Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 295

Tema: kako izdržavate s bebama koje spavaju po pola sata i stalno su umorne?

  1. #201
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ne pricam ja o ucenju, nego o inteligenciji
    Uciti moze svatko, nauciti i ne bas, no inteligencija je urodjena.

    No, svatko radi po svome. Netko se odmara dok beba spava ili cita starijem djetetu odmarajuci, a netko cisti kucu.

  2. #202
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Kako manifestira inteligenciju netko tko nije u stanju zapamtiti što je doručkovao?

  3. #203
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moj stariji je spavao nikako i sad mu je to gubljenje vremena a jako je pametan i puno toga zna i razumije za svoju dob.
    Vrci razumijem te sto posto kako se osjećaš i kako gubiš zivce sve mi isto, evo on je sad odspava 2 sata uz 5 budenja uspili smo nastavit al samo zato sta sam legla kraj njega, al to nemogu uvijek ima i drugih stvari za obavit.

  4. #204
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kod moje danas upalilo puštanje bird songs nightingale na YouTubeu. Odspavala ujutro fino. Sada neće.
    Joooj, ptičice... Jedan od prvih cd-a, ako ne baš i prvi koji je ušao u moju kuću je bila pjesma ptičica. I baš je pomagalo kod uspavljivanja klinaca... ali ponekad BAŠ NIŠTA ne pomaže. Vani je vrijeme divlje, to sve utječe i na klince i na nas.

    Mojima su pomagali mobili s uspavankom, ne da zaspu nego da se ne deru. NIsam se ni trudila uspavati ih baš da hrču, nego su samo trebali biti mirni i bez očajničke dernjave. Ali brzo to prođe... Evo, moj stariji je danas napunio 18, a mlađi će iduće godine. A kao da sam ih jučer uspavljivala... Sad mogu spavati u svako doba, a naročito ujutro kad se treba pokrenuti i otići u školu. Meni teško pada njihovo prebrzo odrastanje, pa sam slavljeniku za rođendan kupila ovo: https://www.amazon.com/NICI-37711-Pa.../dp/B00PAP26V6 Nadam se da mu nije jako zlo od mamice koja bi rado da je on još uvijek beba, hehehe...

  5. #205
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Aaaa... sretan rođendan!

  6. #206
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kako manifestira inteligenciju netko tko nije u stanju zapamtiti što je doručkovao?
    Sad već zezaš, žuta!

  7. #207
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kako manifestira inteligenciju netko tko nije u stanju zapamtiti što je doručkovao?
    Inteligencija je po definiciji snalaženje u novim uvjetima, dakle nema baš veze s pamćenjem
    Ali točno je da ne možeš testirat bebinu inteligenciju, ali možeš zabilježit kako spava, pa testirat inteligenciju za nekoliko godina, i iz toga izvuć zaključak

  8. #208
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaa... sretan rođendan!
    Fala! Bome je brzo prošlo....

    Natrag na temu - da je mom sinu netko testirao inteligenciju u dobi od 2.5 godine, kad je govorio jedva dvadesetak riječi, ajooooj... stvarno ne znam kakvi bi bili rezultati. Na sreću, nismo to napravili. A to isto dijete je u dobi od 4 godine samostalno i bez učenja prokužilo kako se igrica (s ograničenjem 30 min) deinstalira i ponovno instalira na računalo. Mozak mu je od malena radio odlično, ali izlazne jedinice su bile (i u nekim segmentima ostale) druga priča. Znao je instalirati igricu, a ne i namazati kruh. I nije jedini. To je slika generacije...

    Moram se složiti s ovim što je željkica napisala: postoji dob u kojoj djeca spavanje i odmor smatraju gubitkom vremena. Misle da nešto silno važno propuštaju ako odu spavati.... Ali dođe to sve na svoje mjesto. Uživajte s klincima!

  9. #209
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Znam što je inteligencija, ali kada govorimo o (ne)spavanju i inteligenciji, onda bi bilo za pretpostaviti da je inteligentan onaj tko uz malo spavanja ima jednake ili bolje performanse nego kada spava duže, a ne da je inteligentan netko tko malo spava i jedva uspijeva razmisliti o doručku. Očito mu taj san fali, znači nije inteligentan, jer mu manje spavanja nije optimalno.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 14.05.2018. at 16:12

  10. #210
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Znam što je inteligencija, ali kada govorimo o (ne)spavanju i inteligenciji, onda bi bilo za pretpostaviti da je inteligentan onaj tko uz malo spavanja ima jednake ili bolje performanse nego kada spava duže, a ne da je inteligentan netko tko malo spava i jedva uspijeva razmisliti o doručku. Očito mu taj san fali, znači nije inteligentan, jer mu manje spavanja nije optimalno.
    Postoje faze u kojima djeca/ljudi testiraju količinu sna. Nije to samo u ranoj dobi - imaš i kasnije tih faza (adaptacija na vrtić, polazak u školu, prelazak u više razrede, pa srednja... e do tu su došla moja djeca. Moj mlađi sad testira količinu sna s radioamaterima - prošlu noć je probdio na radiostanici (ne doma nego kod njih u centru) pa je poslije bio totalna krepalina. Sad i on zna da ne smije noću ostati budan u komadu, jer mu rezultati padaju kako umor raste, ali ne pomaže da mu netko to govori - mora to SAM osjetiti...

    Proći će brže ako ne budeš sama sebe trošila razmišljati o tome... Ja sam SEBI radila terapiju preusmjeravanja pažnje isto kao i klincima. I stvarno mi je puno značilo. Neće spavati - ne mora spavati. Samo ne smije MENE ometati kad ja spavam, hehehe...

  11. #211

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Željkice kako je sad tvoj mali sa napinjanjem pred jutro? Jel se situacija poboljšala? Meni je, sad prducka ali bez onako jakog napinjanja.
    Ja pokusavam malog naučiti da sam zaspe ali mi ne ide..haha..I on isto uvijek place prije spavanja po danu. Ali isto nemamo dnevni ritam, jutro nam je vise manje isto, popodne i navečer sve o njemu ovisi.

  12. #212

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Evo mi imali upravo uspavljivanje od sat vremena. Cicom, nosenjem, ostavljanjem u kindu... svega pomalo, nista mu nije bilo po volji, na sve je urlao. Evo sad odmaramo skupa, on se zalijepio za mene u krevetu. Vjerojatno mu fali setnja, danas smo u kuci cijeli dan.

  13. #213
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    I ja pregazila principe... gledam Lucifera, ona mi u naručju spava

  14. #214

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    I ja pregazila principe... gledam Lucifera, ona mi u naručju spava
    L vise ne spava po nama. Nekad nije bio problem uspavati ga nego ga prenijeti, sad je problem uspavati ga, al kad zaspi bez problema ga prenesemo u kind i tamo spava sve spavance osim tog popodnevnog kad smo skupa u bracnom na mazenju.
    I imamo jedan fenomen. Svako dnevno budjenje je uz plac, a nocno nijedno. Nije mi to nikako jasno.

  15. #215

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Bubekica, tak i moja kad ide na spavanje. Po danu uz cendranje/plac, a kad ide na vecernje spavanje i tijekom noci niti se ne oglasi. Jako dobro razlikuje dnevno od nocnog spavanja, ocito.

    Na temu inteligencije, moj mali uzorak podrzava Betinu teoriju. Ovaj prvi, daroviti, natprosjecno inteligentan, nije mjesecima cvrsto zaspao. Samo je bio na cici u polusnu.

  16. #216
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Joj onda ću ja imati svoju natprosječno inteligentne
    Ja sam svoje uspavljivala preko deblje složene deke ili slično da se s što manjim mrdanjem može ubaciti ili odložiti gdi treba,najviše je palilo kod velikog

  17. #217
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mateaaa,tog stenjanja napinjanja vise nema al ima drugog sad!
    Noćas svako dva sata buđenje neznam jesu li zubi ili sta već al znam da sam ko a.

  18. #218

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Ajde bar nema vise tog stenjanja..noćas je i kod nas bilo veselo, svakih sat i pol, dva..ali pretpostavljam da je to jer se dobro naspavao jučer preko dana..
    Nego, ja sam primjetila da od kad ne pijem kavu da mi mali bolje spava preko dana, a pila sam samo jednu šalicu ujutro (sad pijem bez kofeina)..ne znam, možda ima nešto u tome imao sam citala sa jedna šalica ne utječe ali meni se tako pokazalo
    Posljednje uređivanje od Mateaaa : 15.05.2018. at 10:37

  19. #219
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kako manifestira inteligenciju netko tko nije u stanju zapamtiti što je doručkovao?
    https://www.livestrong.com/article/4...ants-develops/

  20. #220
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Kakve veze ima uspostavljanje kontakta očima kod beba s ovim što pitam?

  21. #221
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nikakve.
    Niti pamćenje može biti mjerilo inteligencije.
    Ali tješiti se da je beba inteligentna zato što voli biti budna je jako ohrabrujuće za mamu pogotovo što je možda i točno.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 15.05.2018. at 11:58

  22. #222
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Probala sam zadnju stvar - da spava na meni, na rukama. Zaspala, prebacim ju u krevetić. Za 10 min okrene se na trbuh i zapne. Ok uzmem ju u ruke, uspavam, ajd nek spava na meni. Jok, ni to. Oči nisu ful zatvorene, svako malo se proteže ili miče. Taman misliš zaspala, jok, evo opet otvori oči ili se nasmije. Nakon 20ak min mi dopizdilo. Nek bude budna cijeli dan ako joj je gušt. Ja stvarno ovo više ne mogu, doslovce ne znam više čime da ju zabavim dok je toliko sati u komadu budna. A danas ni ne možemo van zbog vremena

  23. #223
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    pogotovo što je možda i točno.
    Možda. A možda će beba biti poslije premorena, jer nije odspavala kada je trebalo, pa će iscrpiti mamu do posljednjeg atoma.

  24. #224
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    zuta, ali kako ćeš ju natjerati da spava kad ne želi? Evo moja upravo. Probala kolica, krevetić, naručje - ona jednostavno ne tone u dubok san sve i da se na trepavice postavim

  25. #225
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Možda. A možda će beba biti poslije premorena, jer nije odspavala kada je trebalo, pa će iscrpiti mamu do posljednjeg atoma.
    A onda se pomiriš da će cendrati...

    Joj, kad se samo sjetim... Prestala sam se s tim zafrkavati kad je moj L. imao nekoliko mjeseci. Već sam bila trudna drugi put, a on nije htio spavati i ja sam ga držala uz sebe na kauču u dnevnoj sobi. Ja sam zaspala od premorenosti, a on je otplazio i bam dolje na glavu... E, od tada je on boravio u krevetiću ili vrtiću (gajbi) dok sam se ja odmarala, da ne bude goreg zla... Kad sam mu šivala košulju za krštenje, mm je bio u berbi kod kuma. Moj L. je bio u vrtiću i urlikao je valjda dva saat, dok sam ja to sašila. Nije bilo ugodno, ali moralo se. To je doduše bila iznimka, a ne pravilo, ali neki put nema pomoći...Ako sam znala da su suhi i siti, ponekad sam ih pustila da upoznaju vlastiti spektar emocija, uključujući i zlovolju.

  26. #226
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    zuta, ali kako ćeš ju natjerati da spava kad ne želi? Evo moja upravo. Probala kolica, krevetić, naručje - ona jednostavno ne tone u dubok san sve i da se na trepavice postavim
    Treba oko 20 minuta da uđemo u fazu dubokog sna. Čak i ako se dijete čini uspavano bolje je pričekati još 20 minuta prije spuštanja u krevet. Nekad se taj prelazak u dubok san vidi po laganim trzajevima noge, ruke.

  27. #227
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Ovo je zapravo trebalo ići kao odgovor ispod ovog:
    Probala sam zadnju stvar - da spava na meni, na rukama. Zaspala, prebacim ju u krevetić.

  28. #228
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Peterlin, tvoji nespavači doista dokazuju ovo što Beti tvrdi, ali svejedno, zna se koliko bebe moraju spavati. Je, one se ne daju, ali to ne znači da one ne žele zaspati same. One ne znaju zaspati.

  29. #229
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Probala sam ju drugi puta pola sata nunati, ali nije htjela ni oči do kraja zatvoriti. Odustala sam, ugasit će se kad bude umorna.
    Ne želim da mi dani prolaze u frustraciji što ne želi spavati, a tako sada je.

    Prvi je bio spavač i nejelica. Ona ne spava, tako da se iskreno nadam da bude barem jela

  30. #230
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, tvoji nespavači doista dokazuju ovo što Beti tvrdi, ali svejedno, zna se koliko bebe moraju spavati. Je, one se ne daju, ali to ne znači da one ne žele zaspati same. One ne znaju zaspati.
    Opet se ne slazem!
    Od kuda ti ideja da se zna koliko bebe moraju spavati? Svaka je beba covjek za sebe. To sto mama misli da mora spavati, bebi uopce nije bitno.

    Uvijek sam sve radila sa bebom na rukama, ili u kolicima kraj mene ili u viperu. I pricala, pricala, o onome sto radim, o boji lustera, o besmrtnosti glistine duše, svejedno, sve njih zabavi ako nisu baš jako umorni.

  31. #231
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Onako, jer postoje doktori i grana medicine koji se bave razvojem djece. Ne možeš tvrditi da je bebi od tri mjeseca dovoljno sedam sati spavanja jer je ona inteligentna.

  32. #232
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Od kuda 7?
    Pa spavaju nocu 12 sati, uz prekide za jelo i danju 3-4 puta po pola sata-sat.

  33. #233
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Probala sam ju drugi puta pola sata nunati, ali nije htjela ni oči do kraja zatvoriti. Odustala sam, ugasit će se kad bude umorna.
    Ne želim da mi dani prolaze u frustraciji što ne želi spavati, a tako sada je.

    Prvi je bio spavač i nejelica. Ona ne spava, tako da se iskreno nadam da bude barem jela
    Joj Vrci da si mi bliže da možemo zajedno kukat, bas tako mi prolaze dani u frustraciji, još svi rade tako da smo sami cijeli dan. Sad brzo idemo u vrtić po starijeg pa cemo ostat van al neznam dal da se veselim jer je zadnji put vrišta u kolicima, plače mi se od muke.

  34. #234
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja sam pukla na sve... Skoro je 5 ujutro. Od 3 sata se borim s njom jer se neprestano okreće na trbuh pa plače. U 4 je dobila jesti, zaspala. Onda se okrenula, probudila, sad se igra i ciči.
    Starji je s nama isto u sobi jer ima crijevnu virozu. Od 3 se on stalno okreće u krevetu i ne može spavati

    Mogu podnijeti loš dan spavanja ako po noći zaspi, ali ovo je već pretjerano stvarno. Od kad je imala mjesec dana nije ovoliko bila u komadu budna po noći

  35. #235
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ajme Vrci užas suosjećam s tobom! Jel bi bila mirnija da spava s tobom?

  36. #236
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Sumnjam. Probali jucer popodne,ista stvar bila.
    Evo danasnjih prvih 20min gotovo

    Ajd ajd zajebava po danu,al barem joj noc bila dobra. Sve si mislim da to nije regresija spavanja stigla

  37. #237
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Koliko je stara?

    Ja sa mojom ne bih u principu imala problema kada je ne bi braća budila taman kada zaspi. Uh.

  38. #238
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    4 mj i 9 dana

    Podne je,a jedva gledam. Kavu inace ne pijem...

  39. #239
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja pijem al ne može ni ona vise pomoć! Upravo se vozimo u kolica nebi li zaspa jos nije ni jednom od kad smo se digli, vani je kisa nemamo di savršen dan za gubit živce.

  40. #240

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko je stara?

    Ja sa mojom ne bih u principu imala problema kada je ne bi braća budila taman kada zaspi. Uh.
    Nema nista sladje nego probuditi bebu koja spava . Mojoj je 8 godina pa joj je isto gust. Samo malo pomaziti dok spava.

  41. #241
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Počni je pit.
    Šalim se.
    Nekad pali izmorit ih vježbama.

    martina, joj, kosu bih si počupala. Puno je vole, idu dijeliti puse, jedan pa drugi, pa kao teletubbiesi moraju svaku radnju ponoviti dvadeset puta, pa malo pik prstom u oko, draganje glave, i dijete je budno. Nisam je mogla smiriti iduća dva sata.

  42. #242
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja baš čitam o regresiji spavanja i totalno je sve točno što čitam za onu sa 4 mj

    Uspjele smo sad dobiti sat i pol sna (stariji, ona i ja u našem krevetu, ja dežurala). Doduše uz 2 uspavljivanja, ali što sad :D

  43. #243
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Danas kod nas nije ništa upalilo doli ubrzanog hodanja po stanu, u čvrstom stisku i ritmičnog ljuljuškanja. Istovremeno. Kada osjeti da stanem počne se razbuđivati. Tako i kada sam vani. Dok hodam, dobro je. Kada stanem kreće nemir.

  44. #244
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Danas 35 min ujutro i 45 min popodne. Cviljenja valjda 2-3 sata ukupno kad zbrojim. Čak bila i preko sat vremena u kolicima i šetnji - oko nije sklopila
    Stariji koji je milijun puta danas mamakao


    Ako ne završim u Jankomiru, bit će uspjeh

  45. #245

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    I L je danas bio jadan cijeli dan, probija mu druga jedinica pa valjda zato.
    A R... bolje da ne pisem.

  46. #246
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Tebe barem tjesi da je zub ja nemam izlike [emoji38]

    A veliki...u malom pubertetu. Al mi ga bilo zao. Toliko se htio igrati sa mnom,bas kad je ona najjace tulila. Cak sam ju jedno vrijeme i ostavila solo u gymu dok smo se nas dvoje igrali, dok joj nije dosadilo bit na trbuhu

  47. #247
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Koma sam noć nikakva, mladi od ponoć zeza stariji se u 5:30 probudio majke mi mile skrenut cu!

  48. #248

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Joooj ja isto vise ne znam sta reci..toliko faza smo vec prosli i u svakoj novoj zalim za onom prethodnom koja mi se tada cinila najgorom a kada dode nova shvatim da je ta nova najgora. Taman mi je prestala vrtit glavom (o tome sam puno pisala) i par dana je dobro bilo. Cak sam se tu i pohvalila.. dosao zubic (tj 2 donje jedinice) pa smo i to prezivjeli jer je lakse kada znas zbog cega je..i sad mi unazad tjedan dana tocno na svakih sat vremena strasno krene vristati u snu.. smiri se kada ju uzmem, odem hopsat na loptu i onda ju stavim na sebe (na nama je spavala skoro cijeli svoj vijek i nedavno sam bila sva presretna jer je pocela spavati sama na boku izmedu supruga i mene) ali ju sada moram ljuljati..cim zaspim i prestanem ljuljati opet vristanje u snu..
    Do nedavno me mucilo sto svaki sat zeli cicati..a to sam bar mogla u polu snu i nastaviti spavati..ali ovo sad!!!! Cureee! Sta da radim! Luda sam! Zasto toliko vristi u snu? Jel to isto moze biti zbog zuba? Ne mogu vise. Bas sam mrtva nakon ovih 7 i pol mjeseci nespavanja.

  49. #249
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Da, zubi kad krenu to je muka.

  50. #250

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Ma voljela bih da je to..onda znam da ce proci.. bojim se da nije neka dugacka faza kao ono s glavom.
    A prije tjedan dana je rekla dr da joj je grlo crveno i uho malo upaljeno.. pa moguce da je sve to..
    Al sve me strah da nije nista od toga nego opet neka luda faza.

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •