Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 157

Tema: adaptacija stana-pouzdana firma s pristupačnim cijenama

  1. #51
    sanjas33 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj veljaca prvotno napisa Vidi poruku
    BOK.Tek sam se nedavno prijavila na forum iako redovno citam ovaj forum pun je dobrih savjeta.Draga Lili molim vas savjet i posebno kontakt za firmu koja vam je adaptirala stan.Adaptaciju moram organizirati sama jer je suprug stalno na putu.Sto je naravno uz dijete malo teze izvedivo.Danima trazim po internetu firme koje vrse adaptaciju ali nemam bas povjerenja u njih. A i relativno brzo moram adaptirat taj 2,5 stan.da mogu sto prije uci u stan.Trenutno mi je to nocna mora s obzirom da o adaptaciji ne znam nista.Puno ,puno hvala i rado prihvacam savjete ako niste u velikoj guzvi.Pozdrav.
    eto i ja bih molila broj na pp jel se i mi spremamo na adaptaciju pa polako skupljam ponude!!

  2. #52
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja bi molila kontakt ko god mi ga pošalje?!?!?

  3. #53
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    cure,

    sorry u gužvi, rodiilo mi se drugo dijete, javim vam kontakt ovih dana.

  4. #54
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ma samo se vi guštajte, nije hića.

  5. #55
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj veljaca prvotno napisa Vidi poruku
    BOK.Tek sam se nedavno prijavila na forum iako redovno citam ovaj forum pun je dobrih savjeta.Draga Lili molim vas savjet i posebno kontakt za firmu koja vam je adaptirala stan.Adaptaciju moram organizirati sama jer je suprug stalno na putu.Sto je naravno uz dijete malo teze izvedivo.Danima trazim po internetu firme koje vrse adaptaciju ali nemam bas povjerenja u njih. A i relativno brzo moram adaptirat taj 2,5 stan.da mogu sto prije uci u stan.Trenutno mi je to nocna mora s obzirom da o adaptaciji ne znam nista.Puno ,puno hvala i rado prihvacam savjete ako niste u velikoj guzvi.Pozdrav.
    veljaca, tebi se ne može poslati pp dok ne napišeš još nekoliko postova

  6. #56
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    ubacujem se,
    molila bih broj od nekog dobrog molera, (krečili bi boravak i hodnik sa sitnim popravcima gletanja i silikoniranja uz rub lajsne)
    koliko se kreću cijene za krečenje po m2?

  7. #57
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    ja bi molila kontakt za kvalitetne majstore za preuređenje stana (prozori, kupaona, podovi) pa ako neko ima i od majstora koji dobro a povoljno izrađuje namještaj po mjeri može isto na pp
    i od onog koji postavlja klimu

    sve nam treba pa molim preporuke na PP


    A Lili75 čestitam
    Posljednje uređivanje od Minda : 24.08.2011. at 14:36

  8. #58
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    I ja se pridružujem bucki i Lili75 s pohvalama - sve je napravljeno kako treba, brzo, uredno, radnici pristojni, nečujni, rade kao mravi, gotovo bez pauze. Ispalo je iznad očekivanja, a troškovi ispod očekivanja. Uzeli smo dvije ponude, a ova je bila gotovo dvostruko povoljnija. Hvala Lili i apricot na preporuci!

  9. #59
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    jako, jako mi je drago!
    evo, sada opet radim s njim jedan stan na Ribnjaku i baš se veselim.

    slike će biti na fejsu, moći ćete pratiti (nadam se da ovo nije reklama)?

  10. #60
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    đizs, prestanite ih hvaliti ili ću morati čekati na red 2 godine! brisat ću vam postove!

  11. #61
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ms.ivy, palo mi je napamet da budem škrta s informacijama, ali da je Lili bila takva ja sad ne bih imala lijepu, novu radnu sobicu, barem ne po toj cijeni. Eto, za nekog drugog i ja sam se odlučila podijeliti zadovoljstvo.


    Apricot, gdje na fb?

  12. #62
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    cure, imate li kakvih informacija o cijeni brušenja i lakiranja parketa? imamo 50 m2 parketa u stanu starom 10 godina, ali se čini da je lakiran samo jednom i već je lak na mjestima prilično pohaban.
    hvala!!!

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    jel moze meni broj nekog vodoinstalatera?
    i jos kojeg "manjeg" majstora

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    i molim ako netko ima broj plinara
    kako je stari stan imali smo 100 plinskih cijevi po stanu pa bi to trebalo pozatvarati

  15. #65
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    cure može na pp broj firme za adaptaciju stana, sve nam treba od instalacija, rušenja zidova do pločica ....radi se o stanu od 70m2

    thanks !

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    ja prezadovoljna Komos gradjenjem
    Hvala na preporukama

  17. #67
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno


  18. #68
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj nela37 prvotno napisa Vidi poruku
    cure može na pp broj firme za adaptaciju stana, sve nam treba od instalacija, rušenja zidova do pločica ....radi se o stanu od 70m2

    thanks !
    evo ti broj komos građenja o kojem se stalno piše

    099 2003 555

  19. #69
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    Hvala, kaj bi ja bez Roda ( otkad se Filip rodio nisam baš bila aktivna na forumu, al kad nekaj treba najbolje je zavirit ovdje

    Samo da znate , drugi tjedan popisujemo kupoprodajni i od 01.12 je Komos građenje u VG, zaboravite na njih sljedećih mjese dana !

  20. #70
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    super, taman tada ja počinjem s njima

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    ako nekome može pomoči ja sam prije dva mjeseca renovirala stan ,stavljala knauf ,keramiku i šank od knaufa obložen keramikom i jako sam zadovoljna firmom iz rijeke koju sam angažirala...eto ako nekome treba kontakt javite na pp..

  22. #72
    Martomica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Bok, cure!

    Lili75, bucka, apricot, može i meni kontakt od te firme iz Sesveta? Hvala!!!

  23. #73
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Apri, hvala bili su kod mog svekra ( vjerovatno ih je daaavio) ali radovi su odlicno ispali i vrlo povoljno! Velika preporuka!
    Mi se spremamo jednog dana kad malo financijski dodemo k sebi na jedan gadevinski podhvat i opet cemo ih zvati!

  24. #74
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Martomica prvotno napisa Vidi poruku
    Bok, cure!

    Lili75, bucka, apricot, može i meni kontakt od te firme iz Sesveta? Hvala!!!
    eno ti broj gore, nekoliko postova iznad

  25. #75
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Apri, hvala bili su kod mog svekra...

    Kako se čini, bili su kod jako puno njih sa foruma, samo što on meni govori imena, a ja blejim ko tele.
    Aha, bio si kod superx ili kod Lili75 ili kod studene.
    Onda on bleji.

    i to mi je ok
    niti ja znam koje je čiji stan, niti on zna tko mu je ljude poslao
    važno da ste i vi i on zadovoljni

  26. #76
    Martomica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    eno ti broj gore, nekoliko postova iznad
    joooj, kako sam smotana, nisam povezala da se radi o istoj firmi :D

    apricot, hvala!
    nadam se da ću ih i ja za koji mjesec hvaliti :D

  27. #77

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno


    joj apri baš sam si mislila da to
    tako nekako izgeda,
    tenks enivej,
    čovjek mi je baš sjeo, a i ponuda
    je više nego korektna,
    nadam se da će i posao ispasti dobro

  28. #78
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ma iskreno ja uopće nisam njega vidjela,samo sam dala broj svekru jer on zna biti jako naporan pa sam pobjegla, ali on je zadovoljan pa znaći da su fantastični...
    Bila su dva dečka i napravili su posao u 2 dana!

  29. #79

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav ako moze kontakt za firmu koja je adaptirala stan, hvala

  30. #80

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo drage moje da se napokon javim, imam još 2-3 tjedna do poroda pa sam na sto strana.

    Mogu vam samo reći da je sve prošlo savršeno, čovjek ne može vjerovat da i danas postoje firme koej se drže rokova, financijskog okvira i kvalitete pruženih usluga.Prije svega, bucka hvala ti puno, uzeli smo tu firmu iz Sesvete i prezadovoljni smo .

    Ja sam strašna picajzla i pripremila sam se na živciranje i kašnjenje i fušanje (naravno u razumnoj mjeri) , kad ono ugodno iznenađenje, radovi su se odvijali jako brzo i prema planu zahvaljujući organiziranosti vlasnika g. Ivančića. Znali smo imati i po pet radnika odjednom: jedni ruše fasadni zid i zidaju novi, drugi prebacuju radijatore, treći prebacuju instalacije iz stare kuhinje u novu, četvrti nešto štema... nama su svi veliki građevinski radovi bili gotovi već u jednom tjednu (rušenje, zidanje zidova od cigle, siporeksa i knaufa, instalacije, parketi, pločice,...) Drugi tjedan je bilo brušenje i lakiranje parketa što je uzelo 3 dana jer se to ne može ubrzati, pa smo ugradili klimu, i 3. tjedan smo krečili cijeli stan (to je bio jedna ličilac ptreko staraca isto jako dobar za samo 10kn po m2 - njegovom bojom, savršeno je okrečio, nije bilo niti jedne mrlje nigdje na podu ni na namještaju) i stolar nam je prekrojio kuhinju i postavio je. Mi smo u 3 tjedna adaptirali stan u kojem se diraalč svaka prostorija osim WC-a i hodnika, prašine je bilo na sve strane,e da i u zadnjem tjednu sam pozvala jedan servis za čišćenje (kupon preko Kolektive) da mi očiste stan jer ja ovako velika to ne bih mogla.

    Što se tiče novaca, građevinski radovi s njihovim materijalom (naš samo parket i pločice i fugo masa) nas je došao samo 15.000 kn, kako je i planirano. Ostale ponude koje smo prikupili su bile između 21.-29.000 kn , hellooo....ljudi stvarno lupaju cijene ko Maksim po diviziji.

    Ja iskreno i toplo preporučam ovu firmu, kontakt mogu na pp, mi smo više nego zadovoljni.još ne mogu vjerovat da smo prošli tako dobro u smislu ne gubljenja živaca, previše novaca i da smo izbjegli fušeraj.

    E da i svaki dan je netko od nas navratio da vidimo kako napreduju radovi i ako im treba na nešto ukazati.

    Jedina "negativna" lekcija za mene je bila da više nikad ne bih ostavila usisavač u stanu jer majstori usisavaju svašta a moj usisavač (nov i kvalitetan) nije baš namjenjen za svakakav otpad, mislim nije mu ništa bilo ali drugi put ga ne bih ostavila na vidljivom mjestu u stanu.

    eto valjda sam sad sve napisala manje-više...slobodno pitajte...

    i da spasilo nas je to što je suprug napravio troškovnik po kojem smo tražili ponude po jediničnim cijenama po svakoj stavci troškovnika.

    u našem slučaju je ispalo da jeftinije ne znači nužno nešto lošije, dapače ..
    Pozdrav svima... trebao bih malu pomoć, naime htio sam kontaktirati gospođu koja je napisala ovaj post jer me zanimaju neke stvari, no to na žalost iz nekog razloga nije moguće, kada odem u inbox piše mi da nemam pravo pristupa iako sam se uredno registrirao na forum. Ima li netko kakvu ideju što napraviti?

    Hvala unaprijed

  31. #81
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj Kirtar prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima... trebao bih malu pomoć, naime htio sam kontaktirati gospođu koja je napisala ovaj post jer me zanimaju neke stvari, no to na žalost iz nekog razloga nije moguće, kada odem u inbox piše mi da nemam pravo pristupa iako sam se uredno registrirao na forum. Ima li netko kakvu ideju što napraviti?

    Hvala unaprijed
    Da bi mogao komunicirati putem privatnih poruka, moraš imati malo više postova. Ne znam točno koliko.

  32. #82
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Citiraj Kirtar prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima... trebao bih malu pomoć, naime htio sam kontaktirati gospođu koja je napisala ovaj post jer me zanimaju neke stvari, no to na žalost iz nekog razloga nije moguće, kada odem u inbox piše mi da nemam pravo pristupa iako sam se uredno registrirao na forum. Ima li netko kakvu ideju što napraviti?

    Hvala unaprijed
    Javi se moderatoru ili administratoru

  33. #83
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    morat ćeš napisati još nekoliko postova

  34. #84

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo drage moje da se napokon javim, imam još 2-3 tjedna do poroda pa sam na sto strana.

    Mogu vam samo reći da je sve prošlo savršeno, čovjek ne može vjerovat da i danas postoje firme koej se drže rokova, financijskog okvira i kvalitete pruženih usluga.Prije svega, bucka hvala ti puno, uzeli smo tu firmu iz Sesvete i prezadovoljni smo .

    Ja sam strašna picajzla i pripremila sam se na živciranje i kašnjenje i fušanje (naravno u razumnoj mjeri) , kad ono ugodno iznenađenje, radovi su se odvijali jako brzo i prema planu zahvaljujući organiziranosti vlasnika g. Ivančića. Znali smo imati i po pet radnika odjednom: jedni ruše fasadni zid i zidaju novi, drugi prebacuju radijatore, treći prebacuju instalacije iz stare kuhinje u novu, četvrti nešto štema... nama su svi veliki građevinski radovi bili gotovi već u jednom tjednu (rušenje, zidanje zidova od cigle, siporeksa i knaufa, instalacije, parketi, pločice,...) Drugi tjedan je bilo brušenje i lakiranje parketa što je uzelo 3 dana jer se to ne može ubrzati, pa smo ugradili klimu, i 3. tjedan smo krečili cijeli stan (to je bio jedna ličilac ptreko staraca isto jako dobar za samo 10kn po m2 - njegovom bojom, savršeno je okrečio, nije bilo niti jedne mrlje nigdje na podu ni na namještaju) i stolar nam je prekrojio kuhinju i postavio je. Mi smo u 3 tjedna adaptirali stan u kojem se diraalč svaka prostorija osim WC-a i hodnika, prašine je bilo na sve strane,e da i u zadnjem tjednu sam pozvala jedan servis za čišćenje (kupon preko Kolektive) da mi očiste stan jer ja ovako velika to ne bih mogla.

    Što se tiče novaca, građevinski radovi s njihovim materijalom (naš samo parket i pločice i fugo masa) nas je došao samo 15.000 kn, kako je i planirano. Ostale ponude koje smo prikupili su bile između 21.-29.000 kn , hellooo....ljudi stvarno lupaju cijene ko Maksim po diviziji.

    Ja iskreno i toplo preporučam ovu firmu, kontakt mogu na pp, mi smo više nego zadovoljni.još ne mogu vjerovat da smo prošli tako dobro u smislu ne gubljenja živaca, previše novaca i da smo izbjegli fušeraj.

    E da i svaki dan je netko od nas navratio da vidimo kako napreduju radovi i ako im treba na nešto ukazati.

    Jedina "negativna" lekcija za mene je bila da više nikad ne bih ostavila usisavač u stanu jer majstori usisavaju svašta a moj usisavač (nov i kvalitetan) nije baš namjenjen za svakakav otpad, mislim nije mu ništa bilo ali drugi put ga ne bih ostavila na vidljivom mjestu u stanu.

    eto valjda sam sad sve napisala manje-više...slobodno pitajte...

    i da spasilo nas je to što je suprug napravio troškovnik po kojem smo tražili ponude po jediničnim cijenama po svakoj stavci troškovnika.

    u našem slučaju je ispalo da jeftinije ne znači nužno nešto lošije, dapače ..
    Mogu li dobiti br.od firme za adaptaciju i ličioca na mail dorja0@net.hr (ne mogu vam slati poruke jer sam nova)
    hvala

  35. #85

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Moja sestra trazi dobre majstore za adaptaciju stana u Splitu.
    Imate li kakve preporuke za provjereno kvalitetne majstore i k tome normalnih cijena?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    4

    Početno

    jel mi možete poslati broj od ličioca,ja vama ne mogu jer poslati poruku jer sam nova

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    joj cure zlatne ste, da mi smo mislili jednu firmu "ključ u ruke" jer stavrno ne zanm kako bi stigli ugovarat pojedinačno majstore, muž se uhodava u novi posao (inače on je arhitekt tako da je već naparvio troškovnik i nacrte pa nam baš i ne mogu puno muljat), ja trudna 5,5 mj, još radim, a doam imam i Leonu, tako da nam jedino ta opcija dolazi u obzir.

    Baš ću pogledat linkove koje ste mi poslale. Inače sam picajzla i s obzirom da ću moart izaći iz stana na 2-3 tjedna stvarno trebam nekog pouzdanog jer inače će biti pravog fighta...al ja odmah dam na znanje s kim imaju posla a i muž će ići svaki dan malo u nadzor.

    bucka, pretposatvljam da si zadovoljna s komosom kad mi ih preporučaš?
    mi moramo početi s adaptacijom poč. svibnja tako da nemamo još puno vremena za odabrat firmu koja može upravo tad radit adaptaciju.

    Čitam vas i dalje, i sve što saznam stavit ću ovdje na topic jer su mi neke cure slale pp da i njima treba ista usluga pa nek se nađe.

  37. #87
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    zna li neko izradjivaca kuhinja po mjeri? ili ima neka druga tema za preporuke?

  38. #88
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    imam ti super stolara
    čuda radi sa normalnim cijenama

  39. #89
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    imam ti super stolara
    čuda radi sa normalnim cijenama
    A jel imaš električara koji bi dislocirao jednu lampu, a da cijena nije ko da je proveo struju kroz cijeli stan.

  40. #90
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    apri, pliz kontakt, thanks

  41. #91
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    i mene zanima stolar koji čuda radi.

    treba mi za dnevni boravak po mjeri.

  42. #92
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    šaljem na pp

  43. #93
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    šaljem na pp
    Budeš i meni? Električar.

  44. #94
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nemam
    električar je podizvođač mojemu izvođaču i ja komuniciram s njime samo prilikom nadzora na gradilištu; nemam direktan kontakt s njime jer nije moja struka
    stolar mi direktno treba jer ja dizajniram i namještaj

  45. #95
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    nemam
    električar je podizvođač mojemu izvođaču i ja komuniciram s njime samo prilikom nadzora na gradilištu; nemam direktan kontakt s njime jer nije moja struka
    stolar mi direktno treba jer ja dizajniram i namještaj
    Ok, hvala.

  46. #96
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Cathy,
    pitam susjeda električara pa ti javim cijenu.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    301

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    imam ti super stolara
    čuda radi sa normalnim cijenama
    Bok Apricot.

    Dugo se nismo pisali
    Lijepo bih zamolio broj stolara i Komos gradnje..ili kako se vec zovu ako su jos aktivni.
    Krecemo u avanturu adaptacije pa ce nam trebati svaki kontak

    Hvala

  48. #98
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    stolar je u međuvremenu postao nepouzdan

    a Komos je 099 2003 555

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav dame,

    može preporuke poduzeća za adaptaciju, s kim ste bile zadovoljne? Hvala

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    265

    Početno

    Komos građenje-definitivna preporuka!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •