malesnici. TAko da vjerujem da imaju dosta posla.
    Naša a oi vaša školska doktorica ima nadvežnost škole Malešnica, Tituš, Kovačić , našu ( pos), gimnaziju u Malešnici i još neki fax

  24. #24
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ali htjedoh pitati još jednu stvar - kako to ide s pedijatrima?

    Vrijedi li isto pravilo za sve ili pedijatri imaju mogućnost odabira?
    ..
    pedijatri (i obiteljski, i stomatolozi i primarni ginekolozi) imaju određen maximalni broj pacijenata
    mislim da je u pedijatriji to 1250
    a oni moraju upisivati novorođenčad
    i ako pređu maksimalni broj pacijenata moraju davati kartone starijoj djeci da mogu upisivati bebe

  25. #25
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    pedijatri (i obiteljski, i stomatolozi i primarni ginekolozi) imaju određen maximalni broj pacijenata
    mislim da je u pedijatriji to 1250
    a oni moraju upisivati novorođenčad
    i ako pređu maksimalni broj pacijenata moraju davati kartone starijoj djeci da mogu upisivati bebe
    Sad mi je jasno, hvala...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    8

    Početno

    A što je dr. Šantek u Novoj cesti? Koliko znam ona je specijalist školske medicine, a radi u općoj praksi

  27. #27
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Mi se još uvijek nismo prebacili jer smo i dalje u potrazi za liječnikom obiteljske/opće medicine u blizini. Zna li tko prima li ITKO u blizini Španskog nove pacijente? Koga god sam zvala kažu da su prebukirani.
    Ne mogu vjerovati da mi jedino preostaje vidi dijete u drugi dio grada.

  28. #28
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Mi smo se na kraju prebacili liječniku-homeopatu dr. Čižmešiji kod Glavnog kolodvora - nismo još bili kod njega, no preporučila ga je naša pedijatrica pa onda vjerujemo da je OK.

  29. #29
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Ako je Reganica preporučila, sigurna sam da je dobar, ali to mi je stvarno daleko. Mi nažalost razmjerno često trebamo uputnice, a i prilično je do sada bio boležljiv i zato mi je jako važno da mi bude blizu. U svakom slučaju hvala na preporuci!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    na jarun je došla nova dr opće prakse, Dr Kovačić, koja prima djecu od 6 godina nadalje.ja sam se prebacila kod nje, mlada, mirna, kulturna i jako jako ugodna, osobno se upoznaje sa svakim pacijentom i ukratko meni se čini ok, sestra također, brza i strpljiva..ja sam se prebacila nakon godina traženja ko će me primiti nakon što sam iz N zg doselila na Jarun...kaže mi pedijatrica da se dosta njihovih klinaca k njoj pebacilo a i dosta roditelja.. pa evo ako nekom može pomoći

  31. #31
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Bas super da je vec netko otvorio temu.
    Nije nas nasa draga pedijatrica otjerala (jos , al zelim se na vrijeme raspitati o lijecnicima opce prakse.
    Isto sam iz zapadnog dijela grada pa mi se na Glavni k. bas i ne ide.
    Cula sam za dr. Sanju Babeli na Srednjacima da je OK.
    Jel jos netko cuo?

  32. #32
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    nas su šutnuli prije upisa u školu dakle on već godinu i po nema doktora, sad je drugi razred..srećom i duže nam nije trebao, ali mislila sam do Metke privatno...tako prima? Tatek?

    inače, ova na Jarunu, koji je to DZ? mogu i ja k njoj ili samo mališa?

  33. #33
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    tatek i vi iz španskog, jeste probali u DZ u Voltinom? tamo su dr Špehar i dr Sečen i još jedna ili čak dvije kojima ne znam imena.
    mi smo kod dr Sečen, ja i klinci od rođenja, ja sam zadovoljna.
    Posljednje uređivanje od babyboys : 07.10.2011. at 11:57

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa Vidi poruku
    Cula sam za dr. Sanju Babeli na Srednjacima da je OK.
    Jel jos netko cuo?
    Ona nam je susjeda u bivšoj zgradi. Ne znam kakva je kao doktorica, ali kao susjeda je simpatična, kao i cijela familija

    Mi se još držimo pedijatra (baš jučer smo bili, ni sestra ni doktor nisu spominjali da ga moram premjestiti), ali ne znam kamo ćemo kad budemo morali otići...

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Dižem temu... danas smo upozoreni da moramo što prije povući karton od pedijatra.

    Citiraj Pia - Zg prvotno napisa Vidi poruku
    A što je dr. Šantek u Novoj cesti? Koliko znam ona je specijalist školske medicine, a radi u općoj praksi
    I tom prilikom smo saznali da je ordinaciju dr Šantek od 29.8. ove godine preuzela dr Jurković i da prima nove pacijente. Ima li itko više informacija o njoj (ako je to moguće, jer se očito radi o novoj doktorici koja je došla prije manje od 3 mjeseca)?

    Vidjela sam i da dr Kovačić s Jaruna (koja je spomenuta na ovom topicu) također prima nove pacijente, ali nama je Jarun stvarno nespretan, nikako nam ne paše odlaziti onamo.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    U kojem DZ je dr. Kovačić - je li to DZ Gajevo?

    Mi smo kao što prije pisah klinca uspjeli jedino prebaciti kod MMove doktorice u DZ Studenata i tamo ga vodimo s Vrbana. ALi jao, sad mu sele doktoricu pa ćemo morati mijenjati.
    Srednje će uskoro otjerat, sad je prvi razred.

  37. #37
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno

    Malo podižem, ali nam treba preporuka za Centar ili Medveščak. Mi smo danas dobili karton od naše pedijatrice i ne znamo kuda. Doktorica kojoj sam je mislila prebaciti je prebukirana, moja i od mm-a su predaleko i na sto muka smo. Ima netko preporuku? Help

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    U kojem DZ je dr. Kovačić?
    I gdje se taj DZ nalazi, ne snalazim se baš na jarunu?!

  39. #39
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    anybody?? dr. Kovačić? gdje
    i zante li da li Mažuranić na Malešnici prima nove pacijente? i smiju li oni uopće odbiti dijete?

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    trebaš je pitat dal prima, a gdi ste vi prijavljeni?

  41. #41
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj ninochka prvotno napisa Vidi poruku
    anybody?? dr. Kovačić? gdje
    i zante li da li Mažuranić na Malešnici prima nove pacijente? i smiju li oni uopće odbiti dijete?
    Smiju odbiti dijete ako su popunjeni.

    Ja sam nedavno dobila uputu od pedijatra da selim djecu na obiteljsku medicinu (jedan je prošao 11, a drugi 12 godina - moralo se).

    Otišla sam kod svoje liječnice i pitala ima li mjesta. Rekla je da u principu nema, ali da ne odbijaju ČLANOVE OBITELJI, pa su tako djeca odmah upisana u ambulantu gdje sam i ja, pa se to brzo i elegantno riješilo (umjesto u lijevi hodnik sad ćemo samo ići u desni u istom domu zdravlja).

  42. #42

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Dr Kovačić je u DZ Gajevo, to je ona ambulanta na uglu Koprivničke i Macanovićeve, ako sam dobro zapamtila.

    Kako god bilo, mi smo na kraju kod dr Jurković na Novoj cesti. Nismo baš puno išli k njoj (srećom!), ali od ono malo susreta, doktorica mi se čini vrlo ljubaznom i susretljivom, za početak je i to dobro.
    U istom DZ ima još jedna ambulanta koja prima nove pacijente (zaboravila sam ime doktorice ), pa možda to može biti rješenje za one koji su doma na Trešnjevci ili u Centru.

  43. #43
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Smiju odbiti dijete ako su popunjeni.

    Ja sam nedavno dobila uputu od pedijatra da selim djecu na obiteljsku medicinu (jedan je prošao 11, a drugi 12 godina - moralo se).

    Otišla sam kod svoje liječnice i pitala ima li mjesta. Rekla je da u principu nema, ali da ne odbijaju ČLANOVE OBITELJI, pa su tako djeca odmah upisana u ambulantu gdje sam i ja, pa se to brzo i elegantno riješilo (umjesto u lijevi hodnik sad ćemo samo ići u desni u istom domu zdravlja).

    Tako i mi.
    Inace uredno odbijaju, jer su uglavnom puni ko sipak.
    Meni cak ni novorodenu bebu nisu htjeli primiti kod pedijatra kojeg sam htijela.

  44. #44
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    trebaš je pitat dal prima, a gdi ste vi prijavljeni?
    mi nismo nigdje prijavljeni već treću godinu. pedijatar ga je šutno na proljeće upisa, dakle u 5mj pred prvi razred, a mali je sad treći :D nije nam trebao dosad, arton je doma. al eto. nisam ni ja zadovoljna svojim doktorom pa bi nas sve prebacila

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Imam isti problem. Malu trebam prebaciti kod dr obiteljske medicine pa bih molila ako ima tko kakvu preporuku za doktoricu u Dugavama...može i Siget

  46. #46
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno

    tatek, jeste zadovoljni sa dr. Čižmešijom?

    da li netko zna nešto o domu zdravlja u runjaninovoj ili domu zdravlja trnje (kruge)?

  47. #47
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Paaaa, dr Čižmešija je OK, sestra također ... no, prostor u kojem rade (ambulanta Runjaninova) je do boli dešperatan - uvijek krcato, vrlo često nema ni mjesta za sjesti, čeka se u redu ispred vrata u neuglednom ćošku, atmosfera nije ni malo prikladna djeci/omladini.
    Sva sreća da ne moramo često liječniku ...

  48. #48
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno

    hvala ti na brzom odgovoru

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    da se nadovežem na temu - ima li preporuka za dr. obiteljske medicine u DZ Zapad, Baruna Filipovića ?
    stariji će skoro navršiti 7 godina, pa da se pripremimo.

  50. #50
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno

    la_mama ja tamo idem kod dr.grbavca u prizemlju. ne znam jel on dr obiteljske medicine, samo znam da ima uzasno sporu sestru kod koje cekas npr. barem pola sata da ti napise doznake i uvijek je uzasna guzva u cekaonici. tako da njega ne preporucam.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •