Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 319

Tema: Klomifen + Ciljani odnosi - Ima li još koga?

  1. #1
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno Klomifen + Ciljani odnosi - Ima li još koga?

    Drage moje, pretraživanjem arhive foruma nisam naišla na ovu temu, ako se varam, molim moderatora da me na istu spoji, a ako ne nadam se da nas ima još, da se družimo, uspoređujemo iskustva i informacije.
    Evo, ja sam u tijeku 4.-tog pokušaja sa klomifenima. Danas 5. dc, 10. dc idem na prvu folikulometriju, do tada .
    U prethodna tri pokušaja sam imala ovulaciju, endometrij 9-10 mm debljine, ali nije se "uhvatilo".
    Joooj, stvarno se nadam da vas ima još!

  2. #2
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    maco, da li si napravila dodatne pretrage, tipa prohodnost jajovoda, spolne hormone, spermiogram tvog muža itd.? Da ne bi slučajno gubila vrijeme na ciljane, a nešto od toga ne štima. Kada smo mm i ja skužili da nećemo tako lako do bebe zatražili smo savjet od mog primarnog ginekologa koji me je zavlačio skoro 2 g s ciljanim, bez da mi je napravio ikakve pretrage. Ja tada nisam puno znala o MPO i vjerovala sam doktoru .

  3. #3
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Bok Marnie! Ja krenula kod Mpo prije par mjeseci, hormone sam radila, briseve, torch i kompletnu obradu vezano uz pco. Mm spermio dobar, tako da vjerujem dr. da ima smisla probati sa ciljanima. Na hsg idem sljedeći ciklus, pa ćemo i to znati!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    ..i mi smo bili 4 puta klomifen + ciljani,ali isto nam nije uspilo.
    3 puta sam super reagirala ali zadnji put ništa.MM nije sperma baš skroz ok,ali isto tako nije loša.radila sam hsg i pokazao je da je sve ok iako ni hsg baš nije 100%siguran.tek poslje svega smo saznali da je moj amh jako nizak 1.4 pmol/l.
    uglavnom svi smo različiti i svaka od nas drugačije reagira na bilo koji oblik stimulacije.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Meni paše osvježena tema.

    Evo pri kraju sam mog prvog ciljanog Klomifenskog.
    Naravno minus.
    A danas mi je već 16dpo...

    Pa da vas pitam, da li se ikome također rastegla lutealna nakon klomića.

    BTW, primila sam Brevactide 5000 na 11dc (folikul 23-25mm).

  6. #6
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    To ti ne bih znala pošto sam drugi dio ciklusa na utrogestanima, pa mi je procedura vadit betu, prestat sa utrićima i onda nakon 2 dana dobijem.
    Sweety, kakvi su ti inače ciklusi?

  7. #7
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Ja sam nekoliko puta bila na ciljanima i nakon utrića mi je znalo kasnit par dana. Da nisam vadila betu, veselila bi se kašnjenju....

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Dobila M 16dpo. juče.
    Fakat se razdužilo.

  9. #9
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj sweety prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila M 16dpo. juče.
    Fakat se razdužilo.
    Malo je... Kad krećeš sa novom turom?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Malo je... Kad krećeš sa novom turom?


    Preskačem sad, valjda slijedeći.


    Pitanjce, za one koje su se "nagutale "klomića.
    Jeste svaki put dobivale štopericu uz klomiće ili ste ih koristile i bez štoperice?

  11. #11
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja sam svaki put dobila štopericu. Koliko sam shvatila, zbog pco se ona najčešće daje jer poboljšava kvalitetu jajašca koja zna biti slaba kod pco, a i kod klomifena.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    mi smo 3 x bez štoperice,a 4 put smo tili sa štop,ali baš taj put nisam reagirala

  13. #13
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    ja sam zatrudnila sa ciljanim uz klomifen i stopericu i sada smo u 17tt.
    s jedne strane se javljam da vas malo ohrabrim, a s druge ja i nisam bas najbolji primjer, jer nama nije bio problem zatrudnit, nego odrzat trudnocu tj. spontani pobacaji.
    inace dijagnoze su nam PCO i asthenoterato.

    maca papucarica, pravilniji redoslijed bi bio da si hsg odradila prije ikakvog uzimanja hormona, jer ukoliko postoji neki problem s jajovodima, da se ne filas bezveze s hormonima/klomifenom. al dobro, sad sto je tu je, sretno u svakom slucaju

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj visibaba prvotno napisa Vidi poruku
    jer nama nije bio problem zatrudnit, nego odrzat trudnocu tj. spontani pobacaji.
    inace dijagnoze su nam PCO i asthenoterato.
    MM isto ima astheno terato, pa me zanima ako možeš reći koliko je morfološki OK bilo kod TM.
    Ja nemam PCO, ali imam lagani hormonski zbrčkitis, pa mi preskaču O.

  15. #15
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Citiraj sweety prvotno napisa Vidi poruku
    MM isto ima astheno terato, pa me zanima ako možeš reći koliko je morfološki OK bilo kod TM.
    prvi put 29%, a drugi put 25% morfoloski ispravnih.

    Citiraj sweety prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nemam PCO, ali imam lagani hormonski zbrčkitis, pa mi preskaču O.
    ja imam redovite cikluse i redovite ovulacije unatoc pco, ali isto hormonsku zbrcku. prije ciljanog sam bila 3 ciklusa na kontracepciji kako bi mi se sredili hormoni.

  16. #16
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj visibaba prvotno napisa Vidi poruku
    maca papucarica, pravilniji redoslijed bi bio da si hsg odradila prije ikakvog uzimanja hormona, jer ukoliko postoji neki problem s jajovodima, da se ne filas bezveze s hormonima/klomifenom. al dobro, sad sto je tu je, sretno u svakom slucaju
    Možda si u pravu, ali tu se stručnjaci dosta razlikuju. Neki će te slati na sve moguće pretrage, pa tek onda krenuti sa terapijama, a neki idu po redu kojim se problemi pojavljuju. Što je bolje ovisi od slučaja do slučaja.
    Kao što si rekla, sad mi je što je tu je pa ćemo vidjeti... Hvala ti na tvom iskustvu i ohrabrenju!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    bok cure,
    ja uskoro krecem na prvi pokusaj ciljanih odnosa sa klomifenom. Hormone sam radila( rezultate cekam vec 2 tjedna , cekat cu ih jos toliko rekli su), brisevi svi ok, stitnjacaok, spermiogram nismo jos radili ali hocemo uskoro.
    Hsg nisam radila, ni ne znam kako se to radi
    moja boljka je pcos, ako ne pijem Dufaston dogodi mi se da nemam menstruaciju i po 8 mjeseci
    Moj doktor nije bas dobar za mene, on me pustio bez progesterona prosle godine 8 mjeseci, a ja bila neznalice o svemu ovome ali eto , covjek uci dok je ziv. sad moram do cita na pregled kod pravog mpo

    pozdrav

  18. #18
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Bok Abys! I moja je boljka pcos, ima nas... Spermiogram možeš obaviti kad budeš u Cita, imaju odličnu opremu, a hsg se najčešće i ne radi odmah nego po potrebi (to ti je test prohodnosti jajovoda; uvuku ti kateter u maternicu, uštrcaju kontrast i onda preko rentgena poprate da li prolazi kroz jajovode bez teškoća, te kakav je izgled maternice). Jesi već krenula sa klomifenima ili još čekaš?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    imam piti dufaston jos 3 dana, onda cekam M, i onda bih trebala krenuti s klomifenom 5 dc. Da li je netko imao slicnu situaciju kao ja: prije dva ciklusa sam pila dufaston da dobijem M, dali su mi da pijem i klomifen ali nisam vec sam odlucila vidjeti hoce li se sto prirodno dogoditi i dogodilo se, imala sam lijepu O 16 dc i zuto tijelo je cjelu lutealnu fazu fino lucilo preogesteron, cice su narasle, ja sam se super osjecala, to sam dozivjela pri put u zivotu, bar u zadnjih 6 godina( sve potvrdjeno folikulometrijom) . cak su se i akne pocele smanjivati. Ciljani odnosi nisu urodili plodom nazalost. I onda odlucih i iduci ciklus pustiti da sve bude prirodno, M sam dobila tocno u dan, ali iza M se vise nista nije dogodilo, ni O, akne uzas zivi opet, ja depresivna,pa se onda sve produzilo i da opet ne bude 8 mjeseci cekanja pocela sam piti dufaston. sad cekam M.... zasto je jedan put sve ok, a drugi sve mrtvo? ima li itko slicnih situacija? i da li da opet probam pustit prirodu ili da pijem klomifen? moze li postojati mogucnost da ce se O dogoditi svaki drugi ciklus ili to nema nikakve veze za cijelom fiziologijom?

  20. #20
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Citiraj Abys prvotno napisa Vidi poruku
    spermiogram nismo jos radili ali hocemo uskoro.
    Hsg nisam radila, ni ne znam kako se to radi
    prije nego sto krenes s klomifenom najispravnije bi bilo odradit osnovnu dijagnostiku, a tu svakako spada spermiogram, a nakon toga i hsg.
    da citiram samu sebe iz nekoliko postova iznad:
    Citiraj visibaba prvotno napisa Vidi poruku
    pravilniji redoslijed bi bio da si hsg odradila prije ikakvog uzimanja hormona, jer ukoliko postoji neki problem s jajovodima ili spermiogramom, da se ne filas bezveze s hormonima/klomifenom.
    nisu klomifeni bomboni; dosta cura je imalo svakakve nuspojave od njih. ja se ne bih usudila uzimati bez svih odradjenih pretraga.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    da, znam, imas pravo, zato se i pitam da li da ih uzmem ili da probam pustit tijelo da samo to pokusa uraditi. Probat cu stic u Cito na pregled prije M. A moj ginic ovdje mi kaze da mi nece nista biti od Klomifena i da su te nuspojave koje ja spominjem jako rijetke i da ne trebam pretjerivati.

  22. #22
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Istina je da su nuspojave (ove ozbiljnije poput hiperstimulacije npr.) dosta rijetke kod uzimanja klomifena, tako da ih i "obični" ginekolozi često prepisuju ženama sa pcos-om.
    Za spermiogram ću se složiti sa visibabom, treba isključiti muški faktor neplodnosti da se ne kljukaš bezveze klomićima ukoliko postoji još neka zapreka začeću.
    Za Hsg se ne mogu složiti da spada u osnovnu dijagnostiku, jer prema mom (skromnom) iskustvu, liječnici šalju na hsg ukoliko je pacjentica imala neke jače upale kroz duže razdoblje ili neke druge indicije za začepljenje jajovoda, ili ukoliko uz redovne ovulacije žena ne zatrudnjuje određeno vrijeme (tada je taj potez koliko dijagnostički, toliko i terapeutski). I žene na inseminacijama ne rade hsg po defaultu iako gdje god kreneš informirati se o postupku inseminacije jasno piše da je jedan od osnovnih preduvjeta prohodni jajovodi. Takva je praksa najčešća zbog toga što liječnici ne žele mučiti pacjentice sa bolnom pretragom koja nije pretjerano pouzdana, a ako je npr. ta inseminacija samo međukorak prije ivf.
    Mislim da ti je bitno posavjetovati se sa dobrim specijalistom za medicinski potpomognutu oplodnju te pod njegovim vodstvom ići u daljnju obradu. Što se tiče tvog pitanja o ovulaciji, moguće je da sa pcos-om imaš redovne, povremene ili jako rijetke ovulacije (što ti naravno smanjuje šanse za začeće ali nije da ih nema). Zato je preporuka nekih liječnika prije bilo kakve intervencije pratiti (folikulometrijama) bar 3-4 mjeseca dolazi li do ovulacije, te onda odlučivati o stimulacije. Međutim, ako ti nemaš M po 8 mjeseci onda toliko nemaš ni O, tako da je ta spontana ovulacija koju spominješ vjerojatno bila iznimka, a ne pravilo.
    Sorry zbog podužeg posta...

  23. #23
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Citiraj Abys prvotno napisa Vidi poruku
    A moj ginic ovdje mi kaze da mi nece nista biti od Klomifena i da su te nuspojave koje ja spominjem jako rijetke i da ne trebam pretjerivati.

    cak i da bude bas tako, daj razmisli, cemu taj klomifen, ak npr. spermiogram nije ok i ionako nema sanse za zacece??
    lijepo ti prvo obavi pregled i konzultacije u Citu gdje su pravi strucnjaci za ovakve stvari i onda postupaj prema njihovim uputama.

  24. #24
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj visibaba prvotno napisa Vidi poruku

    cak i da bude bas tako, daj razmisli, cemu taj klomifen, ak npr. spermiogram nije ok i ionako nema sanse za zacece??
    lijepo ti prvo obavi pregled i konzultacije u Citu gdje su pravi strucnjaci za ovakve stvari i onda postupaj prema njihovim uputama.
    X

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    29

    Početno

    bok, nova sam na forumu, ali morala sam se javiti da bi ohrabrila sve koje imaju pcos i pokušavaju ostati trudne s klomifenom i ciljanim odnosima.
    oduvijek imam neredovite menstruacije i produžene cikluse. Kada smo poželjeli dijete bezuspješno smo pokušavali 10 mjeseci. Nakon toga ginekolog mi je propisao klomifen (1 tabletu tj. 50mg od 5.-9. dana ciklusa) i praćenje ovulacije mjerenjem bazalne temperature. U prvom pokušaju imala sam ovulaciju ali nije došlo do trudnoće, dok je drugi pokušaj bio uspješan i uspjela sam ostati trudna. želim sreću svima koje imaju sličan problem kao ja i nadam se da će Vam uspjeti čim prije.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    maca i visibaba, slazem se. Sada se sve mislim da li je mozda najbolje da nista ne uzimam jos ovaj ciklus dok ne cujem misljenje strucnjaka. s tim da uzmem u obzir da vec godinu dana prirodnim putem nema bebe.
    Točkica, lijepo mi je tako nesto cuti to daje nadu, stvarno, jer ovi su problemi toliko depresivni

  27. #27
    tonka86 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    58

    Početno

    Evo da se ja prijavim,ovaj mjesec pocinjemo sa ciljanim i klomifenom ali prije svega toga cu napravit hsg. Jeste li uspile nabavit klomifene,mislim da cu se ja zaletit u hercegovinu iduci tjedan pa ako kome treba neka se javi.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    e sto je s tim klomifenima? ja imam jednu kutijicu, jos je nisam potrosila, ali svi nesto spominju da ih ne nema vise. jeli trenutno ili?

  29. #29
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Dobrodošla Tonka! Tako mi je drago da nisam usamljena u ciljanju, ili bar uskoro neću biti... i to sve citašice!
    Ma, ima klomifena ali ih više ne proizvodi Belupo, pa nisu 30-tak kn nego ih uvoze i cijena im je 105 kn direktno od uvoznika u zg odn. oko 150 kn sa maržom u običnim apotekama. U nekim apotekama ih ne drže pod normalno nego naruče po potrebi pa ih ponekad treba malo duže čekati (ja npr. 3 tjedna).

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    moji su ti strani, nisam ni znala da ih je belupo proizvodio.
    ja sam odlucila ne pit sad, nego cekat prirodnu ovulaciju drzte fige da se dogodi! prosli ciklus je bio anovulatorni, ovaj bi trebao biti ljubazan i normalan pa onda na pregled u cita, pa cu onda vidjet sta pametni kazu i njih slusati

  31. #31
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Abys, pođi ti odmah u cita da ti pametni kažu što misle o tvom trenutnom stanju, a i da možeš što prije početi sa klomifenima ukoliko ti ne uspije začeće u ovom ciklusu, što ti od želim.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    zvala sam ih, ovaj tjedan sve puno, a iduci tjedan meni dolazi M,jer mi je taman sutra zadnji duphaston, tako da cu poci kad M zavrsi . taman da mi obave prvu folikulometriju

  33. #33
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Super plan! Želim ti puno sreće! Jesi li vadila kakve hormone?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    jesam, ali trebam ih cekati dugo dok dodju iz zg neznam ni hoce li stici do tad..a i nisu mi ih ni izvadili 3 dan ciklusa nego 12 dan jer ja nisam mogla birati termin nego oni...uzas. hoce li mi vrijediti rezultati hormona sto mislis?

  35. #35
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja sam svoje vadila X-ti dc jer tada duže vrijeme nisam imala M, tako da mislim da će vrijediti.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    maca sto je bilo s folikulima?

  37. #37
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Hm, napisala sam već odgovor ali biće sam krivo stisla, valjda neće izać duplić .
    Uglavnom, danas 18 dc, 15 dc folikul 18,5 mm, endometrij 10,5 mm, tu večer primila štopericu, tako da je jučer ujutro trebao puknut. Sad sam na čekanju...

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    good luck! tebi i svima nama skupa

  39. #39
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Abys prvotno napisa Vidi poruku
    good luck! tebi i svima nama skupa
    X

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    jeli me moze MPO doktor pregledati dok imam M?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Ima vas dosta koje ste na ciljanim klomifenskima, i po inseminacijama, a malo se detalja konkretnih piše o svemu tome.
    Ajd da se malo konkretnije "usporedimo".

    Dajte napišite na kolikoj ste terapiji klomifenom i koliki vam je endometrij u vrijeme ciljanog/postupka, koliko folikula i kako se kreće generalno.




    Ciljani sa terapijom 1x1 4-8dc - dobila jedan folikul, a endometrij 7mm na dan O.
    AIH sa 2x1 3-7dc - dobila isto jedan jedini folikul, a endometrij 5mm na dan štoperice.

  42. #42
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Good idea, sweety! Ja od početka na 2x1 2-6 dc, uvijek po jedan folikul (vodeći, ofkors), endometrij na dan štoperice 9 ili 10 mm, a O šetaju od 14-17 dc.
    Dosta ti klomići istanjuju endić, nisu ti davali ništa za to? Jesi probala ananas i ciklu?

  43. #43
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Abys prvotno napisa Vidi poruku
    jeli me moze MPO doktor pregledati dok imam M?
    Može, ali mislim da možda ima više smisla da te pogleda sredinom ciklusa, pa usput i provjeri ima li naznaka dolazeće O.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    bravo sweety, to ce i mene zanimati kad krenem s tim, jedva cekam da dodje vise taj dan, posatla sam nestrpljiva

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    a M ne dolazi, nego samo spotting smeckasti, uf......

  46. #46
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Doći će, danas ti je treći dan od zadnjeg duphastona, jelda? Meni jednom došla i 6 dana nakon zadnjeg...

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    tako je, doci ce, nadam se dodji, dodji....

  48. #48
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno


  49. #49
    LittleBirdie avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    128

    Početno

    evo i mene nakon svih dijagnoza došli smo do idiopatske i sada iskušavamo sreću sa ciljanim.
    terapija: 2x1 od 5.dc. prva dva dana nema nikakvih promjena, bar ne da ih primjećujem. svaki dan pijem veliku čašu soka od cvekle i naranče (mm je negdje pročitao da je korisnije piti uz neki citrus). nisam imala problema sa tankim endometrijem ali od viška glava ne boli. plan je da se prođe bez štoperice jer svaki mjesec uhvatim lh peak trakicama.

  50. #50
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Dobrodošla Little Birdie! Ajde nam još napiši koji vam je ovo pokušaj sa klomifenom, te koji dc ti pada O i kakav ti je bio endometrij?

Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •