Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: LH TRAKE-pouzdanost?

  1. #51
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    A ne moze biti duze pozitivna trakica kod pcos nego je razina lh u krvi uvijek iznad razine koju detektiraju visoko osjetljive trakice pa onda kada se desi predovulacijski lh peak tvoja trakica to ne registrira jer je cijelo vrijeme trakica pozitivna..a ako kupis manje osjetljive trakice tj one koju pocinju reagirati tek na vise razine lh onda ce ti takva trakica biti pozitivna samo u vrijeme ovulacije..ali ja ne vjerujem da se u 2 mjeseca nesto promijenilo..

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    žužy tnx na objašnjenju.

    cure koje lh trakice naručujete preko ebay (koje su vam najbolje)? i sam se odlučila da ih naručim preko ebay ali ne znam koje.

  3. #53
    M_i_D avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    44

    Početno

    cure, molim vas pomoć ako koja ima iskustva, zm mi je bila 09.04., i kako su mi LH trakice stigle tek prije desetak dana planirala sam ih koristiti u slijedećem ciklusu. Kako sam počela primjećivati sluz i kao probadanje jajnika, onak iz znatiželje sam počela koristiti LH trakice, i unatrag četiri pet dana, testna linija je sve tamnija, da bi jučer bila tamnija od kontrolne i danas kao kontrolna. Da li je moguće da se ovulacija javlja ovak kasno, odnosno 40-45 dc, obzirom da su mi ciklusi neredoviti, ali u 03..mj, kad sam radila papu, 18dc sam imala vodeći folikul, i M je stigla nakon nekih dvadesetak dana.

  4. #54
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    moguća je i O, kao što je moguć i porast lh bez O. prošli ciklus ne mora imati veze s ovim... što se zaista dogadja možeš potvrditi tek s uzv.
    možda će biti više odgovora na ovom pdf-u http://forum.roda.hr/threads/39099-L...acije-6/page14
    sretno

  5. #55
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Moguče je,pogotovo kad imaš neredovite cikluse.
    Ali ajd ti pišni jedan hcg za svaki slučaj,jer lh trakice oču biti poz. i u trudnoči.

  6. #56
    M_i_D avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    44

    Početno

    jesam žužy, i negativan je, tko zna, možda uskoro bude pozitivan

  7. #57
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    A bem mu miša...onda se fokusiraj sad na ovaj pozitivni lh i pooookrivajte!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    37

    Početno

    Ja imam PCOS i prema trakicama ovuliram svaki mjesec. I nakon 14-15 dana dobijem menstruaciju. Ukratko - očito funkcioniraju.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •