Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 142

Tema: tečaj vezanja marame

  1. #1
    svjetlana

    Početno tečaj vezanja marame

    Drage mame, tate ....
    U srijedu, 11.01.2006., u Crnatkovoj ulici 14 (1.kat), kod Ive Količ održati će se tečaj vezanja marame. Tečaj počinje u 18.30h. Možete doći i s bebom. Veselimo se vašem dolasku!
    Kamaris

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Jooj, hvala, hvala!!!
    Super što je popodnevni termin pa će moći doći i tata (nadam se!)
    Vidimo se!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    joj tako se veselim, nadam se da cu moći doći, vezemo se samo krizno, a voljela bi i ostalo naučiti. Nadam se samo da će beba biti raspolozena za kasni izlazak iz kuće

  4. #4
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nadamo se da cemo se i mi sutra dokoturati!!

  5. #5
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    mislim da cu i ja doci.

  6. #6
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Felix, idem i ja probat nagovorit muža da dođemo.
    Nemam još maramu, al planiram kupiti jel to problem?
    I gdje je Crnatkova ulica?

  7. #7
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    crnatkova je ulica paralelna sa vodnikovom i okomita na savsku i runjaninovu!!blizu SC-a!!

  8. #8
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nije problem sto nemas maramu!!ja ju imam vec skoro 2mj,a jos uvijek nisam savladala gradivo!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    kako je bilo, mi smo bili preumorni, a i jako je bilo hladno, pa nismo došli, nadam se da će bit još toga, makar za mjesec dva

  10. #10
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    Skoljkica, bit ce ako se ne varam opet krajem drugog mjeseca (tako je nekako rekla Svjetlana). Sve ovo ne mogu tvrditi jer sam vise vremena provela noseci (ljubeci, dojeci) svoju Cvrckicu koja je bila malo nervozna. Ispricavam se ostalim na buci, ali sto se moze 8)

    i tko je jos od vas bio? Hajde recite da mi nickovi dobiju lice

  11. #11
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    aaa ti si jadro! bas sam ti zavidila na roza oblekici, smrc (pogle moj potpis )
    ja sam bila u roza vesti, fidji do mene sa muzem i kcerkicom.

  12. #12
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    boze sta je meni, ja sam bila u bijeloj vesti a ne roza

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Ja sam bila ona sa naaajvećim trbuhom
    Baš sam poslije rekla MM kad je to bilo kad sam ja imala onak lijepi "mali" trbuščić" i nosila one traperice koje su samo imale gore elastičnu traku Sad me to sve žulja...

    Što se tiče tečaja.. bilo je baš super! Ja sam već drugi put bila (prvi put prije cca 2 mjeseca) i drago mi je da je termin bio popodnevni pa sam uspjela "dovuči" MM koji je bio totalno oduševljen i bebama uokolo i time što je malo u živo vidio kak to izgleda (a ne samo kad mu ja pričam )

    Bravo za Svjetlanu!!

  14. #14
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    evo drage moje, ja obavila kupovinu. Kaze MM budemo li cekali jos koji dan sve cemo zaboraviti . Ma sala mala, jer sam ja vec danas vecinu zaboravila...uglavnom, cim sam dosla kuci morala sam to isprobati. Beba je lezala na kaucu i gledala me. Valjda joj je bilo interesantno to micanje toliko tkanine sarenih boja..ili je samo gledala kako se mama muci
    Uspjela sam nekako iz druge(ali bez uputa bi to bio uzaludan trud, bez obzira na jucerasnje predavanje. Hocu reci predavanje je bilo super, ali toliko informacija za prvi put..), bebu "uvalila" i dzir po stanu. Malo je njurgala (ali i na klokanicu njurga u pocetku), ali stvarno malo, smirila se i zaspala. I sad spava. Mislim da sam ju prenisko zavezala jer joj ne mogu poljubiti tjeme sad kad je zaspala, a mogla sam dok je bila budna. Ili je prelabavo pa je skliznula kad se sklupcala, boo? Ali zao mi ju je sad buditi, a posto sjedim nista me ne boli.
    Veceras slijedi vjezbanje s muzem (necu njega u maramu, ne bojte se, he,he)

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Jadro, koju maramu si kupila?
    Meni je ona u zelenim nijansama s kojom je Svjetlana pokazivala, bila mrak! Obožavam zelenu boju...

  16. #16
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Bok jadro, bok Mala!
    Baš mi je bilo dobro na tečaju, a i Ema se dobro zabavljala sa svim onim lopticama tamo.
    Ja sam mislila da uopće ne gleda Svjetlanu, ali već je u auto pitala da li bi ja nju malo zamotala u maramu.

  17. #17
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    mi smo kupili sarenu, a boje idu ovako nekako: zuta-oker-narancasta?, bordo crvena, zelena, plava, tamno pa svijetlo ljubicasta, bordo crvena, narancasta, onda opet ta zuta-oker, narancasta itd. Sad si sigurno zamisljate pravi cuspajz od boja, ali nije, lijepa je :D .
    Lijepa mi je i crvena jednobojna (Kamaris), ali smo se ipak odlucili za ovu sarenu (a tata ne stedi za svoju jedinicu ), nekako je onako veselija citaj sarenija.

    Ma bas mi je lijepa. Lijepa mi je i ona zelena, iako ja bas nisam fan zelene boje. Ma sve te sarene su mi lijepe.

    I ne znam kako ce nam ici, ali znam da mi je vec sad zao sto smo se uopce imalo nosili u klokanici (dobili na poklon, pa da ne propadne, he,he)

  18. #18
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    Citiraj Fidji prvotno napisa
    ali već je u auto pitala da li bi ja nju malo zamotala u maramu
    ha, znala sam da ce se i muz nanositi, ali eme!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    514

    Početno

    Zdravo!
    Dajte mi recite ,vi koje ste bile na tecaju kod Svjetlane,jeste li ucile samo one polozaje koji se u Kamarisu dobiju,pri kupnji marame,ili ste i neke druge ucili??

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    625

    Početno

    jadro, kad skužiš da ti je beba prenisko, možeš ju narihtati bez da ju vadiš van iz marame. ako nemaš nikoga pri ruci da ti pomogne, sjedni, stavi bebi ruku pod guzu i lagano ju podigni. zatim se malo nagni natrag da beba ne klizi, odveži maramu, zategni, ponovno zaveži i gotovo. nakon par puta, moći ćeš to raditi i u hodu. ako ti netko može pomoći, nek ti pridržava bebu za guzu dok ti zatežeš maramu.

  21. #21
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    evo obavili i prvu setnju :D
    lijepo sam ju zamotala, ona zaspala za par minuta i u grad. Cak smo se i tramvajem vozile, i u ducan cipela usle (i probala sam jedne , ali tu se bila probudila, nije joj se svidjelo sto sam stala)
    Uglavnom, nista me nije bolilo, a to prvenstveno mislim na ledja, za razliku od klokanice. Ljudi su me gledali, uglavnom sa osmjehom i oni hrabri su komentirali "joj kako ste ga zamotali, tako mu je lijepo..." Da, da uglavnom "njega" ne "nju" jer je imala zutu kapu i zelenu jaknicu (to je jedino sto nije rozo).
    I svako toliko bih ju poljubila u glavu (citajte kapu) sto od zelje, sto da provjerim je li nisko

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Ajme, Jadro.. blago vama! Ja jedva čekam da moj mali izađe i čim ćemo biti spremni, idemo i mi van!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    joj super, drago mi je da je bilo ok, moram pratit forum i obavezno se pripremit za drugi put.
    evo mi smo trenutno obje na forumu, ja tipkam, a ona spava u marami.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    Citiraj Školjkica prvotno napisa
    evo mi smo trenutno obje na forumu, ja tipkam, a ona spava u marami.
    i mi po prvi put

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    Sprema li se mozda novi tecaj u nekoj skoroj buducnosti? Ovaj sam totalno previdjela

  26. #26
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    bio danas

  27. #27
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Stvarno sam ljuta Prošli tjedan smo kupili maramu u Kamarisu i ostavili broj da nam jave kad je tečaj i eto vidiš kako su nam javili. Baš nije u redu. Kome se može obratiti da se pita za idući?

  28. #28
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja inace idem na vjezbe kod ive kolic,pa tamo svaki put saznam kad ce ponovno biti tecaj i stavim to na forum,ali bas ovaj tjedan pika i ja nismo isle zbog prehlade,pa nisam ni ja znala kad je!! :/

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    Mbee kakvih marama ima?na stranici piše da imaju samo dvije boje :/

  30. #30
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Išao je MM pa me nazvao da se dogovorimo koju će uzeti. Greška, jer on baš i ne razlikuje zelenu od tirkizne Nama je trebala najduža a te su imali tirkizne, bež i žute. Kraćih navodno ima veći izbor, čak i šarenih.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    imaju bež?na stranici piše da imaju do svibnja samo dvije boje...jel znaš cijenu dugih?meni bi isto dobro došao tečaj ali dok ne odem na njega dobro će mi doći stranica na kojoj je korak po korak opisan postupak vezanja marame

  32. #32
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    390kn i 10% za gotovinu = 351kn
    Dobiješ i upute za vezanje ali u svakom slučaju se veselim tečaju!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    imaš jako slatku curicu na kojoj se vidi da je tatina cura možda se vidimo na tečaju :D

  34. #34
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Nadam se samo da će tečaj biti popodne da možemo doći utroje. MM ju ionako nosi u marami više od mene.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    danas kupila u kamarisu svijetlo plavu veliku maramu. Imaju još crvenu i krem po 390,00, a one stranjske imaju šarene i nekako mi tvrđe izgledaju, ali dođu oko 600,00 kn.
    jel zna tko kad je sljedeći tečaj?
    malo smo zakasnili za onaj jučerašnji

  36. #36
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    bit ce sigurno u veljaci,pa cu ja probat saznat tocno datum i stavit na forum!

  37. #37
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    hm, marame su malo poskupile :/

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    pa nisu poskupile, za gotovinu je ova od 390,00 10% jeftinija, ali ja uzela na čekove. Jel ima još etko tko se služi čekovima .
    Ja se užasavam kartice jer mislim da se ne bih mogla kontrolirati, pa je onda i ne uzimam!
    A ove skupe su neke njemačke... premda imaju ljepši dezen, onako šareni

  39. #39

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    Opet ja!
    U vezi tečaja- da li se i koliko tečaj plaća, da li imate običaj donijeti nešto (osim bebe i marame), npr. kolače, sendviče, sokiće....? :?

  40. #40
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj kovke prvotno napisa
    Opet ja!
    U vezi tečaja- da li se i koliko tečaj plaća, da li imate običaj donijeti nešto (osim bebe i marame), npr. kolače, sendviče, sokiće....? :?
    tečaj se ne plaća i nemamo običaj donosit klopu i piće tamo!!!
    u kupaoni stoje ciste plasticne casice,pa popijemo vode ako smo zedni,a mi veliki papamo prije ili poslije tecaja doma,a nasi bebeki vrlo cesto papaju usred tecaja!!! :D

  41. #41

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj kovke prvotno napisa
    ...da li imate običaj donijeti nešto (osim bebe i marame), npr. kolače, sendviče, sokiće....? :?
    ovo bi bilo baš fora! Napraviti malu veselicu sa hranom i pićem... mislim da se ne bi dale doma

  42. #42
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Zna li netko kada je tečaj u veljači?

  43. #43

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    97

    Početno

    I ja bi na tečaj!

  44. #44
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja pitala jucer kod ive kolic,ali jos se ne zna!!!javim ako i cim nesto saznam!!

  45. #45

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    Ne mogu dočekati tečaj, danas po prvi puta bili u gradu s maramom. Vozili se tramvajem i pričali s puno bakica. Bio je baš dobar, ne mogu vjerovati. :D

  46. #46
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    na tečaju disanja u srijedu spomenut je 1.3. kao mogući termin održavanja sljedećeg tečaja vezanja marame

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Jel to provjereno?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    138

    Početno

    Zna li netko kad se održava tečaj? Je li 1.3. potvrđen datum?
    Mi se već neko vrijeme nosamo, ali uspjele smo vezati samo dva položaja: na leđima (to mi mišicu nokautira u rekordnom roku) i naprijed (to nam je za šetnju van kuće). Kolijevka mi nikako ne ide, brijem da je možda i prevelika za taj položaj. Ipak, bilo bi mi zgodno da se ponekad tako hranimo...

  49. #49

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    Ma ja samo znam onaj križni a tako bih ga rado probala nositi na leđima, ali ne mogu sama ga staviti

  50. #50
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    novi tecaj je 1.3 u 18i30 kod ive kolic,crnatkova 14,1 kat!!!ja danas provjerila!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •