Stranica 2 od 13 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 618

Tema: Muški članovi na više ženskom forumima

  1. #51

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    I ne smetaju mi, ali uvijek se pitam ono što sam već napisala. Slično kao ina33 za onog sa fotkama u zz top izdanju.
    Posljednje uređivanje od mama od formata : 18.04.2011. at 23:58

  2. #52
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ajde molim te nabroji koji takav nick. mislim koji je ovdje koji tako piše. možda i je neki s marsa, a možda i nije

  3. #53

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ajde molim te nabroji koji takav nick. mislim koji je ovdje koji tako piše. možda i je neki s marsa, a možda i nije
    Nisam valjda pala s Marsa.

  4. #54
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    to je nick? izgooglala sam, ali niš mi ne izbacuje s rode :D

  5. #55
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Obozavam nase muske forumase... puno su mi duhovitiji i neoptereceniji i bez dlake na jeziku, a opet na neki meni simpatican nacin...
    Volim procitati njihovo misljenje, i ne ne cine mi se ama bas ni malo manje muzevni, a mm nije tip od foruma nikakvih, ni za djecu ni za sport ni za aute, on (iskljucivo?) voli komunikaciju uzivo

  6. #56
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj Ljufi prvotno napisa Vidi poruku
    Pa evo, ja znam pisati na ovom forumu i ne smatram se feminiziranim muškarcem ili papučarom. Ne shvaćam čemu toliko čuđenje, zbog čega bi rodin forum bio sto posto ženski ili rezerviran samo za ženske osobe? Ima tema koje me se osobno tiču, i iz kojih sam dobio hrpu dragocjenih informacija, i to u takvom obimu i takve kvalitete, da se ne mogu pronaći niti na jednim domaćim specijaliziranim forumima. I da, ja sam muškarac vulgaris, nisam alfa mužjak, ali volim ćevape, luk, pivo, nogomet i ostale stvari koji "normalni" muškarci vole. Zamislite, pišem na rodi, a ne čupam si obrve.

    Baš mi je drago da si se javio.
    Pa mislim da te upravo posebna problematika (vidljiva iz tvog potpisa) nagnala da pišeš na Rodi, jer si tu dobio odgovore.
    Stvar je jednostavna - kad uguglaš neki zdravstveni pojam, osim prvih par medicinskih sajtova, google izbacuje upravo - Rodu.
    Jer žene vole razmjenjivati mišljenja, savjete, brige, snove...

    Ali da će se baš muškarci zakačiti na temi Djeca 0-1, 1-3, 3-6, predškolarci itd. Muškarcima koje ja znam su te teme too much. Analizirati svaki udah djeteta, raspravljati iz svih kuteva o dječjim pelenama, kakici ili podrigivanju, što ih čeka ako se dogodi, priče s poroda, dojenje, dohrana, kako skinuti fleke, najbolja marka deterdženta ... ništa od toga nije posebno u fokusu njihovog interesa, OSIM ako s time imaju problem, pa se dođu informirati.

    Na jednom drugom forumu postoji muški kutak. A tamo je sve wiiiiiiiiiiii, i opet wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, pa opet wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .
    Puno golih ženskih guza i cica, puno zeke-peke.
    To je za barem 90 % njih pravi fokus njihovog interesa, ili barem fokus razbibrige. Što ne znači da velika većina njih nema obitelj, karijere, i druge "specifične" interese tipa IT, vozila, business, planinarenje itd.
    I nipošto ne znači da nisu dobri muževi, očevi, radnici. A još manje da ne drže do higijene.

  7. #57
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    hahahaha koja debilna tema

    mm nije na ovom forumu, ima svoje neke druge. ali često zna pročitati neke teme, kad ga zainteresiraju. ali on radije čita knjige nego forume (osim onih na kojima je i sam, ali to su baš jako spacijalizirani hobi-forumi di se dijele savjeti o npr. količini ulja u uljanoj boji )

    ali, svjedeno mislim da s mm nešto nije ok. on je studirao na filozofskom. jezik a muškarac je a tamo studiraju same žene.
    lastane, što da radim?

  8. #58
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj mama od formata prvotno napisa Vidi poruku
    Po potpisu vidim na koje teme misliš. Iste one koje su i meni davale svojevremeno hrpu informacija na kojima sam vječno zahvalna. i savjeta i pomoći.I koje stvarno ne možeš ama baš nigdje naći nego ovdje.
    Citiraj mama od formata prvotno napisa Vidi poruku
    Vidiš sad kad razmislim više sam ciljala na likove koje odgovaraju na pitanja Imate li parkete ili laminat u kući, Šta kupujete u Kauflandu, Što ste zadnje gledali u kinu.... Te teme su češće negdje drugdje nego na Rodi, ali ono, kad nas dvadeset žena odgovori parket ili laminat pa se on pojavi kao s Marsa da kaže laminat.....otprilike to. Priznajem da su mi sad na pameti nickovi sa drugih foruma.
    Ako je normalno da se muški dio populacije na ovom forumu informira o postupcima MPO, trudnoći, bebama, bočicama..., zbilja ne vidim razloga zašto ne bi isto tako mogli sudjelovati o raspravama o parketima ili laminatima, filmovima ili šoping centrima.
    Istina je da ćeš o nekim temama prije naći informacije na nekim drugim forumima i mjestima, mislim na forumima koji se kao smatraju više "muškim". Ali ja ne mislim da bi u istom slučaju ženu koja se uključi u raspravu o kupnji boljeg auta, muškarci smatrali muškobanjastom. Zašto bi onda muški dio populacije koji ovdje raspravlja o, recimo, parketu, trebao biti feminiziran?

  9. #59
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ježić prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je normalno da se muški dio populacije na ovom forumu informira o postupcima MPO, trudnoći, bebama, bočicama...,
    teško da se itko na ovom forumu može informirati o bočicama


  10. #60
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nadam da si jedina koja tako misli.

    Trudnoća, porod i podizanje deteta su nešto što moj partner i ja radimo zajedno.

    I ne vidim šta tu tačno nije muževno? Šta je za tebe uopšte muževno?
    x

    bojim se da si ipak brdsko planinskog uma

  11. #61
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Pinky

  12. #62
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj minji otrok prvotno napisa Vidi poruku

    Muškarcima koje ja znam su te teme too much. Analizirati svaki udah djeteta, raspravljati iz svih kuteva o dječjim pelenama, kakici ili podrigivanju, što ih čeka ako se dogodi, priče s poroda, dojenje, dohrana, kako skinuti fleke, najbolja marka deterdženta ... ništa od toga nije posebno u fokusu njihovog interesa, OSIM ako s time imaju problem, pa se dođu informirati.
    bome je čak meni, a i ženama sa kojima se družim, ovo gore navedeno previše (da ne kažem čega, fin je forum) a kamo li nekom muškarcu.

    i baš sam sretna što mi muž ne visi na forumima sa slikama auta i golih žena i da imam tako dobrog, cool i muževnog (po mojim kriterijima) roda muškog frenda ko što je ljufi.

    ljufi ti si legenda.

  13. #63
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    evo, ja visim na ovom forumu skoro svaki dan, a nemam veze s MPO

    a da me vidiš, prije bi me strpala u kategoriju brdsko-planinskih alfa-mužjaka: ne depiliram se, frizura mi je k'o da sam svaki dan na Dinamovoj tekmi ili treningu a ne ovdje, volim ćevape i pivo (i podrignuti poslije toga), pratim auto- i računalne novosti, etc.

    ali sam RODITELJ, i zato čitam ovaj forum i pišem na njemu

  14. #64
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    I ja volim ćevape i pivo više od sushija i martinija, a nekad bome i podrignem, jesam li i ja premuževna za ovaj forum (dragi lastane) ?

  15. #65
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa Vidi poruku
    a da me vidiš, prije bi me strpala u kategoriju brdsko-planinskih alfa-mužjaka: ne depiliram se, frizura mi je k'o da sam svaki dan na Dinamovoj tekmi ili treningu a ne ovdje, volim ćevape i pivo (i podrignuti poslije toga), pratim auto- i računalne novosti, etc.

  16. #66
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Šta ima muškarac biti roditelj?!
    To je samo za mame.

  17. #67
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    teško da se itko na ovom forumu može informirati o bočicama

    Kako ne? Pa postoji npr. tema kako odvojiti djete od bočice.

    U svakom slučaju, meni je ovaj topic presmiješan.
    Posljednje uređivanje od ježić : 19.04.2011. at 09:38

  18. #68
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Šta ima muškarac biti roditelj?!
    To je samo za mame.
    slažem se s tobom. najbolje da ukinemo naziv roditelj kad već imamo naziv mama.
    a roditelj - nikako nije muževno, jel da?

  19. #69
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Meni je skroz normalno na većini tema, ali ponekad se zanesu pa ih se nađe i na nekim temama koje su baš baš jel'te fiziološki ženske, al onda ih mame lijepo pristojno sprhnu... No meni je to razumljivo, Rode su jedna posebna niša, po nivou razgovora, educiranosti (uglavnom naravno) i administriranja tako da moram priznati da apsolutno razumijem zšto ljudi koji su profesionalno, roditeljski ili hobijima vezani za srodne teme ovdje pišu bez obzira na osinjak i babinjak... Virnula sam ja i druge forume, ali količina ogovaranja, psovanja, pljuvanja... inače ja obožavam njuškalo i rodu a za MM bi trebalo izumiti neki forum s brojevima bez riječi
    Posljednje uređivanje od pikula : 19.04.2011. at 09:42

  20. #70
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa Vidi poruku

    a da me vidiš, prije bi me strpala u kategoriju brdsko-planinskih alfa-mužjaka: ne depiliram se, frizura mi je k'o da sam svaki dan na Dinamovoj tekmi ili treningu a ne ovdje, volim ćevape i pivo (i podrignuti poslije toga), pratim auto- i računalne novosti, etc.
    ovo ko da mene opisuješ s tim da se baš i ne depiliram samo otkad sam trudna i zalegla (osim za moju dr ) i u trudnoći ne pijem pivu kou inače oooobožavam.
    sve u svemu, nema baš puno razlika u opisu među nama.

  21. #71
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Topic je meni genijalan, od srca sam se nasmijala jer crta malo te klišeje i predrasude koje vjerojatno svi imamo, ali na različite predznake. A mama od formata sigurno nije jedina koja tako misli, ali možda jest u manjini na ovom forumu... Ali, nećemo se valjda odvajat - muški forumi/ženski forumi/forumi za ove ili one slike u odnosu na ž/m spol... Pa u rasprave što radi taj i taj na forumu di su drugi većina i zašto i.... kako toga intrudera zamišljate .

  22. #72
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    a meni baš žao što ih nema više...
    pa da imaju poseban topic: Samo za tate i one koji se tako osjećaju...

    Mm je definitivno po mom ukusu previše alfa,ali brate stalno zapne na nečemu s Rode Ne bih se čudila da se i registririrao

    I ja volim pivo, mrzim sushi, volim i vino, mrzim visoke pete,još više umjetne trepavice, sapunice, Cosmo, bigbradere...Pobogu, pa ja sam muškarac u halterima !!

  23. #73
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj miniminia prvotno napisa Vidi poruku
    a meni baš žao što ih nema više...
    pa da imaju poseban topic: Samo za tate i one koji se tako osjećaju...

    Mm je definitivno po mom ukusu previše alfa,ali brate stalno zapne na nečemu s Rode Ne bih se čudila da se i registririrao

    I ja volim pivo, mrzim sushi, volim i vino, mrzim visoke pete,još više umjetne trepavice, sapunice, Cosmo, bigbradere...Pobogu, pa ja sam muškarac u halterima !!
    ja sam onda muškarac u petama, jer od ovoga što si nabrojala, jedino još volim pete ...

    ne volim klasifikacije na bilo koji način, i ako netko tko je muškarac, a pritom i roditelj, piše i pristupa forumu kao što je RODA, zašto ne? meni kao samohranoj majci ovak forum puno pomaže, a zamislite tek samohranog tatu, a takvih u RH ima mnogo? što bi on rekao, i kako bi se snalazio? bio bi zahvalan na ovom forumu i na toplini riječi koje se pišu ponekad...

    za Ljufija i Juroslava

  24. #74
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Meni su baš super tate na rodi, da ih je barem više
    MM je registriran, ali ne piše, sad malo manje i čita. Ali on je taj koji mi je rekao za rodin forum i koji je s posla tražio informacije za mene kada nismo imali internet. A isto je alfa, i to previše..

  25. #75
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su baš super tate na rodi, da ih je barem više
    Slažem se.

    mujica i tatek, a i Juroslav prava su osvježenja u babinjaku... Bilo bi ih još, ali ovu trojicu sam zapazila po dobru.

  26. #76
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se.

    mujica i tatek, a i Juroslav prava su osvježenja u babinjaku... Bilo bi ih još, ali ovu trojicu sam zapazila po dobru.
    Ne zaboravi Davora! Od njega sam naučila o klopi i namirnicama ono za što nisam ni slutila da postoji.

  27. #77
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj minji otrok prvotno napisa Vidi poruku
    Stvar je jednostavna - kad uguglaš neki zdravstveni pojam, osim prvih par medicinskih sajtova, google izbacuje upravo - Rodu.
    Jer žene vole razmjenjivati mišljenja, savjete, brige, snove...
    mm kaže i da kad ugugla razne druge pojmove (npr postavljanje parketa) najzanimljivije podatke nalazi na rodi (odnosno, njegovim riječima, tamo su pravi frikovi ).

    I meni su baš simpa muški na roditeljskim forumima, šteta što ih je malo.

  28. #78
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ne zaboravi Davora! Od njega sam naučila o klopi i namirnicama ono za što nisam ni slutila da postoji.
    Da, fakat! Davore, isprika!

  29. #79
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    a mujicu ste zaboravile

  30. #80
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Mujicu smo prvog nabrojale.
    Mujica je naša sreća naj veća

  31. #81
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    :corava:
    zbog cijepljenja, ha?

    meni je simpa usprkos tome

  32. #82
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ja evo pokušavam ,otkad sam počela čitati temu, zamislit feminiziranog juroslava, dedija, davora...isuse..koje slike..Bolje da ne znate

  33. #83
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    izgleda da mama od formata nije našla puno istomišljenica...

  34. #84
    Šklopi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    Ne smatram rodine forumaše feminiziranima. Pa ovo je roditeljski forum. MM ne piše, čita povremeno (kad se pojavi neki problem vezan uz roditeljstvo, zdravlje) ali i ja stvarno rijetko pišem (da provjerim hormonalni status? )

    Mislim da muškarci pišu manje jer ne vole pretjerano analiziranje i raspravu što ako (vidi teme na podforumu trudnoća tipa: imam osjećaj da...) pa tu neće sudjelovati, jer, em nisu trudni, em nisu skloni zamaranju što bi bilo kad bi bilo.

    Citiraj mama od formata prvotno napisa Vidi poruku
    više sam ciljala na likove koje odgovaraju na pitanja Imate li parkete ili laminat u kući, Šta kupujete u Kauflandu, Što ste zadnje gledali u kinu.... Te teme su češće negdje drugdje nego na Rodi, ali ono, kad nas dvadeset žena odgovori parket ili laminat pa se on pojavi kao s Marsa da kaže laminat.....otprilike to.
    Evo: lik ugugla svoj problem (npr. laminat) pa mu izbaci i temu na Rodi, pa se registrira, ostavi par postova sa svojim iskustvom i što je sad on - postao feminiziran???

    Zapravo mi je žao što forumaši ne pišu češće (neće se valjda prepasti zbog ove teme )

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    I meni su baš simpa muški na roditeljskim forumima, šteta što ih je malo.
    i meni ovdje kronično fali testosterona, razveselim se svakom muškom liku koji piše (Ok, ima onih povremenih pacijent-uleta, al' njih ne računam).

    Ne doživljavam ih feminiziranima.

  36. #86
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    izgleda da mama od formata nije našla puno istomišljenica...
    x

  37. #87
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    meni su naši muški na forumu super i moramo biti jako nježne prema njima da se ne uplaše i ne pobjegnu nam. da ih mazimo i pazimo
    ne doživljavam rodu kao isključivo ženski forum, mada trudnoća i dojenje nekako jesu malkoc više ženske teme od svih ostalih npr. sjedalice, onaj pravni, djeca, zdravlje i naravno kamo s ovim i dr.. žao mi je što nema puno više muškaraca općenito, bilo bi nam puno zabavnije i raznolikije.
    za sada me se najviše dojmio mujica koji je kao vihor uletio i pomeo sve na cijepljenju
    nemojte samo iz našeg kokošinjca tjerati tih par pijetlića

  38. #88
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    i da.....ni ja ih ni malo ne doživljavam feminiziranima. bar ne ove za koje znam i koje sam do sada čitala na rodi. možda i postoji neki koji poskrivečki čita

  39. #89
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj dorotea24 prvotno napisa Vidi poruku
    nemojte samo iz našeg kokošinjca tjerati tih par pijetlića
    kokoda x ko kuća velki
    Posljednje uređivanje od andynoa : 19.04.2011. at 13:18

  40. #90
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku

    ali, svjedeno mislim da s mm nešto nije ok. on je studirao na filozofskom. jezik a muškarac je a tamo studiraju same žene.
    lastane, što da radim?
    pa TM je bio jedan od naših muževnijih kolega

    meni su muževniji tipovi koji su napravili odmak od "tipičnog" alfa mužjaka
    i jako cijenim većinu muških članova našeg foruma
    ne mogu se sjetiti ni jednoga koji ostavlja dojam feminiziranosti

  41. #91
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj dorotea24 prvotno napisa Vidi poruku
    mada trudnoća i dojenje nekako jesu malkoc više ženske teme od svih ostalih
    trudnoća je ženska tema kojom se često bave ginekolozi, i to većinom muškoga roda. i nitko ne misli da su feminizirani

  42. #92
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    trudnoća je ženska tema kojom se često bave ginekolozi, i to većinom muškoga roda. i nitko ne misli da su feminizirani
    vid, vid imaš ti pravo. ak nisu feminizirani, onda su perverznjacikak ih nije sram zabadati noseve u ženske stvari.....doslovno

  43. #93
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ja ne kužim ovaj topic, to je kao da ste direktno pitali što mislite o daddycoolu, mujici, davoru i ne znam tko još od muških ovdje piše, nema ih preko pet-šest.
    Ja ne mislim o njima baš ništa drugačije samo zato jer su muškarci na ženskom forumu, niti ih doživljavam kao nekavim "kućnim ljubimcima foruma" koje kakti treba paziti jer budu odlepršali. A niti bih ulazila u to jesu lii efeminizirani ili ne, takva kvalifikacija je sama po sebi podcjenjivačka.

  44. #94
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    MM nije alfa mužjak! Ali ne mogu ga zamisliti da piše po rodi! Jednsoatvno zato što nije takav tip. Ima on neke svoje stranice na kojima napiše isključivo ako mu nešto treba, nema preko 5000 postova na jednom forumu kao npr. ja. Ali zato čita sve kaj ga zanima! Kad gugla nešto, ako mu izbaci rodu, pročita! Ako nam nekaj treba za djecu, znao je (prije je to bilo češće do smo još bili friški roditelji) reći daj odi vidi kaj pišu na rodi i sl.
    Ali da bi on sam sjeo i pisao, nema šanse. Ili se logirao! Ali to je on, on je takav! A radi po doma jednako kao i ja, o djeci se brie kao i ja, ništa mu nije strano. Čak i kad smo tražili našinu iščitao je milion stranica, ali se nigjde nije logirao i pitao. Jedini foum gdje je bio aktivan je bio Škodin forum, ali smo Škodu prodali, pa je rijeđe tamo. Ali se zato ulogirao na sve ostale forume auta koje smo gledali....

  45. #95
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    P.S. znam jednog "tateka" s rode i baš je simpatičan i nimalo "zabetoniran"

    Ah da, još sam htjela reći i to da MM čak nije ni na fejsu! Ne pada mu na pamet nekaj takvoga.

  46. #96
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne kužim ovaj topic, to je kao da ste direktno pitali što mislite o daddycoolu, mujici, davoru i ne znam tko još od muških ovdje piše, nema ih preko pet-šest.
    Ja ne mislim o njima baš ništa drugačije samo zato jer su muškarci na ženskom forumu, niti ih doživljavam kao nekavim "kućnim ljubimcima foruma" koje kakti treba paziti jer budu odlepršali. A niti bih ulazila u to jesu lii efeminizirani ili ne, takva kvalifikacija je sama po sebi podcjenjivačka.
    Potpis.

  47. #97
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    pa meni je baš fora čitati kako me ljudi doživljavaju
    dobro došla pauza dok mi se lak za nokte osuši

  48. #98
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa Vidi poruku
    pa meni je baš fora čitati kako me ljudi doživljavaju
    dobro došla pauza dok mi se lak za nokte osuši

  49. #99
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    eh, da si stvarno feminiziran imao bi brzosušeći lak. i znao tipkati mokrim noktima.

  50. #100
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa Vidi poruku
    eh, da si stvarno feminiziran imao bi brzosušeći lak. i znao tipkati mokrim noktima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •