Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Bicikl

  1. #1
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno Bicikl

    Trebam preporuke kamo otići u "razgledavanje" bicikla za devetogodišnje dijete pa vas molim za pomoć.
    Bila sam u jednom dućanu u Ingrinoj zgradi u Ilici i najjeftiniji bicikl 1200 kn. Čini mi se da je to ipak malo preskupa igračka.
    Nisam još stigla do centara pa zahvaljujem na svakoj pomoći i savjetu

  2. #2
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Dižem temu
    Je li moguće da nitko ne kupuje bicikl? A ni mi još nismo kupili.
    Promakao nam je bicikl u Konzumovoj vikend akciji - 400kn, ali ionako mi cijena nije ulijevala povjerenje

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Tja, mi smo se lani nasadili na sličnu foru... Deda i baka kupili djetetu bicikl za nekih 700 kn, a onda su u Mercatoru imali akciju (oko kraja školske godine, ako se dobro sjećam) i na dlaku isti bicikl koštao je 200 kn manje. Sad ni ne gledam okolo da mi opet tako nešto ne zapne za oko...

    Dodatak: možda nije bio Mercator nego onaj sportski dućan koji je u istoj zgradi s velikim Mercatorom na Vukovarskoj, uglavnom stajali su izloženi bicikli unutra, kod ulaza u Mercatorov prostor.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.04.2011. at 22:53

  4. #4
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    bicikl nije igračka.

  5. #5
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Peterlin, uvijek sam skeptična prema tako velikim sniženjima kad su u pitanju bicikli, kućanski aparati pa čak i igračke. Za odjeću mi je manje važno, ako se nešto i dogodi, može se samo poderati, izblijediti i sl.
    Bicikl je ipak bicikl, ako se raspadne tijekom vožnje ajme... Grozan scenarij, ali sve je moguće. Nažalost.

    A naravno, čovjek se loše osjeća kad vidi da je mogao ipak jeftinije proći. A često mi se to događa

    Krumpirić, slažem se. Možda ti znaš gdje se povoljno mogu kupiti bicikli?
    Ajde, oko 1000 kuna, ali baš preko, a za dvije-tri godine će joj i taj biti premali pa što onda? Opet novi? Uf.

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Ma ne radi se o sniženju kvalitete, radi se o posebnim akcijama za kraj školske godine. I Turbo Sport ima nešto slično (ali nikada mi se nije sviđala ponuda njihovih bicikla).

    Mi imamo većinu bicikla za naše klince iz donacije (od kolege koji ima malo starije dečke). Ne bojim se nikakvih grozota jer imamo u kvartu stričeka koji za nešto malo kn promijeni npr. kompletne sajle s kočnicom na specijalki i koji nam uredno održava bicikle, i dječje i za odrasle. Ni najskuplji bicikl nije garancija kvalitete ako ga ne održavaš.

  7. #7
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Stvar ti je u tome da su akcije svuda zimi-pred Božić. Onda za 1000kn možeš kupiti vrlo dobru biciklu.
    I sad možeš za 900kn kupit ok bicikl http://www.ciklo-centar.hr/new/slike...ENECA%2020.JPG
    al mislim da su sada najskuplje u godini

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Mi smo tako za Božić kupili bicikl u Hervisu dosta povoljnije. Znali smo da malac za kojeg je poklon bio namijenjen to želi i da će biti presretan bez obzira što nije bila bicklistička sezona! Umjesto 1499 platili 899kn

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •