Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: grozi se na moje mlijeko - nastavak i otkrice

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    51

    Početno grozi se na moje mlijeko - nastavak i otkrice

    Neka vjeruje ko hoce. Otkrila sam razlog veceg broja odbijanja da doji. Narocito onoga kada odbija desnu ili lijevu.
    Gospodinu smeta sto mu moje rame zaklanja vidik!!!!!. Hoce da gleda u prozore.

    Znala sam da dotok mog mlijeka nije takav da bi tako cesto pravio probleme i izvijao se unatrag kao da ga moje mlijeko uzasava. Bila sam sigurna da ne odbija zbog bocice jer jako voli sisati i pajkiti na siki a i nosic nije zacepljen bas toliko pa da cas hoce jednu cas ni jednu iako mi je to bilo najblize pameti. Nosic je stvarno dosta zacepljen i sutra idemo kod cika URL da vidimo sto sa tim raditi.

    Danas sam stala tom cirkusu u kraj. Kao i sva velika otkrica vidjela sam slucajno. Izvijao je glavu da vidi nesto preko mog ramena dok sam mu davala siku. Joj, kad ga je stala dreka. Nece ni za zoivu glavu.
    Ja ga prebacim na drugu stranu a tamo hoce ali iz tog polozaja moze vidjeti sto ga zanima.
    Malo sam se presabrla i povezala da su najcesca odbijanja urpavo u toku tana kada su prozori otvoreni i da su se desavala bas kada je bilo dosta svijetlo. Magarac mali.
    Prvo naredno dojenje sam isprobala i ponovilo se. Magarac se izvijao da vidi preko mog ramena a kada nije islo nije htio sisati.
    E pa neces.
    Fino navucem zavjese i nema gledanja kroz prozor. Ogrlica za dojenje ne funkcionise jer on voli virkati prema predmetima koji su mu nedostupni iz njegovog krevetca.

    Mislim da ovo vazno otkrice savjetnice za dojenje trebaju zuvrstiti u listu razloga zbog kojih bebe nece dojiti. Flasica je tu samo posredno umjesana. Kada mu je dajem ruka mi postaljena drugacije i ne smeta malom radoznalcu.

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    draga silva,

    vidis kako je djecak brzo narastao? koliko su se svi skupa skupili i pokusali na sve moguce nacine naci razloga tom uvijanju i izvijanju... a kad ono - djecak raste! :D uza sve probleme i rjesenja, on neumitno raste, beba mala, i ne da se smesti

    a sto se tice toga - savjetnice imaju i tu opciju na spisku samo smo se ovaj put stvarno skoncentrirali da mozda ipak jest neki pravi problem...

    meni je jako drago da je razlog ipak - povecana zainteresiranost za okolinu, koja i pocinje upravo u toj dobi oko 2,5 mjeseca...

    pomoci bi vam moglo dojenje u tisini i zamracenoj prostoriji...

    sretno i dalje :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    51

    Početno

    joj, joj, joj
    kako nije pravi problem. to je najpraviji problem
    vukuci glavu unatrag razvuce mi bradavicu pa ce opet popucati (bez obzira sto je smjestena duboko u ustima)
    ubi se od placa a ja ne znam zasto

    i sve neke takve stvari.

    da, od sada oji u zamracenoj prostriji jer navlacim tamne zavjese.

  4. #4
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj Silva prvotno napisa
    da, od sada oji u zamracenoj prostriji jer navlacim tamne zavjese.
    Jel pomaze?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    51

    Početno

    pomaze, narocito ako legnemo pa mu naslon zaklanja svaki poggled u zeljenom pravcu.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Genijalno! Dobro si to skužila.

    Tako je jednom Grga nesretno plakao i prestao tek kad sam ga digla toliko da dohvati sjenu na zidu još nije znao pokazivati rukicama.

  7. #7

    Početno

    Jao Silva to mi je trebalo past na pamet...Karlo radi istu stvar...čuje zvuk iza leđa ili nad glavom i nema šanse da primi sisu dok je netko blizu da može gledat...

    A ja imam i dosta jaki let-down, što njemu ne smeta (bar ne odustaje nego samo počne ubrzano gutat) pa mi mlijeko još uvijek štrca u mlazovima preko cijele sobe kad on pusti usred podoja... :D

  8. #8
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Silva, super onda! Nadam se da su vam lijepi dani dojenja sad ispred vas.

    Ja se u stvari sa sjetom sjecam tih dana kad sam morala biti u tamnom i mirnom da bi moji dojili. Onda sam mislila da je to frustracija ali prisililo bi me da se smirim i opustim jer kak nema stimulacije za malce u tamnom i tihom, tako nema i za nas mame i na taj nacin smo prisiljene da i mi uzmemo malu pauzu.

    Anci, joj, sjecam se mojih mlazeva u istim situacijama! To bi znalo zaspricat i ostavit tragove po stolicu, zidu, tudim facama :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •