Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 618

Tema: Muški članovi na više ženskom forumima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno Muški članovi na više ženskom forumima

    Ne mogu si pomoći ali uvijek kad naletim na pojedince muškog spola na forumima tematike trudnoća, djeca, porodi, dojenje..na Rodi, Mame i bebe, na Forumu u Roditelji i djeca.........imam zabetoniran profil i sliku takvih osoba.
    Ne znam zašto, ali uvijek mislim da su malo feminizirani, papučari u pozitivnom smislu za odnos poštovanja, prijateljstva i podrške u jednoj vezi ili braku, ali opet nedovoljno muževni... Osobe koje su uvijek imali puno frendica ali koje nijedna nije htjela za dečka,više nego simpa i dragi likovi, ali............
    Znam misliti pa čovječe zamisli da mi muž visi na tim forumima i odgovara redovito na teme. I dalje mi je prihvatljivije da na Njuškalu traži automobile. Nije mi na pamet da ikoga vrijeđam samo me zanima jesam li zaista jedina u takvom razmišljanju i šta bi mislili da vam se muž ulogira na Trudnocu net i tamo svaki dan pola sata chata i odgovara na teme? Priznajem da imam onaj brđanski mentalitet i da mi je to ipak malo tu mač,ne za frenda već za partnera ili mog muškarca. Jedina?

  2. #2
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Jeli slučajno ta opomena koju imaš od Daddycoola? Tema za ključanje

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Moguće da je krivi forum. Nisam nikoga htjela vrijeđati, htjela sam neobaveznu temu. Sorry, ključajte.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj isvetica prvotno napisa Vidi poruku
    Jeli slučajno ta opomena koju imaš od Daddycoola? Tema za ključanje
    Ha, uopće nisam gledala na nick opomene. sad sam tek skužila. ako je namjerno, onda je nesvjesno. iako se bojim da mi se neće vjerovati. onda ključ.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ja se nadam da si jedina koja tako misli.

    Trudnoća, porod i podizanje deteta su nešto što moj partner i ja radimo zajedno.

    I ne vidim šta tu tačno nije muževno? Šta je za tebe uopšte muževno?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nadam da si jedina koja tako misli.

    Trudnoća, porod i podizanje deteta su nešto što moj partner i ja radimo zajedno.

    I ne vidim šta tu tačno nije muževno? Šta je za tebe uopšte muževno?

    Zašto ih je ipak tako malo? Znači li to da drugi ne sudjeluju u odgoju, brizi oko djece? Milsim da sudjeluju, ali jednostavno ih nema po ovakvim forumima.
    Da li i zbog ovakvih poput mojih predrasuda? Sumnjam kad sam jedina.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Što mi je muževno? Treba mi više za pisati, ali nije mi muževna ona vrsta ponašanja ili recimo navika koja idu uz većinu pripadnica ženskog spola. Nije mi muževan npr. korektor na licu, čitanje Cosmopolitana, pa ni forumiranje na Rodi ili Trudnoci.

  8. #8
    minji otrok avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    u snovima
    Postovi
    191

    Početno

    ajme, baš si me nasmijala!
    I MM je jedan od onih koji sudjeluju u svemu, znao je o trudnoći više od mnogih trudnica, a znao je apsolutno sve što jedan roditelj treba znati o njezi djeteta.
    Ja mu ponekad šaljem linkove sa tih portala (kao argument koji ide meni u prilog u našim raspravama), ali, stvarno mi ga je teško zamisliti da pretražuje roditeljske forume. Možda zato što ni nema vremena tražiti po netu, ne znam.

    A što se dojenja tiče, sa prvim je puna četiri i pol mjeseca on "dojio " dijete, kako smo se zezali. Naime, imala sam takve ragade i bolne bradavice da nisam mogla dojiti već sam se izdajala, pa je on svaka cca 2-3h grijao bočicu s izdojenim mlijekom i hranio bebača, dok sam se ja izdajala. I noću i danju, a dizao se redovno na posao u 7,00 sati.(ovo je totalni off topic, samo sam htjela reći da je sudjelovao u svemu).

    I nije mi neki tip za buci-buci, muci-muci. On je više za "muški" pristup.

  9. #9
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    čitanje cosma ne da nije muževno nego nije humano uopće

    nego, zanima me kaj onda ne priliči ženama? koji tipovi foruma i to?

    ok, ja recimo ne bih tipa koji brije po roditeljskim forumima jer bi to značilo da me vrlo vjerojatno želi oploditi (osim ako već nema djecu, nećake il tak neki razlog pa zato to gleda). ali ako je frajer nečiji muž, otac, njegovo brijanje po ovakvim forumima smatram pohvalnim.

  10. #10
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Muski ne dijele intimu ni na forumima, ni uz pivicu s frendovima, ni u uredu (Tatek je iznimka ). Zene sve to rado dijele, a kako price o obitelji i djeci spadaju u "intimu", na ovom forumu tata ima jako malo. To ne znaci da u praksi nisu dobri tate, nego im verbalna analiza i cijepanje dlake nije u kromosomu (doduse, nadje se i poneki Tata s usklicnikom u kromosomu). Meni osobno musko forumasenje nimalo ne umanjuje muskost.

  11. #11
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ok, formatirana, moj zakoniti definitivno nije muževan, jer osim što je odradio pola porodiljnog, previjao i hranio dijete, prištiće skriva svojim vlastitim korektorom
    a gle čuda, ponekad se i obrije i pošiša dlačice u ušima

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj plashljivo_pile prvotno napisa Vidi poruku
    čitanje cosma ne da nije muževno nego nije humano uopće

    nego, zanima me kaj onda ne priliči ženama? koji tipovi foruma i to?

    ok, ja recimo ne bih tipa koji brije po roditeljskim forumima jer bi to značilo da me vrlo vjerojatno želi oploditi (osim ako već nema djecu, nećake il tak neki razlog pa zato to gleda). ali ako je frajer nečiji muž, otac, njegovo brijanje po ovakvim forumima smatram pohvalnim.
    Jednostavno me zanima kakvi su to muškarci, ta dva tri na tisuće žena koji se uključuju redovito. Tu ne mislim na eventualne vlasnike portala ili foruma kojima je posao da prate rad foruma već na one koji se nečim izazvani redovito javljaju i time odudaraju od 99.9 posto muške populacije? I zanimalo me da li samo ja na to reagiram kao na neobičnu pojavu.
    Baš bih voljela otići na kavi s jednim da srušim tu zabetoniranu sliku koja mi baš uvijek padne na pamet kad ih čitam.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ok, formatirana, moj zakoniti definitivno nije muževan, jer osim što je odradio pola porodiljnog, previjao i hranio dijete, prištiće skriva svojim vlastitim korektorom
    a gle čuda, ponekad se i obrije i pošiša dlačice u ušima
    I moj muž čuva, hrani, njeguje, igra se, obožava i sve po redu sa našim djetetom, I čist je i uredan i zgodan do bola, ali to nije tema.

  14. #14
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Dođoh se čuditi, smijati i zgražati istovremeno.
    Ajd odi malo čitati kojeg muškog forumaša pa nađi što je to tako feminizirano u njihovim postovima.
    Zar se rasprave na ovom forumu vode samo oko uložaka, mooncupa i dojenja ili si zamijetila i pokoje korisne informacije (AS, cijepljenje, zdravlje) pa i koju filozofsku/društveno-političku/intrigantnu temu? Ili pravi muškarci samo masnim prstima listaju auto-club te podriguju po luku nakon slasne porcije šiš ćevapa?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Hvala na odgovoru.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Dođoh se čuditi, smijati i zgražati istovremeno.
    Ajd odi malo čitati kojeg muškog forumaša pa nađi što je to tako feminizirano u njihovim postovima.
    Zar se rasprave na ovom forumu vode samo oko uložaka, mooncupa i dojenja ili si zamijetila i pokoje korisne informacije (AS, cijepljenje, zdravlje) pa i koju filozofsku/društveno-političku/intrigantnu temu? Ili pravi muškarci samo masnim prstima listaju auto-club te podriguju po luku nakon slasne porcije šiš ćevapa?
    O.k. a šta misliš zašto u baš izabrali forum sa tisuću žena a njih se može nabrojati na prste. Ima filozofsko društvenih političkih i intrigantnih tema na manje više svim Forumima. Ja sam se namjerno fokusirala na pojavu njih nekoliko u masi pripadnica drugog spola. Zašto žele svoja politička uvjerenja ili stavove dijeliti samo sa Ž.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Muski ne dijele intimu ni na forumima, ni uz pivicu s frendovima, ni u uredu (Tatek je iznimka ). Zene sve to rado dijele, a kako price o obitelji i djeci spadaju u "intimu", na ovom forumu tata ima jako malo. To ne znaci da u praksi nisu dobri tate, nego im verbalna analiza i cijepanje dlake nije u kromosomu (doduse, nadje se i poneki Tata s usklicnikom u kromosomu). Meni osobno musko forumasenje nimalo ne umanjuje muskost.
    Hvala na odgovoru.

  18. #18
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj mama od formata prvotno napisa Vidi poruku
    I moj muž čuva, hrani, njeguje, igra se, obožava i sve po redu sa našim djetetom, I čist je i uredan i zgodan do bola, ali to nije tema.
    ne okreći na svoj mlin. već se čitalo o tvojem :svršavam_kako_je_zgodan: mužu, i čini mi se da je ipak TO tema

    samo sam se nadovezala na tvoje
    Nije mi muževan npr. korektor na licu, čitanje Cosmopolitana, pa ni forumiranje na Rodi ili Trudnoci
    jer, da, definitivno nisu muževni ako recimo pišu o hrani, putovanjima, ili nedaobog, traže savjet za ženu koja je u bolnici

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne okreći na svoj mlin. već se čitalo o tvojem :svršavam_kako_je_zgodan: mužu, i čini mi se da je TO tema
    Krivo ti se čini. Čitaj ponovo.

  20. #20
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Lol

  21. #21

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Tema je-pisanje par muških pojedinaca na gotovo stopostotnom ženskom forumu. Nevažno kojem.

    Pitanja su šta mislite o tome, da li bi vam bilo totalno o.k. da vaš partner visi na Rodi i piše redovito (nevažno da li su teme dojenje ili smjene u ludbreškom hns-u). Ne mislim na ulete od jedne ili dvije poruke za kakav savjet već redovite poruke, savjeti ili dijeljenje intime.,

  22. #22
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Meni je to koma.
    Kao i one muškarače koje igraju neke mačo onlajn igrice. I pucaju i svašta. Fuj. Sigurno se ni ne depiliraju.

  23. #23
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Mama od formata... nismo svi alfa ženke i alfa mužjaci, tj. u nekim rodnim krajnostima ... pa ima valjda i koja žena na forumu motori.hr (valjda postoji takvo nešto koja brije o karburatorima (valjda je to dio motora) i redovno odgovara na teme tamo... čijem je partneru to OK i ne misli da je ona nešto neprihvatljivo...

    Ne moramo se nužno segregirat pa da jedni imaju jednu domenu - dom, obitelj - a drugi drugu - motori, auti, oružje itd.

    Imamo mješovite škole, žene sudjeluju u menažderskim pozicijama (stakleni strop?), pa mogu valjda i tate pisat na roditeljskom forumu... redovito... ili kao uleti.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.04.2011. at 22:45

  24. #24
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj mama od formata prvotno napisa Vidi poruku
    Baš bih voljela otići na kavi s jednim da srušim tu zabetoniranu sliku koja mi baš uvijek padne na pamet kad ih čitam.
    pa posalji mu pp, sta ce ti topic da covika uplasis

    sad ozbiljno. potpisujem cokoladu, ni meni musko forumasenje ne umanjuje muskost.

  25. #25
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I meni je to malo neobično. Ne mislim da su manje muškarci ni papučari, dapače, mislim da su malo više napredovali u svakom pogledu od većine muškog roda i super mi je to. Ali neobično. Jer svog muža ne mogu zamisliti da piše po rodi

  26. #26
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Je da bi se moj meni čudio da se logiram na motori.net jer o tome ništa ne znam, ali moj bi se mogao, stjecajem okolnosti, komodno na neki vezano za potpomognutu i o tome relativno kompetetno (laički-iskustveno) vest priču. A i bio je na tečaju za dojenje, kad se toga sjetim, suze mi frcaju (zbog moje osobne priče).

  27. #27
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Inače... nije loše niti živit tako sa zabetoniranim slikama... koji put je jednostavnije.. I super da tvoj partner odgovara tvojoj slici, pa to ti je najbitnije, ono... who cares za ljude što se logiravaju po Rodi, ili za žene koje će pisat na nekom "muškom forumu".
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.04.2011. at 22:50

  28. #28

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Mama od formata... nismo svi alfa ženke i alfa mužjaci, tj. u nekim rodnim krajnostima ... pa ima valjda i koja žena na forumu motori.hr (valjda postoji takvo nešto koja brije o karburatorima (valjda je to dio motora) i redovno odgovara na teme tamo... čijem je partneru to OK i ne misli da je ona nešto neprihvatljivo...

    Ne moramo se nužno segregirat pa da jedni imaju jednu domenu - dom, obitelj - a drugi drugu - motori, auti, oružje itd.

    Imamo mješovite škole, žene sudjeluju u menažderskim pozicijama (stakleni strop?), pa mogu valjda i tate pisat na roditeljskom forumu... redovito... ili kao uleti.
    Hvala i tebi na odgovoru. Može li i odgovor koliko bi tebi bilo prihvatljivo, išlo uz tog partnera, njegov karakter i osobine da je to radi. Koliko njegovih prijtelja možeš tu zamisliti? Kažeš da nismo svi u nekim rodnim krajnostima,i slažem se, ali ako neka pojava ide u recimo 3 na 1000 da li je ipak krajnost? ne nužno pozitivna niti negativna.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Inače... nije loše niti živit tako sa zabetoniranim slikama... koji put je jednostavnije.. I super da tvoj partner odgovara tvojoj slici, pa to ti je najbitnije, ono... who cares za ljude što se logiravaju po Rodi, ili za žene koje će pisat na nekom "muškom forumu".
    Vidim da si me preduhitrila

  30. #30
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Hm, i nisam baš primijetila da tih par muških članova koji pišu na forumu piše na temama o trudnoći i dojenju, više su zainteresirani za neke specifične teme - zdravstvene ili teme o putovanjima, za autosjedalice, tu i tamo se ubace na neku temu o odgoju.

    Moj muž bi recimo bio prilično zainteresiran za te roditeljske teme kad bi znao forumašiti, ali ne zna , pa iskustva razmjenjuje sa kolegicama i kolegama na poslu.

  31. #31
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Brate tj. sestro, meni ne bi bilo prihvatljivo ovo drugo... Ja se ne mogu zamislit uz alfa mena, niti bilo što što miriše na alfa mena,tipa ono da mu ja kuvam itd., a on da se za mene skrbi, ja da brijem po Rodi, on da igra pucačinu ili brije na forumu o rezervnim dijelovima auta.. .ali isto tako se ne mogu zamislit u bliskoj vezi (prijatljstvu) s alfa ženkom (ono dom, obitelj i samo to, sve drugo - ništa). Tj. da mi partner brije po njuškalu isključivo o autima, a da neće samnom koji put na japansku dramu. Bez zezancije - ono, doslovno kliše od Hladnog piva. Ali, to je sve nebitno (ko se s kime može zamislit), bitno je da smo se međusobno OK pospajali.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.04.2011. at 22:54

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa Vidi poruku
    pa posalji mu pp, sta ce ti topic da covika uplasis

    sad ozbiljno. potpisujem cokoladu, ni meni musko forumasenje ne umanjuje muskost.
    Prvo ću razmisliti koji se ipak možda ne tušira svaki dan.

    Nadam se da ovo nitko nije shvatio ozbiljno.

  33. #33
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Mislim... svak ima svoje kliše(j)e. Pa si ja na alfa mena vizualiziram onoga iz Ribe zvane Wanda što si miriše pazuh prije čina ili nekog zavodnika iz italo filmova... Meni takvi ispadaju karikatura, jednako kao tebi ovo - postira na Rodi, lista Cosmo itd. U biti, svaki kliše je smiješan, zar ne ?

  34. #34
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    RODA nije ŽODA ni MajkODA pobogu.
    mene je kad ovaj forum čitam sve više sram di živim, em je sramota što žene rade, a ne peru pelene od jutra do preksutra,
    em je sramota što neki tamo muškarci pišu po nekom tamo RODITELJSKOM forumu.( I da, totalno su muškobanjasti i žderu ćevape, čisto FYI, barem ovi koje ja znam.)
    Mislim, nemojte me krivo shvatit, al mene vi ozbiljno plašite. Kaže mi mm da ga redovno ŽENE neobično gledaju kad odvede dijete cijepit, npr. Valjda misle vid žena mu doma ganja karijeru il nedobog-leži. Il ima hobi. Šta ti ja znam.
    Roditelj nije jednako MATER-i ne samo kad treba mijenjat pelene i odvest dijete na košarku, nego i kad zapneš i trebaš savjet što i kako dalje il trebaš s nekim prodiskutirat o nečem vezanom uz roditeljstvo.
    Zašto ih je malo? Ama em zbog toga što kaže čoksa-što hrpa muškaraca ne voli preveliku otvorenost, a i zbog ovoga-što se još uvijek ozbiljne elemente roditeljstva trpa pod majčinstvo-što je stvarno-stvarno tužno.

  35. #35
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Prijatelji od mog muža... jedan je otvorio blog na temu roditeljstvo i škola... Ja ti ne znam ekipu s njuškalo.hr. Svako ima neki svoj đir.

  36. #36
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Pa onda sam ja prepuna testosterona posto imam svoj virtualni kutak u kojem je 95% muskaraca. A ipak se smatram pravom zenom....
    MM nije na Rodi niti na jednom slicnom forumu ali dok je Sven bio mali, kad bi nam negdje zapelo, neka viroza, problem s dojenjem...ma klasicni problemi, on bi odgovore trazio upravo na ovom forumu, nije se logirao, samo citao. Ako tu nije nasao onda je guglao....
    Meni je to jako puno znacilo, a on je bio sav ponosan kad bi nasao sta trazi. Ali mislim da to svojim frendovima nebi nikad priznao, ipak je on muskarac, zene su zaduzene za brigu o djeci... Iako se on topi na Svena ponekad i vise nego ja i svaku slobodnu sekundu provodi s njim

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Ne znam, vidjeti oca kako vodi dijete na cijepljenje ili se igra u parku ili ide na porodiljni ili kuha ručak je u današnje doba, hvala bogu, sasvim uobičajeno većini. Mislim da je. Još uvijek više nego pojava očeva na roditeljskim forumima i baš možda zato jer su prvi, rijetki, neobična pojava,zato se pitam tko su, kakvi su, odgovaraju li mojoj slici....šta da radim, iskreno sam napisala kakva je.
    I iskreno, ne bih mogla zamisliti muža na Rodi niti sestrinog a bome niti prijateljičinog. Samo vas molim da iz toga ne donosite krive zaključke da su to neobrazovane seljačine sa pivom i Smokvinim listom u rukama koji ne sudjeluju u odgoju i brizi oko svoje djece.
    To bi značilo da su onda 99 posto takvi. Pa i vaši, jer niti njih tu nema, zar ne

  38. #38
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se ne mogu zamislit uz alfa mena, niti bilo što što miriše na alfa mena,tipa ono da mu ja kuvam itd., a on da se za mene skrbi, ja da brijem po Rodi, on da igra pucačinu ili brije na forumu o rezervnim dijelovima auta.

    Pa ti si opisala moj brak!
    Samo moj ne gleda rezervne djelove nego tehniku
    Al nije alfa u kuci, ja sam. I ja igram pucacinu s njim

  39. #39

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Prijatelji od mog muža... jedan je otvorio blog na temu roditeljstvo i škola... Ja ti ne znam ekipu s njuškalo.hr. Svako ima neki svoj đir.
    U pravu si. Tema je trebala biti neobavezna, ali eto, ispalo je kako je. Hvala još jednom na odgovorima bez iz aviona vidljivog spuštanja i vrijeđanja,

  40. #40
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj mama od formata prvotno napisa Vidi poruku
    'da su to neobrazovane seljačine sa pivom i Smokvinim listom u rukama...
    LOL. Super tema . Što da ti kažem... ja svoga izvijestim o svemu bitnome, on mi je otvarao profil. Znam muževe svojih prijateljica koji su na Rodi... ono.. normalni su isto . Ne znam kakvu sliku tražiš - nema neke univerzalne slike Muškarca koji posta na Rodi...

    Ako se pitaš zašto ih nema više... odgovor su dale čokolada i krumpiric, a i to se možda mijenja..
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.04.2011. at 23:14

  41. #41
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    pa traži feminiziranu sliku
    čekam da se prozvani jave

  42. #42
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Ajme, evo sam se sad sjetila - bio je jedan koji je izgledao a la ZZ top, onako... neki motor tipa harley, zakovice, špic-čizme itd. koji je lijepio na Rodi slike svojih putovanja motorom po Alpama... Primjerice. Zašto je baš tu, a ne na forum.hr/putovanja, pojma nemam...

  43. #43
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pa htio je najsvjezije majke, ne tamo neke sredovjecne gospodje koje bi na Advent u Becu.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, evo sam se sad sjetila - bio je jedan koji je izgledao a la ZZ top, onako... neki motor tipa harley, zakovice, špic-čizme itd. koji je lijepio na Rodi slike svojih putovanja motorom po Alpama... Primjerice. Zašto je baš tu, a ne na forum.hr/putovanja, pojma nemam...
    E na tako nešto sam i mislila.

    Umorna sam više, javim se sa dojmovima poslije kave. Laka vam noć
    Posljednje uređivanje od mama od formata : 18.04.2011. at 23:24

  45. #45
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Pa htio je najsvjezije majke, ne tamo neke sredovjecne gospodje koje bi na Advent u Becu.
    LOL, ma, hajte, pa valjda je to bio nečiji tu partner..

  46. #46
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    sad bi ti da ti netko prizna
    tctctc

  47. #47
    Ljufi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    690

    Početno

    Pa evo, ja znam pisati na ovom forumu i ne smatram se feminiziranim muškarcem ili papučarom. Ne shvaćam čemu toliko čuđenje, zbog čega bi rodin forum bio sto posto ženski ili rezerviran samo za ženske osobe? Ima tema koje me se osobno tiču, i iz kojih sam dobio hrpu dragocjenih informacija, i to u takvom obimu i takve kvalitete, da se ne mogu pronaći niti na jednim domaćim specijaliziranim forumima. I da, ja sam muškarac vulgaris, nisam alfa mužjak, ali volim ćevape, luk, pivo, nogomet i ostale stvari koji "normalni" muškarci vole. Zamislite, pišem na rodi, a ne čupam si obrve.

  48. #48
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Ljufi prvotno napisa Vidi poruku
    Pa evo, ja znam pisati na ovom forumu i ne smatram se feminiziranim muškarcem ili papučarom. Ne shvaćam čemu toliko čuđenje, zbog čega bi rodin forum bio sto posto ženski ili rezerviran samo za ženske osobe? Ima tema koje me se osobno tiču, i iz kojih sam dobio hrpu dragocjenih informacija, i to u takvom obimu i takve kvalitete, da se ne mogu pronaći niti na jednim domaćim specijaliziranim forumima. I da, ja sam muškarac vulgaris, nisam alfa mužjak, ali volim ćevape, luk, pivo, nogomet i ostale stvari koji "normalni" muškarci vole. Zamislite, pišem na rodi, a ne čupam si obrve.

  49. #49
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Ljufi prvotno napisa Vidi poruku
    Pa evo, ja znam pisati na ovom forumu i ne smatram se feminiziranim muškarcem ili papučarom. Ne shvaćam čemu toliko čuđenje, zbog čega bi rodin forum bio sto posto ženski ili rezerviran samo za ženske osobe? Ima tema koje me se osobno tiču, i iz kojih sam dobio hrpu dragocjenih informacija, i to u takvom obimu i takve kvalitete, da se ne mogu pronaći niti na jednim domaćim specijaliziranim forumima. I da, ja sam muškarac vulgaris, nisam alfa mužjak, ali volim ćevape, luk, pivo, nogomet i ostale stvari koji "normalni" muškarci vole. Zamislite, pišem na rodi, a ne čupam si obrve.
    ali briješ pazuhe, priznaj i piješ kolu lajt

  50. #50

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Citiraj Ljufi prvotno napisa Vidi poruku
    Pa evo, ja znam pisati na ovom forumu i ne smatram se feminiziranim muškarcem ili papučarom. Ne shvaćam čemu toliko čuđenje, zbog čega bi rodin forum bio sto posto ženski ili rezerviran samo za ženske osobe? Ima tema koje me se osobno tiču, i iz kojih sam dobio hrpu dragocjenih informacija, i to u takvom obimu i takve kvalitete, da se ne mogu pronaći niti na jednim domaćim specijaliziranim forumima. I da, ja sam muškarac vulgaris, nisam alfa mužjak, ali volim ćevape, luk, pivo, nogomet i ostale stvari koji "normalni" muškarci vole. Zamislite, pišem na rodi, a ne čupam si obrve.
    Po potpisu vidim na koje teme misliš. Iste one koje su i meni davale svojevremeno hrpu informacija na kojima sam vječno zahvalna. i savjeta i pomoći.I koje stvarno ne možeš ama baš nigdje naći nego ovdje.
    Vidiš sad kad razmislim više sam ciljala na likove koje odgovaraju na pitanja Imate li parkete ili laminat u kući, Šta kupujete u Kauflandu, Što ste zadnje gledali u kinu.... Te teme su češće negdje drugdje nego na Rodi, ali ono, kad nas dvadeset žena odgovori parket ili laminat pa se on pojavi kao s Marsa da kaže laminat.....otprilike to. Priznajem da su mi sad na pameti nickovi sa drugih foruma.

Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •