Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 211

Tema: Koliko kg se izgubi neposredno nakon poroda?

  1. #101
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    3

    no vagala sam se 3. dan a tada su mi sise vec bile pucale po savovima.

  2. #102
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    10
    bez frke 8)

  3. #103
    mali mrav avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    138

    Početno

    Dobila 15kg u trudnoći. Iz rodilišta s -6 kg, a nakon godinu dana jo imam 3 kg viška. Volim papati, a i inače teško skidam kile.

  4. #104
    Ally avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    146

    Početno

    Dobila 19 kg, tjedan dana poslije poroda 9kg manje.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    17 dobila, dva tjedna nakon poroda sam još uvijek na +8, ali mi se čini da ide dolje svakodnevno.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    265

    Početno

    u prvoj dobila 25 kg, sa -9 se vratila doma (al rodila na carski, dakle bez muke), relativno lako u par mjeseci zgubila 5-6 kg, al je zadnjih 8-9 išlo teškom mukom i doricanjem.
    sad sam drugi put trudna, i uz tešku dijetu sam već na 1,5 kg od početka (2 mj). usporen metabolizam, kaj ćeš

  7. #107

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    ja sam na porodu izgubila jako malo, samo onolko kolko su mi bila teska djeca (kao da nisam imala ni pl. vode, ni krvi, ni posteljicu) ali sam zato sve kile izgubila u tri mjeseca nakon oba dva poroda.

  8. #108
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Dobila 17, 4 dana nakon poroda bila na +7, sada mjesec dana poslije na +5.

  9. #109
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Dobila 8, nakon poroda izgubila 6, po izlasku iz bolnice još preostala 2 (ostala sam malo dulje u bolnici) i sad sam na predtrudničkoj težini (beba je bila manja - 2830, rekli su mi da i posteljica nije neka velika, a i ja nisam neka jaka ženska).

  10. #110
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    u prvoj trudnoći dobila 30kg, nakon poroda izgubila 12, ostatak sam skidala duugo, u dobila 19kg,nakon poroda izgubila 9 kg, sada još skidam ostatak.

  11. #111
    miss disco avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    25

    Početno

    Pišem kao podrška svim trudinicama koje se brinu za kile nakon poroda. Dakle, rodila sam početkom 4.mjeseca. Trudnoću sam započela sa 58kg (167cm), imam jače noge i stražnjicu od gornjeg dijela tijela, tzv. kruška obilk, tako da sam celulita imala od prije, ma od kada znam za sebe ja ga imam-sada je stanje još gore, alarmantno. Široki bokovi, a ovaj dio ispod vrata sam uvijek mršava.

    Dakle, kako sam rekla krenula s 58, išla roditi sa +15. 10 dana nakon poroda imala sam 10 manje. Isti dan kada sam rodila sam bila u šoku kako sam sva samo splasnula, vidila sam gležnjeve, noge su mi bile ono baš vidno tanje, sva sam se usukla. Kako sam te kruškaste građe, trbuh mi je oduvijek jako ravan, čini mi se nekad i uvučen što mi se ne sviđa previše, ali je tako. Isti dan mi je ostalo na trbuhu samo malo onako kao rastegnuta koža, to mi se vuklo jedno mjesec dana, a sada nakon 3 mjeseca toga uopće nemam. Trbuh isti kao prije trudnoće.

    Nakon mjesec dana sam imala oko 60 kg, a sada sam imam 56, 2 manje od kada sam ostala trudna. Naponjim da sam sva mlohava, to je drugi par cipela, sada treba vježbati, ali moja cura mi za to sada neda vremena.

    A. je jako zahtjevno dijete, na rukama želi stalno biti, od samog starta su je grčevi zadesili tako sam ju jadnu stalno nunala i nosala da ju smirim. Muž i ja živimo kilometrima od roditelja, tako da apsolutno sve sami moramo, nema nam ju tko ni minut pričuvati.

    Da se bar ja nisam tako brinula oko glupih kila, na koncu i da su mi ostale viška ne bih to ni zamjetila od tolike brige oko bebe. Sve to ode samo i prirodno pogotovo ako dojite i pazite na ishranu. Ja sam do neki dan jela najviše lešo hranu i sve light i ne previše jer je mala imala jake grčeve.

    Sretno i sve će biti za 5

  12. #112
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    dobila 18kg, vagala se tek 2 tjedna nakon poroda, bila minus 12kg.
    također inače imala jače noge, ravan trbuh, i sve se sredilo dojenjem i šetanjem.
    sada je ta moja beba jako aktivni 1,5 godišnjak i prisilio me da izgledam čak i bolje nego prije.
    uz njega sam promijenila prehranu, izbacila dosta junk fooda kako bi i on manje tražio takvu hranu, i naravno u pokretu sam cijeli dan.

  13. #113
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Oba puta sam iz bolnice dosla 8 kg laksa. Prvi put sam na svoju tezinu dosla za kakvih mjesec dana a drugi puta za cetiri. Prvi puta dobila 12, drugi 14kg. Inace sam sklona da mi se kilogrami zaljepe od zraka ali u ovom slucaju sam bila ugodno iznenadjena.

    Nisam se nista posebno trudila, prvi puta sam imala bebu koja je sisala nocu i danju na 1,5h i dosta je trazio nosanje i zesce voznje kolicima da bi zaspao. Drugi je umjereni cicoljubac ali je bio skroz nezahtjevna beba pa pretpostavljam da mi je zato slaufic i duze ostao.
    Posljednje uređivanje od Kikica1 : 16.07.2013. at 16:34

  14. #114
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Dobila 15kg, nakon tri dana po povratku kući utvrdila manjak od 10kg. Sad nakon 17 dana imam još tri manje...

  15. #115

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Ja pošla roditi sa +23kg (prije 9mj), nakon poroda (cca 20tak dana nakon) bila sam 10tak kg lakša, dosad sam skinula još par kila ali sam još uvijek na +7kg od željene težine i ne vidim način kako će to ići dolje jedino ako ne crknem od gladi.... Počela sam radit, valjda će to pomaknuti lagano skidanje kilaže.
    Moje dijete je (dosada) dobro, nije od nosanja po rukama, nema uspavljivanja, spava cijelu noć od kad je napunila 2mj tako da možda je to dosta veliki faktor

  16. #116
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Otisla roditi sa +30, u dva tjedna vec izgubila 19.
    U prvoj trudnoci dobila 24 kg, u 10 dana izgubila 14, ostalo otislo u iduca 2 mjeseca.
    U principu nemam problema sa gubljenjem kila dok dojim, meni je kriticno kada prestanem s dojenjem.

  17. #117
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Obje trudnoće na +30, a nakon poroda lakša za 12kg

  18. #118
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    + 13 kg, blizanke, na porodu - 10 kg.

  19. #119
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    plus 10, nakon poroda mínus 11, nikad nisam izgledala losije i mrsavo, sad se oporavljam, nije sve u malo kila, vaznije je osjecat se dobro za bavît se s djecom

  20. #120
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    Prva trudnoća +10kg...nakon poroda ostalo 3kg...nakon 2miseca izgubila i te 3kg.
    Druga trudnoća +12kg...nakon poroda ostalo 5kg...sad izgubila još 1kg.
    Da ne jedem čokolade koliko jedem čini mi se da uz ovako zahtjevno dite bi ove kile već spale.
    Posljednje uređivanje od Onavi : 20.07.2013. at 09:39

  21. #121
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    u prvoj trudnoci dobila 17 kg, po porodu izgubila 10
    u drugoj dobila 16 kg, po porodu izgubila opet 10 kg

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    ja sam u trudnoći dobila 30, a odmah nakon poroda sam bila laksa za 10kg. jos uvijek imam ovih 20 viska, i najradije bih na neku dijetu, ali ne smijem jer dojim... ali rijesit cu se ja kila,prije ili kasnije.

  23. #123
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    dobila 20, izgubila 10

  24. #124
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    dobula 10, 2 dana nakon carskog izgubla 10, dobila opet ne brojim (dojenje pa se fino papa)

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Dobila 15, izgubila 4! Koma

  26. #126
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Dobila 12kg, odmah nakon poroda otišlo 6, ostalih 6 otišlo za 3 mjeseca uz dojenje

  27. #127
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    u sve tri trudnoće mi je dan nakon poroda otišlo oko 7 kila

  28. #128
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    e da, ja sam jedna od kojih koje se u periodu dojenja debljaju
    u trudnoćama sam dobila minimalno
    ubije me period nakon trudnoće

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Dobila 12, neposredno nakon poroda izgubila 7, kasnije pomalo još 3, 4. Sad sam na 0, ali me ona ne zadovoljava (nadebljala se prije trudnoće). Ali kile ne idu dolje nikako i nikako. Baš mi treba neki metabolički šok da se to sve skupa malo pokrene. A kako imam izuzetno zahtjevno dijete i nikakvu mogućnost za pomoć, libim se zasad još početi s ozbiljnijim vježbanjem. Strah me muskulfibera i nemogućnosti regeneracije.

    Možda krenem na neki blaži oblik Dukana da se malo trgnem.

  30. #130
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Iz bolnice došla sa samo 4 kg manje nego sam otišla u bolnicu roditi.
    Tijekom 3 mjeseca dojenja otišlo još 6.

  31. #131
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ja došla iz bolnica sa 7 kg manje, u tjedan dana otišlo još 3 i ostale 2+, ali uz ovakav tempo nespavanja i dojenja ne brinem puno o kilama, stvarno treba to izdržati što kaže i mare42

  32. #132

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    dobila recimo 19, prvo otišlo cca 4-5 (meni bila fina hrana u bolnici ) pa onda još 6-7 u sljedećih 10 dana. ostatak sam vukla nekih 5 mj dok nisam krenula jako vježbat i kretat se. 2 mjeseca na moru sam hodala cca barem 4 km dnevno i plivala 1, 1ipo km.
    po meni je velika zabluda da se dojenjem gube kile. da, ako usput ne jedeš. jedino tako (u mom slučaju)

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Dobila 9 kila,nakon poroda otislo 6 kg..
    Vrlo brzo uz dojenje otislo i te tri kile..
    Sad sam na svojoj kilazi,ali se osjecam kso da iman 20 kila manje..koma..maleni me cijelu isisa valjda..
    Sad bebica ima 2 i pol mjeseca..
    Eto,kao da nikad ni nisam bila trudna

  34. #134
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ja priznam da jedem, al moram, nosam bebe od 6 i 5 kila, a i volim papati

  35. #135

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ajme ja rodila sa 64, a sad 20 dana nakon imam skoro 62 kg

    jeeeeeedeeeeem i ne mogu se najesti i nogu od stola bi pojela ako bi tko dao ,

    toliko nisam pojela sve skupa u zadnjih 3,5 godine od kada sam išla na strogu dijetu, kao ovih dana
    baš sam ljuta i što je najgore jela bi grickalice i čajne keksiće .... za njima sam luda kao da sam trudna!
    valjda me crpi dojenje, ali ne dam da mi je to opravdanje

    i kao što neko reko gore u bolnici mi je hrana bila preukusna
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 29.09.2013. at 14:30

  36. #136
    medonija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    422

    Početno

    Isla roditi s +22kg, treci dan u rodilistu nasla neku? vagu, pokazala -10kg, dosla doma 8. dan od poroda jos -3, za tjedan dana jos -2, sad je mjesec dana i imam jos +4kg, ali ja staaalno jedem!skoro nakon svakog dojenja! Cak mi je veci pod obavezno jesti u noci oko 3-4 nakon dojenja! Ne mogu drugacije, jednostavno me iscicaju!

  37. #137

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj medonija prvotno napisa Vidi poruku
    Isla roditi s +22kg, treci dan u rodilistu nasla neku? vagu, pokazala -10kg, dosla doma 8. dan od poroda jos -3, za tjedan dana jos -2, sad je mjesec dana i imam jos +4kg, ali ja staaalno jedem!skoro nakon svakog dojenja! Cak mi je veci pod obavezno jesti u noci oko 3-4 nakon dojenja! Ne mogu drugacije, jednostavno me iscicaju!

    da, da baš jutros oko 3 razmišljam o tome da mi je normalno nešto gricnuti u te sate, a to se mora primati, da ne znam koliko dojim

  38. #138
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    U trudnoći dobila 9 kg (ako računamo od predtrudničke kilaže), po povratku doma nakon carskog -13kg. Tek sam nedavno nadošla, još mi 1kg fali. Naravno dojimoooooo

  39. #139
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    i mi smo jeli po noći, a sad samo tajo papa, ja prestala

  40. #140

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    i mi smo jeli po noći, a sad samo tajo papa, ja prestala
    nadam se da će tako biti i kod nas

  41. #141
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Ostala trudna sa 69 kg, dobila 10, na porodu otišlo 7! evo nakon godinu dana ja na 60kg, dojimo i dalje

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  42. #142
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Ostala trudna sa 80kg,15 dana nakon poroda stala na vagu 80kg,a onda u toku dojenja natukla jos 6kg(jela kolikoliko sam htjela u svako moguce vrijedne kad mi naumpadne)...od prije 3 mjeseca na dijeti,sad sam 76kg

  43. #143

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    u T sam dobivala 11-12 kg i 7 dana nakon sva tri poroda sam bila na svojoj prvobitnoj težini, djeca 3,5-4 kg. inače lako gubim kilograme, u dojenju jedem ko prase a ne dobijam na težini. problem mi je malo opušten trbuh i općenito muskulatura, ali mi se ne da vježbati

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    9

    Početno

    Odmah nakon oba poroda, svaki put po 9 kila

  45. #145
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Prva dva puta izgubila odmah 10kg
    Treci put 7kg

  46. #146
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    U trudnoci zaokruzila na + 25 kg, danas 16 dana nakon poroda ostalo 10kg viška i to na odlicnim mjestima

  47. #147

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    52

    Početno

    U trudnoci dobila 10kg u bolnici ostala bez 7kg.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Prva dva puta izgubila odmah 10kg
    Treci put 7kg
    Tako otprilike i ja....al prva dva puta sam dobila 17 i 18kg, a sad nekih 10tak

  49. #149
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    U trudnoci dobila 17kg, nakon poroda otislo 5kg, sad dva mjeseca poslije ostalo mi jos 5 do mojih 55 s koliko sam ostala trudna.

  50. #150
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    u trudnoći dobila 13 kg i sve sam odmah izgubila i nakon par dana izgubila još 4!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •