Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Koji urolog?

  1. #1
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno Koji urolog?

    Molim Vas jel mi mozete preporuciti nekog urologa?
    Mucim s s nekim bakterijama a od gin. nema bas koristi.

  2. #2
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Bolje ti je onda ići kod mikrobiologa. :D Npr. doktorica Profozić. :D :D :D No kod nje se ide privatno al žena stvarno zna svoj posao!
    Meni je dijagnosticirala klamidiju bez ikakvih testova, čim sam joj rekla simptome (koji su kod klamidije jako dvojbeni) rekla je da je to 100% klamidija i bila je u pravu, a prije toga me je ginekolog "vozao" 6 mjeseci po ovim i onim pretragama i nije mi našao uzrok stalnih cistitisa jer se eto nije sjetio brisa na klamidiju.
    Nakon dr P. nikad više nisam imala ni jedan cistitis :D i bila sam (istina privremeno) istrijebila beštiju no sad mi se vratila; ali ona kaže da se vjerojatno beštija prenijela na druge članove obitelji :shock: :shock: :shock: - bake, dede, malu djecu - koji nisu bili pod terapijom tako da -čini se -klamidija kruži unutran naše zajednice .
    Za 10 dana stižu nalazi briseva pa se nadam da smo ju ovaj put posve istrijebili. Drži fige, pliz
    :D

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Kate, dobro ti je Lucija rekla - dr. Profazić ima svoj labos na Trnju, (ako treba, nabavit ću ti broj), i fakat je dobra. Skupa je k`o sam vrag, ali...

  4. #4
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Valjda se moderatorice neće ljutiti... Vi izbrišite ak se ovo ne smije pista što ću ja upravo napisat...:D

    Dakle, riječ je o mikrobiološkom laboratoriju i ginekologiji, rade sve moguće i nemoguće od briseva do analize krvi na ovo i ono, sve hormone, urinokulturu i nalaze urina.

    Ginekolog dr Dario Majnarić koji radi tamo je jedan od najboljih i najnježnijih kod kojih sam bila, razgovarao je sa mnom skoro pola sata o obiteljskim bolestima, lijekovima, planovima za bebu...

    Oni su u Bosutskoj 19, to je iza Palače pravde.
    Telefon je 01/61 12 501

    Sve nalaze možeš dobit telefonski, sestre su jako jako ljubazne i uvijek možeš nazvat kad te nešto muči i doktor Majnarić i dr. Profozić i sestre ljubazno popričaju s tobom i daju ti savjet.

    A dobra je vijest da će možda uskoro sklopiti ugovor s HZZO-om, pa ćemo moći k njima i s uputnicom.


    Eto to je to i sretno!!! :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Ako se ipak odlučiš za bolnicu onda je moja preporuka profesorica Višnja Škerk u Zaraznoj bolnici, ona je infektolog ali radi i u ambulanti za urogenitalne bolesti (tam gdje vadimo famozne briseve) i specijalista je za klamidiju. Divna žena. Nazovi bolnicu, traži ambulantu i pitaj kad ona radi-mislim da tamo prima i privatno.

  6. #6
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Joj hvala cure puno.
    Lucija bas me zanima koji su ti to simptomi klamidije bili?

  7. #7
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Citiraj kate prvotno napisa
    Lucija bas me zanima koji su ti to simptomi klamidije bili?

    - bolovi u zglobovima
    - pijesak u očima
    - krv u mokraći i jaki bolovi pri pražnjenju mjehura, a urinokultura sterilna!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •