Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 211

Tema: Koliko kg se izgubi neposredno nakon poroda?

  1. #51
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    Mjesec dana nakon toga,
    EDITIRAM: Dva mjeseca nakon dolaska iz rodilista

  2. #52
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Ja sam u trudnoći dobila 20 kg, strahota jedna, pet dana nakon poroda imala sam 8 kg manje, pa sam ubrzo skinula još nekoliko, pa onda jedno dva mjeseca ništa i onda u vrlo kratkom roku svih preostalih 8, 9. Uglavnom, točno tri mjeseca nakon poroda bila sam na svojo staroj kilaži, 60 - 62 kg. Smlavio me tempo, he, he.

  3. #53
    mmmil

    Početno

    Citiraj willy prvotno napisa
    U trudnoci sam dobila 13kg, i to do 7. meseca, posle toga ni 1kg.
    Mesec dana posle porodjaja imala sam samo 10 manje, a na preostalih 3 sam dodala jos 3 preko zime i jos uvek se borim sa tim.
    To je sve tako individualno. U trudnoći sam dobila 13 kg. do 8 mjeseca, a poslije više ništa. Poslije poroda sam ozgubila 8 kg., a onda 5 mjeseci ništa (nisam se ni trudila). U zadnjih tjedan dana sam izgubila 2 kg. ( dijete mi je završilo u bolnici). Prije poroda sam imala 52 kg., a sada ih imam 55. Najviše me nervira trbuh koji je još uvijek mlohav, a budući ga nikada nisam imala ne znam kako ga se riješiti. Inače svaki dan napravim 200 trbušnjaka, a on nikako da ode.

  4. #54
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    vidim da se duugo nije odgovaralo na ovu temu, pa ću ja nakon 3 godine :D
    u trudnoći skupila 25 kg
    odmah nakon poroda 10 manje
    prvih mjesec dana ostalo još 3 kg viška (morala sam pazit kaj jedem zbog bebe)
    zadovoljna sam, jedino se još veselim vježbanju da se to sve učvrsti

  5. #55
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    U trudnoci sam dobila 14 kg. Sa 7 manje sam se vratila iz bolnice, ostalih 7 otislo u roku od 2 tj jer me iscrpilo cjelonocno dojenje, nosanje i sve te "cari" majcinstva.
    Ali sam sad na, neznam ni sama koju foru, dobila jos 10 kg.

  6. #56
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    dobila 18, u bolnici ostalo 6-7, nakon tjedan dana još 2 dolje...vidjet ćemo dalje, ali dobro je što ja žderem , a one padaju

  7. #57
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ja sam za vrijeme poroda i ona dva dana u bolnici izgubila sve, porod je trajao preko 24 sata, nisam jela, a vjerujem da je puno toga bila nakupljena voda, jer cim mi je poceo porod, odmah sam primijetila kako mi se noge stanjuju, bile su dosta natecene. pa kad tome dodam jos bolnicku hranu, moje nerviranje zbog dojenja, tj. nedojenja...eto, najbrze i najteze izgubljenih 9 kg u zivotu!

  8. #58
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    zatrudnila sa 62, išla roditi s 90 :shock:
    iz rodilišta došla sa 78, 9 mj kasnije (pa i sada) 54 kg

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    dobila 20, na porodu izgubila 6 (beba skoro 4)
    u prvih mjesec d 12

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    76

    Početno

    prije trudnoce 54, isla roditi sa 64( 12 dana prije termina) a kad sam dosla iz bolnice nakon 3 dana -12kg :shock:

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Nemacka
    Postovi
    11

    Početno

    Ostala trudna sa 55 kg,otisla na porodjaj sa 79,posle 9 dana dosla kuci sa 72 kg.Sad posle 5 nedelja imam 66 i jako sam zadovoljna kako kilogrami odlaze i nadam se da cu u narednim mesecima uspeti vratiti moju kilazu

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    75

    Početno

    Mislim da ovisi od žene to žene , jer svaki organizam je drukčiji.
    Zatrudnila sam sa 65 kg , dobila 28 kg u trudnoći ( sa 93 kg sam išla roditi )i bila sam prava prasica , ali sam uživala u hrani cijelu trudnoću i nisam razmišljala kako ču skinuti te kile.
    Na porodu sam izgubila 8 kg , 5 mjeseci od poroda bila sam lakša za 14 kg , bez dijete i kontroliranja unosa hrane , jednostavno je samo otišlo.
    Živimo na 4 .katu bez lifta, tako da sam se nahodala gore dolje svaki dan po dva puta jer smo išli u duge šetnje,pa pretpostavljam da je to dosta pomoglo.Ostalo mi je 6 kg , skinula sam još 3 kg, ali sam frajerica ponovo ih vratila jer sam se ufurala da mi se neče vratiti , kao onih dana kada nisam bila trudna , a jela sam do iznemoglosti ,da nisam dobivala na kilaži.Sada sam u pravoj borbi sa tih 6 kg, ali krenulo je polako.

  13. #63
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Citiraj MIHA1 prvotno napisa
    Mislim da ovisi od žene to žene , jer svaki organizam je drukčiji.
    Točno, ali i od trudnoće do trudnoće.

    Ja sam u prvoj trudnoći dobila 15-16 kg, u rodilištu izgubila 6, ostalo se topilo oko 2 kg mjesečno

    U drugoj trudnoći sam dobila samo 8 kg, a iz rodilišta došla s 5 manje (a beba je imala 3,5kg :? ), ovo ostalo je otišlo u hodu.

  14. #64
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    skupila sam 20 kila,a dosla kuciiz bolnice sa 10 manje....

  15. #65
    Ivany avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    425

    Početno

    u trudnoći skupila 11kg, došla kući s 13kg manje

  16. #66
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    u trudnoći skupila 15kg, doma došla sa (samo) 6.5kg manje!
    No, danas, 3 mjeseca od poroda - samo je jedna kila viška! :D

  17. #67
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    u trudnoći skupila 15kg, doma došla sa (samo) 6.5kg manje!
    No, danas, 3 mjeseca od poroda - samo je jedna kila viška! :D

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Dobila ih 20, dosla doma sa 6 manje. Nakon 7 dana jos 5 manje. Dalje cemo vidjeti... Nadam se najboljem

  19. #69
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Zatrudnila s 58, išla roditi sa 76, nakon 5 dana bolnice vratila se kući sa 70 :shock: , a beba bila 9870 g, u idućih mjesec dana izgubila još 4 kg. Četiri mjeseca nakon poroda vratila se na staru kilažu, 60 kg.
    Poslije sam smršavila na 57 kg radi dojenja i čestih ustajanja po noći. Odjeća mi postala prevelika.
    Prestala dojiti, nabacila 5 kg i ostala trudna, sad se laganini debljam .

  20. #70
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    krenila sa 55 dobila 15, u porodu izgubila 9, iz bolnice izasla sa jos 1kg manje i ostalo mi 5 vise nego prije trudnoce i jos stoje al lijepo mi stoje

  21. #71
    tomita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Slavonija ravna
    Postovi
    766

    Početno

    Zatrudnila sa 76kg, na porod išla s 99,6 kg.
    Tjedan dana nakon poroda imala sam 83kg.
    A tako nekako imam i sad

  22. #72

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    77

    Početno

    Zatrudnila sa 53 kg, sa 65 kg rodila, iz rodilišta došla s 54 kg :D

  23. #73
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    a beba bila 9870 g, u idućih ...
    :shock: ovo je tipfeler :?

  24. #74
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Zatrudnila sa oko 48, isla roditi sa 66kg, dosla doma sa 56kg, sada sam oko 50kg, na 163cm.

  25. #75
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    izgleda da sam ja rekorder. dosla sam iz bolnice sa punih 20 kg manje (bila sam dobila preko 30 , ah, ta cokolada). klinac je bio 4200, a ostatak do 20 nemam pojma kaj je bilo :?

    natukla jos 5 kg u prvih tjedan dana doma. pa se borila, u godinu dana skinula 9 kila. i opet zatrudnila, ali sada dobivam puno manje.

  26. #76
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    zatrudnila s 64, dobila 32, ušla u rodilište znači sa 96 .
    izašla iz rodilišta sa 10kg manje, a mala bila 3450g.
    preostali višak od 22 kg 8 mjeseci, a onda u slijedeća 3 još 2 kg.
    i onda je došla zima i ja opet nabila 4kg, pa skinila i tako u krug.
    a šta mogu kad mi je zimi drago popapat i pofudrat pozadinsku fronut (a i mekše mi je za sidit)

  27. #77
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Dobila 8 kg, izgubila svih 8 kg. Specijalan sam slučaj jer sam morala pazit zbog kuka, bebica je bila isto mića - 2830. Sad sama sebi izgledam kost i koža jer sam još u trudničkom zbog reza od carskog (ne usudim se odjenut nešto uže), moram se naviknut da nema više trbuha.

  28. #78
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Ukupno dobila 17kg, poslije poroda "izgubila" ravno 10, a ostalih 7kg sam izgubila u sljedećih 9 mjeseci.

  29. #79
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    dobila 28, u rodilištu izgubila 15. beba 4,5 kg
    dakle ostalo 13 i sad, 3 mj od poroda sam na +7 8)
    teke po teke

  30. #80
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Zatrudnila sa 74 kg
    Rodila sa 95 kg
    Došla kući sa 85 kg ( L 4010 gr)
    i sad sam na 80

  31. #81
    Lulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    331

    Početno

    dobila 17, nakon 3 dana izgubila 10. ostalih 7 i još poneku izgubila idućih 5 mjeseci, dojenjem. sad sam na debljajućoj dijeti, mlatim što stignem ne bih li dobila koji gram. ide jako polako.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    prva trudnoca (cijelu prelezala): dobila 18kg, na porodu otislo 7kg; poslije cca 1mj otislo jos 5-6kg i dalje su polako padale kilice do one zadnje +3kg koje sam skidala godinu dvije!

    Ova trudnoca (nesto mirovala, nesto se kretala, i sad opet mirujem; uglavnom do sada 35+3, dobila sam po vagi doma:10.5-11kg (ovisi di se vazem- digitalna tefal vaga pa je osjetljiva na pdlogu te mi tezina varira oko 0,5kg), kod ginica uvijek imam 2kg vise - neka debilna vaga i vazu me u cipelama i robi ; ma ok, zasad sam zadovoljna :D

    Vidjet cemo nakon poroda, koliko ce ostati i kako ce ici dolje.. jer drugacije sam se udebljala nego li prvi puta - nemam bas vode (nista otecena, mozda nesto minimalno ali zanemarivo), trbuh ovaj puta puno veci i cice isto , naravno malo se zalijepilo i za noge i guzu ali definitivno puno manje nego li prvi put

  33. #83

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    VG
    Postovi
    183

    Početno

    obje trudnoće vrlo sličan scenario:

    dobila 22kg, porod odnio oko 7, ostalo otišlo u 7,8 mjeseci.

    ostala prilično opuštena koža, koje se puno teže riješiti.

  34. #84
    floresita

    Početno

    U trudnoci dobila 15kg.Izasla iz bolnice manje 7 kg.

  35. #85
    Nina2007 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    239

    Početno

    tjedan dana prije poroda (tad sam se zadnji put vagala prije nego li sam rodila) +16kg

    tjedan dana nakon poroda (tad sam se prvi put vagala nakon što sam rodila) na staroj težini (56kg)

  36. #86
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    na dan poroda izgubila sam 3 kg, to me jako zanimalo...i zamisljala sam si to kao: fluf, izleti beba! i ja ravna ko daska!

    nakon poroda 3 kg manje, eto...sljedecih tj dana nista, trbuh napuhan ko da je jos jedna beba ostala unutra...ja ko bure, totalno zbunjena...
    e onda je krenulo 5 kg odjednom dolje, pa 5 sljedeci mj... s tim da nisam ostala osusena niti zgoljava (dobila sam 25 + u trudnoci, i sljedecih 6 mj nakon poroda otislo ih 18 kg...sretna i zadovoljna ostala opet trudna 8) )

  37. #87

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    237

    Početno

    Da vas malo prešišam u kilaži, dobila 35 kg,došla doma s 11 kg manje,ostalo otišlo tokom tri mjeseca,a onih teško skidivih 12 kg dijetom,nakon 5 mjeseci od poroda bila sam na svojoj kilaži kad sam ostala trudna :D !

  38. #88
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    u prvoj T +17, nakon poroda otislo 7, u slijedecih godinu dana jedva da sam se nesto pomaknula, -3, i onda 2 godine gore dolje (2 god sam dojila i sve nesto "pa ne mogu paziti koliko i sta jedem dok dojim, budem se skulirala kad prestanem dojiti" 8) )
    plan je bio smrsaviti tih +8kg u odnosu na tezinu prije prve T pa ostati opet trudna ali mi nije uspjelo.
    sad sam u 21tj i na svojoj pocetnoj kilazi sam jer sam prvo izgubila 4kg, sad dobila nazad te iste 4 pa cemo vidjeti koliko ce rezultat biti na kraju....

    samo ovaj put sam totalno van kondicije i ne znam kak cu se vratiti nazad na staru idealnu kilazu jer moram krenuti od totalne nule.... :/

  39. #89

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    u trudnoći sam dobila 20 kg , na porodu izgubila 12 i tu je stalo ali nadam se da ću izgubiti još barem 5 kg.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    dobila 13, izašla sa 5 manje, kroz godinu dana izgubila i ostatak.

    međutim, kao da sam se sva deformirala. vaga pokazuje istu kilažu, ali nema šanse da stanem u svoju robu od ranije. u ono što stanem, je bolje ne gledat jer izgledam ko da sam se uvukla u latex. prestrašno. s tim da sam imala ogromne cice, sad su normalnije (dojim 16 mj), ali trbuh i okolna područja užas i strahota!

    tako da same kile i nisu neki pokazatelj.

  41. #91
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Lapis prvotno napisa
    međutim, kao da sam se sva deformirala. vaga pokazuje istu kilažu, ali nema šanse da stanem u svoju robu od ranije.

    tako da same kile i nisu neki pokazatelj.
    Da, i ja imam istu kilazu, ali bokovi su siri, struk isto, a ramena uza. Konstitucija tijela se sigurno promijenila.

  42. #92
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Dobila sam u trudnoći 10 kg, a četvrti dan nakon poroda sam bila na kilaži koju sam imala prije trudnoće.

  43. #93

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Ja sam zatrudnjela s 63, išla u rodilište sa 73. Kad sam došla doma imala 66, a za dva tjedna sam se vratila na 63.
    Sad 5 mj. nakon poroda imam 59 a jedem sve do čega dođem

  44. #94
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    u trudnoći dobila 20, došla doma s +12, sad, mjesec nakon sam na +8

  45. #95
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    U trudnoći sam dobila 14 kg (išla sam roditi sa 59 kg ). Poslije se nisam vagala jer nemam vagu, al sam mjerila centimetre. U 16 tjedana sam izgubila 16 cm u struku i došla na staro. Trenutno imam 43 kile i na kuri debljanja sam.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    U prvoj trudnoći sam dobila 11 kg, odmah izgubila 5, a ostalo do Jeleninih 9 mjeseci, u drugoj trudnoći sam dobila 9 kg (išla roditi sa 60), i odmah izgubila 6. Od tad pa sve do iduće trudnoće (dakle 2 godine i nešto) sam se pokušavala udebljati, ali ništa. U ovoj trudnoći dobila 11 kg (od 49-60) i sad sam na 55. Nadam se ostati na toliko samo sa malo drugačijim rasporedom težine

  47. #97
    iva9 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    218

    Početno

    Ja sam dobila u trudnoči 11 kg i na porodu izgubila 7 kg.Sada poslije 17 dana sam na +1.5 kg.Nadam se da neće više padati jer mi je ovako taman.

  48. #98
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa
    Dobila sam u trudnoći 10 kg, a četvrti dan nakon poroda sam bila na kilaži koju sam imala prije trudnoće.
    Slično.. Došla doma iz bolnice sa točno 10 kg manje. Onda uzgubila još 4 u mjesec dana usprkos prejedanju

  49. #99

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    17

    Početno

    u trudnoci dobila 20kg. 10 odmah ostavila u bolnici..u sljedecih mjesec samo od sebe otislo jos 3..a onih 7 otislo kroz godinu malo truda vozila sam sobni bicikl...i puno plesala kad volim plesat.. :D bilo je dovoljno da dva puta bebu stavim u njihalicu i okrenem je tako da me vidi upalila sam muziku i raspali..ona je uzivala i uvijek bi tako zaspala...tako sam je uspavljivala i plesala svaki dan dobrih pola sata..i eto

  50. #100

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    42

    Početno

    Dobila 20 kg u trudnoći, došla iz bolnice (doduše nakon 2 tjedna) :/ , stala na vagu kad ono-15 kg manje U četiri mjeseca od poroda otišlo je još (samo!) oko 2 kg. Ali krenula sam na pilates prije mjesec dana i pomalo pazim na prehranu (točnije količine slatkog i jelo iza 22h) i odmah se bolje osjećam....

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •