Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 334 od 334

Tema: Popis apsolutno nepotrebnih stvari (2)

  1. #301
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Kod mene djeca do cca pet godina su gola, naravno ima ekstrema koji djecu oblače u kostime

  2. #302
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ja ne volim kad su mi djeca gola iznad godine dana starosti
    Ova sad s tri mjeseca se i ne kupa bas, samo nogice namace, jer je hladno more
    A umocit cemo ju gologuzu kad se zagrije
    Starije sestre su joj isle na more dok su bile 6 i vise mjeseci stare i kupale su se u kupacim gacicama ili pelenama za kupanje, rijetko bez icega...tko ce loviti kakac po povrsini
    A kad prohodaju, sjedaju posvuda i jezim se od pomisli da gole guzice stavljaju di god...

  3. #303
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Niti ja ne volim gole guze na svakakvim nečistim površinama. Tako da i moji nose kupaće gaćice.

  4. #304
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Moji su gole guzice stavljali drži u more, pa onda na ručnik, osim kad smo išli direktno na pjesak tad su oblačili gaće, ali do tam je i trebalo doci

  5. #305
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    I moja obavezno s kupacima u pijesak. Inace podmećem ručnik pod golu guzu.

  6. #306
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ma nije samo pjesak problem. Ljudi su neuredni grozno, ostavljaju smece svugdje, pogotovo cikove od cigara. Onda proljeveju sve i svasta, ostatci hrane, psi isto..... Imam i ja psa, manje mi to smeta nego ostatci rucka na plazi. To vrijedi za pjescane, kamene, sljuncane i sve druge plaze. Najdraze mi je da onda ima nesto na sebi iako jos ne hoda dobro.
    On topic, jos jedna nepotrebna stvar, sva ona baby kozmetika. Jedino mustela za tjemenicu i sudokrem kad se malko zajede guza od kakice.

  7. #307
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja svoga drzim gologuzog i na pijesku i u moru... puno vecim problemom od pijeska u guzi mi se cini pijesak u ustima... makar mi se ni to ne cini ko prevelik problem

  8. #308
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ma da je pijesak samo problem...veci problem je ovo o cemu VeraM prica...
    plus, ja stvarno ne volim da mi cure budu gole na plazi

  9. #309
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Znam, znam... moj ima pik na cikove... juri prema njima i pokusava ih stavit u usta... a plaza puna cikova... ne stignem ni mislit o guzi
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 19.07.2017. at 14:38

  10. #310
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Nije mi problem pijesak u guzi, vec mi nije mila pomisao na pijesak u piši. Ovi drugi problemi me ne muče jer na našoj plaži nema ljudi koji ručaju ili su toliko nekulturni. Na velike napučene plaže ne idemo.

  11. #311
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    o da, tek kad imaš puzavca vidiš koliko ima čikova na plaži i dječjim igralištima

    moja je bila skužila da svaki put kad uzme čik, ja joj ga uzmem iz ruku, pa ih je jedno vrijeme počela tražit i donosit meni jer je zaključila da mama očito želi sve čikove

  12. #312

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    od rodice mala ima sada 3 godine..prosle godine bili na moru i mama ju je pustala bez kupaceg u more..nakon paar dana mala kao da je piskila krv..rodica doktoru i rekli joj da u moru postoje bakterije koje djeca nemogu "absorbirat" pa ko ima pech dobije taj bakterium..mala dobila neke upale..ljecila se mjesec dana..muke zive...odkako sam to cula ne dolazi u obzir da ga pustim bez icega u more..imat ce 15mjeseci kad budemo isli...u more kad idemo znaci kupaci ili onaj pampers z kupanje.

  13. #313
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Pa voda i bakterije produ i kroz kupaci,sto ne?

  14. #314
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ovo zadnje, da bakterije iz vode dođu do koze i dalje. Tako da kupaci nije nikakva zastita. A s plaže se isto skupi svasta, sto rukama, sto ustima, sto guzom. Jednostavno ne volim djecu vidit na plazi golu. Niti odrasle da smo načisto.

  15. #315
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene djeca do cca pet godina su gola, naravno ima ekstrema koji djecu oblače u kostime
    Hm...prije bi rekla da su "ekstremi" na drugoj strani, goli sa 5g...barem na plažama na kojima ja idem.

    Nekako mi se čini da u zadnje vrijeme ipak ima više beba i djece u kupacim gacicama, nego bez.

    Meni je nekako uvijek bilo bolje da ima kupace i iz higijenskih razloga, ali i nekako mi nije bilo ugodno da su goli...

  16. #316
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Hm. Bakterije prođu kroz bilo što, a posebno kroz kupaći.

  17. #317
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    E da, prije koju godinu meduza je opekla jednu malu koja nije imala kupaci, bas dolje po nezgodnom mjestu, s time da je mala plakala i dok su skuzili sta se desava, pokusala je to maknuti, pa jos i utrljala...
    Sjecam se kako je vristala, pola plaze se skupilo...valja je bas uslo u sluznicu. Mislim da kupaci ipak zastiti od takvih stvari, barem donekle.

  18. #318

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    pa to naravno ali kazu da je makar mala zastita..kosto sam rekla..ko ima pech dobije :/.. ja cu za svaki slucaj stavit da sam mirne glave.

    to za cikove na plazi to me najvise nervira i kad nisam imala dijete...i ja pusim ali nikad mi nebih palo na pamet cik bacit na plazi..mada mi ne pada na pamet ni zapalit na plazi..peces se na 50stupnjeva i onda da zapalim..bolje ne hahaha

  19. #319

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    ovo za golu djecu na plazi donekle...mislim da je prije bilo drugacije..drugacija vremena..nije niko imo smartphone facebook instagram pinterest...sada je uzas! samo se vidi kako se slika..i onda tvoje dijete zavrsi golo na necijok slici u pozadini i to dodje na fb insta ili sto vec..znam mi to necemo ni skuzit mozda..ali sami pomisao mi ide na zivce...kad sam rodila svakome sam stalno trubila da se slike gdje je on negdje na njima ne stavlja u internet i ne salje dalje nekome koga ja neznam naprmj. whats appu..bila sam najveci cudak na svijetu!! jer danas je ocito normalno postalo da se uradi slika i hop upload na net o ne gleda se pozadina ili ko je na slici..a kad se covijek bori za svoju privatbost gledaju te cudno...a da je prijw neko odma radio polaroyd od tvog dijeta ili exta doslo aparatom slikat ga dok jede naprimjer covijek bih im zvao policiju jer ae nije smatralo normalnim hah...

  20. #320
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Evo bas pise u novinama,uhitili covjeka koji slikao golo cetverogodisnje dijete

  21. #321

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Evo bas pise u novinama,uhitili covjeka koji slikao golo cetverogodisnje dijete

    eto vidis..bolest...da bih to licno vidila..nemora biti moje dijete...ma lupila bih mu mob od glavu nebih se probudio tri dana..sry na izrazaju ali to je strasno!.. Strasno bih bilo i da ga slika da je obuceno..ali mozda je manja steta da nije golo..skroz minimanja steta..djecu ne boli kupaci..nas ne boli da im ga obucemo i eto

  22. #322
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Newmom, meni je posve normalno, da, da stavljam slike djece na Internet. Mozda bi bilo i tebi, u nekoj drugoj situaciji. Nisu svi ljudi ekstremni i nije svatko pedofil. Totalno mi je bezvezno sirenje takve panike. Izmedju ostalog, u opisu radnog mjesta mi je fotografiranje djece u javnom prostoru (svi koji dodju, automatski na to i pristaju, s klauzulom da, naravno, smiju traziti da ih se izuzme). Na svu srecu, ovdje djeca nisu gola pa nemamo s tim problema. A ni s opuscima i smecem na plazama.

  23. #323

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Newmom, meni je posve normalno, da, da stavljam slike djece na Internet. Mozda bi bilo i tebi, u nekoj drugoj situaciji. Nisu svi ljudi ekstremni i nije svatko pedofil. Totalno mi je bezvezno sirenje takve panike. Izmedju ostalog, u opisu radnog mjesta mi je fotografiranje djece u javnom prostoru (svi koji dodju, automatski na to i pristaju, s klauzulom da, naravno, smiju traziti da ih se izuzme). Na svu srecu, ovdje djeca nisu gola pa nemamo s tim problema. A ni s opuscima i smecem na plazama.
    pa naravno da je tebi normalna jer su TVOJA ili ona skojim radis (o tome nemoramo ni pricat ako je to tvoj posao i ljudi dodju i pristanu na to to je isto ok) ali nebih bilo normalno da naprimjer ti i ja se upoznamo ti odma izvadis mob uslikas naprimjer tvoje dijete kako drzi moju bebu i stavis to na fb insta pinterest na tvoju homepage mozda ako mene nisi pitala...o tome ja pricam...tvoje slatko dijete je na slici ali i moje je i ako j ne dopustan da se slike gdje je on stavi na net to se isto treba postovat..ili sada zamisli ti i jedna prijteljica odete na plazu..ona napravi selfie i iza se vidi tvoje golo dijete i lice i sve i onda to stavi na fb instagram itd..jer. nije gledala sta je u pozadini ili jednostavno je mislila da je to njoj cute pa te nije ni pitala i ti i sve njeni prijatelji ili followeri vide tvoje golo dijete.... jel bih ti to bilo ok? meni ne.. ja ne pricam o tome da je svako ko to uradi pedofil niti sirim takav strah..mislim da svaka mama ima dovoljno straha i kad se samo pomisli o tome a kamoli da se prica.(.i nenapadam nikad nikoga ko pusti svoju djecu golu da manje na nesto paze..svaka mater voli i pazi svoje dijete koliko i ja svoje) vec da ljudi vise ne razmisljaju kad stavljaju slike sta i koga stavljaju...i to nije ok.. ponavljam opet ako ti kazes da je tebi ok stavljat slike tvoje dijece to je i meni ok..to je tvoja odluka..ako je tvoj instagram private i fb ogranicen..a i da nisu tvoja dijeca tvoja odluka..ali u primjerima gore sta sam ti dala..nije svako tvoj prijatelj i moj u fb ili od tvoje prijateljice..razumijes sta mislim..

    sta se opusaka i smeca tice..neznam mozda zivis na moru i znas domace plaze sto turist nezna...ja gdje god sam otisla uvijek ima toga..i cak kad rucnik stavljam okolo opuske odmaknem jer mi se gadi to

  24. #324

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    140

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Newmom, meni je posve normalno, da, da stavljam slike djece na Internet. Mozda bi bilo i tebi, u nekoj drugoj situaciji. Nisu svi ljudi ekstremni i nije svatko pedofil. Totalno mi je bezvezno sirenje takve panike. Izmedju ostalog, u opisu radnog mjesta mi je fotografiranje djece u javnom prostoru (svi koji dodju, automatski na to i pristaju, s klauzulom da, naravno, smiju traziti da ih se izuzme). Na svu srecu, ovdje djeca nisu gola pa nemamo s tim problema. A ni s opuscima i smecem na plazama.
    normalno mi je ..shootings..skolske slike ako se stave na homepage..ako JA stavim na svoj account svoje dijete ili mm ..ako neko drugi stavi sliku od mog dijeta u fb (naprimjer grupna slika) i prije toga me pitao dal je ok..i that's it

  25. #325
    Rhiannon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    37

    Početno

    On topic: kada sam rekla da mi je nepotrebno da bebi oblacim kupaci to je samo iz razloga sto smatram da je premala za kupanje. I ja sam za kupace kostime za djecu, nikako gole guze.

    Sent from my LG-H812 using Tapatalk

  26. #326

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Kupace gacice za djecu DA ali one gornje djelove za bebe djevojcice mi ne idu u glavu.

  27. #327

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj mellisa prvotno napisa Vidi poruku
    Kupace gacice za djecu DA ali one gornje djelove za bebe djevojcice mi ne idu u glavu.
    Pogotovo bikini u broju 74

  28. #328
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Bila sam u Splitu par dana i bila na Žnjanu, tamo je bila u gaćicama. To svakako nisu plaze na koje bih se vratila. Ima toliko ljudi da jednostavno nije ugodno. I sama ona od svojih tri tamo nije odmah skinula gaćice i ušla u more :D

  29. #329
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    evo, mi kupali u moru bebu staru 3 mjeseca
    ovaj put gologuzu, jer je bila u moru samo koju minutu
    ostatak vremena je bila u peleni
    sljedecu godinu ce imati kupace gace skroz

  30. #330
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    moja je kao beba imala uz kupaće gaćice i cijelu majicu kao gornji dio, kratkih rukava, s UV zaštitom
    kao ideja mi je to bilo ok, da smo išli npr negdje brodom možda bih je i koristila, ovako mi je bilo bezveze, ionako nismo po jakom suncu bili na plaži

  31. #331
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    moja je kao beba imala uz kupaće gaćice i cijelu majicu kao gornji dio, kratkih rukava, s UV zaštitom
    kao ideja mi je to bilo ok, da smo išli npr negdje brodom možda bih je i koristila, ovako mi je bilo bezveze, ionako nismo po jakom suncu bili na plaži
    Meni se kod tih majica ne sviđa što je dijete stalno u mokrom i odjeca se suši na djetetu. Bez obzira kako brzo. Gledala sam ih u Dechatlonu i na kraju odustala.

  32. #332
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Niti meni se taj dio ne sviđa
    Ali ipak nosi jer mi je zbog starijeg sina nemoguće biti toliko u hladu (sami smo na moru)
    Kupila sam mu dva odjelca pa ga presvlacim u suho...barem nekaj

  33. #333
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Uh, meni je pomisao na puno robe za kupanje mrska. Ne bi ni meni bili ugodno pa idem tom logikom. Namažem je kremom, po potrebi imam suncobran i to je to.

  34. #334
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ode tema s kursa. U tom smjeru; mi smo i bez kreme i bez majica ikakvih, iza 6 popodne idemo i tražimo hlad.

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •