Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: baletna haljinica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    465

    Početno baletna haljinica

    moja curka od 6 god. nastupa na nekoj priredbi i mora biti obučena kao prava balerina pa me zanima gdje bi mogla kupiti haljinicu ili iznajmiti ili što već? imate kakve prijedloge? inače živim u varaždinu. mislim si da joj dam šivati, ali možda bi mogla negdje iznajmiti ili kupiti?
    hvala..

  2. #2
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Imas u Turbo Limachu rozih i bijelih baletnih haljinica . Mojoj curici od 2 godine je to od Bozica uniforma, uvijek i svuda. Plese cijele dane...

  3. #3
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    mislim da možeš dosta i improvizirati - bodi, žabice sve u istoj boji i suknjicu od nekog nabranog materijala (nešto slično laganom materijalu za zavjese) koju mislim da možeš i sama napraviti. Jedino baletne papučice ne znam bih li mogla improvizirati.
    A što će ostala djeca imati, treba li se uskladiti s drugima?

  4. #4
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    http://www.facebook.com/album.php?fb...1313&aid=36203

    pogledaj tu.... to je šos od tila....al preslatko

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    465

    Početno

    ako ima u turbo limaču, mogla bih pogledati..samo je ona balerina..svako dijete koje nastupa je nešto drugo.
    nadam se da ima još u turbo limaču..

  6. #6
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Imas sigurno, bila sam neki dan i bilo je. Mislim da imaju i baletne papučice.

    Ako imate vremena do priredbe, nekome ko zna sivati to zaista ne bi trebao biti problem zasiti. Ja to planiram jer ova nasa haljinica je vec na izmaku snaga pa da imamo jos barem jednu u rezervi.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    465

    Početno

    pitala sam turbo limač, imaju baletne haljine i papučice..baletna haljina košta 100kn..nije niti skupa..tako da ću ipak kupiti..ne budem dala šivati..do priredbe ima još 3 tjedna..ali, ipak..hvala vam na savjetima..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •