Stranica 2 od 20 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 995

Tema: Kako održavate svoj dom čistim?

  1. #51
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa Vidi poruku
    Imas u Dm
    osim u dm-u ima i u muelleru. izgleda kao paket vlažnih maramica, ali manji, i stoji pored wc papira. također možeš kupiti i plastičnu kutiju (mi to kupujemo za vrtić), ili kutijicu s pojedinačno pakiranim maramicama za van. pa onda sto vrsta, od kamilice do nevena... kako to već ide. nešto je jeftinije od dječjih maramica, zadnji paketić od 70 ili 80 komada sam kupila za 7kn.

  2. #52
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    ja također za sve koristim vlažne maramice i bacam ih u wc školjku, sad vidim da se to ne preporuča . a taj vlažni wc papir, njega mogu frknut u školjku?

  3. #53
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Rayna, do ti počne nešto smrdjeti iz kanalizacije bar ćeš znati od čega je
    To ti se ne razgrađuje već se nagomilava dok se sve ne začepi.
    Vlažni wc papir bi trebao biti razgradiv, nisam niti znala da postoji, moram vidjeti o čemu se radi, baš me zanima.

  4. #54
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    u biti sam vidjela na pakiranju da se ne smije, ali ne obazirem se baš na to. mi ih fakat doma masovno trošimo i bacamo u školjku, izgleda da smo imali veliku sreću što se do sad nikad nije zaštopalo.

  5. #55
    enni avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    na magistrali
    Postovi
    4

    Početno

    Ni slučajno vlažni wc papir bacati u školjku. Kad nam se dijete ostavilo pelena brisali ga vlažnim papirom, onako na kraju , umjesto vlažnih. Zaštopala nam se kanalizacija nakon mjesec dana. vlažni wc papir se uopće ne raspada u vodi, za razliku od običnog koji se odma raspadne.

  6. #56
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj enni prvotno napisa Vidi poruku
    Ni slučajno vlažni wc papir bacati u školjku. Kad nam se dijete ostavilo pelena brisali ga vlažnim papirom, onako na kraju , umjesto vlažnih. Zaštopala nam se kanalizacija nakon mjesec dana. vlažni wc papir se uopće ne raspada u vodi, za razliku od običnog koji se odma raspadne.
    A kud bi trebali bacati vlažni wc papir? Na njemu je lijepo označeno da se baca u wc.
    Mi koristimo godinama DM-ov, Mullerov, Zewu. Djeca imaju svoj iz DM-a, čak i u vrtić nosimo.

    Baby maramice ne bacamo u wc .

    Što se tiče održavanje kuće čistom, ja čistim po malo svaki dan jer je Lara alergična na prašinu i grinje. Usišem svaka dva-tri dana vodenim usisavačem, obrišem prašinu svaki dan, operem pod, pospremim.
    I jedva sam dočekala lijepo vrijeme, pa sad rade nered po dvorištu a manje po kući.

  7. #57
    enni avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    na magistrali
    Postovi
    4

    Početno

    [QUOTE=Adrijana;1854653]A kud bi trebali bacati vlažni wc papir? Na njemu je lijepo označeno da se baca u wc.
    Mi koristimo godinama DM-ov, Mullerov, Zewu. Djeca imaju svoj iz DM-a, čak i u vrtić nosimo.

    Koristili smo dm-ov vlažni papir, na njemu je naznačeno da se u wc baca samo 2 komada.Samo prenosim svoje iskustvo, kad smo otvorili prvu šahtu iza wc u njoj je bio samo taj toalet papir. Nakon toga sam stavila u čašu obični i vlažni da vidim kako se razgrađuju. Vlažni ostaje netaknut. Naravno da ga poslije tog iskustva više ne bacam u školjku.

  8. #58
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Potpis ko kuća, moji su prekopavali pola dvorišta i drmali pločice u kuhinji da bi na kraju našli drumen tog papira,užas kada se sjetim, niti jedna sajla nije mogla to pogurati,imali su sr.... s tim velikoga...

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    275

    Početno

    tako da sve čisitm redovito i svaki dan nešto.jedan dan kupaonu, drugi prašinu....

    svaki dan: suđe, veš, usisavanje i pranje podova, brisanje sanitarija

  10. #60

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Nikako bacati u wc školjku. Mislim da su te wc vlažne maramice samo minijutarne baby maramice.
    Inače, ne vidim im smisao osim kod velike nužde, a i tad mi se čini nepotrebno navikavati klince na te stvari. Navečer ćemo se svi ionako otuširati ili okupati, prema tome, običan wc papir mi se čini sasvim dovoljan.

    Inače, svaki dan dan usisam, dva puta tjedno prebrišem pod i prašinu te perem wc.
    Subotom imam kao generalno čišćenje kad otprilike tri četiri sata čistim i glancam, a inače pola sata dnevno sasvim dovoljno.
    Imam mali stan.
    Posljednje uređivanje od mama od formata : 04.04.2011. at 13:32

  11. #61
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pričali smo o vlažnom wc papiru u kontekstu brisanja zahodske daske/školjke, ne guze.

    doma imamo bide za pranje guze kad je potrebno.

    u vrtiću vlažni wc papir pak dobro dođe (da im začepljuje cijevi, odavno bi rekli da ga ne donosimo). vani također.

    a sad natrag na temu.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj mama od formata prvotno napisa Vidi poruku
    Nikako bacati u wc školjku. Mislim da su te wc vlažne maramice samo minijutarne baby maramice.
    Inače, ne vidim im smisao osim kod velike nužde, a i tad mi se čini nepotrebno navikavati klince na te stvari. Navečer ćemo se svi ionako otuširati ili okupati, prema tome, običan wc papir mi se čini sasvim dovoljan.

    Inače, svaki dan dan usisam, dva puta tjedno prebrišem pod i prašinu te perem wc.
    Subotom imam kao generalno čišćenje kad otprilike tri četiri sata čistim i glancam, a inače pola sata dnevno sasvim dovoljno.
    Imam mali stan.

    to nije istina.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Meni se sve ovo čini preekstremnim čišćenjem, ali to sam ja. Usisavam svaki dan jer Graz ima povećane vrijednosti fine prašine i to se zaista vidi. Ako mi se ne da, onda svaki drugi. Kupaonu perem jednom tjedno, pod 2x tjedno, veš 2-3x tjedno, peglam kad se natjeram 1x u 2 tjedna, suđe svaki dan više puta :D

  14. #64

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ispričavam se, pročitala sam cijelu prvu stranu, izgleda da sam i ja normalna sa svojim čišćenjem Već sam mislila da sam neuredna i neradnik

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    jug Dalmacije
    Postovi
    158

    Početno

    Kad radim izvlacim se na izjavu "zena kojoj je uredna kuca uludo je potrosila zivot". Nastojim da bude sve cisto, ali uredno - nemoguca misija. Ali kako sam na porodiljnom postala sam manijak, cistim, ribam, sve mi smeta, sve vidim...i tako svaki dan iz početka.

    Inace me ti kucanski poslovi znaju i opustati ali sad su mi stvarno postali frustracija. Zatupljujuci osjecaj da svaki dan ide sve nanovo.

    Bas me zanima kad krenem opet raditi punom parom, s dvoje male djece na sto ce to slicit...

  16. #66
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    eda, od brzine kojom će se život odvijati, nećeš primjetiti ni mrlje, ni prašinu, ni musave prozore... ma ništa, samo će ti manjak čistog veša biti znak da uključiš mašinu

  17. #67
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa Vidi poruku
    eda, od brzine kojom će se život odvijati, nećeš primjetiti ni mrlje, ni prašinu, ni musave prozore... ma ništa, samo će ti manjak čistog veša biti znak da uključiš mašinu
    E baš tako!

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj Nikiva prvotno napisa Vidi poruku
    tako da sve čisitm redovito i svaki dan nešto.jedan dan kupaonu, drugi prašinu....

    svaki dan: suđe, veš, usisavanje i pranje podova, brisanje sanitarija
    tebe sam uzela za primjer, ništa osobno

    ma kako sve to stignete svaki dan? i otkud vam volja? nema šanse za sve ovo jer valjda ne bi ništa drugo radila nego čistila, a prilično sam organizirana, stvarno me zanima
    dobro, imam dva jednogodišnjaka, pa mi se valjda ovo čini nemogućim
    ja stvarno ne stignem svaki dan prati podove, usisavati, nanašati veš, brisati prašinu.....

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa Vidi poruku
    tebe sam uzela za primjer, ništa osobno

    ma kako sve to stignete svaki dan? i otkud vam volja? nema šanse za sve ovo jer valjda ne bi ništa drugo radila nego čistila, a prilično sam organizirana, stvarno me zanima
    dobro, imam dva jednogodišnjaka, pa mi se valjda ovo čini nemogućim
    ja stvarno ne stignem svaki dan prati podove, usisavati, nanašati veš, brisati prašinu.....

    ja imam dvoje djece plus jedno na putu

    trenutno radim pola radnog vremena, ali pod nosom, tako da ne putujem.

    kuham za nas 8-10

    kako stignem?

    nemam praznog hoda.kad kuham odma stavljam suđe u mašinu, velike lonce i zdjele odmah operem na ruke, tako da poslije ručka samo potrpam tanjure i beštek u perilicu i uključim.

    nemam regale u dnevnom, tako da svakih par dana pređem sa usisavačem po ove dvije police koje imam, tako da onda kad idem brisat prašinu treba mi ukupno 10-15 min (ne računam spavaće sobe).

    usisat MORAM svaki dan jer imam crne pločice koje mi idu preko pola stana, tako da mi pod nakon jednom dana izgleda ko nekom naon 7. usisam za 10 min (da ne usisavam svaki dan trebalo bi mi duže) i 5 min da operem pod.

    spavaće sobe usisam jednom tjedno.subotom.

    ako imam vremena, svaki dan (drugi, treći, peti napravim još nekaj kaj mi ne ulazi u svakodnevne poslove)

    učim klince da pospremaju za sobom.

    pranje vrata, prozora i sl. radim 3-4 puta godišnje



    meni je ovaj moj sistem najbolji, jer se ne narintam.da radim generalke ili da čistim jednom tjedno, onda bi mi uvijek bilo ''zmazano'' i još bi se ubila u čišćenju.ovak svaki dan pomalo.

    a volja? nekad je ima nekad nema

  20. #70
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Isto nemam praznog hoda pa kužim. Ako si uzmem da ću se dva tri sata muvati po kući, tih sati samo sklanjam i premještam. Npr. idem u hodnik po bezrukavnik , i odmah stavljam u ormar ako su moje ljenčuge ostavile kakve patike ili cipele vani. Ovo za kuhinju i pranje dok kuham isto radim,tako da kad pojedemo još riješim samo pranje tanjura i beštaka i raspremim stol. I sve štima. Pa malo kada poslje tuširanja navečer i tako mic po mic sve je stalno u glancu, i vječno mi se čini da je nered.
    Ali zato navečer kad stavim L. spavati nema te sile koja me može spriječiti da se bacim u lignja položaj pred Ezela i x drugih gluposti. Moram imati nešto i za sebe.

  21. #71
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Nakon dvoje djece shvatila sam da mi je povremeno postojanje praznog hoda apsolutno najveći dar kojeg dobijem i kao takvog treba ga čuvati kao malo vode na dlanu, a ne "zagađivati" pranjem i čišćenjem.

  22. #72
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon dvoje djece shvatila sam da mi je povremeno postojanje praznog hoda apsolutno najveći dar kojeg dobijem i kao takvog treba ga čuvati kao malo vode na dlanu, a ne "zagađivati" pranjem i čišćenjem.

  23. #73
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    e, ovo sa lignjom i cenjenjem praznog hoda su mi dve najbolje rečenice na čitavom topiku!!!-)))

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    jug Dalmacije
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa Vidi poruku
    eda, od brzine kojom će se život odvijati, nećeš primjetiti ni mrlje, ni prašinu, ni musave prozore... ma ništa, samo će ti manjak čistog veša biti znak da uključiš mašinu
    dakle vratit cu se na staro . sad mi je lakse...

  25. #75
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    ja sve polako, i sve stignem, ako ne danas , onda sutra...
    mislim da je netko spomenuo bolest čistih podova , ta sam i ja.
    otkriće mi je ono od vilede što sad reklamiraju (moje je no name) čistač podova, s time brzinski svaki dan prođem cijeli stan
    ovo ostalo jednostavno kako ide i dođe,peglam samo nužne stvari, imam sve vrste mokrih maramica (najdraže su mi one zelene jabuka iz DM-a) i ne bacam ništa u WC

    i iskustvo mi govori da je lakše pomalo svaki dan, nego odjednom pa udarnički- bar meni
    i iskreno , ako nije sve tip-top ne patim previše

  26. #76
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    hihi, ja bih potpisala lignju i Ezela
    Posljednje uređivanje od Solange13 : 06.04.2011. at 19:25

  27. #77
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj Solange13 prvotno napisa Vidi poruku
    hihi, ja bih potpisala lignju i Ezela
    Pa kad je ...ono...dooobaaar...
    Kako da čistim dok Ezel igra na tv-u.

    Već vidim MM, "ajme Jelo zar opet tog nosatog. ".
    "O da dragi pa vidi ga kako je sladak."

    Nikako da se dogovorimo. Tada nikome ni vode ne dodajem, ne zanima me jesu li žedni, gladni, pišanje kakanje, brisanje guzica itd. tad je samo Ezel tu. I baš bih i njega oprala, recimo počevši od leđa. Naravno prvo maramicama iz dm-a.
    Posljednje uređivanje od nenaa : 07.04.2011. at 11:21

  28. #78
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj nenaa prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno prvo maramicama iz dm-a.
    pazila si da ostaneš on topic, a?

  29. #79
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa Vidi poruku
    pazila si da ostaneš on topic, a?
    Zar ja? Uvijek...!

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Meni je bitno da je čisto jer sam gadljiva na prljavu kuhinju i kupaonicu. Ali i da je vizualno uredno bar ondje gdje će mi netko doći na kavu pa vidjeti. Imam užasno neuredan ormar kad ga otvoriš, ali izvana sve izgleda uredno.
    Svakodnevno perem sude nakon svakog obroka (ručno - ne volim baš ali ide brzo), dok g. sjedi udobno zavaljen i najeden u svojoj stolici. Usput kad nešto vidim pokupim i spremim na mjesto, i to je ono što i djetetu pokušavam pokazati - da sve ima svoje mjesto. Ponekad i on spremi. Njegove igračke su uvijek uredno posložene po kategorijama (navečer sve vratim na mjesto) - meni je tako ljepše vidjeti a mislim da je dobro i za dijete.
    Jednom tjedno usisavamo sobe, a u kuhinji usisavanje i pranje poda svaka 3 dana. Kupaonicu cijelu jednom tjedno očistim (nekad ja, nekad muž), a češće u hodu prebrišem umivaonik i WC školjku. Gledamo da sve to ne bude vikendom nego da radimo nešto zabavnije.
    Moja najveća mana je prašina, odnosno činjenica da mi nimalo ne smeta pa ju brišem jednom tjedno na površinama koje gosti vide, a na mojim knjižurinama itd par puta godišnje. Isto tako i s prozorima - perem ih dvaput godišnje, za proljetno čišćenje i za Božić. Nadam se samo da mi mali nema alergiju na prašinu (ima neke simptome pa nadam se da neće biti to), uf!

  31. #81
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Inače, metla, krpa, ocat, soda, sol, sanitar.
    Nešto mi došlo jučer pa odlučila uzeti ručni usisavač.
    Kako sam se zeznula. Nisam gledala koja je snaga.
    Ne može uvući ni ptičje paperje, kamoli nešto konkretnije, a bonus pušta neki oduran smrad. Morat ću ga baciti.

  32. #82
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, metla, krpa, ocat, soda, sol, sanitar.
    Nešto mi došlo jučer pa odlučila uzeti ručni usisavač.
    Kako sam se zeznula. Nisam gledala koja je snaga.
    Ne može uvući ni ptičje paperje, kamoli nešto konkretnije, a bonus pušta neki oduran smrad. Morat ću ga baciti.
    Jesi li sigurna da ti nije neki filter/blokada unutra ostao?

    A ako stvarno ne valja - pa zamijeni, zabogadragoga...

    Ionako ga ne smiješ baciti u smeće - to se odlaže u posebni otpad.

  33. #83
    Pema avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    I ja spadam u grupu onih kojima je ciscenje gubljenje vremena. Masina za sudje mi je najbolji izum 20. stoljeca. Ne znam tko ju je izumio, ali ako je muskarac, onda je to pravi romantik! Wc i podove cistim jednom tjednom. I to podove preko tjedna jer si ne zelim pokvariti vikend previse. To mi je najmrzi posao. Kao da mi ubija mozdane stanice, previse je repetitivno. Moja mama je bila jedna od onih koje su prale podove svaki dan. Ostalo mi je u glavi da sam htjela da radje to vrijeme provodi sa mnom. Jedino sto volim je prat robu i peglati. To me nekako opusta.

  34. #84
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    @peterlin, ne mogu ga mijenjati. Kupila sam preko Njuškala. Nije potrgan nego je baš slab. Piše 25 W. Budem još pogledala filter za svaki slučaj. Da, pod bacanje u smeće sam i mislila odnijeti ga u kontejner za elektronički otpad. Nema smisla ni da ga poklonim nekome jer će biti ista stvar.

  35. #85
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Pema prvotno napisa Vidi poruku
    Wc i podove cistim jednom tjednom.
    tuširaš wc ili

  36. #86
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    vidi Tash kako lagano krece u ozivljavanje teme

  37. #87
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    vidi Tash kako lagano krece u ozivljavanje teme
    fali malo žara ovih dana na forumu

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ma sve koje bi se svađale su u staračkim domovima i ne daju im na internet

  39. #89
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    a baš

    na ovom forumu najaktivnije su vježbačice kojima sam se i ja pridružila iako sam mislila da je to nemoguće, a mi se ispucamo na treninzima pa nemamo force za neke žešće rasprave. al da fale, fale

  40. #90
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

  41. #91
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    pokušavam naći temu o tuširanju wc-a, ali ne nalazim,
    ako netko zna koja je to tema bila, molim pomoć.

  42. #92
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    jelena vidjela sam to, nisam ja tako gipka, to je za ove vježbačice.

  43. #93
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    a baš

    na ovom forumu najaktivnije su vježbačice kojima sam se i ja pridružila iako sam mislila da je to nemoguće, a mi se ispucamo na treninzima pa nemamo force za neke žešće rasprave. al da fale, fale
    e, nema na vježbačicama flejma, tamo je sve bravo, super si, prekrasna si, zgodna, možeš ti to

  44. #94
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    najbolje da cu se zamjeriti nekoj pa da me opandrci slucajno jednom malo slatkom girjom od 16 kg

    off sve su vjezbacice cool, ali fakt jesu, kuhaju, ne spremaju, citaju, ne spavaju, imaju uzbudljiv zivot
    Posljednje uređivanje od spajalica : 19.05.2015. at 09:52

  45. #95
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    e, nema na vježbačicama flejma, tamo je sve bravo, super si, prekrasna si, zgodna, možeš ti to
    pa kad je tak

    a i ovo sta spajka veli, aj se ti zamjeri zhang ili Danci, pa kad ti zasvinga jednu sesnaesticu
    ili sasa, pa ta te stigne i kad bjezis autom

    nego, spajka, kako mislis ne ciste?
    pa smo imale raspravu o prasini i burpeeima?

  46. #96
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja ne čistim prašinu koju vidim kad radim burpeeje
    jedino usisam, to i radi sklekova i sličnog
    a za prašinu često čekam da primijeti i očisti mi svekrva, pogotovo na mjestima tipa iza televizora

  47. #97
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Može li netko preporučiti ručni usisavač?
    Nije mi jasno jesu li svi slabi ili ima onih koji vuku kao pravi usisavač?

  48. #98
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Preporuku nemam i sama tražim ali NE preporučam : http://www.elipso.hr/mali-kucanski/u...BOSCH-BKS4043/ - užasno slabo vuče i ništa ne pokupi...
    Posljednje uređivanje od ivano2 : 19.05.2015. at 13:25

  49. #99
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ne postoji ručni koji vuče kao "pravi", bolji i jači od tih ručnih su vam štapni bežični, isti princip,odmah spreman,brz i praktičan...dodje umjesto metle....ali nije baš jeftin za 2gi usisivač u kući...
    ima vam par tema o tim štapnima...evo npr: http://forum.roda.hr/threads/80259-%...ni+%C5%A1tapni
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 19.05.2015. at 13:28

  50. #100
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    pokušavam naći temu o tuširanju wc-a, ali ne nalazim,
    ako netko zna koja je to tema bila, molim pomoć.
    ajme ako to čak nije na onoj antirecesijskoj...mislim da se zastranilo u temi pa se došlo do tuširanja wc-a i banje općenito!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •