Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Savjet

  1. #1

    Početno Savjet

    Imam bebu staru 5 mjeseci. U dobi od 3 mjeseca pojavili su se prvi znakovi atopijskog dermatitisa - crvene zadebljane "flekice"na obrazima. Pedijatrica mi je preporučila uzimanje dodatnih masnih kiselina, jer bebu dojim. Inače bebi dajem 1X dnevno po 4 kapi AD3 i kupam u Eucerin uljnoj kupki. Molim da mi savjetujete koje bi to preparate trebala uzimati kao dodatak prehrani. Hvala! javascript:emoticon(':?')

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    30

    Početno Re: Savjet

    kupi excipial lotion i namaži lice,vjeruj da će biti super jer nama je tako počelo i nakon 3 dana korištenja sve je nestalo.sada lice mažemo samo nivea kremom za osjetljivu bebinu kožu.što se tiče tvoje prehrane mislim da tu nemožeš puno utjecati,a i većina malih beba ima dermatitis koji treba na vrijeme "istrijebiti".nadam se da sam bar malo pomogla :D :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Upisi atopijski dermatitis ili neurodermatitis u pretraznik i izaci ce ti brdo savjeta. Malo ispod ovog topica imas topic "Atopijski dermatitis?" pa pogledaj-da ne pisemo svi opet. Sto se tice prehrane cini se da je vise pitanje sto izbaciti nego li sto ubaciti, ali to varira od slucaja do slucaja.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Vjerojatno je mislila na razne kombinacije omega kiselina. Prirodni izvori su laneno i riblje ulje, druga ulja i sjemenke. No ne znam da li se to smije dati bebi, ako dojiš preporuča se da se pazi na unos tih zdravih masnih kiselina jer utiču na sastav mlijeka (izlučuju se).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •