Stranica 78 od 94 PrviPrvi ... 2868767778798088 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,851 do 3,900 od 4691

Tema: Atopijski Dermatitis

  1. #3851
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a manji nema problema?

    nama Aderma ne paše jer je mali alergičan i na zob, a i klinka je negodovala da je boli dok se maže ( istina s godinu i pol kad je propričala)

    sad vidim da ti je manji 5 mjeseca, svakak pripazi kod dohrane
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 21.11.2013. at 16:32

  2. #3852
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a manji nema problema?

    nama Aderma ne paše jer je mali alergičan i na zob, a i klinka je negodovala da je boli dok se maže ( istina s godinu i pol kad je propričala)

    sad vidim da ti je manji 5 mjeseca, svakak pripazi kod dohrane
    BUdem...fala

  3. #3853
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mitovski u svakom slučaju moraš saznati kaj je bilo na ročkasu, i kaj je jela da bi mogla i nekaj saznati

    smoki?, datulje?

  4. #3854
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Nastavak price. U ponedjeljak navecer ju skidamo za tusiranje i imami sta vidjeti, dermatitis buknuo jako. Pitam ju sta su jeli u vrticu i saznam da je opet bio rodjendan i jelo se svasta.
    Prekrivene su obje noge, guza i trbuh, jako je svrbi. Kad ise spavati jedno sat vremena provedemi ceskajuci nogice, ona place, ja moram ceskati jednu ona drugu.
    Otisli smi veceras kod pedijatra i pitam da nas posalje kod alergologa i ona me pita: A sta ce vam to? Ovo je neurodermitis koji nema nikakve veze s alergijom!
    Mase glavom, prica sebi u bradu, prepise kortikosteroide, htjela je dati claritine ali je odustala.
    Nakon sto sam ponovila zasto nas
    ne uputi alergologu pogotovo zbog one grozne urtikarije na jedva jedvite jade daje nam uputnicu za dermatologa a ne alergologa jer tvrdi da to jedno s drugim veze nema a ne vidi puno smisla ni u odlasku dermatologu.
    Ne znam sta da napravim? Privatno? Koliko to kosta?

  5. #3855
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I mi se možemo Adermom, nema pomaka.
    Savjetovali su mi čisti shea maslac. Ima li tko iskustava?

  6. #3856
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    jeste probali LRP Lipikar AP,trazite po apotekama gdje ima testera da vam daju za probu
    http://www.laroche-posay.com.hr/proi...-AP-p2455.aspx
    Posljednje uređivanje od ki ki : 28.11.2013. at 20:24

  7. #3857
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Dosadno savjetujm alergotest, detaljniji, privatno, doduše skuplji, na hranu. Izbacivanjem glutena moj je nakon 2 i pol desetljeća otišao kao rukom nošen. A bio je strašan cijeli život.

  8. #3858
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Nama je pomoglo izbacivanje mlijeka na 6 mj ali i ono mlijeko u tragovima+probiotici

  9. #3859
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Aderma mojem ne paše jer je alergičan na gluten, paše mu više Eucerin.

    U svakom slučaju ako je hrana alergen trebalo bi saznati kaj je jer se to može ako se hoće izbaciti, za razliku od breze i ambrozije. Traži testiranje privatno ima Poliklinika Leptir , a valjda i Stabol.
    Inače neurodermitis ima u večini slučajeva veze s alergijama, bar je to kod nas u 100%.

  10. #3860
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    usput pošto je incident friški točno saznaj kaj je bilo za jest i kaj je mala od toga jela, usput zabrani da bilo kakve grickalice kupljene od drugih mala jede, zabranu obrazloži i maloj i tetama i trećim licima.

    inače sam prekjučer bila na Atopijskoj školi, i veli doktorica da za decu atopičare bilo koje vrste orašasto i kikiriki nije izbor do najmanje 3 godine.

    i sam ispravak gore navedenog postotka kod nas je to u mjeri do 80-90 % u svezi s hranom, ostatak na vanjske alergene, ali izbacivanjem određene nepodobne hrane nestaje ( bar je to bilo kod klinke, kod klinca još nije, a nikak da otkrijem kaj bi još bilo.)

  11. #3861
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Jelena.o hvala na prepiruci za eucerin. Uzeli smo na onom popustu i odlican je.
    Taj dan je u vrticu bilo varivo od jecma sa svinjetinom a teta mi je rekla drugi dan da se ne moze sjetiti tocno sta su jeli za rodjendan ali da su bili neki keksici.
    Inace kod dermatologa su nas narucili 22.01. na salatu. Jel se dodje negdje prije?

  12. #3862
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    jeste probali LRP Lipikar AP,trazite po apotekama gdje ima testera da vam daju za probu
    http://www.laroche-posay.com.hr/proi...-AP-p2455.aspx
    Ne, tek smo na početku.
    Nisam još ništa probala osim Aderme.

    Nakon koliko mazanja bi se trebao povući ako pomaže?

  13. #3863
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, tek smo na početku.
    Nisam još ništa probala osim Aderme.

    Nakon koliko mazanja bi se trebao povući ako pomaže?
    ma nema pravila,ali kome pomaze dosta brzo se smiri upala,obavezno si trazi prvo testere

  14. #3864
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena.o hvala na prepiruci za eucerin. Uzeli smo na onom popustu i odlican je.
    Taj dan je u vrticu bilo varivo od jecma sa svinjetinom a teta mi je rekla drugi dan da se ne moze sjetiti tocno sta su jeli za rodjendan ali da su bili neki keksici.
    Inace kod dermatologa su nas narucili 22.01. na salatu. Jel se dodje negdje prije?
    možda da probaš u Klaićevoj?
    možda da saznaš ko je imao ročkas, pa roditeljima ostaviš poruku nek ti napišu kaj je bilo.
    Svinjetinu i inače jede i to ne stvara probleme?

    imaš pp.

    Mojca to pitaš za malu, nekima se povuče nakon tjedan-dva, nekima ne. si je testirala, jel znaš na kaj sumljaš.

  15. #3865

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    2

    Početno

    pozdrav svim mamama, nova sam i imam isto sincica od 4mj koji takodjer ima atopijski dermatitis, nije jaki ali najvise ima na licu , valjda zato sto mu je to dostupno pa se grebe i sa pelenom i rukicama. posto smo u austriji dobili smo od doktora kupku Baleum Hermal i kremicu napravljenu od bademovog ulja i cinka. zanima me jel itko to koristio i kako vam je pomoglo? njem se dosta povuklo po rukicama i nogicama, al lice i glava se nekako dosta vrati kad je malo vruce ili kad se ljuti i place. Nisam cijeli forum prelistala, jer nemam vremena, al ako netko ima iskustva s tim proizvodima da mi kaze svoje iskustvo ? hvala

  16. #3866
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ako koga opet zanima Eucerin na popustu http://www.gljz.hr/Default.aspx?sifraStranica=541

  17. #3867
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo mi se konacno docepali dermatologa .
    Dr. Pustisek u Klaicevoj je bila divna. Uglavnom kaze da je to poprilicno izrazen dermatitis, po njoj malo atipican jer zahvaca guzu i obje noge, dvije male tockice na trbuhu i nigdje vise. Bilo joj je vazno za primjetiti da imamo ceste respiratorne probleme i da se cesto zali da ju muci trbuh, sto naravno moze i ne mora upucivati na alergiju.
    Dobili smo flaster na onih nekoliko
    najcescih alergena, km, soja, brasno, jaja, kikiriki itd. Moze mi netko objasniti sto govori taj test. To je samo za kontaktni ili?
    Kad dodemo u sri i cet na skidanje flastera vidjet ce da napravi prickove i testove iz krvi.

  18. #3868
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mi nismo radili flastere, ali kolko je ona pričala to su testovi koji pokazuju kasniju reakciju.

    nisam skužila kad idete skidati flastere, mi idemo u srijedu popodne na kontrolu kod gastričke, pa ćemo samo svratiti kod Pustišek po neke papire.

    to kaj Jana ima po meni je pravi atopijski kasnije faze, kad preraste na zone, i moj ima tako samo ruke, noge i lice, malo guze i pravi je alergičar.

  19. #3869
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Idemo u srijedu u 12 i onda nam odlijepe i ponovo zalijepe i opet i cetvrtak. Bilo bi super da se upoznamo .
    Posljednje uređivanje od mitovski : 16.12.2013. at 19:20

  20. #3870
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Atopicari kako stojite s respiratirnim problemima.
    J. je stalno bolesna, grlo, uho, nos, kasalj, ali zadnjih 20 dana ju je prestrasno slusati kako kaslje. To su napadi kaslja od 2 sata. Trosimo na boce fizioloske i sirupe, brsljan, islandski lisaj i nista ne pomaze. Bili jutros kod pedijatrice i ona ne vidi nista cudno u tome. Sta da radim, kako da joj pomognem.

  21. #3871
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sad može bit da je to njoj povezano s alergijom, moji u tim trenucima imaju Flixotide.

  22. #3872

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    96

    Početno

    Mame, dal je koja davala djetetu Enterosgel? Nama pedijatrica savjetovala da pokušao, da ne može štetiti pa da vidim...

  23. #3873
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mi smo danas išli skidati flastere. Jelena.o gledala sam ako ću te možda prepoznati ali nisam . Uglavnom flasteri nisu pokazali nikakvu reakciju a dr kaže da ne očekuje ni do sutra i odlučila je odmah napraviti prick. Prick je pokazao laganu reakciju na prašinu, lješnjak, kikiriki, bananu i naranču. Reakcija nije bila pretjerana ali za sada je savjet svakako izbjegavati orašasto. Sutra vadimo krv, pretpostavljam da su to rist i rast jer je rekla dr da će prema ovom pricku odrediti šta će se raditi iz krvi.
    Koliko je točan taj prick, može li biti da je ona alergičnija na te namirnice nego što je prick pokazao?

  24. #3874
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mi smo došli kasnije, kad si ti već otišla a i dr.
    prick je orjentacijski tak da znaju na kaj da ciljaju kad rade iz krvi. mojima je jedno vrijeme bio jaaako negativan, a oni alergičari

    imaš pp

  25. #3875

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    41

    Početno

    evo i mene na ovu temu, na početku sam pa lovim osnove.
    Sin 14 mjeseci, dojim ga još uvijek, ima alergiju na proteine kravljeg mlijeka. Negdje oko 8 mj života počela mu se javljati suha ljuskava koža na pregibu kod stopala ali nisam obraćala pažnju, mislila sam da je to od znoja. Za mjesec -dva dobio je jednu veću fleku suhe kože, crvene uzdignute na pregibu koljena-mi od pedijatrice- dijagnoza AD. Preporučila A-dermu.Nije nam puno pomoglo, dobio je po bedrima kao lišajeve ,suhe crvene.
    Nakon što smo izbacili sve mliječno,i u tragovima, lišajevi su se povukli ali ta fleka iza koljena je ostala i narasla. Ujutro bude potpuno blijeda, a do navečer tamnoljubičasta.

    I sad unatrag par tjedana nova zona-vrat! I to je dosta loše, puno ga češe osobito po noći i crveni se. Primjetila sam da reagira ako ja jedem svježi luk, pelati i kiselo zelje. Pa sam i to izbacila.

    Od prošlog tjedna sam uvela u svoju prehranu dodatak Omega-3, riblje ulje. I pila sam dvije kapsule dnevno, i njemu je doslovno koža buknula. Nisam se najbolje snašla i nisam prepoznala od čega je, tek mi je jučer palo na pamet da bi moglo bit riblje ulje. Sad ću ga izbacit pa čemo vidit.

    Mene zanima, s obzirom da na alergotestovima reakcija je bila samo na KM, da li ovo što reagira recimo na riblje ulje znači da je i na to alergičan ili mu je samo koža preosjetljiva, ne razumijem tu vezu?

    Ja planiram dojiti do daljnjega ali sam već poprilično iscrpljena izbacivanjem hrane i bojim se da sve to radim napamet
    Jedino mlijeko u svim varijantama je sigurno bilo za izbaciti,a ovo sve ostalo radim po osjećaju i više sam gladna nego sita, i užasno nervozna. Pogotovo kad nakon dana na riži i piletini na njemu ujutro vidim nove fleke.

    Izludit če me taj Ad.

    Nismo koristili kortikosteroide,u sad ne znam dal to crvenilo i češanje po vratu znači jaču upalu pa da ipak odem po recept ili da i dalje pazim na prehranu i koristim emolijense?

  26. #3876

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    41

    Početno

    Evo sad čitam o Euten kremi. Kolika je cijena?

  27. #3877
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Sandra81 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo sad čitam o Euten kremi. Kolika je cijena?
    Pa nisam dugo kupovala, ali bila je oko 450 kn.

  28. #3878

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    380 kn u gradskim ljekarnama

  29. #3879

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    41

    Početno

    Hvala! Jel vama pomogla? Ako je uistinu tako čudotvorna naručujem odmah!

  30. #3880
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Nama je danas lijecnica rekla da i euten i posuska imaju kortikosteroide.

  31. #3881

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ako koga opet zanima Eucerin na popustu http://www.gljz.hr/Default.aspx?sifraStranica=541
    prelijena sam (a i jako knap s vremenom) pa ne stignem iščitavati sve... samo me zanima - koju eucerin kremu za neurodermitis koristite?

    meni je stariji sin bio atopičar (sad ima samo alergiju, bez kožnih smetnji), ali mi je maloj lice preko noći buknulo do strahovitih razmjera: oba obraza, brada i iznad gornje usnice.
    za sada smo dobili afloderm, 5 dana dok se ne smiri, a zatim preporuku održavati a-dermom.
    a-dermu sam koristila za sina, ali sam osobno nekako sklonija eucerinu (imam dobrih iskustava s njihovom kozmetikom).
    koja je krema za neurodermitis?

  32. #3882
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mi smo kupili ovo na preporuku jelene.o i zadovoljni smo, koristimo i MM i ja jer isto imamo nekih problema s kožom.

  33. #3883
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ne zaboravite do 24.12 je popust na Eucerin u gradskim ljekarnama grada zagreba

  34. #3884

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    59

    Početno

    mi imamo strasan atopijski,znaci po cijelom tijelu,lice,ledja budu cijela puna lisajeva,trbuh,noge i ruke strasno,iza usiju...i koristili smo i eucerin i a dermu i bademovo ulje i nevenovu kremu i blazam i bepanthen i nista,bilo je to tako mjesecima.nismo htjeli nikako kortikosteroide i onda prije 2 tjedna osli kod alergologa i na prick testu ona neg na sve osnovne alergene,ali alergolog nas odlucio ostaviti u bolnici jer kao ima tesku upalu koze i jako se cese.i 5 dana je dobivala 60 kapi fenistila,elocom na kozu,kortikosteroide intravenozno i proslo je.i nakon sve te muke ni 10 dana kasnije je opet izbilo nakon temperature.nema sanse da joj vise dajem te otrove,pa trazim neki novu kremu...ne znam sta da radim,kupam ju u ulju i vodi ili posebnim a derminim uljnim kupkama,mazem a dermom sa posebnim cepom korz koji ne ulaze bakterije,spricam avene termalnom vodom da joj se koza navlazi malo pa onda kremu stavljam..i sve gore i gore strah me da opet ne bukne bas jako po cijelom tijelu.ocajni smo

  35. #3885

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    465

    Početno

    Moj sin je kao mali isto imao strašan atopijski, isto tako po cijelom tijelu. grozno. Ali, bez kortikosterodinih krema je teško. Dijete se
    muči, a pravilna terapija uopće neće naškoditi. Jer ako nemaš terapiju dovedeš dijete do tog stadija, koje je bilo ( jer se to brzo širi po tijelu) i
    onda dijete završi na kortiću, ali ne lokalno, nego preko vene, a to je štetno, Na kraju ga opet moraš mazati kortićima kako su i u bolnici na veću površinu i još dobivati ih preko vene. A, to je štetno. A, s pravilnom terapijom ( koja nije štetna ako se pravilno primjenjuje) to izbjegneš, a kad dijete malo poraste bude mu to prošlo. tvoje bar nema alergije, moj je teški alergičar. Ali, danas s 7 godina ( ide u 1.razred), dermatitis se smanjio za 85%. ima još žarišta ne nekim mjestima, ali to je sitnica, a kad se jako upali isto znam koristiti kortiće.
    Moj savjet ti je da si nađeš nekog dobrog dermatologa koji će vam naći dobru terapiju ako to ne prolazi neutralnom kremom i ako se crvenilo širi kad počne upala.
    Jer kod pravog teškog dermatitisa obično ništa ne pomaže, osim kortića.
    Sretno!

  36. #3886

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Apeithea, sorry ali moram reagirati! Zasto vlazis kozu prije kreme? Nama su svi lijecnici rekli da vlaga/voda pogorsava neurodermitis! Zato je i preporuka ne kupati cesce od 1x tjedno i to obavezno u emulziji!

  37. #3887
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a s druge strane je dobro da između močenja i nanošenja kreme prođe manje od 3minute.

    vele da je dobro raditi i vlažne zavoje, ali moj mali se tolko dere na to , da je to zapoludit.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 22.12.2013. at 15:15

  38. #3888

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    59

    Početno

    Zato sto nakon vlazenja omekane ti lisajevi i lakse prime kremu.mazem ju u roku od minute nakon vlazenja,samu ju malo prosusim.i ne svaki dan.tako.cak.smo trebali drzat neke zavoje sa neutralnom.otopinom,ali to je neizvedivo sa tako zivahnom bebom

  39. #3889
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mij plače na zavoje i trga se

  40. #3890
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    jel se kome pogoršalo zadnji 2-4 dana, mojem je lice katastrofa

  41. #3891
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Nama se stanje poboljsalo kad je pocela koristiti ventolin...ne znam jel to ima kakve veze?

  42. #3892
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    samo to znači da je jako povezano kod vas s plučima, kod mojega uz sve ostale alergene iz hrane i zraka djeluje i svaka promjena temperature

  43. #3893

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    4

    Početno

    lijep pozdrav..evo da se i ja javim iako neznam dal je u pitanju dermatitis al nam je takva dijagnoza recena.. evo ovak ide prica...

    evo mi se borimo sa ja to zovem flek na licu vec 1g,bili kod dermatologa jedna davala skupe kreme koje nis nisu pomogle druga sam kreme s kortikosteroidima,receno ekcem..ode ja s malim na test alergije pokazuje orasasti plodovi,raz,kakao,mi to izbacili on i dalje ima..pocnem sa probioticima stanje se poboljsalo flek nestal vracal se tu pa tam namazala sa kremom sa kort. al s vremenom nam nije ni trebala..masnu kremu koristila djecja mast za guzu iz dma..sve super bilo dok pred 2mj nismo prestali uzimati probiotik.da bi u meduvremenu saznali da ima candidu..kasnije nalaz pokazal da negativno i prestajemo piti probiotik i flek se vratil u uzasnom stanju ni kort. nisu pomogli..

    obracam se biokinetiku,izljecil ga candide v 2 tj(imali djetu za kandidu i citajuci na netu koje stvari se moraju izbacit za dermatitis,to su bile ugl te) i alergije a njemu flek ostal uzasan..njegov zakljucak neurodermatitis,dal mu terapiju i bademovo ulje al nam za sad ne pomaze,moramo se za 7 dana javiti...kortikosteroidne kreme necu jer poticu razvoj kandide.. ugl taj flek njega ne svrbi i ja vise neznam kaj to je i od cega..jer citam da bilo koji dermatitis svrbi... iako ja zakljucila da od alergije,pa opet nista nije jel a fleka imal,pa onda od kandide onda sve izbacili cime se candida hrani i opet ostal flek..neznam vise kaj... evo stavit cu par slika da vidite pa bi bila zahvaljna na savjetima i vasim misljenima... hvala...

    nekoliko slika...ova zadnja je trenutno stanje...

  44. #3894

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    4

    Početno

    zaboravila napisat mali navrsil 2 god v 10.mj..i taj flek se nalazi sam na tom jednom mjestu..nisam stavila od pocetka slike..na početku je bila sam jedna tocka ko ubod komarca i sve se dalje prosirilo i tak ve stoji veliko.... (

  45. #3895

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    4

    Početno

    nova sam tu pa neznam kak funkcionira,poslala sam post al ga nema..mora admin odobriti ili??

  46. #3896

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    4
    Posljednje uređivanje od daddycool : 28.12.2013. at 18:02

  47. #3897
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    treba ti odobriti da se vidi neko vrijeme, slike trebaš staviti ko link na nešto

  48. #3898
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Eto, puj, puj, puj...danas sam napisala da je bolje, veceras opet krenulo...

  49. #3899
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Cura mi ima na oba obraza gadan dermatitis, dobili smo preporuku izbaciti mlijeko i mliječne proizvodete jaja. Još ju dojim, zanima me što je sa proizvodima koje sadrže te sastojke u tragovima, dali se i njih čuvati?

  50. #3900
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    za neko vrijeme izbaci sve kaj ima bilo kakvu naznaku mlijeka i jaja, školjke, paradajz, jagode, kakao i čokoladu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •