Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 334

Tema: Popis apsolutno nepotrebnih stvari (2)

  1. #251
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    I čini se da nam platnene pelene baš neće funkcionirati, a tako sam se nabrijavala na njih... I toliko ih imam.
    Ajde s problemom na neku od otvorenih tema sa theada o pp,da ne zachatavamo ovdje....svaki pocetak je tezak,nije smak svijeta ni da ih pospremis na mjesec-dva dok bebica pocne manje kakat i dok ti generalno udjes u rutinu sa svim oko bebe...

  2. #252
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Meni je recimo prematalica jedna od najkorisnijih stvari, doduse mi ju nismo kupili nego smo sami napravili nastavak i stavili ga na obicnu komodu, spasilo mi leda

  3. #253
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj Jainina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je recimo prematalica jedna od najkorisnijih stvari, doduse mi ju nismo kupili nego smo sami napravili nastavak i stavili ga na obicnu komodu, spasilo mi leda
    i meni je prematalica u top 3 najboljih i najkorisnijih stvari koje sam kupila

  4. #254

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ja bi umrla bez prematalice!
    Dobro, ne bi baš umrla, ali bi definitivno završila u nekim toplicama na rehabilitaciji.

  5. #255
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    recimo top 5 najkorisnijih bi bio:
    prematalica
    sling
    viper sa muzikom i vibracijama
    kolica, ali tek nakon 6 mjeseci sjedeci polozaj
    AS za auto

  6. #256
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj kitty prvotno napisa Vidi poruku
    mishekica, zašto misliš da neće funkcionirati pp?
    sad sam se i ja zabrinula, mi smo ih isto dosta nabavili...
    Jednostavno sam toliko premorena od svega da me strah uopće i pokušati. Kad se sjetim koliko je puta ovako presvučem (samo pelenu)... Što kad mi počne propišavati pa je budem morala cijelu presvlačiti? Mrzi presvlačenje.
    No, zasad skulirana ima pravo - možemo malo odgoditi taj početak. Dok se saberem.

    Prematalicu nismo kupili i ne planiram. Mene lovi panika i od držanja djeteta na bilo kakvoj visini, a pogotovo od manevriranja njime. Znam da je to većini sasvim normalna stvar, ali ja stvarno ne bih.

  7. #257
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Naj osnovne dvije stvari bez kojih ne bi mogla i ništa ih ne može zamijeniti (za sve imam zamijenu i nekako se mogu snaći) - shantala i jastuk za dojenje. Ne znam šta mi je toliko nužno kao to dvoje. I nosiljka mei tai. Dobro, 3 stvari.

  8. #258
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Najgluplja stvar koju smo kupili bila je anatomska kadica s nosačima... spasili smo se s posuđenim Tummie tubom.

    Najpotrebnije stvari koje su nam donijele veliko olakšanje: sling, tummie-tub, CD sa raznim šumovima, dekica umjesto woombie-a, široka prematalica (spas nakon one uske), tripp trapp i Ariana pumpica za nos.

  9. #259
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    PUMPICA ZA NOS! Kako se toga nisam sjetila. Onaj ko je nama, ne znam kako rješava štrumfove.

  10. #260
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da ariana! imala sam i onaj baby klasican na kakvom smo i mi odrasli pa na baterije, pa nesto slicno ariani ali ne vuce usisavac vec ti svojim cugom i nista, ali nista nije valjalo. ariana je spas.

    vidis, meni jastuk za dojenje sluzi kao ograda na krevetu :D

  11. #261
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    I meni je prematalica zakon. Stoji u kupaoni pored umivaonika, uopce ne mogu zamislit higijenskije i cisce mjenjanje pelena. Pokaka se, dignem, operem guzu vratim je, sve mi je na dohvat ruke. Cak i kanta koja hermeticki zatvara pelenu u zasebne paketice da ne smrdi

  12. #262
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Meni je prematalica najbolje dosla zbog dodatnog mjesta za stvari. Da je nisam imala prematala bih na krevetu (i sad to ponekad radim) ali ne sjednem na kauc/krevet nego kleknem pored pa je kicma neopterecena.
    kadicu upce nemam, kupam ih u najobicnijoj velikoj kadi, uzivaju u tome da imaju puno mjesta a pogotovo uzivaju kad se zajedno kupaju.
    dekice ne koristimo, spava samo u bodicu i hlacicama.
    pumpicu za nos obicnu, rucnu, no jako jako rijetko (u stvari otkad mali ima sest mjeseci nisam je niti jednom koristila)
    :minimalist:

    zato igracaka i slikovnica ima uzas jedan, gusimo se, pol igracki nije u upotrebi jer je skriveno slojem drugih igracki u kutiji....

  13. #263
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    E da... i jastuk za dojenje... ali i fotelja za dojenje.... ta fotelja zbilja nije nužna, ali je udobna.

  14. #264
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Mrzi presvlačenje.


    Prematalicu nismo kupili i ne planiram. Mene lovi panika i od držanja djeteta na bilo kakvoj visini, a pogotovo od manevriranja njime. Znam da je to većini sasvim normalna stvar, ali ja stvarno ne bih.
    Jedan mali savjet od poprilično iskusne mame . Svako novorođenče mrzi presvlačenje. Zato jer mrze da im je gola koža na zraku. Toliko je osjetljiva, ta koža, da im stvara silnu neugodu kada nije pokrivena. Zatim ih plaši to što vitlaju ručicama i nožicama. Zato obožavaju biti omotani u dekici prva 2-3 mjeseca (baby swadling).
    Zato prije presvlačenja pripremi jednu složenu tetru koju lagano ugrij na radijatoru ili samo neka bude u toploj prostoriji i ČIM razmotaš bebu, stavi tako složenu tetru na trbuščić. Beba će biti puno mirnija, i osjećat će se bolje.
    I naravno sve pripremi na dohvat ruke, ako presvlačiš dok sjediš pored bebe, treba ti više vremena za presvlačenje. Zato je prematalica zakon. Puno si brže gotova.
    Uskoro će ti previjanje bebe biti usputna radnja, isto tako i manevriranje s bebom, praksa čuda radi, a tek kad rodiš drugo, treće...pa presvučeš sve u tri minute, skupa sa tetrama i švedskim...
    Uživaj mamice!

  15. #265
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Hvala, Beti3

  16. #266
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Ako se odlucis na kupnju prematalice, poklanjam ti svoje navlake za nju, mishekice.

  17. #267
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    mishekica pa stavi platnene na čekanje
    i sama sam prvih mjesec dva koristila jednokratne
    kad sam se uštimala s bebom, kad je dojenje profunkcioniralo i kad smo uhvatili neki svoj ritam prešla sam na platnene
    s tim da sam ih noću koristila kratko jer je bebu trebalo presvlačiti često - puno je piškila
    sad je 9 mj. i još smo na platnenim

    prematalica je meni jedna od najboljih stvarčica, moja stoji u kupaoni i samo bebu operem u umivaoniku
    pelene i robica su mi isto na dohvat ruke i sve obavljamo tamo
    sjedalica za hranjenje jedna od boljih investicija
    as nezaobilazno
    ostalo manje - više nužno, zapravo meni su ovo neke osnovne stvari koje su mi olakšale

  18. #268
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Moje bebe su stare 4 tjedna i curka obozava bit gola, a decko urla dok ga ne obucem...

  19. #269
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    A čuj, žensko je žensko .
    A sad ozbiljno. Nakon 28 dana života u pravilu novorođenče postaje beba i počinje uživati u svemu što bebe vole. No, nije svako novorođenče u isto vrijeme zrelo. Nekima treba malo više, a nekima i dosta manje.

    Taj trenutak mama primijeti tako da više bebica ne plače neutješno, nego ju može utješiti i mamin zagrljaj, što u prvim danima nije bilo tako. Dok beba ne postane prilagođena na život izvan maternice, glad izaziva trenutno plakanje, iz petnih žila, koje ne prestaje dok se želučić ne napuni. Čak ni bradavica ili duda u ustima iz kojih teče mlijeko ne znače prestanak plača, jer beba jednostavno ne zna da će joj mlijeko napuniti želučić i smiriti bol koju izaziva glad.

    Kad beba poveže glad-dojka(bočica)-prestanak gladi i ugoda, postane puno lakše živjeti s njom. Može se strpjeti, pa makar pola minute prije nego zaurla.

    I kod moje djece je curica daleko prije prestala biti nepredvidivo novorođenče, nego njena braća. Pa i par tjedana ranije. Da li to ima veze sa spolom ili sa mojim iskustvom, ne znam...

  20. #270

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Meni je postalo lakše kad su mi dečki naučili kakati. Na početku im je mm morao pomagati, pridržao mi im nožice ili ih primio u ruke. Kad su sami naučili, bilo je bolje. Jedino ih je jači prdac još magao natjerat u suze...

  21. #271
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    biljezim temu da mogu iscitavati uz caj

  22. #272

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Tiziana, koje pricice čitas sestomjesecnoj bebi?

  23. #273
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Imam i sina koji ima 4god pa imamo ili grupno citanje ili bebi samoj pojednostavim bilo koju pricu, cak i izmisljenu. Imam fora krpenu knjigu tri prascica to dosta voli, i u te prascice se moze staviti i prsti pa se micu. Imam i krpene knjigice one iz dm-a, njima pricu izmislim ja, onda plasticne za kupanje. Sve te koje se mogu i gricnuti. Moj striji je tek s oko 16 mjeseci mogao otpratiti pocetak i kraj neke suvisle krace radnje

  24. #274
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Nije mi jasno zasto se toliko puno mama buni na benkice. Jest da jos nisam rodila ali mi se cini da je najzgodnije bebu obuci u pelene (platnene) i gore benkicu, pogotovo jer ce biti full ljetna beba. Ja imam doslovno brdo benkica koja je moja mama od nas sviju spremila i koje mi se cine skroz o.k. usput, ni jedna se ne veze zada nego sprijeda na prsima tako da leda nisu gola.

  25. #275
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni su bodići za to bolji jer bolje dolje drže pelenu. A benkica će se dizati kako budete držali i dizali bebu, pa imam osjećaj da se stalno treba popravljati

  26. #276
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Imala sam preko 20 benkica i nikad ih obukla, jednostavno mi je bodi drazi, pokrije leđa, benkica se stalno diže

  27. #277
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Moj ne nosi niti kratke majice,u bodiju je jer nam je stalno na rukama i majica mu se skroz zadigne pa ga žuljam i grijem rukom na golu kožu po ovoj vručini. Nije nam praktično...pa tako nije nosil niti benkice mada ih je dobil.

  28. #278
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    O.k. to ima smisla , nije mi palo na pamet. Ali ako benkice idu ispod bodia kratkih rukava ne bi trebala biti gola leda. Nekako kontam ako je bilo dobro za mene bit ce i za malu.

  29. #279
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ne idu benkice ispod bodića. Ide ili jedno ili drugo.

    Moj je zimska beba, par puta sam mu obukla benkicu jer je iznad još išlo ono odijelce s rukama i nogama. Ali uglavnom je bio bodić samo

  30. #280
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    O.k. to ima smisla , nije mi palo na pamet. Ali ako benkice idu ispod bodia kratkih rukava ne bi trebala biti gola leda. Nekako kontam ako je bilo dobro za mene bit ce i za malu.
    Pa ne idu benkice ispod bodija. Ili benkice ili bodi.

  31. #281
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ako je bodi kratkih rukava ni onda? Uh, izgleda da cu morat majku natjerat da par puta previjemo i preobucemo bebu celavicu.

  32. #282
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Bodic i benkica se koriste kao isti odjevni predmet.
    Sto me podsjeti,imala sam nekoliko bodibenkica koje su mi bile jako dobre

  33. #283
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Vera, bi li ti obukla majicu kratkih ili dugih rukava ispod... jednodijelnog badekostima?

    Jedino ako ti bodi nije ona tutica, jednodijelna, tad mozes ispod obuci nesto (zimi). Ali opet ne bih odabrala benkicu/majicu, vec bodi, jer se kopca medju nogama i nece se povlaciti prema gore.

  34. #284
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Moj mlađi je bome nosio benkice, iako je stariji imao bodiće. Mlađi je imao pupčanu kilu pa mi je bilo spretnije tako u prvim tjednima. Pelena je bila zafrkana ispod pupka, a trbuh slobodan (ljetna beba, moglo nam je biti). Eto, za neke situacije i to dobro dođe.

  35. #285
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Samo da kažem, mi smo imali bodibenkice što mi je bilo super jer
    - kopča se među nogama i ne povlači se
    - ne ide kroz glavu nego se oblači kao bodić (imala sam strah od oblačenja preko glave :D).

    Mislim da ću i s drugim djetetom za početak nakupovati tih bodibenkica

  36. #286
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Meni su isto body-benkice super bile. Pogotovo za početak. Običnu benkicu mu nisam ni jednom stavila.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  37. #287
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Cujte, s obzirom da smo sve mi iz razlicitik dijeliva hr i razlicitih godista vjerovatno pid nekim pojmom mislimo druge stvari. Meni je bodi za bebe ono sto se obuce preko noga (mozebit s nogavicama ili bez) i sto se kopca oko ramena\ vrata. Tako mi je to majka zvala i tako ja to zovem tu robicu. Nekako to izgleda kao gornja robica ispod koje moze ici još nešto. Uglavnom, za zatvorimo raspravu jer vidim da to ide pogresnim tokom, shvatih. Ako je skroz usko ne ide ispid nista i ionako je vruce pa treba bebi malo robe.

  38. #288
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Benkica je kao kratka majica, ali se ne oblači preko glave (razrezana je) a bodi sve ono što se kopča između nogu.

    Slika govori 1000 riječi.

    Benkica: http://www.ishop.rs/upload/thumb800/...%20Benkica.jpg

    Bodi za ljeto, bez rukava (ne kopča se pa ga moraš prevlačiti preko glave): http://shop.extremeintimo.hr/media/c...B/1/B16Y02.jpg
    Ima toga i s kratkim rukavima i dugim rukavima, ovisno za koje godišnje doba ti treba.

    Bodi-benkica se kopča, pa ne moraš bebi prevlačiti ništa preko glave, ali se kopča između nogu: http://www.clar.si/uploads/products/p-5256-1.jpg
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 28.07.2016. at 08:23

  39. #289
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Ja sam koristila bodi benkice kada je bio manji. Isto se nisam usudila preko glave ista navlaciti. Sada stalno nosi bodije, kratkih rukava ili bez rukava.
    Imamo i majice kratkih rukava, njih isto nosi, uglavnom po kuci.

  40. #290
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    U velicini 56 iskljucivo i vecinom u 62 bodi-benkice da ne moram preko glave.
    Benkice nismo nikad.
    Posljednje uređivanje od Christine : 02.08.2016. at 00:43

  41. #291
    Rhiannon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Super tema.

    Meni je neophodan krevetic, bassinet, kolica i as se podrazumijevaju, stol za presvlacenje, dude, izdajalica me spasavala u pocetku. Baby monitor, bodici, duda, nocna lampica...

    Ono sto smatram da nisam trebala kupiti se uglavnom odnosi na robu - kupila sam npr. gomilu bodica s dugim rukavima za novorodjence. Na kraju me bilo strah oblaciti ju u to kako je krhka bila, radije sam joj oblacila kratke rukave ili pizdame na kopcanje. Osim toga ionako je toplo u kuci.

    Jakne, hoodies - nepotrebno. Rulavice da se ne izgrebe - nepotrebno.

    Kupila sam joj i cizmice (znam, suludo, al nisam mogla odoljeti koliko su slatke) te tenisice za bebe. Totalno nepotrebno. Dobila sam i kupace kostime za malu bebu - presmijesno. Ne znam tko to kupa bebu od par mj u kupacem kostimu, tj. tko tako male bebe vodi na bazen ili plazu.

    Ne mogu se vise sjetiti... ugl. sve od vecih stvari mi je trebalo/treba i nisam nista pozalila, osim gomilanja robe za bebe.

  42. #292
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ima ona Aquaeduca škola plivanja za bebe.

  43. #293
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nemamo kupaci kostim za nju, ali evo, mi smo na moru s tromjesecnom bebom
    za sad je umocila samo nogice, jer je puhalo
    ali, planiramo ju umociti cijelu cim se malo zagrije more
    naravno, ne ide na jako sunce, plaza ima hlad cijeli dan

  44. #294
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam vidjela bebu od 3-4mj, s pelenom (onom običnom) i kupaćim kostimom, jednodijenim. Mama joj močila nogice

  45. #295
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kaj će ti kupaći za bebe osim ako ne ide na bazen tad obavezno Mora imati bilo kakvu zaštitu ili gaće ili pelenu

  46. #296
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    I ja sam bebu od šest mjeseci vodila na more i plažu, ko i Klinca od mjesec dana. Istina klinac je više bio u kolicima i spavao

  47. #297
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Mi kupamo malo vecu bebu, 11 mj u kupaćim gacicama. Od 9 mj se kupa u moru i u kupacima je. Na plazi u peleni za kupanje platnenoj. Ne funkcionira mi ta u moru jer se puno natopi mora ali za plažu je o.k. Ali da sad kupujem ne bih uzela tu pelenu za kupanje nego samo male kupace jos par komada.
    Meni se malo toga pokazalo nepotrebnim, najkraće smo koristili stol za previjanje, ali mi je to super ormaric za njezinu robu.

  48. #298

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Odlicna tema!
    - odjeca za bebe od trapera
    - vreca za spavanje(nikada se nije navikla na nju,a meni je nezgodno za nocno dojenje)
    - cipele za bebe
    - puzzle na pod,pokazali su se jako neprakticnima, bar meni
    - ljuljacka za bebe
    - sling,nismo se uspjeli naviknuti na njega

  49. #299
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Rhiannon prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam i kupace kostime za malu bebu - presmijesno. Ne znam tko to kupa bebu od par mj u kupacem kostimu, tj. tko tako male bebe vodi na bazen ili plazu.
    Evo kod mene svi kupaju bebe/djecu u kupacim kostimima koji, jel, velicinom odgovaraju djetetu.

  50. #300
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam bila s tromjesečnom bebom na plazi. Bila je ili gola ili u pelenu ili u bodiju. Ovisno o danu. Kupaći/e je dobila sljedece ljeto :D

    Od nepotrebnih stvari...hm... male stvari s kapuljačom su se pokazale dosta nepraktičnima.

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •