Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 95 od 95

Tema: Kako se opuštate?

  1. #51
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    čitam, odem na brzo hodanje, pogledam film, reprize Prijatelja...

  2. #52
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih bila jako ponosna da sam detaljna i organizirana kao djevice u horoskopu (.
    ja sam djevica u horoskopu ali da mi dodjes doma promijenila bi misljenje o djevicama u horoskopu

    ja pecem -kekse muffine kolace isl. uzivam sa L sad kad mi ona moze pomagati pa se zezamo mjerimo mijesamo isl. peglam kao peterlin uzmem film u vteci ( u mojoj video teci imaju novu kategoriju film za peglanje( nesto lagano sto mogu i prekinuti pa ponovo geldati, isla sam na fitenss i to je bio pun pogodak za mene to si moram vratiti nekako u raspored. kad imam vremena idem u duge setnje sa L sad u proljece nam je to poseban gust i citam citam citam to mi je najdrazi vid opustanja : )

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Obično kad uspavam djecu upalim nešto što sam si snimila - u zadnje vrijeme mi je hit Šaptač psima, a najveći gušt mi je neki SF. Dok uspavljujem Janu telefoniram - pa se ispričam s prijateljima. To su uobičajena, rekla bih, poluopuštanja.
    Ful me opušta kad si navijem nešto žestoko u autu i "pjevam" na sav glas. Tako da me, prilično, nevjerojatno, zna opustiti vožnja po gradskoj gužvi.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Nažalost, zbog opće premorenosti, čitanje uvijek završi u spavanju, to mi je prezahjevno. Ozbiljnije čitam samo na odmoru.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    opustit cu se kad umrem
    Ovo je i moja uzrečica- tj. odmorit ću se u grobu.

  6. #56
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    ajme, meni bi dobro došla jedna tako dobra masaža sada... miško je dobio grčeve, cijeli dan mi je na cici skoro a vrat otpadaaaaaaaaaaa....

    mislim da je moje opuštanje uz krimi serije, i farmu na faceu gotovo

  7. #57
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Zaboravila sam napisati da mi je najljepši dio dana kad mi navečer djeca zaspu, ja sjednem ispred kompjutera, zapalim i surfam. iako, prestajem pušiti pa ne znam oće mi biti toliki gušt i dalje ali to me baš opušta.

    Peterlin, nemoj se ti uvrijediti na moju izjavu. Samo je tvoj post bio malo nerealan za većinu obitelji. Imati vikendicu nije mala stavka u životu neke obitelji i, iskreno, moj muž radi doslovno čitav dan, ja radim, ljeti imamo dodatne prihode i takvo nešto nam je apsolutno neizvedivo. Ali bilo bi idealno. Super je što imate mjesto gdje možete otići i maknuti se od svakodnevice

  8. #58
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam napisati da mi je najljepši dio dana kad mi navečer djeca zaspu, ja sjednem ispred kompjutera, zapalim i surfam. iako, prestajem pušiti pa ne znam oće mi biti toliki gušt i dalje ali to me baš opušta.

    Peterlin, nemoj se ti uvrijediti na moju izjavu. Samo je tvoj post bio malo nerealan za većinu obitelji. Imati vikendicu nije mala stavka u životu neke obitelji i, iskreno, moj muž radi doslovno čitav dan, ja radim, ljeti imamo dodatne prihode i takvo nešto nam je apsolutno neizvedivo. Ali bilo bi idealno. Super je što imate mjesto gdje možete otići i maknuti se od svakodnevice

    tako je i meni trenutno kada okupam maloga, i kad se napapa i zaspi, isto upalim komp, zapalim jednu, i čitam, surfam, igram igrice, a u pozadini neka serija...
    ali nažalost to traje jako kratko jer mi se već nakon 10tak minuta kompa počne spavati

    Kao što peterlin ima vikendicu, mi imamo vinograd, i malu klijet gore, i vjerujte mi sada u ovo vrijeme, i po ljeti mi nema ljepšega nego u predvečer odvesti se tamo i jednostavno uživati.. sjesti na "pocek" i samo slušat ptičice... ali i toga neće biti ove godine

  9. #59
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj andynoa prvotno napisa Vidi poruku
    Kao što peterlin ima vikendicu, mi imamo vinograd, i malu klijet gore, i vjerujte mi sada u ovo vrijeme, i po ljeti mi nema ljepšega nego u predvečer odvesti se tamo i jednostavno uživati.. sjesti na "pocek" i samo slušat ptičice... ali i toga neće biti ove godine
    Hoce, hoce! Mi isto imamo tj. imali smo vinograd, posjekli ga ove godine, i malu klijet i vjeruj mi da malac nigdje nije ljepse spavao kao gore na svjezem zraku. Znali smo cijeli dan provest tamo, rostiljati, cijela obitelj, jedan glasniji od drugog, al malac spaaaavaaaa...nisam ni znala za njega

  10. #60
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Knjiga, štenja s pesekom, brbljanje na telefon, izlet u prirodu ili muzej ( smislen veliki prostor me opušta skoro jednako kao prirodne ljepote), kavica s frendicama

  11. #61
    Hajdi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj MoMo prvotno napisa Vidi poruku
    u mojoj video teci imaju novu kategoriju film za peglanje

  12. #62
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Opušta me kako kad i kako što...od šetnje u prirodi, što je na prvom mjestu, npr. branje šparoga, skupljanje oblutaka uz more za izrađivanje kojekavih ludosti, sad ide ovo bojanje jaja. Odlučila sam sa djecom prvi put ove godine isprobati decoupage. Obožavam kuhanje, odlazak na vikendicu (bez prijatelja i svih što se uvijek prilijepe), čitanje dobre knjige, malo konjaka uvečer, moj psić mali, dječica (kad se ne svađaju, doduše rijetko je to), dani bez trčanja po kupovinama, treninzima, primanjima, roditeljskim sastancima,...

  13. #63
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj Hajdi prvotno napisa Vidi poruku
    stvarno znaju decki u vteci odmah me s vrata pitaju je li za peglenje ili cete nesto ozbiljnije. Jucer nisam stigla do vteke pa sam nasla novu zanimaciju gledala sam ustraslki mastechef na youtube i peglala

  14. #64
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ajde preporuči neki film za peglanje, čekaju me 3 runde veša večeras.

  15. #65
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde preporuči neki film za peglanje, čekaju me 3 runde veša večeras.
    eh, preporuku bi mogla čekati do sutra.. umjesto da me današnje peglanje opustilo, još sam se više naživcirala, jer mrzim peglat babine hekleraje, jer da ih i wonder peglačica opegla, uvijek će se naći neka crtica na čipki koja nije ravna... ajajajajaja..
    dajte mi košulje muške, čarape, boxe bilo šta šta će me opustit

  16. #66
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ne znam što me je u ovom postu više šokiralo, to što te opušta peglanje muških košulja,
    ili to što peglaš čarape i bokserice!!!

  17. #67
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    ma ne peglam čarape i boxe, to samo foldam, pa sam mislila da mi neko da, ja ću foldat da se smirim nakon preburnog vikenda u kući...

    a što se košulja tiče, odvjetnik i 2 ekonoma u kući pa ih ima i previše, i to mi draže od bilo čega za peglat, pogotovo babinih hekleraja...

    isprika na OT-u

  18. #68
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što me je u ovom postu više šokiralo, to što te opušta peglanje muških košulja,
    ili to što peglaš čarape i bokserice!!!
    E, vidiš, a mene šokira da se netko opušta gledanjem televizije... Mislim da je mm-u bio šok (kad smo se tek vjenčali) kad je vidio da ja ne mogu gledati ni jedan film dulje od 15 min - ili se dignem ili zaspim. Tja, ima nas raznih. Meni bolje odgovara da za opuštanje radim nešto korisno, nešto DRUGO. Kod opuštanja mi je bitna promjena aktivnosti, a ne neaktivnost.

  19. #69
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Kod opuštanja mi je bitna promjena aktivnosti, a ne neaktivnost.
    bogme, i meni!
    neaktivnost me živcira.
    ok, nisam toliko napredna da bi me opuštalo peglanje... više sam mislila na neke "nekućanske" aktivnosti.

  20. #70
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    E, vidiš, a mene šokira da se netko opušta gledanjem televizije... Mislim da je mm-u bio šok (kad smo se tek vjenčali) kad je vidio da ja ne mogu gledati ni jedan film dulje od 15 min - ili se dignem ili zaspim. Tja, ima nas raznih. Meni bolje odgovara da za opuštanje radim nešto korisno, nešto DRUGO. Kod opuštanja mi je bitna promjena aktivnosti, a ne neaktivnost.
    Ma nije bio naglasak na peglanju, i mene peglanje zna opustiti, ali nikako peglanje muških košulja, to mi je stres nad stresovima. (ispeglaš leđa, zgužvaš prednjicu, taman završiš jedan rukav, pa vidiš da ti je drugi "upeglan", a mm se vazda žali da mu kragna nije "upeglana"??? kajgod to bilo)

  21. #71
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde preporuči neki film za peglanje, čekaju me 3 runde veša večeras.
    huh toliko su sadrzajni filmovi da im se imena ne mogu sjetiti

    ali evo nekih

    Ugly truth
    He’s Just Not that into You
    Montevideo, Bog te video ( to ti je za 3 ture vesa dugoo trje ali ako imas kosulja za pegalti sto god propusti nije bed)
    Onaj sa Kutcherom i Nathalie Prtoman sorry nisam sigurna kako mu je ime
    kad se sjetim jos napisem jos

  22. #72
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    a mm se vazda žali da mu kragna nije "upeglana"??? kajgod to bilo)
    ak se žali nek si ju sam "upegla", popegla, šta već..


    MoMo dobar izbor filmova za peglanje.. al ja ipak biram CMC ili radio.. da se zabuljim u neku scenu bi se sva spekla s parom
    film sa kutcherom i portmanicom je No strings attached

  23. #73
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    ja obožavam peglat košulje. to tako opušta. uživancija

  24. #74

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Opuštanje, šta je to? Opuštam se kad pomislim da bih za koju godinu mogla razmisliti o opuštanju u dogledno vrijeme.

  25. #75
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam proslu nedjelju peglala uz Big Brother, svih 2 i pol sata

  26. #76
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nije bio naglasak na peglanju, i mene peglanje zna opustiti, ali nikako peglanje muških košulja, to mi je stres nad stresovima. (ispeglaš leđa, zgužvaš prednjicu, taman završiš jedan rukav, pa vidiš da ti je drugi "upeglan", a mm se vazda žali da mu kragna nije "upeglana"??? kajgod to bilo)
    Tips & tricks: ako te to baš jako muči i toliko ti je stresno, sjeti se kako su to naše bake radile.... Košulje se štirkaju ne samo zato da budu krute, nego zato da se lakše peglaju. Ne koristim to otkad sam se prije 15 ili više godina dočepala parne pegle, ali ako ti je to toliki stres, probaj slijedeće: nabavi štirku u spreju (ne znam ima li toga, ako nema, uzmeš običnu i razrijediš s malo vode pa u špricu). MOžeš štirkati i na klasičan način, potapanjem u lavoru. Kad štirkaš, možeš slobodno dodati par kapi omekšivača da kondicionira vlakna (ni to baš ne koristim, ali ima stvari koje redovito tako obrađujem, npr. zavjese od markizeta). I da, ne smije se presušiti prije napada peglom .

    Probaj, puno je lakše... Inače, bitan je odabir materijala za košulje. A kad su nove, jako se gužvaju, pa ih "na silu" operi nekoliko puta, popravit će se. Dakako, sve ovo vrijedi za košulje od prirodnih materijala (lan, pamuk).

    Kod košulje je bitan i redoslijed peglanja (prednjicu, dakako, peglaš zadnju) tak da nije to bogznakakav stres kad jednom uhvatiš grif...

    A sad natrag na opuštanje - meni dobro obavljen posao uvijek popravi raspoloženje, čak i kad sam fizički umorna, osjećam se "high" kad vidim urednu kuću, opeglan veš, obrezane voćke i ruže... svejedno. Nije to uvijek izvedivo, ali može se... Ne mora uvijek SVE biti po špagi (u kući s djecom rijetko kad i jest) ali čak i sitne promjene na bolje vesele i opuštaju.

    Isto, kad su klinci bili mali, relaksirao me pogled na njih kako blaženo spavaju usred bijela dana (kad ne bih i ja hrkala uz njih).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 19.04.2011. at 08:00

  27. #77
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ajme, Peterlin, umorila sam se čitajući...
    peglanje - strava
    košulje... sva sreća pa ne žive u našoj kući.

  28. #78
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Najbolje je sjest na cugu s dobrim društvom (to može bit mm, neka prijateljica, veće društvo, nebitno), no također mogu poslužit i: kava&cigareta, dobra knjiga/serija/film, plesanje po kući uz jako glasnu glazbu, šetnja, keksanje, maženje s mojim dečkima, masaža (kad ju primam ), te šećer na kraju: plivanje u moru u zoru kad okolo nema žive duše

  29. #79
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Mene opušta peglanje sa svekrvinom parnom stanicom, peglala sam u transu cijeli vikend sve čega sam se dohvatila, čak i posteljinu, a s ovom mojom ciglom od pegle mi nije neko opuštanje (pogotovo od kad sam probala tefal od 5 bara )
    A najviše me opustilo kad je pegla bila u kvaru i odnjela sam 10 košulja na peglanje za 50 kn, ne mogu si to inače priuštiti, ali povremeno je ko onaj vic o Muji kad skine premale cipele uuu-aaaaaaaah
    Posljednje uređivanje od pikula : 19.04.2011. at 09:00

  30. #80
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, Peterlin, umorila sam se čitajući...
    peglanje - strava
    košulje... sva sreća pa ne žive u našoj kući.
    Bez brige, ni kod mene toga nema baš puno, ali ima nekoliko. Da moram ispeglati 12 kom iz cuga, bilo bi teško. Ovak, te dvije-tri bijele mi nisu problem jer to nije puno ni često. 90% veša ne peglam, pa se mogu zafrkavati i opuštati uz ono malo što ostane.

  31. #81
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ja prednjicu oduvijek peglam prvu, potom zadnjicu pa rukave. (nije dobro?)

    kupila sam mm-u par onih easy iron košulja, e to je milina, niš se ne gužva, ali moja mimozica ima jako osjetljivu kožu
    pa ga te "svrbe" (nekako su impregnirane)

    wtf is štirkanje?? ()

    Kod nas je košulja ko u priči, mm mora nositi odijelo na posao, a nekad ih nosi i u slobodno vrijeme...

  32. #82
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ja prednjicu oduvijek peglam prvu, potom zadnjicu pa rukave. (nije dobro?)

    kupila sam mm-u par onih easy iron košulja, e to je milina, niš se ne gužva, ali moja mimozica ima jako osjetljivu kožu
    pa ga te "svrbe" (nekako su impregnirane)

    wtf is štirkanje?? ()

    Kod nas je košulja ko u priči, mm mora nositi odijelo na posao, a nekad ih nosi i u slobodno vrijeme...
    Štirkanje je škrobljenje. Labud to proizvodi kod nas. Dugo nisam kupovala, ali moja svekrva i dan danas to koristi (za stolnjake i slično i fakat se lakše pegla): http://www.labud.hr/proizvod_detaljn...gid=1&status=E

    Drugi način - ako imaš dobru sušilicu rublja koja ne gužva, može ti puno olakšati posao. Ti se opuštaš na način koji voliš, a makina vrti na najkraćem i najblažem programu 2-3 košulje u polupraznom bubnju i fino kondicionira vlakna. Poslije treba samo popravno peglanje. Probaj, ne vrijedi to za svaku sušilicu i za svaki materijal.

  33. #83
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Čula sam od puno ljudi da im sušilica olakšava peglanje, probala jednom i to je bilo karastrofa,
    uopće se nije dalo ispeglati, morala sam ponovo prati....

    Hvala na lekciji iz peglanja!

  34. #84
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ja idem heklat torbice za uskršnja jaja, baš me veseli! Nadam se da će ispast opuštanje, a ne zavrzlama

  35. #85
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    opuštala se danas uz peglanje- veeeeeeeeliku hrpu opeglala. opuštajuce i u nadi da ce potaknit trudove.

  36. #86
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Možda bi bilo bolje da sam temi dala naslov "Peglanje kao način opuštanja" !

  37. #87
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Čula sam od puno ljudi da im sušilica olakšava peglanje,
    U toj mjeri da ni peglu ne koristimo

  38. #88
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    A ja cak ni susilicu ne koristim. Ha.

  39. #89
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    , keksanje, te šećer na kraju: plivanje u moru u zoru kad okolo nema žive duše
    pa zar ovo nije nitko skuzio??? Ripcord,nadam se za tvog MM-a da se jako cesto moras opustat!!! )))
    A plivanje u moru u zoru-savrsenstvo samo je meni jos draze od toga ostati na plazi do kasno kad svi polako vec odlaze....toplije mi je tada more!
    Ili generalno otici na plazu u rujnu kada vise nema toliko turista...lani sam cak i u 10om bila...ah....

  40. #90
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    E, to plivanje u zoru je nirvana nad nirvanama.

  41. #91
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    E, to plivanje u zoru je nirvana nad nirvanama.
    da, obožavam to

  42. #92
    TINAZG avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Joj svašta, internet, čitanje knjiga, časopisa, TV, čaša dobrog vina, šetnja, druženje s prijateljima, peglanje mi je najdraže od svih kućanskih poslova... filatelija.. svašta samo da je vremena...

    Ovo o djevici sam i ja shvatila kao šalu i stvarno ne znam zašto osoblje ovog foruma skače i na najmanje sitnice, a opet na nekin drugim temama se ljudi doslovno kolju pa ništa...
    ok naravno da treba kaznit vrijeđanje i sl., ali šalu... halooo..

  43. #93
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    E, to plivanje u zoru je nirvana nad nirvanama.
    Meni baš i nije. Jer mi je zima.
    Ali zato se obožavam bućnuti na kraju dana, pred zalazak sunca, kad treba ići doma s kupanja...


    Baš nešto razmišljam, otkad imam djecu sama sam jedino dok se vozim na posao i s posla (da, ja ni u wc-u najčešće nemam svojih 5 minuta intime ).
    Pa se tad i opuštam, slušam muziku, pjevam, mozak na pašu, a vozim više po memoriji, laganini.
    Tad su mi čak i prometne gužve sasvim prihvatljive i mile

  44. #94
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    - čitanje
    - meditacija
    - šetnja u prirodi
    - glazba
    - pisanje
    - slikanje
    - zadivljujuća ljepota tišine koja me okružuje
    - zelenilo parka kojega uživam gledati s prozora
    - šum valova dok sjedim na žalu ... a djeca bacaju kamenčiće u more ... e, tu već prestaje odmor, he, he

  45. #95
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Kod opuštanja mi je bitna promjena aktivnosti, a ne neaktivnost.
    He he, tako i ja. Pa kad gledamo film, ili cijelo vrijeme brbljam ili još nešto radim (krpam, listam knjigu..., ali MM sad gasi svjetlo pa ne mogu).

    Kvasenje u kadi mi je SF. Kaže, lezite 2o minuta, i onda ja svakih pola minute gledam na sat. Davno sam odustala od takvog opuštanja.

    Opušta me bašča, ali kada sam u njoj sama. Kad povedem dijete, ja sadim, ona čupa i toliko se na kraju naljutim, uh!
    I peglanje (isto peglam samo nužno i to kad se nakupi štos) me opušta. Usput gledam one kasnovečernje reprize Zločinačkih umova i slične gluposti.
    Opušta me otići biciklom do grada ili se čak voziti busom (sama) do grada i nazad, buljiti kroz prozor.
    I da, tako mi je važna ta tišina.
    I forum me opušta. I FB nekada.
    I čeprkanje po pijesku s Mašom.
    I tabla čokolade kao sada

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •