Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Operil u trudnoći

  1. #51
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Sterimar Baby je siguran za trudnice? To je jedino sto imam u kuci trenutno.
    Osjecam uzasnu glavobolju i zacepljene sinuse, parim se jos cajem od kamilice (uzasna je ta vruca para )

  2. #52
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam tijekom cijele trudnoće kapnula dvije kapi. Imala sam upalu sinusa pa da be ode na uho. To je bilo u prvom tromjesječju. Ostalo sam samo s parom i onim rhino hornom.

  3. #53
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Hvala Sarasvati. Spricnula sam ja jucer dva puta, i stvarno me odcepilo. Nadam se da nece vise trebati.

  4. #54
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Pa kaj nije sterimar baby čista fiziološka?
    Toga možeš neograničeno!

  5. #55
    tončica34 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Ja sam već pomalo luda sa svojim nosom. Inače imam devijaciju septuma i često začepljene i upaljene sinuse tako da meni te fiziološke otopine ne pomažu ništa. Zbog devijacije kada uštrcam fiziološku zaboli me glava jer meni otopina ne može proci kroz sinuse, rinohorn isto tako ,na jednu nosnicu ulijem a na drugu kapa kap po kap doslovnoi kad se uspravim tekućina se vrati na onu stranu na koju je i ušla. Sad u trudnoći nos mi je jos više stisnut pa hrčem ko slon. operil je prije trudnoće bio jedini spas, a evo vec 4 mjeseca ga ne stavljam, a vjerujte mi da bi dala sve da samo jednu večer zaspem normalno, odčepljenog nosa....

  6. #56
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Mislim da dva-tri puta tjedno kad si bas umorna mozes staviti Operil i nasoavati se. Mislim da ne moze stetiti, premala je to kolicina, a pogotovo ako su prosla prva tri mjeseca.

  7. #57
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ja sam koristila operil za djecu, onaj rozi, ima 1/2 konc kao onaj za odrasle. Koji put možeš, samo da nije svaki dan. Bar ja tako mislim.

  8. #58
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Pozdrav! U 26.sam tjednu trudnoće i već 2 tjedna sam prehlađena, zapravo od prehlade je ostao samo začepljen nos. A začepljen je u toj mjeri da ga apsolutno ništa osim Operila ili Nasoryla ne može odčepiti. Aquamaris mi samo iscurne natrag iz nosa, ne prolazi uopće. Inhaliranje apsolutno ne pomaže. Uspijevam ušmrakti slanu vodu jedino ako sam predhodno našpricala nos Operilom. Probala sam i Sinusan, ali ništa. Moj doktor mi je rekao da koristim samo fiziološku otopinu

  9. #59
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    .. Iz nekog razloga mi nije prošla cijela poruka pa evo drugog dijela:

    Moj doktor mi je rekao da koristim samo fiziološku otopinu, pa sam ga zamolila uputnicu za otorinolaringologa. On mi je rekao da koristim Aquamaris i već dva dana idem na čok. Čok mi izvuče veliku količinu gustog sekreta, ali me ne odčepi.
    Kad ne koristim Operil iman osjećaj da moje tijelo, a što je još gore, ni moja bebi a ne dobivaju dovoljnu količinu kisika.
    Zanima me je li netko u trudnoći koristio Operil duže vrijeme i je li to imalo kakve posljedice na dijete.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •