Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 295

Tema: kako izdržavate s bebama koje spavaju po pola sata i stalno su umorne?

  1. #151
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mi imamo malo nocno svjetlo cijelu noc (https://www.emmezeta.hr/uredenje-dom...jka-birdy-led/ - i stariji ima tu bubu). Svoju nocnu lampicu palim samo kad muckam ad i odmah ugasim

    Na kraju sam joj par puta dala dudu i uspavala se, probudila u pola 7. Ajd barem nesto

    Mislim da ju mucio skok onaj s 9tj jer od neki dan jako puno prica,ispusta zvukove, odgurava se i dize guzu. Il se samo tak tjesim,pa cu za novi kaos naci novo opravdanje.

    Al jucer mi stvarno bio najgori dan

  2. #152
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Hm da moze bit skok ,moj je sad u 9 tjednu mozda zato stalno traži jest!?
    I mi smo u mraku da nebi slucajno vidio nesto pa da se skroz razbudi.

  3. #153
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Opet losa noc koma sam....
    Vrci di si citala da je skok s 9 tjedana svugdi citam s 12?

  4. #154
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja nalazim 3-6-9 dana/tjedni/mjeseci

    Isto koma noc. Do pola 4 super,onda kaos. Proklinjem i podnice svog kreveta koje skripe i njen pun nosic

  5. #155
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja idem spavati kad i stariji, a muz uspava nju. Mislim da inace ne bih mogla funkcionirati.
    Doduse pati mi drustveni zivot s muzem jer dode s posla oko 19 sati, onda klinci i eto

  6. #156
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Znaci i ti si sama cijeli dan ,ja se tjesim da ce bit bolje kad napuni 3 mj kad ga drobic prestane mucit.

  7. #157
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam za los san krivila: bronhiolitis, skok, prehladu, probavu. Al cini mi se da je jednostavno takva beba

    Sad bih bila sretna da prek dana odspava 2 puta po sat-dva u komadu plus ovakva noc

  8. #158

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    5

    Početno

    I ja sam mislila da loše spava od grčeva, oni prošli nedavno sa skoro 5 mjeseci a ona još gore preko dana spava
    Jednostavno je valjda preosjetljiva na sve podražaje, buku, svjetlo. Što je veća to joj treba više da zaspe. Mogu ja spustiti rolete al ne vrijedi, ona se zagleda u nešto i gotovo. Noć relativno dobro spava.
    Sad ju uspavaljujem u klokanici na pilates lopti, pokrijem tetrom da ne vidi, dam joj dudu i još pustim bijeli šum. I to nekad traje po pola sata dok zaspe i onda ne spava duže od 20-30 minuta. Za poludit.
    Cijeli dan je cendrava jer nije naspavana, samo u šetnji spava duže a sad je koma vrijeme za ići van. Odemo al ne na dugo.
    Ja lagano ludim sama doma s njom, imam osjećaj da cijeli dan uspavljujem uf...
    Kažu da to bude bolje kad propužu i prohodaju, do tada samo puno živacaaaaa

  9. #159
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Evo me tu da se malo pojadam pa mi bar malo bude lakše, danas mi je iznimnno tezak dan cak smo ja i maleni skupa plakali ,ima 3,5 mj a on se i dalje vecinu dana dere, spava i dalje slabo,takav mi je bio i prvi i toliko sam se nadala da ce s drugim bit bolje.

  10. #160
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo i ja baš pričam frendici, plače ona, plačem ja. Jučer i danas me tako frustrira sve. Ona je cendrava, spava po pola sata dva-tri puta na dan. Sad bi se nosala, pa ne bi, pa plače kad ju spustim, pa se zaigra, pa cvili.
    Doslovce skoro ništa ne stignem, još manje kad stariji dođe iz vrtića. Ne znam više čime ju zabaviti jer nakon 2-3h budnosti više joj ništa nije zanimljivo

  11. #161
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja svog nemogu ni nosit dugo tezak je ,neznam mene ovo ubija to nespavanje i deranje ,znam da ce proc al sad mi se cini da nece nikad. Poceo se okretat tako kad ga legnem u krevetic za spavanje on se samo vrti.

  12. #162
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Pokušaj spavati s njim. Ili u nosiljki.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Jao zeljkica draga.. skroz te kuzim.. evo mojoj se sa 6mj to pocelo drasticno mijenjati na bolje. Toliko sam se jadala tu po forumu..vise nisam znala sto bih. Unazad 2tj cak moze po danu spavati bez da je NA nama..sto je za nju ogroman napredak.
    Curke drzite se! I jadajte nam se tu sto vise, biti ce vam lakse!

  14. #164

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Vrci, i to se kasnije promijeni.. tako nekako naglo krene promjena..
    Evo jucer mi se pol sata sama igrala na podu..do prije 2tj je spustit nisam mogla na sekundu.
    Ja sam bila tako sokirana da sam sjedila (i nista nisam napravila a posla preko glave) jer sam samo cekala: sad ce me zvat, sad ce plakati..
    Znam da je i ovo samo faza..ali uzivam u njoj dok mogu. Sretno i hrabro!

  15. #165
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Preselila se ekipa s jednog topica na drugi
    Pisala bih, ali nemam kad. Uglavnom, borimo se s dnevnim (ne)spavanjem i cendravoscu. Ona bi spavala, ali je ocito nesto muci. Sve sam uvjerenija da su crijeva u pitanju, u obradi smo, vise o tome drugi put.
    Zna biti uzasno frustrirajuce.

  16. #166
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo uspavamo nju, legnu stariji, mm i ja. Mm i stariji zaspali,ja skoro. Ona budna
    Ni 30min od pola 8 jutros

  17. #167
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrci kod nas vrlo slicno danas dva puta po pola sata,ja zaman legnem on se probudi,po noci svaka 2 sata jedeeeeee uzas!

  18. #168
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo i drugi puta bilo pola sata. Znaci od 11 sati budnosti spavala sat vremena

  19. #169
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Tako jee i kod nas ali mi se cini da ide na bolje. Spava duze od 15 min samo ako lezim pokraj nje i cica je na izvolte. Tako lijepo spava po noci i poslije rucka kad dremnemo zajedno. Ali ja ne mogu lezati i gledati kako je stan kao da je bomba pala pa se svaki put ustanem , a ona kao da ima radare , odmah se probudi . Bolje je od kako je zanima svijet oko nje pa se zainteresira za nesto i do pola sata tako da stignem nesto i napraviti.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  20. #170
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Optimist - nadam se da je sve ok?


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  21. #171
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Nocas budenje 1-2-3. U 3 sam skuzila da je usrana. U pol 4 je jela. Oko 4 zaspala. U pol 7 budna

    Zombi sam, umorna. Jos sam legla tek u ponoc jer je stariji imao proljev

    I eto sad spavala pol sata. Pobogu

  22. #172
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kad nas budenje 23,1,3,6 i sve je to trazio jest,sve se nadam da ce kad krene dohrana bit bolje ,ili da se ne nadam! Ustali oko 8 i dosad odspava 15 min al eto bar nije plaka.

  23. #173
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Optimist - nadam se da je sve ok?


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Muci je probava. Kombinacija grceva i zatvora. S tim da je taj zatvor vjerojatno posljedica tzv. infantilne dishezije, neuskladjenosti rada misica pa se ne moze, ne zna pokakati, a cijelo vrijeme tiska, napinje se, muci, dok se ne pokaka i tako u krug. Bas je izmucena. Idemo na daljnju obradu kod gastro da se vidi kakav joj je refleks kakanja.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Iako se ja stvarno ne smijem zaliti na spavanje, i kod naa je sinoc bio cirkus. Budjenje pol 5 za cicu, pri spustanju u krevetic se razbudio, muz nunao do 5:20 da bi se gospodin probudio u 6, blebetao do 6:20, cicao i onda spavao do pol 8. A ja naravno budna od pol 5, nema sanse zaspat poslije...

    I imamo zanimljiv dnevni obrazac. Popodne spava po 3 i pol sata, ali trazi cicku, nekad svakih 20min, nekad svaki sat, nekad samo zacendra pa ga smirim mazenjem (to odmaranje odradjujemo skupa). Uz to ima jos 2 kratka spavanca po pol sata-45min. Nocu spava cca 20-6:30. Ovo popodnevno mi nije jasno. Imam feeling da bi mogao vjecno tako. Probudi se kad ja “odustanem” pa odem iz sobe (dodje doma starija, moram na wc i slicno). Ima tko takvo iskustvo?

  25. #175
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Kod nas nema sanse uspavat ponovno. Ona cim otvori oci to je to. Smije se, guguce. Nema tu vise nosenja il dude il da nesto pomogne.
    Eventualno ako je u kolicima, pa na vrijeme skuzimo i krenemo vozati

  26. #176

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ja se ne mogu pozaliti na spavanje. Nocas od 22.00 do 8.30 uz cicanja u 2.30, 5, 7. S tim da se ne probudi, samo se promeskolji pa joj ponudim cicu. Pocica i nastavi spavati.

    Po danu jos uvijek nema neki ritam, ali dobra je beba. Danju jede svaka 2,5-3 sata, i nije mi jasno kako tako puno dobiva na tezini (1900, 1400, 1200)

  27. #177

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Iako se ja stvarno ne smijem zaliti na spavanje, i kod naa je sinoc bio cirkus. Budjenje pol 5 za cicu, pri spustanju u krevetic se razbudio, muz nunao do 5:20 da bi se gospodin probudio u 6, blebetao do 6:20, cicao i onda spavao do pol 8. A ja naravno budna od pol 5, nema sanse zaspat poslije...

    I imamo zanimljiv dnevni obrazac. Popodne spava po 3 i pol sata, ali trazi cicku, nekad svakih 20min, nekad svaki sat, nekad samo zacendra pa ga smirim mazenjem (to odmaranje odradjujemo skupa). Uz to ima jos 2 kratka spavanca po pol sata-45min. Nocu spava cca 20-6:30. Ovo popodnevno mi nije jasno. Imam feeling da bi mogao vjecno tako. Probudi se kad ja “odustanem” pa odem iz sobe (dodje doma starija, moram na wc i slicno). Ima tko takvo iskustvo?
    bubekica, i moja jos uvijek tako. Ako je spustim na krevet i pristekam, sigurno ce zaspati u svakom trenutku i spavat ce dok god je cica blizu. Uzivam dok traje

  28. #178
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas nema sanse uspavat ponovno. Ona cim otvori oci to je to. Smije se, guguce. Nema tu vise nosenja il dude il da nesto pomogne.
    Eventualno ako je u kolicima, pa na vrijeme skuzimo i krenemo vozati
    Ista stvar i kod nas ako odmah ne reagiram gotovo,on kad zaspe se uvijek nako 20 min probudi nekad uspujem da nastavi.
    Vrci mi smo ocito te srece da cemo se morat nacekat za spavanje samo sta sam ja to sve prosla sa starijim tek je s 3,5 god poceo spavat ,mislim da cu pocet prihvaćat da ce mi tako bit i sa mladim.Evo zaspa je ima sat vremena idem uhvatit koju minutu sna!

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se ne mogu pozaliti na spavanje. Nocas od 22.00 do 8.30 uz cicanja u 2.30, 5, 7. S tim da se ne probudi, samo se promeskolji pa joj ponudim cicu. Pocica i nastavi spavati.

    Po danu jos uvijek nema neki ritam, ali dobra je beba. Danju jede svaka 2,5-3 sata, i nije mi jasno kako tako puno dobiva na tezini (1900, 1400, 1200)
    Tako slicno i kod nas, samo je kod nas ranije spavanje - ranije budjenje - uskladjeno s ritmom starije seke. L spava sam u sobi, jedino tako se ja naspavam, s tim da ga podoj pred jutro prebacim u krevet k sebi pa spavamo dalje skupa.
    Preko dana cicu trazi kako kad, ali najcesce na neka 2.5h.

  30. #180
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kakvo je stanje kod vas jel bolje? Kod nas isto noć uz 2-3,hranjenja podanu i dalje slabo spava imam feeling da ga uspavljujem cili dan, zivcana sam i nervozna a znam da nesmijem bit al nemam zivaca. Nadala sam se da ce kad napuni 3 mj bit bolje on je napunio 4 i sve je isto.

  31. #181
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Kod moje danas upalilo puštanje bird songs nightingale na YouTubeu. Odspavala ujutro fino. Sada neće.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 13.05.2018. at 15:34

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mi se doma uspavljujemo cicom i mazenjem za najduzi spavanac, a ostale (2) odradujemo u kolicima ili nosiljci.

  33. #183
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Kod nas po danu apsolutno ništa ne pali. Gdje god da je 15-30 min i to je to. Jednom na 2 tj možda odspava preko sat-dva po danu. Probala u kolicima, ležaljci, na rukama, na kauču. Njen unutarnji sat je nepogrešiv

    Danas nije ni sat skupila. Spavala je u kolicima kad smo bili u dućanu, u autu i malo doma. I onda 15 min u krevetiću i to je to.

    Ali i za noćno i za bilo koje spavanje jaaako teško zaspi, uglavnom urla prije
    Jedino što je plus je da noć odspava samo s jednim buđenjem (oko 4-5)

  34. #184
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Uf ovo je tako iscrpljujuće. Vrci, super za nocno spavanje mome je prvo hra jenje u ponoc ipo!

  35. #185

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Kakvo je stanje kod vas jel bolje? Kod nas isto noć uz 2-3,hranjenja podanu i dalje slabo spava imam feeling da ga uspavljujem cili dan, zivcana sam i nervozna a znam da nesmijem bit al nemam zivaca. Nadala sam se da ce kad napuni 3 mj bit bolje on je napunio 4 i sve je isto.

    Kakav je vani u setnji? ,Kolica, marama, klokanica?

    Moja po danu spava vise puta ali kratko, 20-40 min u komadu. Nema nekog ritma. Ne trudim ju se uspavljivati, kad zaspe dobro je. Ako zaspe na meni, onda malo dulje odspava.

    Ali, dok landramo okolo dobra je ko bubica, pa nastojimo cim vise biti vani.

  36. #186
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Inace bude ok više manje al danas i jucer urla kolicima. Ako mu se spava a ne može zaspat je uzasan place vice i jedva ga smirim, sreća na pametnim mobitelima pa sam instalirala aplikaciju za bijeli šum kad je vanka potrebno, evo sad spava ispod nape.

  37. #187
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Moja - drugo spavanje danas, 20 min.

    Stvarno sve ovisi o djetetu. Probala sam isto kao i sa starijim, ništa kod nje ne pali. Sad probavam drugačije, isto. Jednostavno ona po danu ne uspije utonuti u onaj čvrsti san i gotovo, da se na trepavice postavim

    martina, tako i moja. Ritam nula bodova. Malo zaspi, pa je budna, pa malo zaspi, u ovisnosti gdje smo i što radimo. Moram naučiti prihvatiti da je takvo dijete.
    Stariji je u ovoj dobi imao 3 dulja dnevna spavanja. Ona prekjučer imala 5 kratkih. Jučer mislim 3. Danas dva i pol

  38. #188

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Nama je svakodnevni ritam toliko raznolik da ni ne moze steci neki svoj ritam. Mozda je to i dobro, dijete se hoce-nece mora prilagoditi, nema izbora

  39. #189
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Meni je ovakav bio i stariji i sad nemogu nikako prihvatit da je i ovaj takav to me najviše izludi,

  40. #190
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ne znas sto je gore-kad ti je i prvo bilo takvo pa ponovno prolazis. Ili kad je prvo bilo suprotno pa znas kako treba biti zapravo, a nikako do tog doci

    Plus, moja se sad okrece leda-trbuh. To znaci da cim se malo razbudi vise ne pali duda jer se okrene i place jer ne zna nazad.

  41. #191
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Upravo to sve isto, vidi se da mu se spava al se bori da ne zaspe, pa odspava pola sata i naravno da je grintav, i onda sve ispocetka.

  42. #192
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Tako je i kod nas. Nema ritma ni pravila. Jedino sam skuzila da ju trebam uspavati na pocetku cendranja/umora jer tad brzo zaspi ( na cici ili dok ju nosim, ali samo u jednom polozaju). Ako se jako umori pocne bas plakati i treba joj duugo da se smiri i zaspi. Jedino navecer zaspi oko 10 i mir je do 3-4. Ali tako je od pocetka.
    I ja sam se nadala da ce biti bolje nakon 3 mj, ali i dalje isto.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  43. #193
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ne mogu se naviknuti i gotovo.
    Prvo spavanje 15ak min. Pa kvragu

  44. #194
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nema druge nego se naviknuti.
    Možda te utješi ono što je mene tješilo, a to je da što su djeca inteligentnija, manje spavaju .
    Pomiriti se sa tim da sve što radiš, radiš sa priljepkom u rukama. A one rijetke minute kad spava, iskoristiš za vlastiti odmor, ili wc.
    Ionako sve to traje manje od godinu dana, može se izdržati.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 14.05.2018. at 09:29

  45. #195
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu se naviknuti i gotovo.
    Prvo spavanje 15ak min. Pa kvragu
    Ako ti je lakše ni ja!

  46. #196
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Nema druge nego se naviknuti.
    Možda te utješi ono što je mene tješilo, a to je da što su djeca inteligentnija, manje spavaju .
    Pomiriti se sa tim da sve što radiš, radiš sa priljepkom u rukama. A one rijetke minute kad spava, iskoristiš za vlastiti odmor, ili wc.
    Ionako sve to traje manje od godinu dana, može se izdržati.
    Otkud to?

  47. #197
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ima tih studija po netu. A i logično je, žele učiti, upijati nova iskustva, spavati je dosadno

  48. #198
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja ne mogu odmarati kad i ona. Ne mogu malog zapostaviti tako, a bogme ni kuću

    Evo drugo spavanje danas, malo više od pola sata. Mir, tišina, svi uvjeti, ona otvori oči. Probam uspavati ponovno i jok, gleda u mene i priča.

    Raspoloženje mi tmurno ko ovo vani vrijeme. Stariji ima crijevnu virozu, temperatura, povraćanje i proljev, a nije doma. Ona tako zeza, osjećam se totalno nesposobnom. S prvim sam gubila živce jer ništa ne jede, a eto ona ne spava. Ne znam što mi gore kad sad razmišljam

  49. #199

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima tih studija po netu. A i logično je, žele učiti, upijati nova iskustva, spavati je dosadno
    Ne stoji ti to. Mozak da bi usvajao nove informacije - potreban mu je san.

  50. #200
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Da, bubekica je u pravu. Istraživanja na koja sam naletjela kažu obratno, bez spavanja i dubokih faza sanjanja, nema učenja.

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •