Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Ples za malu curicu

  1. #1
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno Ples za malu curicu

    Moja žaba (3,5) obožava plesati!
    Pola dana provede ispred televizora ili kompjutera i skida pokrete kojekakvih pjevaćica i plesaćica.
    Upisala bi je na nekakav ples, ali nešto modernije, ne balet i to.
    Ne treba biti ništa razvikano, niti posebno, već samo mjesto gdje bi ona mogla gledati nekoga i plesati.
    Imate kakvu ideju?

  2. #2
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    da, da.... i mi bi žarko željeli plesati...

    godine imamo iste

    ...a ne znamo gdje ići

    ?

    igraonica koja nam je blizu nema dovoljno zainteresiranih, nažalost.
    Posljednje uređivanje od Ibili : 21.03.2011. at 22:19

  3. #3
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Ne znam u kojem ste dijelu grada, u Dubravi ima Pinokio - klub za djecu.. Imaju super program, može se plesati rekreativno ili aktivno.. Saru ćemo upisati uskoro pa vjerojatno u 9 mj kreće s plesom.

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I mi smo zainteresirani!! Klaudija, Dubrava nam (i Aneli pretpostavljam jer smo susjede) je predaleko.
    Ja bih osobno htjela Zagreb - zapad

  5. #5
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Pogledajte si još i ovo Plesni centar Tala, oni su na Knežiji. Pinokio i Tala surađuju, Tala je od Larise Lipovac, A Pinokio vodi njena mama.. Meni je sve to skupa super. Jedino ne znam kakve su cijene u Tali, u Pinokiju je ples za naše curke 220 kn mjesečno, 2 puta tjedno.. Ne znam je li to puno ili malo, mi ćemo u svakom slučaju probat.

    Još moram vidjeti u Cvrčku, kakav je njihov program i cijene.

  6. #6
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ovo u Tali mise cini bas dobro. Budem nazvala sutra da vidim primaju li tako male zenske.

  7. #7
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    i jel primaju? kolika je cijena? kad su termini?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Nešto slično se već pisalo i pod topicom ritmika, mi namjeravamo ići kod tete Helene ona vodi grupu ritmike za curice od 3-5 godina na Pantovčaku www.tantan-kutak.com

  9. #9
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku

    Još moram vidjeti u Cvrčku, kakav je njihov program i cijene.
    Mi smo imali tetu iz Cvrčka u vrtiću (bio ponuđen program ritmike) i bili smo super zadovoljni. Išli smo kod njih i na engleski, ali na poljanice i isto ok.

  10. #10
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo imali tetu iz Cvrčka u vrtiću (bio ponuđen program ritmike) i bili smo super zadovoljni. Išli smo kod njih i na engleski, ali na poljanice i isto ok.
    Ples imaju samo u sklopu vrtića ili imaju posebno u svojem prostoru? Sara tek na jesen kreće u vrtić (ako dobije mjesto). Ustvari, ne znam ni može li negdje na ples upasti prije 9.mj.

  11. #11
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Ples imaju samo u sklopu vrtića ili imaju posebno u svojem prostoru? Sara tek na jesen kreće u vrtić (ako dobije mjesto). Ustvari, ne znam ni može li negdje na ples upasti prije 9.mj.
    Ne bih znala, pogledaj na www.mvmcvrcak.hr

  12. #12
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    moja curka je danas bila na dječjoj zumbi kod Lane Jučević na Velesajmu.
    voli plesati doma ali je vani malo srameća pa je više, za prvi put, snimala situaciju...
    inače, to smo dobili na nagradnoj igri na jednom portalu.

  13. #13
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno

    ima neko iz varaždina s odgovorom na ovu temu

  14. #14
    zajecka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb u mom srcu
    Postovi
    168

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Ples imaju samo u sklopu vrtića ili imaju posebno u svojem prostoru? Sara tek na jesen kreće u vrtić (ako dobije mjesto). Ustvari, ne znam ni može li negdje na ples upasti prije 9.mj.
    U Cvrčak smo mi išli, u njihov prostor na Poljanicama, znala su se uredno upisivati i djeca u toku godine. Ako ima mjesta, treba pitati.

  15. #15
    ivez051 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    205

    Početno

    I mi imamo jednu trogodišnju plesalicu. Zna li netko gdje u Rijeci ima plesna grupa ili nešto slično za djecu te dobi?

  16. #16
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Mi na kraju nismo upisali curku na ples jer je kao trebala u sklopu svog vrtića ići, ali je bilo premalo zainteresiranih pa od plesa nije bilo ništa..
    S obzirom da više neće ići u vrtić, a ipak joj treba neka zabava i društvo upisat ćemo je na ples pa me zanima ima li nekakvih novosti na području dubrave? Ide li nečije dijete u Pinokio ili Cvrčak? kako su djeca zadovoljna i koje su cijene plesa?

    Ima li možda kakav novi plesni studio?

  17. #17
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mene zanima jel se netko negdje upisao i kako ste zadovoljni. Moja J. 3g, stalno govori da bi isla na ples. Gledals sam na internetu Plesni centar Tala i Zagrebacki plesni centar, ima netko iskustva? Pretpostavljam da sad nema smisla ni krenuti nego na jesen?

  18. #18
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Evo naše iskustvo.. S smo upisali u cvrčak, super joj je, pleše, uživa.. za dva tjedna imaju nastup u kazaluštu i baš se veselimo svi..
    ona je krenula u 11. mj, nakon što su nas u pinokiu zeznuli..

    najbolje ti je najesen ju upisat, barem ovi u cvrčku su sad gotovi, za druge ne znam. pretpostavljam da u lipnju svi završavaju..

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Evo naše iskustvo.. S smo upisali u cvrčak, super joj je, pleše, uživa.. za dva tjedna imaju nastup u kazaluštu i baš se veselimo svi..
    ona je krenula u 11. mj, nakon što su nas u pinokiu zeznuli..

    najbolje ti je najesen ju upisat, barem ovi u cvrčku su sad gotovi, za druge ne znam. pretpostavljam da u lipnju svi završavaju..

    Draga Klaudija,

    bili bi zahvalni ako nam možeš reći što se točno dogodilo s Pinokiom i zasto ste odustali.

    Naime moja djevojcica je isla u Cvrcak - Zvoncice - za djecu od 3 godine na dalje. I sada smo u nedoumici da li da nastavimo s Cvrckom (teta Sanja je odlicna) ili da odemo u Pinokio. Razlog eventualnog prelaska bi bila veca dvorana. otisla bi do Pinokia i pogledala koji su uvijeti tamo. Svaka iformacija bi mi dobro dosla.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •