Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: bugaboo u prenatalu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno bugaboo u prenatalu

    zna li molim vas netko što im ulazi u osnovnu cijenu tih kolica, hvala

  2. #2
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Cijena im je 5.900kn, a mislim da ide: košara, torba, zaštita od kiše i mreža protiv komaraca te okvir za zaštitu od sunca. Sjedište ima mogućnost postavljanja u tri položaja te dvije strane. A i visina ručke je podesiva. Ona su 2u1.
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 14.03.2011. at 15:49

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno

    pusa, hvala, čini mi se dosta, očekivala sam puno manje

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    3

    Početno

    bok Smajlich!
    da li ti imaš Bugaboo kolica? meni se jako sviđaju, jučer sam ih gledala u prenatalu u ilici, ali su mi u dućanu rekli da ih ima i kod nas u zadru, prva stvar kad se vratim doma idem pogledati u naš prenatalov dućan. čine mi se iznimno kvalitetna i fakat imaju puno te dodatne opreme. koje je tvoje iskustvo?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    161

    Početno

    Bok evo da se i ja prijavim na ovu temu...moja šogica je imala ta kolica i mrak su joj bila!još prije 4 god! evo i ja očekujem bebača na ljeto i planiram ih uzet sebi iako sam jako,jako u dilemi...jako su praktična,lagana,zanimljiva...al ipak ima i drugih modela jako lijepih (vani planiramo opčenito uzimati kolica )a i novijih i imaju 3u1 što ova ipak nemaju.znači za auto bi trebali uzeti sjedalicu a čitala sam da na Bugaboo paše samo maxi cosi sjedalica( kad bi se stavljala na kolica)...tako da sam malo u dilemi.

  6. #6
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Ne, osobno nemam ta kolica. Prijateljica mi je rodila pa bih joj kupila kolica; među ostalim razgledala sam i Bugaboo. Još nisam odlučila što ću, ali čine se kvalitetna. Iako, manje važno, ali meni se ne sviđa dizajn

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    kolica su odlicna, mi imamo stokke ali ima ih par frendica..zamjerka mi je jedino sto je za dijete starije od 1,5 dosta na knap (naravno tu ovisi i visina samog djeteta)
    pasu na njih i druge autosjedalice..osobno bi uzela "be safe" jer ako dijete zaspi u autu i stavis as na kolica be safe se moze potpuno izravnati pa dijete u njoj moze biti u ravnijem polozaju.
    ali od cameleona puno vise mi se svidja "bee" koji je dosta jeftiniji, puno laksi, duze se koristi a ide isto od novorodjenceta

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •