Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 115 od 115

Tema: adaptacija stana-pouzdana firma s pristupačnim cijenama

Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004

Početno

amel, što su ti radili?
    i kako je ispalo?

evo broj
    099 2003 555, Zlatko

Datum pristupanja
    Jan 2014

Početno

Hvala puno na savjetima, vi ste bili zadovoljni smo radovima?

Nadam se da ce i nama napravit tako dobro

Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    amel, što su ti radili?
    i kako je ispalo?

evo broj
    099 2003 555, Zlatko
    Tek sad vidjeh pitanje...
    Rušili su mi zid od armiranog betona, na tom dijelu stana premiještali struju, na mjestu gdje je bio zid nadoštuklali parkete, farbali cijeli stan i još hrpa sitnih radova.
    Ispalo je super, a najbitnije je da je sve nabrojeno bilo gotovo, sukladno dogovoru, u 4 dana.
    Znajući kako i koliko dugo majstori inače rade g. Zlatku skidam kapu.

Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004

Početno

Jako mi je drago.
    Ja sam isto zadovoljna, a radimo zajedno već godinama.
    Nisu idealni, ali su mi puno bolji od mnogih s kojima sam radila.

martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012

Početno

a jel rade oni i vanjske radove tipa fasade i to?
    ima tko s time iskustva? ako ne, moze preporuka neke firme za fasadu?

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

trebam kontakt za vodoinstalatera, zagreb, črnomerec

Datum pristupanja
    May 2016

Početno kontakt

Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    http://forum.roda.hr/threads/48929-t...+za+adaptaciju
    nama su kompletnu adaptaciju stana radili dečki iz komos građenja
    http://www.poslovna.hr/lite/komos-gr.../subjekti.aspx
    njih preporučam, a kooperante bi (po mom mišljenju) trebalo malo više nadzirati!
    Znam da je davno bilo, ali kontakt firme za adaptaciju ili makar ime bih molio.
    Jako jako zahvalan,

Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno lili MOLIM VAS KONTAKT ZA ADAPTACIJE U PP

Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    nama su jedni tražili 3,600 kn za brušenje i lakiranje parketa u dnevnom boravku,dok nam je ova firma to napravila za 1,100 kn.hellooo??!!!

da, nevjerojatni su!!!!

apricot, ajd reci Zlatku da ga hvali njegova zemljakinja iz Španskog kojoj je nedavno uredio još jednu sobu u stanu, mislim da će znat o kome se radi. i moj muž je arhitekt samo se više bavi projektiranjem, a ne interijerima. by the way struka vam je zadnje vrijeme u banani, sorry na OT!
    Pozdrav Lilly, molila bi vas kontakt za adaptacije..ova je jako stara teme pa se nadam da ćete vidjeti!

Datum pristupanja
    Aug 2017

Početno preuređenje stana- tražimo pouzdanu tvrtku

pozdrav svima,

tročlana smo obitelj u malom stanu. Imam curicu 3,5 godine koja bi trebala uskoro dobiti svoju sobu. A za to treba kompletno preuređenje stana.
    Ako je netko imao iskustva sa majstorima koje može preporučiti, možete poslati poruku u inbox da ne reklamiramo.
    Hvala unaprijed,

Datum pristupanja
    Aug 2017

Početno

Citiraj donmiguel1 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav svima,

tročlana smo obitelj u malom stanu. Imam curicu 3,5 godine koja bi trebala uskoro dobiti svoju sobu. A za to treba kompletno preuređenje stana.
    Ako je netko imao iskustva sa majstorima koje može preporučiti, možete poslati poruku u inbox da ne reklamiramo.
    Hvala unaprijed,
    P.S. stan je na području Velike Gorice

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Registirala sam se samo da Vam kazem kako sam se cula s g. Zlatkom iz Komos gradenja, bio mi je u stanu, prema dogovoru sam mu poslala sve nacrte, cijeli troskovnik i detaljne prije i poslije sheme i nikad mi se vise nije javio. Poslala sam mu nakon mjesec dana ponovo mail, nista. Za mjesec dana opet i, pogadate, nije se javio. Sad su prosla 4 mjeseca pa zakljucujem da nema namjeru poslati mi ponudu niti adaptirati moj stan. S obzirom da stan ima 145 m2 i da zelim adaptirati bas sve, propusta dobar posao, ali tko mu kriv kad nije zaintereiran. Samo mi nije jasno zasto mi je gubio vrijeme, zasto sam morala s drugog kraja grada po najvecoj zimi ici u stan bez grijanja i s njim obilaziti i objasnjavati mu sve, zasto sam crtala sve to i pisala mu kad covjek ne zeli raditi. Eto, tolko o g. Zlatku i firmi Komos Gradjenje

Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

Eh da i mi trebamo adaptaciju.
    Zvali smo tvrtku Komos gradjenje no ne mogu to napraviti (gdin je nastradao).

Imate nekog pouzdanog: trebam stavljanje izolacije i pregradu potkrovlja knaufom, izgradnju jedne kupaonice i preuredjenje druge, i dodatne sitne radove. U Zagrebu. Hitno.

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    Eh da i mi trebamo adaptaciju.
    Zvali smo tvrtku Komos gradjenje no ne mogu to napraviti (gdin je nastradao).

Imate nekog pouzdanog: trebam stavljanje izolacije i pregradu potkrovlja knaufom, izgradnju jedne kupaonice i preuredjenje druge, i dodatne sitne radove. U Zagrebu. Hitno.
    Zao mi je sto je g. Zlatko nastradao, zelim mu svako dobro.
    Ali da nitko u firmi nije bio u stanju odgovoriti niti na jedan od moja 3 maila i napisati da zbog bolesti ne mogu obaviti radove pa da sam si nasla neku drugu firmu, a ne izgubila 4 mjeseca cekajuci njihovu ponudu, ne shvacam! To mi je bas neozbiljno i neprofesionalno.

I ja molim preporuke za firme koje mogu napraviti bas sve jer mi treba kompletna adaptacija stana od poda do krova. Hvala!

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Ima li netko preporuku za firmu iz Umaga/Novigrada/ Buja koja bi radila adaptaciju apartmana?

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Eeej Bucka,
    A ja ti mogu reći da smo ga takodjer ponovno angažirali prije mjesec dana kad smo kupili novi stan koji smo adaptirali.

I sada 9god poslije rade kednako kvalitetno i isti radnici su ostali u firmi. Što puno govori i o vlasniku g.Zlatku kao poslodavcu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.08.2020. at 15:58

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •