Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Boli li vas rame?

  1. #1
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno Boli li vas rame?

    ...ili sam ja krivo namjestila sling. danas smo se nosile(beba 2 mj) cca sat i pol, i sad mi otpada rame...sling je bio raširen preko ledja, prstenoviizmeđu ključne kosti i grudi( otprilike u toj visini) beba guzom kog mojeg pupka, položaj prsa o prsa...

  2. #2
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Krivo namještanje slinga :D Po tome da me nešto boli ili smeta, steže...uvijek sam znala da je sling krivo namješten pa sam ponovila namještanje dok ne bi riješila problem. Nekoliko trikova će začas riješiti problem.
    Ajde se javi za kavu!

  3. #3
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Suncica, odaj te trikove nama koji smo daleko za kavu Meni je u slingu dosta dvadesetak minuta, ali sam to pripisavala svojoj sestomjesecnoj devetokilasici, a ne svom neznanju

  4. #4
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja sam svoj sling poklonila jer je meni bilo katastrofa, otpadalo mi je rame i leđa, koliko god bih ga ja namiještala, ali ja inače imam problema s bolnim leđima i kičmom. Meni je marama neusporedivo bolja od slinga, niti ne osjetim da nosim dijete a imam blagu skoliozu.

  5. #5
    Ametist avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    115

    Početno

    sunčice, javit ću se poslije uskrsa, meni je popodne malo problem, ali nekako ću se snaći

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •