Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: smrznuta purica od 4,5kg

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno smrznuta purica od 4,5kg

    Što da radim s njom?!?

    Mislila sam ju proslijediti u javnu kuhinju, ali nemam račun itd. a i bez veze mi je je jednu puru dati kada nemam za sve ... (MM dobio na poklon od firme)


    Je l se može smrznuto nekako prerezati (pomaže li išta osim udarca sjekirom?!)

    Ako ju odmrznem, što da spremim s njom - koje dijelove da koristim - samo mi nemojte savjetovati da pečem u komadu - ostala bi sigurno sirova iznutra, a i bilo bi je za cijelu vojsku ...

  2. #2
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    ako ju odmrznes prije pecenja, zasto mislis da bi ostala sirova iznutra?

  3. #3
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Hm, ne znam zašto je ne bi ispekla. Pa ispeku se i tolike purice ako ih dosta dugo pečeš. A pečene komade možeš zamrznuti.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Ja sam svoju pekla na bozic. Imala je cijelih 7 kg i ne da je dobro ispala nego ono davili smo se.

    Pekla se oko pet i pol sati. Prvo na 350 F( sto je 180 C) pokrivena folijom pa sigurno jedno tri i pol sata cak do cetiri u sredini rerne. Onda jedno sat na 400 F( 200C) i onda otkrivena jedno 45 min do sat vremena na 400 F( 200C).

    Ja sam svoju napunila rizom, nasjeckanom mrkvom na kockice, graskom i suhim prepecenim krohom(crutons) i zacini naravno(ruzmarin i sage sto je ja mislim kadulja). Noc prije sam curku nasolila i namazala puterom i pokrila i stavila u frizider, tako da je ujutro bila spremna za napuniti i u rernu.

    Skuhala sam vodu, putra i malo vegete i time je ubrizgavala svako malo. Imaju one igle za ubrizgavanje mesa. Pogotovo kad je otkrivena treba je se zaljevati. Treba biti strpljiv i polako peci i stvarno ovaj put mi je najbolje ispala i bila je tako mekana da se ono u dva dana sve pojelo(malo sam razdjelila).

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Ja sam pekla jednu malo težu od 3 kile.
    Dan prije pečenja sam je dobro nasolila, posebno iznutra.
    U vatrostalnu sam stavila čašu vode,( ti stavi 2 na tu težinu) i poklopila.
    Nisam je ni sa čim punila, ni stavljala ikakvu masnoću.
    Pekla sam je 3 h (ti peci 4) na 150C, da se praktički ukuha, uz jedno okretanje na pola tog vremena, i onda sam je otkolpila i pekla pola sata na 200 da se zapeče i napravi fina korica.
    Bila je jako fina, sočna i mekana.
    Otišla je u povijest u roku pola sata.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Morat ću se ipak odvažiti na pečenje

    Još samo da nabavim zdjelu/tavu ...

  7. #7
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Da li se smije zamrzavati pečeno meso koje je prethodno bilo zamrznuto?

  8. #8
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ...mislim , bilo zamrznuto sirovo (prije pečenja).

  9. #9
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Da li se smije zamrzavati pečeno meso koje je prethodno bilo zamrznuto?
    ovo moja sveki stalno radi, al ja nikad,ne čini mi se to baš ok..pa ipak je bilo već jednom smrznuto. I inače ne smrzavam pečeno.

  10. #10
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Ja sam dobila puricu od 5 kg 8) i fino ju proslijedla mami da ju spremi.

    Bila je super fina

  11. #11
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    A zašto ju ne isječeš na komade i ne ispečeš, pogotovo ako se bojiš da iznutra ne ostane sirova?

    Nama je cijela purica bila prevelika pa sam kupila veliki batak i nabratak, pekla pod folijom i zadnjih 40-tak minuta otkriveno da uhvati koricu.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    327

    Početno

    Isti problem imala i ja prosle godine. Lijepo sam pozvala cijelu obitelj na rucak nas 8 da slucajno ne ostane.
    Radila sam ju polako i dugo i nisam pokrivala s folijom ali sam ju dosta podlijevala i okretala. Prije pecenja pusti da se odmrzne. Bilo bi dobro i da je u pacu ali ja nisam imala tako veike posude da ju upacim.
    Recepta se vise ne sjecam ali sam iskombinirala nekoliko razlicitih sa neta bazirano na punjenju gljive, mrkvna povrće a znam da sam stavila i dosta voća da se pece uz meso jabuke, kruske, a i suhe sljive i smokve.
    Na kraju sam zapekla koricu. E i prsa koja su uglavnom presuka sam spikala s komadicima pancete.
    Tekucinu s kojom sam podlijevala iskoristila sam za mlince.
    Isto me ceka i ove godine, ali s obzirom na silna prezderavanja, puricu cu raditi krajem mjeseca ili u februaru.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •