Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 157 od 157

Tema: adaptacija stana-pouzdana firma s pristupačnim cijenama

  1. #151

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Ako nekome trebaju preporuke vodoinstalatera, strujića, keramičara i završni građevinski radovi - tu sam .
    Može meni preporuka za vodoinstalatera?

  2. #152
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Pa što ti je tu čudno? Tako je oduvijek. Tu je stvar ponude i potražnje.
    Da, u pravu si. Ali uvijek se iznenadim koliko je važno dati si vremena i sve dobro proučiti, usporediti...Stvarno su razlike.

  3. #153
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Referirala sam se na konstataciju o razlici u plaćama VSS - majstori .
    Posljednje uređivanje od čokolada : 06.04.2022. at 16:51

  4. #154
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Referirala sam se na konstataciju o razlici u plaćama VSS - majstori .
    Istina.
    Znam ih dosta koji sa završenim fakultetima rade u McD ili čiste ili uopće ne rade, dok znam i majstora koji ima plaću 15000 kn i još ima fuša za tri života.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #155
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    A kako su nam roditelji govorili (barem meni jesu): Moooooraš završiti fakultet ako želiš imati dobar posao!!!
    Koja glupost.
    Posljednje uređivanje od kudri : 07.04.2022. at 13:51

  6. #156
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Eh, glupost je sada, nije uvijek bila i nadam se da neće zauvijek ostati ovako. Offt. - operacija slijepog crijeva je rutinska i jednostavna operacija. Bi li pristali da vas majstori operiraju kad su tako super? Da svi misle kako fakultet ne treba za dobar posao, vrlo lako se može krenuti u tom smjeru...Ont. moram naći vodoinstalatera za zamjenu slavina. Oni koje znam uglavnom su za veće poslove i ne da im se zamajavati sa sitnicama.

  7. #157
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, glupost je sada, nije uvijek bila i nadam se da neće zauvijek ostati ovako. Offt. - operacija slijepog crijeva je rutinska i jednostavna operacija. Bi li pristali da vas majstori operiraju kad su tako super? Da svi misle kako fakultet ne treba za dobar posao, vrlo lako se može krenuti u tom smjeru...Ont. moram naći vodoinstalatera za zamjenu slavina. Oni koje znam uglavnom su za veće poslove i ne da im se zamajavati sa sitnicama.
    Peterlin, nisam napisala da su majstori super i da svi trebaju biti majstori. Trebaju nam sve profesije i sve bi trebale biti jednako cjenjene u društvu! Ali i dalje ne vidim po čemu je fakultet preduvjet za bolji, sretniji, ispunjeniji život. Druge okolnosti i osobine tu igraju glavnu ulogu - podrška obitelji, vještina, spretnost, snalažljivost, sposobnost, pedantnost, predanost, marljivost...
    Posljednje uređivanje od kudri : 08.04.2022. at 15:40

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •